Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Grodzisku Wielkopolskim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Grodzisku Wielkopolskim

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

1 opinia
Usługi kierownika budowy Grodzisk Wielkopolski

Jeżeli szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Zakład Rem.-Bud. GROMUR są dla Ciebie idealni. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zadzwoń!

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

1 opinia
Usługi budowlane Michał Frąckowiak - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Grodzisk Wielkopolski

Zatrudnij tych specjalistów jeśli poszukujesz właściwych ludzi do fantastycznego nadzorowania budowy w miejscowości Grodzisk Wielkopolski lub sąsiednim mieście. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany w Grodzisku Wielkopolskim

Szymon Polaczek - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany w Grodzisku Wielkopolskim

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy Szymon Polaczek pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

FRBIW Julian Oltmann

FRBIW Julian Oltmann - Profesjonalny Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Wybitni pracownicy FRBIW Julian Oltmann spełnią Państwa oczekiwania w temacie nadzoru budowlanego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Solidny Nadzór Budowlany

Doma - Solidny Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Grodzisk Wielkopolski

Firma ogólnobudowlana - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Grodzisk Wielkopolski

Firma ogólnobudowlana oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Grodziska Wielkopolskiego i okolic. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

R&H.BUD

R&H.BUD - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Grodzisk Wielkopolski

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy RH.BUD, która świadczy usługi nadzorowania budowy na wysokim poziomie. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Doskonały Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

P.P.H.U K-Serwis wlkp - Doskonały Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Firma P.P.H.U K-Serwis wlkp oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Grodziska Wielkopolskiego i z sąsiednich miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA DAWID JEŻEWSKI - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Grodzisk Wielkopolski

Doskonały kierownik budowy z wymaganym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego dbający o zadowolenie swoich Klientów. Nadzór nad przebiegiem budowy domu wraz z całą papierologią i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Załad/Blacharsko/Dekarski

Załad/Blacharsko/Dekarski - Dobry Kierownik Budowy Grodzisk Wielkopolski

Stworzona z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje perfekcyjne nadzorowanie budowy na terenie Grodziska Wielkopolskiego, a także pobliskich miast i powiatów. Prowadzenie całej budowy wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Grodzisku Wielkopolskim (14)

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Grodzisk Wielkopolski

Wybierz prace dotyczące pierwszorzędnego nadzorowania budowy od rzetelnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Grodziska Wielkopolskiego. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Grodzisk Wielkopolski

Nadzorca Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-12-10 do 2022-12-18

 • Grodzisk Wielkopolski

Utalentowany Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-01-28 do 2023-02-05

 • Opalenica

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Opalenica

Chcesz przyjąć zlecenie na kierowanie budową, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m² to dobry wybór. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2022-10-18 do 2022-10-26

 • Opalenica

Rewelacyjne Kierowanie Budową Grodzisk Wielkopolski

Oszczędź czas i zrealizuj zlecenie na rewelacyjne kierowanie budową z Wielkopolskiego. Ustal pasujący termin już teraz!

2022-10-11 do 2022-10-19

 • Buk

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Niepruszewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Ławy fundamentowe, bloczki komórkowe HH, Strop terriva Termin skorzystania z oferty: 2023-04...

2023-02-17 do 2023-02-18

 • Niepruszewo

Doświadczony Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: Budynek gospodarczy Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-02-27 do 2023-03-07

 • Wąsowo

Zlecenie na kierownika do przebudowy, do 100m², Stęszew

Zaoszczędź sobie kłopotów i zrealizuj zlecenie na najwyższej klasy nadzorowanie budowy w Wielkopolskim. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-02-15 do 2023-02-23

 • Stęszew

Doskonały Kierownik Budowy Grodzisk Wielkopolski

Ten Klient złożył zapytanie "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na potrzebę doskonałego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Umów się na rozmowę od razu, aby zaprezentować ofertę.

2023-02-23 do 2023-03-03

 • Stęszew

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Stęszew

Jako firma zatrudniająca świetnych nadzorców budowlanych i cechująca się nieprzeciętnym profesjonalizmem, zapytanie o treści - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m² jest skierowane do Ciebie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

2022-11-23 do 2022-12-01

 • Stęszew

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Dopiewo

To zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wielkopolskie oraz przyległych powiatów. Przedstaw wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

2023-03-20 do 2023-03-28

 • Dopiewo

Tani Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Jako ekspert zaproponuj bezkonkurencyjną ofertę nadzoru budowlanego. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zapytanie o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 220m²" jest idealne dla Ciebie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2023-02-23 do 2023-03-03

 • Dopiewo

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Otorowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2022-11-01 do 2022-11-09

 • Otorowo

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Młynkowo

Zrealizuj usługę profesjonalnego nadzorowania budowy o treści "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m²", jako ekspert z miejscowości Wielkopolskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Wielkopolskiego jesteś jednym z najlepszych. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

2023-01-23 do 2023-01-31

 • Młynkowo
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty