Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Koninie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
565 433 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Koninie

Biuro Obsługi Budownictwa

47 opinii
Usługi kierownika budowy Konin

Biuro Obsługi Budownictwa świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Konin oraz przyległych powiatów. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

FKM Adam Nowicki

2 opinie
FKM Adam Nowicki - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Konin

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Znakomity Kierownik Budowy

1 opinia
Usługi projektowe, nadzory budowlane, kierownik budowy - Znakomity Kierownik Budowy Konin

Gdy szukasz świetnej współpracy to eksperci z Usługi projektowe nadzory budowlane kierownik budowy są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

PSW Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane

3 opinie
PSW Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane - Świetny Kierownik Budowy Konin

Świetny kierownik budowy z wyjątkową wiedzą z zakresu nadzoru budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Konin

FB PROJECT Sp.z o.o Konin - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Konin

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy FB PROJECT Sp.z o.o Konin, która świadczy usługi nadzorowania budowy na wysokim poziomie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Main

Main - Dobry Kierownik Budowy Konin

Nie znajdziesz innych tak dobrych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Konin i w całym powiecie. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Solidny Nadzór Budowlany w Koninie

MP - Solidny Nadzór Budowlany w Koninie

Solidny kierownik budowy z wymaganym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Wolicki

Wolicki - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Konin

Nadzór budowlany nie ma dla Wolicki żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Konin

NADZORY BUDOWLANE - MARCIN JANCZAK - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Konin

NADZORY BUDOWLANE - MARCIN JANCZAK oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Konin, ale także okolicznych powiatów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Marcin Skąpski

Marcin Skąpski - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Konin

Pragniesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu wyjątkowego nadzorowania budowy do realizacji zaplanowanych działań? Firma Marcin Skąpski jest gotowa Ci pomóc. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Koninie (17)

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 201-300m², Konin

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-11-29 do 2022-12-07

 • Konin

Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-200m², Konin

Jako najwyższej klasy nadzorca budowlany z wieloletnim doświadczeniem i specjalista zawsze przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Klient napisał "Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-200m²". Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2022-09-11 do 2022-09-19

 • Konin

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Konin Wielkopolska

Jesteś w stanie zaoferować propozycję dotyczącą nadzoru budowlanego? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

2022-08-20 do 2022-08-28

 • Konin wielkopolska

Szukam kierownika budowy, 201-300m², Kazimierz Biskupi

Wybranie nadzoru budowlanego nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Szukam kierownika budowy, 201-300m². Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

2022-08-30 do 2022-09-09

 • Kazimierz Biskupi

Poszukuję kierownika budowy, 2700m², Koziegłowy

Ten Klient napisał "Poszukuję kierownika budowy, 2700m²". Przyjmij zadanie najwyższej klasy nadzorowania budowy jako profesjonalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia prac z okolic Wielkopolskiego i sąsiednich powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

2022-08-31 do 2022-09-08

 • Koziegłowy

Tani Nadzór Budowlany Konin

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: wiata Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2022-11-23 do 2022-12-02

 • Sompolno

Dobry Nadzorca Budowlany Konin

Zapytanie o treści - Zapytanie o kierownika do przebudowy, do 100m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Wielkopolskiego oraz przyległych powiatów. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Żelazków

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 2000m², Koło

Wykonaj prace dotyczące rewelacyjnego nadzorowania budowy od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy na terenie Koła. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

2022-08-31 do 2022-09-08

 • Koło

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Koło

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2022-08-18 do 2022-08-26

 • Koło

Dobry Nadzorca Budowlany

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i cechująca się wyjątkowym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do przebudowy, 550m² jest idealne do Ciebie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2022-08-18 do 2022-08-26

 • Słupca

Najlepszy Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Budowy do remontu domu w ...

2022-07-28 do 2022-08-05

 • Słupca

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Słupca

Zrealizuj zlecenie dotyczące rewelacyjnego nadzorowania budowy od wiarygodnych zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Słupca lub okolicy. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

2022-09-20 do 2022-09-28

 • Słupca

Pierwszorzędny Nadzorca Budowlany

Jako sprawdzona firma oraz pierwszorzędny nadzorca budowlany oferujesz swoje usługi na terenie Wielkopolskiego i w okolicy? Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

2022-10-07 do 2022-10-15

 • Zagórów

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 150m², Turek

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2022-08-10 do 2022-08-18

 • Turek

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Turek

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2022-10-13 do 2022-10-21

 • Turek

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Piotrków Kujawski

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi fachowiec z zakresu fantastycznego kierowania budową? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2022-12-29 do 2023-01-06

 • Piotrków Kujawski

Najlepsze Nadzorowanie Budowy Konin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-01-03 do 2023-01-11

 • Witkowo
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty