Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Jarocinie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 280 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Jarocinie

Antum Antoni Filipowicz

2 opinie
Usługi kierownika budowy Jarocin

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Przedsiębiorstwo Usługowe "BTS" Sp. z o.o.

1 opinia
Przedsiębiorstwo Usługowe "BTS" Sp. z o.o. - Dobry Kierownik Budowy Jarocin

Przedsiębiorstwo Usługowe BTS Sp. z o.o. zatrudnia dobrych kierowników budowy - szczególne kwalifikacje i dokładność to ich ważne zalety. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Miron Wyduba "Mirbud" Firma Remontowo-Budowlana

3 opinie
Miron Wyduba "Mirbud" Firma Remontowo-Budowlana - Solidne Nadzorowanie Budowy Jarocin

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

DAM-BUD

1 opinia
DAM-BUD - Solidny Nadzór Budowlany Jarocin

Firma DAM-BUD to eksperci od nadzoru budowlanego, świadczący usługi dla Klientów z Jarocina i pobliskich powiatów. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Profesjonalny Nadzór Budowlany

Abral Gabriel Szymendera - Profesjonalny Nadzór Budowlany Jarocin

Firma Abral Gabriel Szymendera to eksperci od nadzoru budowlanego, świadczący usługi dla Klientów z Jarocina i sąsiednich powiatów. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Jarocinie

Feliks Łyskawski - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Jarocinie

Wiele długich lat pracownicy Feliks Łyskawski oferują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Jarocin

Dan-Met Obrót Surowców Wtórnych, Handel Materiałami Budowlanymi - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Jarocin

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od lat, szczególnie na obszarze Jarocina, ale także okolicznych miast. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

PHU DACH-MAL

PHU DACH-MAL - Doskonały Nadzór Budowlany Jarocin

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Tomasz Szybiak ''TOM-DACH''

Tomasz Szybiak ''TOM-DACH'' - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Jarocin

Powierz zadanie nadzorowania budowy fachowcom firmy Tomasz Szybiak TOM-DACH z miejscowości Jarocin. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Jarocina są jednymi z najlepszych. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Utalentowany Kierownik Budowy Jarocin

NOW-BEM Jarosław Nowaczyk - Utalentowany Kierownik Budowy Jarocin

Po prostu zleć usługę nadzorowania budowy fachowcom z miejscowości Jarocin. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Jarocina są w ścisłej czołówce. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Jarocinie (18)

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Jarocin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-05-02 do 2024-05-10

 • Jarocin

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Jarocin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-03-22 do 2024-03-30

 • Jarocin

Najlepsze Nadzorowanie Budowy Jarocin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Jarocin

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Jarocin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-01-29 do 2024-02-06

 • Jarocin

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Jarocin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Nawiążę współpracę z kierownikiem budowy w relacji B2B. Zapewniam regularne zlecenia na nadzór budowy ...

2024-01-10 do 2024-01-18

 • Jarocin

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Pietrzyków-Kolonia

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na doskonałe nadzorowanie budowy w rejonie Wielkopolskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Złóż dobrą ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

2024-05-19 do 2024-05-27

 • Pietrzyków-Kolonia

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Pleszew

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu nadzorowania budowy odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m² i zostało napisane przez sprawdzonego Konsumenta. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-05-21 do 2024-05-29

 • Pleszew

Perfekcyjny Nadzorca Budowlany Jarocin

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Pleszew i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego ogłoszenia. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2024-05-26 do 2024-06-03

 • Pleszew

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Sulęcinek

Szukasz klienta jako fachowiec od solidnego nadzorowania budowy w rejonie Wielkopolskiego lub w pobliskich powiatach? Zaprezentuj propozycję temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Sulęcinek

Solidne Kierowanie Budową Jarocin

Wykonaj zadanie solidnego kierowania budową o treści "Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m²", jako fachowiec z miejscowości Środa Wielkopolska. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Środy Wielkopolskiej jesteś w ścisłej czołówce. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Środa Wielkopolska

Najwyższej Klasy Nadzór Budowlany Jarocin

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł nadzoru budowlanego, chociaż szuka od niezliczonych dni, zgłosił nam zlecenie o treści - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Pokaż propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2024-03-21 do 2024-03-22

 • Środa Wielkopolska

Znakomity Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: 2024-07-01...

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Środa Wielkopolska

Perfekcyjne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: montaż instalacji Obiekt do nadzoru: mieszkanie Powierzchnia: 36-70m² Informacje dodatkowe: Kierownik budowy instalacji pieca gazowego Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-19 do 2024-02-27

 • Krotoszyn

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

Wybranie nadzoru budowlanego nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

2023-12-19 do 2023-12-27

 • Krotoszyn

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Krotoszyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-01-17 do 2024-01-18

 • Krotoszyn

Najlepszy Nadzorca Budowlany

Jako najlepszy nadzorca budowlany realizując się od wczesnej młodości i specjalista stale gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m²". Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów.

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Krotoszyn

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m², Krotoszyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: Hala blaszana Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Hala blaszana Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-01-15 do 2024-01-23

 • Krotoszyn

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 101-150m², Krotoszyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-01-30 do 2024-02-07

 • Krotoszyn
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty