Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Grodzisku Wielkopolskim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 332 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Grodzisku Wielkopolskim

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

16 opinii
Usługi kierownika budowy Grodzisk Wielkopolski

Jeżeli szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Tomasz Walas są dla Ciebie idealni. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zadzwoń!

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

2 opinie
Zakład Rem.-Bud. "GROMUR" - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Grodzisk Wielkopolski

Zatrudnij tych specjalistów jeśli poszukujesz właściwych ludzi do fantastycznego nadzorowania budowy w miejscowości Grodzisk Wielkopolski lub sąsiednim mieście. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany w Grodzisku Wielkopolskim

1 opinia
Usługi budowlane Michał Frąckowiak - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany w Grodzisku Wielkopolskim

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy Usługi budowlane Michał Frąckowiak pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Szymon Polaczek

Szymon Polaczek - Profesjonalny Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Wybitni pracownicy Szymon Polaczek spełnią Państwa oczekiwania w temacie nadzoru budowlanego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Solidny Nadzór Budowlany

FRBIW Julian Oltmann - Solidny Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Grodzisk Wielkopolski

Doma - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Grodzisk Wielkopolski

Doma oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Grodziska Wielkopolskiego i okolic. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Firma ogólnobudowlana

Firma ogólnobudowlana - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Grodzisk Wielkopolski

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy Firma ogólnobudowlana, która świadczy usługi nadzorowania budowy na wysokim poziomie. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Doskonały Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

R&H.BUD - Doskonały Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Firma RH.BUD oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Grodziska Wielkopolskiego i z sąsiednich miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

P.P.H.U K-Serwis wlkp - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Grodzisk Wielkopolski

Doskonały kierownik budowy z wymaganym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego dbający o zadowolenie swoich Klientów. Nadzór nad przebiegiem budowy domu wraz z całą papierologią i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA DAWID JEŻEWSKI

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA DAWID JEŻEWSKI - Dobry Kierownik Budowy Grodzisk Wielkopolski

Stworzona z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje perfekcyjne nadzorowanie budowy na terenie Grodziska Wielkopolskiego, a także pobliskich miast i powiatów. Prowadzenie całej budowy wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Grodzisku Wielkopolskim (15)

Poszukuję kierownika do przebudowy, 151-200m², Grodzisk Wielkopolski

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i odznaczająca się wyjątkowym doświadczeniem, zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do przebudowy, 151-200m² jest skierowane do Ciebie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

2024-05-06 do 2024-05-14

 • Grodzisk Wielkopolski

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 35m², Grodzisk Wielkopolski

Zleceniodawca szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 35m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2024-04-30 do 2024-05-08

 • Grodzisk Wielkopolski

Najlepszy Nadzorca Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-28 do 2024-03-07

 • Grodzisk Wielkopolski

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: 2024-08-31...

2023-12-19 do 2023-12-27

 • Grodzisk Wielkopolski

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 205m², Kamieniec

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 205m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

2023-12-12 do 2023-12-20

 • Kamieniec

Świetny Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Spowoduj, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny doradca z zakresu nadzoru budowlanego znajdź najlepszą ofertę pod zlecenie - Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Opalenica

Znakomity Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Plewiska

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Buk

Zapytanie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Wielkopolskiego i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-12-14 do 2023-12-22

 • Buk

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Otusz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-08 do 2024-06-15

 • Otusz

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Kalwy

Kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w fachu kierownika budowy. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

2024-06-11 do 2024-06-19
dodano 4 dni temu

 • Kalwy

Najlepsze Kierowanie Budową Grodzisk Wielkopolski

Przekonaj się, że Konsumenci zlecający kierowanie budową są wiarygodni. Wyślij ofertę jako profesjonalista od kierowania budową. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

2024-03-07 do 2024-03-15

 • Buk

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m², Stęszew

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-06-12 do 2024-06-20
dodano 3 dni temu

 • Stęszew

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Stęszew

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: 2024-08-01...

2024-01-08 do 2024-01-16

 • Stęszew

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie funkcji kierownika budowy. Dom znajduje się w gminie Stęszew. tel. do kontaktu. 501•...

2023-12-06 do 2023-12-14

 • Stęszew

Rewelacyjny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Zapytanie ofertowe. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-06-13 do 2024-06-21
dodano 2 dni temu

 • Witobel
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty