Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Gnieźnie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 619 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Gnieźnie

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Gniezno

48 opinii
Usługi kierownika budowy Gniezno

Zawiązana z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje pierwszorzędne nadzorowanie budowy na obszarze Gniezna, jak również pobliskich miast i powiatów. Organizacja prac budowlanych i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Obsługa Budownictwa

2 opinie
Obsługa Budownictwa - Doskonały Nadzór Budowlany Gniezno

Ten fachowiec działa w rejonie powiatu i świadczy różnorodne usługi z zakresu doskonałego nadzoru budowlanego. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

FIRMA INŻYNIERSKO - BUDOWLANA PAUCH CZESŁAW

1 opinia
FIRMA INŻYNIERSKO - BUDOWLANA PAUCH CZESŁAW - Solidny Kierownik Budowy Gniezno

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to specjaliści z FIRMA INŻYNIERSKO - BUDOWLANA PAUCH CZESŁAW perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

Dobry Kierownik Budowy

5 opinii
Eugeniusz Siwko - Dobry Kierownik Budowy Gniezno

Fantastyczne nadzorowanie budowy to specjalność tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w fachu kierownika budowy. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Kierownik Budowy Tomasz Walczak

4 opinie
Kierownik Budowy Tomasz Walczak - Kompetentny Kierownik Budowy Gniezno

Kierownik Budowy Tomasz Walczak zatrudnia kompetentnych kierowników budowy - nieprzeciętne zaangażowanie i doświadczenie to ich atuty. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

KBR Invest sp. z o.o.

21 opinii
KBR Invest sp. z o.o. - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Gniezno

Powierz prace dotyczące nadzorowania budowy fachowcom firmy KBR Invest sp. z o.o. z miejscowości Gniezno. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Gniezna są w ścisłej czołówce. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Doświadczony Kierownik Budowy Gniezno

3 opinie
studio projektów dickhardt - ARCHITEKT mgr inż. arch. Lidia Dickhardt - Doświadczony Kierownik Budowy Gniezno

Ten doświadczony kierownik budowy z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą zawsze gotowym do podjęcia nowego zlecenia - studio projektów dickhardt - ARCHITEKT mgr inż. arch. Lidia Dickhardt to doskonały wybór dla Ciebie. Organizacja całej budowy i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Falbank

1 opinia
Falbank - Solidne Nadzorowanie Budowy Gniezno

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne zalety firmy, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy w Gnieźnie

1 opinia
MAWOR - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy w Gnieźnie

Pracownicy MAWOR to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny doskonałego nadzoru budowlanego. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Solidny Nadzór Budowlany

Disegno Sp. z o.o. - Solidny Nadzór Budowlany Gniezno

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Gnieźnie (16)

Nadzorowanie Budowy Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia: 36-70m² Informacje dodatkowe: Sosenka 3 według projektu pracowni MGProjekt Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

 • Trzemeszno

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

Planujesz przyjąć zlecenie na nadzorowanie budowy, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m² to świetny wybór. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-11-08 do 2023-11-16

 • Gniezno

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-11-02 do 2023-11-10

 • Gniezno

Szukam kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Gniezno

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Szukam kierownika do budowy obiektu, 151-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

2023-10-09 do 2023-10-17

 • Gniezno

Dobry Nadzorca Budowlany Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-09-19 do 2023-09-27

 • Leśniewo

Wybitny Kierownik Budowy Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia: 201-300m² Informacje dodatkowe: żlobek, przeszkole, szkola Termin skorzyst...

2023-09-13 do 2023-09-21

 • Kiszkowo

Zapytanie o kierownika budowy, 151-200m², Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: Odbiór instalacji gazowej LPG domu Obiekt do nadzoru: Odbiór instalacji LPG domu Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-08-24 do 2023-09-01

 • Gniezno

Kierowanie Budową Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-08-11 do 2023-08-19

 • Imielno

Fantastyczny Nadzorca Budowlany

Klient szuka fantastycznego nadzorcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2023-08-08 do 2023-08-16

 • Pyszczyn

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Gniezno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-07-22 do 2023-07-30

 • Gniezno

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Łubowo

Przyjmij zadanie perfekcyjnego kierowania budową o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jako fachowiec z miejscowości Wielkopolskie. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Wielkopolskiego jesteś w ścisłej czołówce. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-07-16 do 2023-07-24

 • Łubowo

Nadzorowanie Budowy

Szukasz Zlecającego jako godny zaufania profesjonalista z zakresu najlepszego nadzorowania budowy z Gniezna? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2023-07-07 do 2023-07-15

 • Gniezno

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Karczewko

Jako kierownik budowy oferujesz swoje usługi na terenie Wielkopolskiego oraz w przyległych miastach? Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-07-06 do 2023-07-06

 • Karczewko

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Gniezno

Klient szuka dobrego nadzorcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Jeśli oferujesz bogaty zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-06-26 do 2023-07-04

 • Gniezno

Dobry Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-06-22 do 2023-06-30

 • Kłecko

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kłecko

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-06-22 do 2023-06-30

 • Kłecko
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty