Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Krotoszynie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
574 206 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Krotoszynie

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Krotoszyn

47 opinii
Usługi kierownika budowy Krotoszyn

Przekonaj się, że osoby, które zatrudnisz do nadzorowania budowy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Dobry Kierownik Budowy w Krotoszynie

9 opinii
Obsługa Budownictwa - Dobry Kierownik Budowy w Krotoszynie

Nadzorowanie budowy to specjalność tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu kierownika budowy. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Profesjonalny Nadzór Budowlany

1 opinia
K2 Paweł Filipiak - Profesjonalny Nadzór Budowlany Krotoszyn

Nadzór budowlany nie ma dla K2 Paweł Filipiak żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz

2 opinie
Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz - Doskonały Kierownik Budowy Krotoszyn

Nadzór budowlany nie ma dla Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Inżynier Budownictwa

Inżynier Budownictwa - Świetny Kierownik Budowy Krotoszyn

Szukasz dobrego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, ta firma jest świetnym wyborem. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

"A M S" - Projektowo-realizacyjne Biuro Architektoniczne - Architekt Marek Szczerbaluk

"A M S" - Projektowo-realizacyjne Biuro Architektoniczne - Architekt Marek Szczerbaluk - Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Krotoszyn

Potrzebujesz kierowników budowy od wysokiej klasy nadzorowania budowy w miejscowości Krotoszyn lub w pobliskim rejonie? Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

JUKOBUD

JUKOBUD - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Krotoszyn

Już od kilku lat pracownicy JUKOBUD oferują usługi z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

RS

RS - Solidny Kierownik Budowy Krotoszyn

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to specjaliści z RS perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

Krystian Mroczkowski

Krystian Mroczkowski - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Krotoszyn

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Prowadzenie budowy domu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Krotoszyn

Hydrostal - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Krotoszyn

Wybitni pracownicy Hydrostal spełnią Państwa oczekiwania odnośnie nadzoru budowlanego. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Krotoszynie (14)

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Kobierno

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-03-08 do 2023-03-16

 • Kobierno

Solidne Kierowanie Budową Krotoszyn

Przyjmij usługę solidnego kierowania budową o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", jako profesjonalista z miejscowości Krotoszyn. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Krotoszyna jesteś w ścisłej czołówce. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

2022-10-09 do 2022-10-17

 • Krotoszyn

Profesjonalne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 109m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-10-05 do 2022-10-13

 • Cieszków

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Siedlec

Jeżeli wykonujesz zlecenia na doskonałe kierowanie budową w rejonie Wielkopolskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

2023-01-29 do 2023-02-06

 • Siedlec

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 1000m², Siedlec

Zrealizuj zadanie najlepszego kierowania budową o treści "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 1000m²", jako specjalista z miejscowości Wielkopolskie. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Wielkopolskiego jesteś jednym z najlepszych. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-03-16 do 2023-03-24
dodano 7 dni temu

 • Siedlec

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Krotoszyn

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 68m², wybranie pierwszorzędnego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-01-03 do 2023-01-11

 • Milicz MIŁOCHOWICE

Wyjątkowe Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2023-01-12 do 2023-01-20

 • Milicz

Zapytanie o kierownika budowy, 4m², Milicz

Rodzaj prac objętych nadzorem: Wyburzenie Rodzaj budynku: Komin Powierzchnia budynku: 4m² Informacje dodatkowe: Interesuje mnie opinia techniczna komina Termin skorzystania z oferty: 2022-10-17...

2022-10-15 do 2022-10-23

 • Milicz

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 126m², Nadstawki

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 126m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-12-05 do 2022-12-05

 • Nadstawki

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 140m², Bachorzew

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 140m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2022-12-13 do 2022-12-21

 • Bachorzew

Dobry Kierownik Budowy Krotoszyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2022-09-19 do 2022-09-27

 • Jarocin

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Jarocin

Zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Jarocina i z sąsiednich miast. Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie.

2022-11-02 do 2022-11-10

 • Jarocin

Najlepsze Kierowanie Budową

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecenie na kierownika do wykonania remontu, 201-300m²". Przyjmij usługę najlepszego kierowania budową jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z Jarocina i okolicznych powiatów. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

2022-09-23 do 2022-10-01

 • Jarocin

Najwyższej Klasy Nadzór Budowlany

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł nadzoru budowlanego, chociaż szuka od niezliczonych dni, zgłosił nam zlecenie o treści - Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Pokaż propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2023-02-23 do 2023-03-03

 • Jarocin
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty