Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Kępnie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
652 372 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Kępnie

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Kępno

Usługi kierownika budowy Kępno

PR-INVEST Przemysław Rachel to prawdziwi profesjonaliści w temacie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Kępna. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

BIURO INŻYNIERYJNO-PROJEKTOWE SEMPOL KĘPNO MARIUSZ SEMBA

BIURO INŻYNIERYJNO-PROJEKTOWE SEMPOL KĘPNO MARIUSZ SEMBA - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Kępno

Od lat pracownicy BIURO INŻYNIERYJNO-PROJEKTOWE SEMPOL KĘPNO MARIUSZ SEMBA oferują usługi z zakresu rewelacyjnego nadzorowania budowy, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Solidny Nadzór Budowlany Kępno

" PR-INVEST" Przemysław Rachel - Solidny Nadzór Budowlany Kępno

PR-INVEST Przemysław Rachel to eksperci od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, świadczący usługi dla Klientów z Kępna i okolicznych miast. Nadzór nad przebiegiem budowy domu wraz z całą papierologią i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

2bprojekt Architekt

2bprojekt Architekt - Profesjonalny Nadzór Budowlany Kępno

Wybitni pracownicy 2bprojekt Architekt spełnią Państwa oczekiwania w temacie nadzoru budowlanego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

GP-PROJEKT Gabriela Pruchnicka usługi projektowo-budowlane

GP-PROJEKT Gabriela Pruchnicka usługi projektowo-budowlane - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Kępno

Jeżeli interesuje Cię perfekcyjne nadzorowanie budowy w rejonie Kępna i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

kskskdas

kskskdas - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Kępno

Nadzór budowlany to dla firmy kskskdas pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

LT Projekt

LT Projekt - Świetny Kierownik Budowy Kępno

Rozpocznij współpracę z LT Projekt jeśli szukasz świetnych kierowników budowy działających na terenie Kępna oraz w okolicy. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

KM Engineering Sp. z o.o.

KM Engineering Sp. z o.o. - Doskonały Nadzór Budowlany Kępno

Nadzór budowlany nie ma dla KM Engineering Sp. z o.o. żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Plastersystem

Plastersystem - Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Kępno

Utalentowani pracownicy firmy Plastersystem spełnią Państwa wymagania w temacie nadzoru budowlanego. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Utalentowany Kierownik Budowy w Kępnie

Z.P.B. PROJEKTOBUD - Utalentowany Kierownik Budowy w Kępnie

Jeśli jeszcze szukasz utalentowanego kierownika budowy, to zerknij na firmę Z.P.B. PROJEKTOBUD. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Kępnie (17)

Nadzorca Budowlany Kępno

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek przemysłowy Powierzchnia: 3000m² Informacje dodatkowe: Rozbudowa hali magayznowej Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Kępno

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Kępno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-25 do 2024-05-03

 • Kierzno

Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: przekształcenie budynku gospodarczego na mieszkalny Obiekt do nadzoru: gospodarcze Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-19 do 2024-01-26

 • Głuszyna

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 36-70m², Głuszyna

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty zaufania specjalista z zakresu doskonałego kierowania budową z Opolskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Głuszyna

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 71-100m², Wieruszów

Zlecający poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 71-100m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2024-01-16 do 2024-01-24

 • Wieruszów

Szukam kierownika budowy, 71-100m², Stradomia Dolna

Rodzaj prac objętych nadzorem: Dudowa domu 75m2 Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Stradomia dolna

Najwyższej Klasy Nadzór Budowlany Kępno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Krzywiczyny

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m², Syców

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Syców

Nadzorowanie Budowy

Zrealizuj zadanie doskonałego nadzorowania budowy o treści "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jako fachowiec z miejscowości Opolskie. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Opolskiego nie masz sobie równych. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

2024-01-29 do 2024-02-06

 • Wierzbica Górna

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Ostrzeszów

To zapytanie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Ostrzeszów oraz przyległych powiatów. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-04-25 do 2024-05-03

 • Ostrzeszów

Szukam kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Namysłów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Informacje dodatkowe: Dom 54m2 z plaskim dachem.Konstrukcja szkieletowa.Fundamenty,przylaczenie do wody,kanalizacji i pradu. ...

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Namysłów

Rewelacyjny Kierownik Budowy Kępno

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-05 do 2024-06-13

 • Namysłów

Znakomity Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-03-08 do 2024-03-16

 • Żelazna

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Bogacica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Dom wykonany z prefabrykatów betonowych Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-05-12 do 2024-05-12

 • Bogacica

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową Kępno

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m²". Przyjmij zlecenie wysokiej klasy kierowania budową jako fachowiec w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania zleceń z Opolskiego i okolicznych powiatów. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

2024-06-24 do 2024-07-02

 • Unieszów

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Kluczbork

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-14 do 2024-02-22

 • Kluczbork

Doskonały Nadzorca Budowlany

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Kluczborka. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Kluczbork
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty