Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Gnieźnie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 351 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Gnieźnie

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Gniezno

48 opinii
Usługi kierownika budowy Gniezno

Zawiązana z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje pierwszorzędne nadzorowanie budowy na obszarze Gniezna, jak również pobliskich miast i powiatów. Organizacja prac budowlanych i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Obsługa Budownictwa

2 opinie
Obsługa Budownictwa - Doskonały Nadzór Budowlany Gniezno

Ten fachowiec działa w rejonie powiatu i świadczy różnorodne usługi z zakresu doskonałego nadzoru budowlanego. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Kierownik Budowy Tomasz Walczak

4 opinie
Kierownik Budowy Tomasz Walczak - Solidny Kierownik Budowy Gniezno

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Kierownik Budowy Tomasz Walczak perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

Dobry Kierownik Budowy

24 opinie
KBR Invest sp. z o.o. - Dobry Kierownik Budowy Gniezno

Fantastyczne nadzorowanie budowy to specjalność tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w fachu kierownika budowy. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Falbank

1 opinia
Falbank - Kompetentny Kierownik Budowy Gniezno

Falbank zatrudnia kompetentnych kierowników budowy - nieprzeciętne zaangażowanie i doświadczenie to ich atuty. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

MAWOR

1 opinia
MAWOR - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Gniezno

Powierz prace dotyczące nadzorowania budowy fachowcom firmy MAWOR z miejscowości Gniezno. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Gniezna są w ścisłej czołówce. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Doświadczony Kierownik Budowy Gniezno

Disegno Sp. z o.o. - Doświadczony Kierownik Budowy Gniezno

Ten doświadczony kierownik budowy z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą zawsze gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Disegno Sp. z o.o. to doskonały wybór dla Ciebie. Organizacja całej budowy i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

"Karad" - nadzory budowlane

"Karad" - nadzory budowlane - Solidne Nadzorowanie Budowy Gniezno

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne zalety firmy, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy w Gnieźnie

Eugeniusz Związko - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy w Gnieźnie

Pracownicy Eugeniusz Związko to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny doskonałego nadzoru budowlanego. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Solidny Nadzór Budowlany

KARO Nadzór i Roboty Budowlane Dawid Zobel - Solidny Nadzór Budowlany Gniezno

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Gnieźnie (18)

Nadzorca Budowlany Gniezno

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Gniezno i w całym powiecie? Jesteś świetnym kandydatem do tego zapytania. Przedstaw dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

2024-07-07 do 2024-07-15

 • Gniezno

Nadzorowanie Budowy Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-06-24 do 2024-07-02

 • Gniezno

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Witkowo

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję nadzoru budowlanego powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m². Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2024-06-04 do 2024-06-12

 • Witkowo

Kierowanie Budową Gniezno

To zapytanie o treści - Poszukuję kierownika do przebudowy, 600m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Gniezna i z sąsiednich miast. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

2024-05-26 do 2024-06-03

 • Gniezno

Zlecenie na kierownika do przebudowy, 690m², Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia: 690m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-25 do 2024-06-02

 • Gniezno

Korzystny Nadzór Budowlany Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-04-22 do 2024-04-30

 • Gniezno

Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Czerniejewo

Dobry Nadzorca Budowlany

Kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w fachu nadzorcy budowlanego. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Gniezno

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Trzemeszno

Jeśli bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne zalety jako fachowca od nadzorowania budowy to wykonaj zlecenie - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 36-70m². Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Trzemeszno

Kierowanie Budową

Przekonaj się, że Konsumenci zlecający kierowanie budową są wiarygodni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od kierowania budową. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2024-04-14 do 2024-04-22

 • Wierzyce

Kompetentny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: 2024-08-01...

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Czerniejewo

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 49m², Kłecko

Zdecyduj się na prace dotyczące solidnego nadzorowania budowy od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Wielkopolskiego. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Kłecko

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Czerniejewo

Klient szuka utalentowanego nadzorcy budowlanego dla siebie i pisze - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów.

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Czerniejewo

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową

Jeśli tylko interesuje Cię zlecenie na wysokiej klasy kierowanie budową w rejonie Gniezna i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2024-03-14 do 2024-03-14

 • Gniezno

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Gniezno

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Łubowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-05 do 2024-03-13

 • Łubowo

Dobry Nadzór Budowlany

Doprowadź do tego, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z branży nadzoru budowlanego znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 36-70m². Zachęcamy do zadawania pytań.

2024-02-13 do 2024-02-21

 • Gniezno

Solidny Nadzorca Budowlany

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Gniezno i w okolicy? Jesteś świetnym kandydatem do tego zlecenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Gniezno
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty