Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Jarocinie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Jarocinie

Biuro Obsługi Budownictwa

47 opinii
Usługi kierownika budowy Jarocin

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Antum Antoni Filipowicz

2 opinie
Antum Antoni Filipowicz - Dobry Kierownik Budowy Jarocin

Antum Antoni Filipowicz zatrudnia dobrych kierowników budowy - szczególne kwalifikacje i dokładność to ich ważne zalety. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Przedsiębiorstwo Usługowe "BTS" Sp. z o.o.

1 opinia
Przedsiębiorstwo Usługowe "BTS" Sp. z o.o. - Solidne Nadzorowanie Budowy Jarocin

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Miron Wyduba "Mirbud" Firma Remontowo-Budowlana

3 opinie
Miron Wyduba "Mirbud" Firma Remontowo-Budowlana - Solidny Nadzór Budowlany Jarocin

Firma Miron Wyduba Mirbud Firma Remontowo-Budowlana to eksperci od nadzoru budowlanego, świadczący usługi dla Klientów z Jarocina i pobliskich powiatów. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Profesjonalny Nadzór Budowlany

1 opinia
DAM-BUD - Profesjonalny Nadzór Budowlany Jarocin

Firma DAM-BUD to eksperci od nadzoru budowlanego, świadczący usługi dla Klientów z Jarocina i sąsiednich powiatów. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Jarocinie

Haes Budownictwo - usługi inżyniersko-budowlane Hubert Stroiński - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Jarocinie

Wiele długich lat pracownicy Haes Budownictwo - usługi inżyniersko-budowlane Hubert Stroiński oferują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Jarocin

Abral Gabriel Szymendera - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Jarocin

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od lat, szczególnie na obszarze Jarocina, ale także okolicznych miast. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Feliks Łyskawski

Feliks Łyskawski - Doskonały Nadzór Budowlany Jarocin

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

B.R.

B.R. - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Jarocin

Powierz zadanie nadzorowania budowy fachowcom firmy B.R. z miejscowości Jarocin. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Jarocina są jednymi z najlepszych. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Utalentowany Kierownik Budowy Jarocin

Dan-Met Obrót Surowców Wtórnych, Handel Materiałami Budowlanymi - Utalentowany Kierownik Budowy Jarocin

Po prostu zleć usługę nadzorowania budowy fachowcom z miejscowości Jarocin. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Jarocina są w ścisłej czołówce. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Jarocinie (15)

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Kotlin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-08-10 do 2023-08-18

 • Kotlin

Kierownik Budowy Jarocin

Jako kierownik budowy niezmiennie w branży od lat i specjalista przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca napisał "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m²". Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

2023-08-01 do 2023-08-09

 • Jarocin

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 5000m², Jarocin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: Budowa farmy wiatrowej Powierzchnia budynku: 5000m² Informacje dodatkowe: Poszukujemy Kierownika lub Kierowniczki Budowy do budowy 6-turbinowej farmy wiatrowej w oko...

2023-04-13 do 2023-04-21

 • Jarocin

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 5000m², Jarocin

Jako kierownik budowy realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający nadesłał zlecenie o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 5000m²". Aby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

2023-04-13 do 2023-04-13

 • Jarocin

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Jarocin

Jako dobry kierownik budowy oferujesz swoje doświadczenie na terenie Jarocina i w pobliskim rejonie? Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

2023-04-08 do 2023-04-16

 • Jarocin

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 71-100m², Dobrzyca

Spraw, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z branży nadzoru budowlanego znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zapytanie o kierownika do przebudowy, 71-100m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

2023-05-31 do 2023-06-08

 • Dobrzyca

Zlecenie na kierownika do przebudowy, 151-200m², Wrotków

Będąc w gronie kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem pracujesz w miejscowości Wielkopolskie i w całym powiecie? Jesteś idealnym ekspertem do tego zlecenia. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2023-08-17 do 2023-08-25

 • Wrotków

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Chrząstowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-08-23 do 2023-08-31

 • Chrząstowo

Zlecenie na kierownika budowy, 161m², Borek Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: zestawienie materialow Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 161m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-07-26 do 2023-07-26

 • Borek Wielkopolski

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 101-150m², Skoków

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-09-22 do 2023-09-30
dodano 3 dni temu

 • Skoków

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Chocz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-07-10 do 2023-07-11

 • Chocz

Nadzorca Budowlany Jarocin

Ten Klient złożył zapytanie "Poszukuję kierownika do montażu instalacji, 151-200m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na chęć zatrudnienia nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

2023-06-01 do 2023-06-09

 • Pleszew

Dobry Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-05-25 do 2023-06-02

 • Taczanów drugi

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Zaniemyśl

Jeśli konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne mocne strony jako specjalisty od kierowania budową to wykonaj zlecenie - Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m². Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2023-04-26 do 2023-05-04

 • Zaniemyśl

Nadzór Budowlany Jarocin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 112m² Informacje dodatkowe: Posiadam działkę w Jeziorach Wielkich o powierzchni 1078m (wymiary24x44) Mam projekt domu który c...

2023-03-16 do 2023-03-24

 • Łękno
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty