Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Koninie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 729 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Koninie

Biuro Obsługi Budownictwa

48 opinii
Usługi kierownika budowy Konin

Biuro Obsługi Budownictwa świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Konin oraz przyległych powiatów. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

FKM Adam Nowicki

2 opinie
FKM Adam Nowicki - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Konin

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Znakomity Kierownik Budowy

1 opinia
Usługi projektowe, nadzory budowlane, kierownik budowy - Znakomity Kierownik Budowy Konin

Gdy szukasz świetnej współpracy to eksperci z Usługi projektowe nadzory budowlane kierownik budowy są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

PSW Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane

3 opinie
PSW Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane - Świetny Kierownik Budowy Konin

Świetny kierownik budowy z wyjątkową wiedzą z zakresu nadzoru budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Konin

FB PROJECT Sp.z o.o Konin - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Konin

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy FB PROJECT Sp.z o.o Konin, która świadczy usługi nadzorowania budowy na wysokim poziomie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Main

Main - Dobry Kierownik Budowy Konin

Nie znajdziesz innych tak dobrych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Konin i w całym powiecie. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Solidny Nadzór Budowlany w Koninie

MP - Solidny Nadzór Budowlany w Koninie

Solidny kierownik budowy z wymaganym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Wolicki

Wolicki - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Konin

Nadzór budowlany nie ma dla Wolicki żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Konin

NADZORY BUDOWLANE - MARCIN JANCZAK - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Konin

NADZORY BUDOWLANE - MARCIN JANCZAK oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Konin, ale także okolicznych powiatów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Marcin Skąpski

Marcin Skąpski - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Konin

Pragniesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu wyjątkowego nadzorowania budowy do realizacji zaplanowanych działań? Firma Marcin Skąpski jest gotowa Ci pomóc. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Koninie (17)

Nadzór Budowlany Konin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Dom jednorodzinny, bez piwnicy, parterowy. Projekt Archon - dom pod świerkiem 2 Termin skorzystania z...

2023-11-17 do 2023-11-25

 • Konin

Solidne Kierowanie Budową Konin

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty uwagi fachowiec z zakresu solidnego kierowania budową z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Umów się na rozmowę od razu.

2023-09-05 do 2023-09-13

 • Konin

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Konin

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty uwagi specjalista z zakresu perfekcyjnego nadzorowania budowy z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2023-08-24 do 2023-09-01

 • Konin

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Konin

Jeżeli wykonujesz zlecenia na doskonałe kierowanie budową w rejonie Konina i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

2023-08-08 do 2023-08-16

 • Konin

Najwyższej Klasy Nadzór Budowlany

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł nadzoru budowlanego, chociaż szuka od niezliczonych dni, zgłosił nam zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Pokaż propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2023-08-01 do 2023-08-09

 • Konin

Odpowiedni Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-07-24 do 2023-08-01

 • Konin

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Konin

Jeśli interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy nadzorowanie budowy w rejonie Konina i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 151-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

2023-06-06 do 2023-06-14

 • Konin

Doskonały Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: Przyłącze mediów do działki oraz pozwolenie na budowe Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Pomoc w formalnościach w sprawie uzbrojenia działki w media oraz...

2023-05-30 do 2023-06-07

 • Konin

Perfekcyjne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-11-05 do 2023-11-13

 • Krzymów

Nadzorowanie Budowy

Oszczędź czas i przyjmij zapytanie o pierwszorzędne nadzorowanie budowy z Wielkopolskiego. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-09-09 do 2023-09-17

 • Wielkopole

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Tuliszków

Należąc do nadzorców budowlanych z tak bogatym dorobkiem zawodowym pracujesz w miejscowości Wielkopolskie i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego ogłoszenia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-07-22 do 2023-07-30

 • Tuliszków

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Władysławów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-06-28 do 2023-07-06

 • Władysławów

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Jabłonna

Jako dobry kierownik budowy oferujesz swoje doświadczenie na terenie Wielkopolskiego i w pobliskim rejonie? Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

2023-07-26 do 2023-08-03

 • Jabłonna

Rewelacyjny Nadzór Budowlany

Spraw, że nadzór budowlany nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z dziedziny nadzoru budowlanego sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-07-22 do 2023-07-30

 • Rychwał

Nadzorca Budowlany Konin

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-06-05 do 2023-06-13

 • Sompolno

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Koło

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Projekt Archon - dom pod świerkiem 2 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-11-17 do 2023-11-25

 • Koło

Korzystny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: mieszkanie Powierzchnia: 201-300m² Informacje dodatkowe: Witam. Potrzebujemy kierownika budowy i projektanta do przebudowy budynku . Termin skorzystania z oferty...

2023-05-30 do 2023-06-07

 • Koło
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty