Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Kaliszu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 346 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Kaliszu

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

47 opinii
Usługi kierownika budowy Kalisz

Jeżeli potrzebujesz fantastycznego nadzorowania budowy i poszukujesz najlepszych rozwiązań to Biuro Obsługi Budownictwa jest do Twoich usług. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Solidne Nadzorowanie Budowy

9 opinii
Obsługa Budownictwa - Solidne Nadzorowanie Budowy Kalisz

Chesz znaleźć dobrego fachowca z zakresu solidnego nadzorowania budowy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Obsługa Budownictwa jest Twoim rozwiązaniem. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

TM PROJEKT MATEUSZ TOMALA

7 opinii
TM PROJEKT MATEUSZ TOMALA - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Kalisz

Po prostu zleć usługę nadzorowania budowy ekspertom z miejscowości Kalisz. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Kalisza są jednymi z najlepszych. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Pracownia Projektowa ZARYS

5 opinii
Pracownia Projektowa ZARYS - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Kalisz

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Pracownia Projektowa ZARYS są dla Ciebie stworzeni. Organizacja prac budowlanych i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Profesjonalny Nadzór Budowlany

3 opinie
CEG-BET - Profesjonalny Nadzór Budowlany Kalisz

Nadzór budowlany nie ma dla firmy CEG-BET żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Solidny Kierownik Budowy w Kaliszu

1 opinia
Rezler Construct Sp. z o.o. - Solidny Kierownik Budowy w Kaliszu

Zwróć się do Rezler Construct Sp. z o.o. jeśli szukasz solidnych kierowników budowy działających na terenie Kalisza i w okolicy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Wyjątkowy Kierownik Budowy Kalisz

1 opinia
Przedsiębiorstwo Usług Inżyniersko-Budowlanych Magnus Miłosz Tomicki. Świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne - Wyjątkowy Kierownik Budowy Kalisz

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz prace specjalistom od nadzorowania budowy z Kalisza. Jeśli chcesz uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

INVESTKOL

1 opinia
INVESTKOL - Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Kalisz

Potrzebujesz kierowników budowy od wysokiej klasy nadzorowania budowy w miejscowości Kalisz lub w pobliskim rejonie? Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

3 opinie
MAXBUD KĘDZIA - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Kalisz

Firma MAXBUD KĘDZIA zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się bardzo dobrymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Kalisz

2 opinie
INŻYNIERIS Biuro Usług Technicznych Tomasz Łuczak - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Kalisz

Założona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje pierwszorzędne nadzorowanie budowy na obszarze miejscowości Kalisz, a także okolicznych miast i powiatów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Kaliszu (17)

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Kalisz

Jako najwyższej klasy nadzorca budowlany z wieloletnim doświadczeniem i specjalista zawsze przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Klient napisał "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2023-03-27 do 2023-04-04

 • Kalisz

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m², Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-02-26 do 2023-03-06

 • Kalisz

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-01-15 do 2023-01-23

 • Kalisz

Szukam kierownika do przebudowy, 101-200m², Kalisz

Udowodnij Zlecającemu, że takiej propozycji nadzoru budowlanego prędko nie znajdzie na terenie Kalisza, więc jeżeli szuka znakomitego nadzoru budowlanego to bez zbędnej zwłoki powinien poznać Twoją Firmę. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

2023-01-06 do 2023-01-07

 • Kalisz

Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Kalisz

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 5000m², Jarocin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: Budowa farmy wiatrowej Powierzchnia budynku: 5000m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-04-13 do 2023-04-13

 • Jarocin

Najlepsze Nadzorowanie Budowy Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: Garaż z wiatą. Płyty betonowe Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Garaż z płyt betonowych i płyta warstwowa na dachu Termin skorzystani...

2023-02-23 do 2023-03-03

 • Jarocin

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 5000m², Jarocin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: Budowa farmy wiatrowej Powierzchnia budynku: 5000m² Informacje dodatkowe: Poszukujemy Kierownika lub Kierowniczki Budowy do budowy 6-turbinowej farmy wiatrowej w oko...

2023-04-13 do 2023-04-21

 • Jarocin

Dobry Nadzorca Budowlany Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-04-08 do 2023-04-16

 • Jarocin

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 71-100m², Dobrzyca

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-05-31 do 2023-06-08

 • Dobrzyca

Nadzorowanie Budowy

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne walory jako fachowca od nadzorowania budowy to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 140m². Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2022-12-13 do 2022-12-21

 • Bachorzew

Nadzór Budowlany Kalisz

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do montażu instalacji, 151-200m², dotarcie do rewelacyjnego nadzoru budowlanego może być skomplikowane, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-06-01 do 2023-06-09
dodano 8 dni temu

 • Pleszew

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 301-500m², Pleszew

Chcesz przyjąć zlecenie na kierowanie budową, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 301-500m² to dobry wybór. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2022-12-09 do 2022-12-17

 • Pleszew

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Taczanów Drugi

Powiedz Zlecającemu, że takiej oferty nadzoru budowlanego nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeśli szuka taniego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

2023-05-25 do 2023-06-02

 • Taczanów drugi

Nadzór Budowlany

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł nadzoru budowlanego, pomimo że szuka od dłuższego czasu, napisał nam ogłoszenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2023-05-31 do 2023-06-01

 • Blizanów

Solidny Kierownik Budowy Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-05-05 do 2023-05-13

 • Murzynowo leśne

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Sulęcinek

Chcesz wykonać zlecenie na nadzorowanie budowy, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m² to rewelacyjny wybór. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - zadzwoń już dziś.

2023-04-03 do 2023-04-11

 • Sulęcinek
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty