Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Kępnie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
565 438 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Kępnie

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Kępno

Usługi kierownika budowy Kępno

BIURO INŻYNIERYJNO-PROJEKTOWE SEMPOL KĘPNO MARIUSZ SEMBA to prawdziwi profesjonaliści w temacie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Kępna. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

PR-INVEST Przemysław Rachel

PR-INVEST Przemysław Rachel - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Kępno

Od lat pracownicy PR-INVEST Przemysław Rachel oferują usługi z zakresu rewelacyjnego nadzorowania budowy, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Solidny Nadzór Budowlany Kępno

" PR-INVEST" Przemysław Rachel - Solidny Nadzór Budowlany Kępno

PR-INVEST Przemysław Rachel to eksperci od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, świadczący usługi dla Klientów z Kępna i okolicznych miast. Nadzór nad przebiegiem budowy domu wraz z całą papierologią i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

2bprojekt Architekt

2bprojekt Architekt - Profesjonalny Nadzór Budowlany Kępno

Wybitni pracownicy 2bprojekt Architekt spełnią Państwa oczekiwania w temacie nadzoru budowlanego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

GP-PROJEKT Gabriela Pruchnicka usługi projektowo-budowlane

GP-PROJEKT Gabriela Pruchnicka usługi projektowo-budowlane - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Kępno

Jeżeli interesuje Cię perfekcyjne nadzorowanie budowy w rejonie Kępna i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

kskskdas

kskskdas - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Kępno

Nadzór budowlany to dla firmy kskskdas pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

LT Projekt

LT Projekt - Świetny Kierownik Budowy Kępno

Rozpocznij współpracę z LT Projekt jeśli szukasz świetnych kierowników budowy działających na terenie Kępna oraz w okolicy. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Plastersystem

Plastersystem - Doskonały Nadzór Budowlany Kępno

Nadzór budowlany nie ma dla Plastersystem żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Z.P.B. PROJEKTOBUD

Z.P.B. PROJEKTOBUD - Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Kępno

Utalentowani pracownicy firmy Z.P.B. PROJEKTOBUD spełnią Państwa wymagania w temacie nadzoru budowlanego. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Utalentowany Kierownik Budowy w Kępnie

Zakład Ogólnobudowlany - Utalentowany Kierownik Budowy w Kępnie

Jeśli jeszcze szukasz utalentowanego kierownika budowy, to zerknij na firmę Zakład Ogólnobudowlany. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Kępnie (15)

Najlepsze Kierowanie Budową Kępno

Przekonaj się, że Konsumenci zlecający kierowanie budową są wiarygodni. Wyślij ofertę jako profesjonalista od kierowania budową. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

2022-11-22 do 2022-11-30

 • Bierzów

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Syców

Będąc w gronie kierowników budowy z tak dużym dorobkiem zawodowym realizujesz prace w miejscowości Dolnośląskie i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego zapytania. Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

2022-10-08 do 2022-10-16

 • Syców

Potrzebuję kierownika budowy, 101-200m², Syców

Rodzaj prac objętych nadzorem: rozważam zakup domu w budowie i zależy mi na opinii doświadczonej osoby nt. tego budynku, tj. sprawdzenie dotychczasowego etapu budowy (niepełny st. surowy otwarty) i weryfikacja stanu faktycznego z ...

2022-11-03 do 2022-11-11

 • Syców

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Idzikowice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2022-12-23 do 2022-12-31

 • Idzikowice

Rewelacyjny Kierownik Budowy Kępno

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-08-06 do 2022-08-14

 • Łubnice

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Namysłów

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2022-08-30 do 2022-09-07

 • Namysłów

Solidne Nadzorowanie Budowy Kępno

Jeśli tylko wykonujesz zlecenia na solidne nadzorowanie budowy w rejonie Namysłowa i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 109m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej doświadczonej firmy. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

2023-01-09 do 2023-01-17

 • Namysłów

Nadzorowanie Budowy

Zrealizuj usługę doskonałego nadzorowania budowy o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m²", jako ekspert z miejscowości Namysłów. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Namysłowa nie masz sobie równych. Już teraz zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

2023-01-06 do 2023-01-14

 • Namysłów

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 160m², Namysłów

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 160m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

2022-08-30 do 2022-09-07

 • Namysłów

Nieprzeciętny Nadzorca Budowlany Kępno

Ten Klient złożył zapytanie "Potrzebuję kierownika budowy, 101-200m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie nieprzeciętnego nadzorcy budowlanego z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił i Twoja firma jest słuszną decyzją. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

2022-11-03 do 2022-11-11

 • Międzybórz

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 210m², Biała Druga

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 210m² Informacje dodatkowe: Nazwa projektu z internetu - Hiacynt. Chcę kierowniku który będzie pojawiał się na budowie i będz...

2022-10-09 do 2022-10-17

 • Biała Druga

Szukam kierownika do wykonania remontu, 201-300m², Bąków

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-10-25 do 2022-11-02

 • Bąków

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Gorzów Śląski

Doprowadź do tego, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z zakresu nadzoru budowlanego stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Zachęcamy do kontaktu.

2022-08-18 do 2022-08-26

 • Gorzów Śląski

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 140m², Drogoszowice

Jako firma zatrudniająca nieprzeciętnych nadzorców budowlanych i charakteryzująca się szczególnym doświadczeniem, ogłoszenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 140m² jest skierowane do Ciebie. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2022-08-23 do 2022-08-31

 • Drogoszowice

Doświadczony Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: rozważam zakup domu w budowie i zależy mi na opinii doświadczonej osoby nt. tego budynku, tj. sprawdzenie dotychczasowego etapu budowy (niepełny st. surowy otwarty) i weryfikacja stanu faktycznego z ...

2022-11-03 do 2022-11-11

 • Twardogóra
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty