Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Kole

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Kole

Firma budowlana matik mateusz kacprzak

1 opinia
Usługi kierownika budowy Koło

Jeżeli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Firma budowlana matik mateusz kacprzak są dla Ciebie stworzeni. Organizacja całej budowy wraz z całą papierologią i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Ark89

1 opinia
Ark89 - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Koło

Powierz usługę nadzorowania budowy ekspertom z miejscowości Koło. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i fachowością. Na terenie Koła są w ścisłej czołówce. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Paweł Sanigórski

Paweł Sanigórski - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Koło

Zawodowcy z Paweł Sanigórski to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny nadzoru budowlanego. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

M&T Group Sp. z o.o.

M&T Group Sp. z o.o. - Dobry Kierownik Budowy Koło

MT Group Sp. z o.o. zatrudnia dobrych kierowników budowy - szczególne kwalifikacje i dokładność to ich atuty. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Koło

Met -But - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Koło

Bez oporów zleć zadanie wyjątkowego nadzorowania budowy ekspertom z firmy Met -But. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Koło i pobliskich powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Profesjonalny Nadzór Budowlany w Kole

F.H.U. ELDE - Profesjonalny Nadzór Budowlany w Kole

Nadzór budowlany nie ma dla F.H.U. ELDE żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Koło

Biuro Projektów i Kosztorysów - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Koło

Nadzór budowlany nie ma dla Biuro Projektów i Kosztorysów żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Ustal pasujący termin!

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy

Firma remontowo-budowlana "Schabek" - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Koło

Po prostu zleć usługę nadzorowania budowy fachowcom z miejscowości Koło. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Koła są w ścisłej czołówce. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

PRZEDSIEBIORSTWO BUDOWLANE "JUREK" ANDRZEJ MARCINIAK

PRZEDSIEBIORSTWO BUDOWLANE "JUREK" ANDRZEJ MARCINIAK - Świetny Kierownik Budowy Koło

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Prowadzenie budowy domu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Znakomity Kierownik Budowy

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Kole - Znakomity Kierownik Budowy Koło

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Dobrze trafiłeś, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Zarezerwuj termin od razu!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Kole (13)

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 36-70m², Dąbie

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-10 do 2024-04-18
dodano 4 dni temu

 • Dąbie

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kościelec

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Kościelec

Szukam kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Dąbie

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam kierownika do budowy obiektu, 36-70m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

2024-02-22 do 2024-03-01

 • Dąbie

Nadzór Budowlany Koło

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-02-11 do 2024-02-11

 • Kłodawa

Odpowiedni Nadzór Budowlany

Dla Zlecającego, który pisze - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², dotarcie do odpowiedniego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, ale pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Koło

Kierownik Budowy Koło

Jako sprawdzona firma oraz dobry kierownik budowy działasz w miejscowości Koło oraz w okolicy? Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

2024-01-24 do 2024-02-01

 • Koło

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Koło

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-01-09 do 2024-01-17

 • Koło

Znakomity Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-02 do 2024-01-10

 • Cegielnia

Kompetentny Kierownik Budowy

To zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Koła i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

2023-12-23 do 2023-12-23

 • Koło

Kierownik Budowy

Solidne kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w fachu kierownika budowy. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

2023-12-21 do 2023-12-29

 • Dąbie

Fantastyczny Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Projekt Archon - dom pod świerkiem 2 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-11-17 do 2023-11-25

 • Koło

Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-10-15 do 2023-10-23

 • Kupinin

Bezkonkurencyjny Nadzór Budowlany

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², wybranie bezkonkurencyjnego nadzoru budowlanego może być niełatwe, ale Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

2023-10-05 do 2023-10-13

 • Dąbie
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty