Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Chodzieży

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
585 645 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Chodzieży

Pracownia Projektowa MFM Projekt Marcin Olejniczak

2 opinie
Usługi kierownika budowy Chodzież

Z czystym sumieniem powierz zadanie perfekcyjnego nadzorowania budowy profesjonalistom z firmy Pracownia Projektowa MFM Projekt Marcin Olejniczak. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Chodzież i przyległych powiatów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

usługi ogólnobudowlane BUD-DOM

6 opinii
usługi ogólnobudowlane BUD-DOM - Profesjonalny Nadzór Budowlany Chodzież

Utalentowani pracownicy firmy usługi ogólnobudowlane BUD-DOM spełnią Państwa wymagania w temacie nadzoru budowlanego. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Wilk

5 opinii
Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Wilk - Pierwszorzędny Kierownik Budowy Chodzież

Chcesz znaleźć kierowników budowy od pierwszorzędnego nadzorowania budowy w miejscowości Chodzież lub w przyległych miastach? Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Chodzieży

1 opinia
P.I.H. KANVEX - Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Chodzieży

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Kierowaniem przebiegiem budowy dowolnego obiektu wraz z dokumentacją i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Tomasz Zawadzki "ZAW-TOM"

1 opinia
Tomasz Zawadzki "ZAW-TOM" - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Chodzież

Już od kilku lat pracownicy Tomasz Zawadzki ZAW-TOM oferują usługi z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Dobry Kierownik Budowy Chodzież

2 opinie
Dom-styl - Dobry Kierownik Budowy Chodzież

Firma Dom-styl to prawdziwi profesjonaliści w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w pobliżu Chodzieży. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Chodzież

1 opinia
OKNO-BROS - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Chodzież

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

lisiewicz

lisiewicz - Solidne Nadzorowanie Budowy Chodzież

Wybierz specjalistów z lisiewicz jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do solidnego nadzorowania budowy w miejscowości Chodzież lub sąsiednim mieście. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Faraś budownictwo

Faraś budownictwo - Świetny Kierownik Budowy Chodzież

Nie marnuj energii i powierz twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy z miejscowości Chodzież. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY STANISŁAW MIKLEJEWSKI

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY STANISŁAW MIKLEJEWSKI - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Chodzież

Po prostu zleć prace dotyczące nadzorowania budowy ekspertom firmy ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY STANISŁAW MIKLEJEWSKI z miejscowości Chodzież. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Chodzieży są jednymi z najlepszych. Organizacja budowy dowolnego obiektu i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Chodzieży (16)

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Zelgniewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom jednorodzinny parterowy, murowany, Projekt Mokka 053 ET Termin skorzystania z oferty: mo...

2022-11-22 do 2022-11-30

 • Zelgniewo

Nadzorca Budowlany Chodzież

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak bogatym doświadczeniem realizujesz prace na terenie miejscowości Wągrowiec i w okolicy? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

2022-12-04 do 2022-12-12

 • Wągrowiec

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 200m², Wągrowiec

Jako dobry kierownik budowy proponujesz swoje usługi na terenie Wągrowca i w rejonie powiatu? Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2023-01-02 do 2023-01-10

 • Wągrowiec

Kierowanie Budową Chodzież

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Otwarta na plan Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-03-14 do 2023-03-22

 • Wyrzysk

Kierowanie Budową

To zapytanie o treści - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Piły i z sąsiednich miast. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

2023-02-10 do 2023-02-18

 • Piła

Wysokiej Klasy Nadzorca Budowlany

Nadzorowanie budowy to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako prawdziwy ekspert w fachu nadzorcy budowlanego. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

2022-11-23 do 2022-12-01

 • Piła

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Piła

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi fachowiec z zakresu fantastycznego kierowania budową? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2023-01-16 do 2023-01-24

 • Piła

Nadzór Budowlany Chodzież

Udowodnij Zlecającemu, że takiej oferty nadzoru budowlanego prędko nie znajdzie w miejscowości Piła i okolicy, więc jeśli szuka idealnego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Wybierz numer i dowiedz się więcej.

2023-03-15 do 2023-03-23

 • Piła

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 110m², Rogoźno

Wybierz prace dotyczące pierwszorzędnego nadzorowania budowy od rzetelnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Wielkopolskiego. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2022-11-24 do 2022-11-24

 • Rogoźno

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 301-500m², Rogoźno

Zlecający szuka doskonałej współpracy i pisze - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 301-500m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby otrzymać Klienta skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

2022-12-03 do 2022-12-11

 • Rogoźno

Nadzorowanie Budowy Chodzież

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 152m² Informacje dodatkowe: Dom murowany. Projekt archon malinówki 11G Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-02-27 do 2023-03-07

 • Czarnków

Bezkonkurencyjny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-02-01 do 2023-02-09

 • Czarnków

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Czarnków

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2023-01-07 do 2023-01-15

 • Czarnków

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Czarnków

Zlecający poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2023-01-08 do 2023-01-11

 • Czarnków

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 85m², Czarnków

Zrealizuj zadanie najlepszego kierowania budową o treści "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 85m²", jako specjalista z miejscowości Czarnków. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Czarnkowa jesteś jednym z najlepszych. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-01-20 do 2023-01-28

 • Czarnków

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 152m², Czarnków

Wybierz zapytanie dotyczące fantastycznego kierowania budową od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Czarnkowa. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2023-03-12 do 2023-03-20

 • Czarnków
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty