Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Grodzisku Wielkopolskim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Grodzisku Wielkopolskim

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

47 opinii
Usługi kierownika budowy Grodzisk Wielkopolski

Jeżeli szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Biuro Obsługi Budownictwa są dla Ciebie idealni. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zadzwoń!

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

1 opinia
FIRMA INŻYNIERSKO - BUDOWLANA PAUCH CZESŁAW - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Grodzisk Wielkopolski

Zatrudnij tych specjalistów jeśli poszukujesz właściwych ludzi do fantastycznego nadzorowania budowy w miejscowości Grodzisk Wielkopolski lub sąsiednim mieście. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany w Grodzisku Wielkopolskim

1 opinia
Zakład Rem.-Bud. "GROMUR" - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany w Grodzisku Wielkopolskim

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy Zakład Rem.-Bud. GROMUR pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Usługi budowlane Michał Frąckowiak

1 opinia
Usługi budowlane Michał Frąckowiak - Profesjonalny Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Wybitni pracownicy Usługi budowlane Michał Frąckowiak spełnią Państwa oczekiwania w temacie nadzoru budowlanego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Solidny Nadzór Budowlany

Szymon Polaczek - Solidny Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Grodzisk Wielkopolski

FRBIW Julian Oltmann - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Grodzisk Wielkopolski

FRBIW Julian Oltmann oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Grodziska Wielkopolskiego i okolic. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Doma

Doma - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Grodzisk Wielkopolski

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy Doma, która świadczy usługi nadzorowania budowy na wysokim poziomie. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Doskonały Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Firma ogólnobudowlana - Doskonały Nadzór Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Firma Firma ogólnobudowlana oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Grodziska Wielkopolskiego i z sąsiednich miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

R&H.BUD - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Grodzisk Wielkopolski

Doskonały kierownik budowy z wymaganym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego dbający o zadowolenie swoich Klientów. Nadzór nad przebiegiem budowy domu wraz z całą papierologią i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

P.P.H.U K-Serwis wlkp

P.P.H.U K-Serwis wlkp - Dobry Kierownik Budowy Grodzisk Wielkopolski

Stworzona z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje perfekcyjne nadzorowanie budowy na terenie Grodziska Wielkopolskiego, a także pobliskich miast i powiatów. Prowadzenie całej budowy wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Grodzisku Wielkopolskim (15)

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Grodzisk Wielkopolski

Klient szuka dobrego kierownika budowy dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m². Jeśli świadczysz wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

2023-08-08 do 2023-08-16

 • Grodzisk Wielkopolski

Dobry Nadzorca Budowlany Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-06-06 do 2023-06-14

 • Grodzisk Wielkopolski

Kierownik Budowy Grodzisk Wielkopolski

Kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w fachu kierownika budowy. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

2023-04-19 do 2023-04-27

 • Wielichowo

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Niepruszewo

Jesteś w stanie zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą nadzoru budowlanego? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

2023-05-20 do 2023-05-20

 • Niepruszewo

Doskonały Kierownik Budowy

Ten Klient złożył zapytanie "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na potrzebę doskonałego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Umów się na rozmowę od razu, aby zaprezentować ofertę.

2023-05-13 do 2023-05-21

 • Buk

Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Budowa jest na etapie mury z niedokończonymi szczytmami . W pierwszym etapie trzeba dokończyć...

2023-05-16 do 2023-05-24

 • Puszczykowo

Kierowanie Budową Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: montaż instalacji gazowej Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dzień Dobry, poszukuję kierownika budowy z uprawnieniami do nadzoru budowy instala...

2023-04-18 do 2023-04-26

 • Stęszew

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Dopiewo

To zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wielkopolskie oraz przyległych powiatów. Przedstaw wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

2023-03-20 do 2023-03-28

 • Dopiewo

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-05-03 do 2023-05-11

 • Konarzewo

Profesjonalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 350 Informacje dodatkowe: 7 pokoi, basen, silownia, piwnica Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-08-09 do 2023-08-17

 • Dopiewiec

Szukam kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Konarzewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: 2025-03-01...

2023-09-04 do 2023-09-12

 • Konarzewo

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Sędzinko

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi nadzorowania budowy na ponadprzeciętnym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

2023-06-12 do 2023-06-20

 • Sędzinko

Wyjątkowe Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Szukam osoby która zajmie się przygotowaniem calej tzw. "papierologi" związanej z pozwoleniami budowla...

2023-09-20 do 2023-09-20

 • Mieściska

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Nowy Tomyśl

Nie trać czasu i przyjmij zlecenie na pierwszorzędne kierowanie budową z miejscowościNowy Tomyśl. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

2023-07-14 do 2023-07-22

 • Nowy Tomyśl

Najlepszy Nadzorca Budowlany

Jako najlepszy nadzorca budowlany realizując się od wczesnej młodości i specjalista stale gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m²". Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów.

2023-08-16 do 2023-08-16

 • Nowy Tomyśl
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty