Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Kaliszu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 299 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Kaliszu

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

48 opinii
Usługi kierownika budowy Kalisz

Jeżeli potrzebujesz fantastycznego nadzorowania budowy i poszukujesz najlepszych rozwiązań to Biuro Obsługi Budownictwa jest do Twoich usług. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Solidne Nadzorowanie Budowy

9 opinii
Obsługa Budownictwa - Solidne Nadzorowanie Budowy Kalisz

Chesz znaleźć dobrego fachowca z zakresu solidnego nadzorowania budowy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Obsługa Budownictwa jest Twoim rozwiązaniem. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

TM PROJEKT MATEUSZ TOMALA

7 opinii
TM PROJEKT MATEUSZ TOMALA - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Kalisz

Po prostu zleć usługę nadzorowania budowy ekspertom z miejscowości Kalisz. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Kalisza są jednymi z najlepszych. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Pracownia Projektowa ZARYS

5 opinii
Pracownia Projektowa ZARYS - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Kalisz

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Pracownia Projektowa ZARYS są dla Ciebie stworzeni. Organizacja prac budowlanych i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Profesjonalny Nadzór Budowlany

3 opinie
CEG-BET - Profesjonalny Nadzór Budowlany Kalisz

Nadzór budowlany nie ma dla firmy CEG-BET żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Solidny Kierownik Budowy w Kaliszu

1 opinia
Rezler Construct Sp. z o.o. - Solidny Kierownik Budowy w Kaliszu

Zwróć się do Rezler Construct Sp. z o.o. jeśli szukasz solidnych kierowników budowy działających na terenie Kalisza i w okolicy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Wyjątkowy Kierownik Budowy Kalisz

1 opinia
Przedsiębiorstwo Usług Inżyniersko-Budowlanych Magnus Miłosz Tomicki. Świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne - Wyjątkowy Kierownik Budowy Kalisz

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz prace specjalistom od nadzorowania budowy z Kalisza. Jeśli chcesz uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

INVESTKOL

1 opinia
INVESTKOL - Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Kalisz

Potrzebujesz kierowników budowy od wysokiej klasy nadzorowania budowy w miejscowości Kalisz lub w pobliskim rejonie? Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

1 opinia
Mipikon Domy do składania Piotr Miczko - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Kalisz

Firma Mipikon Domy do składania Piotr Miczko zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się bardzo dobrymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Kalisz

3 opinie
MAXBUD KĘDZIA - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Kalisz

Założona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje pierwszorzędne nadzorowanie budowy na obszarze miejscowości Kalisz, a także okolicznych miast i powiatów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Kaliszu (17)

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Kalisz

Klient wprowadził zapytanie "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m²". Wykonaj zlecenie solidnego nadzorowania budowy jako ekspert w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do realizacji działalności z Kalisza i sąsiednich powiatów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2023-10-31 do 2023-11-08

 • Kalisz

Kierowanie Budową Kalisz

Przekonaj się, że Konsumenci zlecający kierowanie budową są wiarygodni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od kierowania budową. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2023-10-14 do 2023-10-22

 • Kalisz

Wysokiej Klasy Nadzorca Budowlany Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: 2024-05-01...

2023-10-12 do 2023-10-20

 • Kalisz

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kalisz

Nadzorowanie budowy to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w fachu kierownika budowy. Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

2023-10-07 do 2023-10-09

 • Kalisz

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: 2024-05-31...

2023-09-19 do 2023-09-27

 • Kalisz

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-08-08 do 2023-08-16

 • Kalisz

Doskonały Nadzorca Budowlany

Klient szuka doskonałego nadzorcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Potrzebuję kierownika do przebudowy, 71-100m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług w dobrych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Już nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

2023-08-08 do 2023-08-16

 • Kalisz

Wybitny Kierownik Budowy Kalisz

Jako wybitny kierownik budowy oferujesz swoje doświadczenie w miejscowości Kalisz oraz w rejonie Kalisza? Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

2023-07-26 do 2023-08-03

 • Kalisz

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 161m² Informacje dodatkowe: zestawienie materialow Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-07-26 do 2023-07-27

 • Kalisz

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kalisz

Jako nadzorca budowlany proponujesz swoje usługi w miejscowości Kalisz i w przyległych powiatach? Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2023-06-28 do 2023-07-06

 • Kalisz

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Kotlin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-08-10 do 2023-08-18

 • Kotlin

Najwyższej Klasy Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: wielorodzinny Powierzchnia: 500m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-11-24 do 2023-12-02
dodano 5 dni temu

 • Jarocin

Kierownik Budowy

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

2023-08-01 do 2023-08-09

 • Jarocin

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 71-100m², Dobrzyca

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-05-31 do 2023-06-08

 • Dobrzyca

Nadzór Budowlany

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do montażu instalacji, 151-200m², dotarcie do rewelacyjnego nadzoru budowlanego może być skomplikowane, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-06-01 do 2023-06-09

 • Pleszew

Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-10-30 do 2023-11-07

 • Pleszew

Świetny Nadzór Budowlany

Spowoduj, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny doradca z zakresu nadzoru budowlanego znajdź najlepszą ofertę pod zlecenie - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m². Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-07-10 do 2023-07-11

 • Chocz
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty