Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Międzychodzie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Międzychodzie

Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Międzychodzie

47 opinii
Usługi kierownika budowy Międzychód

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to dla firmy Biuro Obsługi Budownictwa pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Prowadzenie budowy domu wraz z całą papierologią i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

PRIMA

9 opinii
PRIMA - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Międzychód

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Prowadzenie budowy domu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Eugeniusz Siwko

5 opinii
Eugeniusz Siwko - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Międzychód

Starasz się odnaleźć solidnego specjalistę z zakresu najlepszego nadzorowania budowy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Eugeniusz Siwko jest Twoim rozwiązaniem. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Dotacje Unijne Przemysław Ajchler

Dotacje Unijne Przemysław Ajchler - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Międzychód

Szukasz ekspertów od wysokiej klasy nadzorowania budowy w miejscowości Międzychód lub w rejonie powiatu? Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Międzychód

Mariusz Maciążek - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Międzychód

Firma Mariusz Maciążek oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Międzychodu i okolic. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Firma Remontowo Budowlana Ryszard Mizgajski

Firma Remontowo Budowlana Ryszard Mizgajski - Dobry Kierownik Budowy Międzychód

Zacznij działać z Firma Remontowo Budowlana Ryszard Mizgajski jeśli szukasz dobrych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Międzychodu lub w sąsiednich miastach. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE M. WRÓBLEWSKI

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE M. WRÓBLEWSKI - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Międzychód

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace specjalistom od nadzorowania budowy z Międzychodu. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PPHU MARBUD

PPHU MARBUD - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Międzychód

Dobry kierownik budowy proponuje swoje usługi na terenie Międzychodu oraz w rejonie powiatu. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

Batimpex Przemysław Bartkowiak

Batimpex Przemysław Bartkowiak - Solidny Nadzór Budowlany Międzychód

Nadzorowanie budowy to życiowa pasja tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu kierownika budowy. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

USLUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

USLUGI REMONTOWO - BUDOWLANE - Doskonały Nadzór Budowlany Międzychód

Powierz zadanie nadzorowania budowy ekspertom z miejscowości Międzychód. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Międzychodu są w ścisłej czołówce. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Międzychodzie (16)

Fenomenalny Nadzorca Budowlany Międzychód

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-09-02 do 2023-09-14

 • Łężeczki

Doskonałe Nadzorowanie Budowy Międzychód

Rodzaj prac objętych nadzorem: bez nadzoru Obiekt do nadzoru: budowa pomostu nad jeziorem Mierzyńskim Powierzchnia: do 35m² Informacje dodatkowe: Budowa pomostu nad jeziorem Mierzyńskim gm. Międzychód powierzchnia około 20 m2 ...

2023-07-25 do 2023-07-28

 • Międzychód

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Międzychód

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-03-20 do 2023-03-28

 • Międzychód

Fenomenalny Kierownik Budowy Międzychód

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie kierownikowi do wykonania remontu, 101-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2023-03-16 do 2023-03-24

 • Międzychód

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Chrzypsko Wielkie

Jako firma zatrudniająca sumiennych kierowników budowy i charakteryzująca się nieprzeciętnym doświadczeniem, zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m² jest skierowane do Ciebie. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2023-03-15 do 2023-03-23

 • Chrzypsko Wielkie

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Pniewy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Modyfikacja projektu https:/projektyzwizja.pl/projekty-domow/113,dostepny-6 Termin skorzystania z ofe...

2023-09-08 do 2023-09-16

 • Pniewy

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Pniewy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-05-25 do 2023-06-02

 • Pniewy

Potrzebuję kierownika do przebudowy, 350m², Lwówek

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: Budynek dwukondygnacyjny wykonany w technologii tradycyjnej murowanej Powierzchnia: 350m² Informacje dodatkowe: Zamówienie Publiczne....

2023-06-16 do 2023-06-24

 • Lwówek

Nadzorowanie Budowy

Nie trać czasu i przyjmij zapytanie o najwyższej klasy nadzorowanie budowy w Wielkopolskim. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

2023-09-18 do 2023-09-26
dodano 7 dni temu

 • Lwówek

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Lwówek

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-03-29 do 2023-04-06

 • Lwówek

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Pszczew

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł nadzoru budowlanego, mimo iż próbuje znaleźć od dłuższego czasu, wysłał nam zlecenie o treści - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 36-70m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Klienta. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - warto.

2023-07-07 do 2023-07-15

 • Pszczew

Potrzebuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Stare Miasto

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-03-19 do 2023-03-27

 • Stare Miasto

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową Międzychód

Ten Klient złożył zapytanie "Szukam kierownika budowy, 2000m²". Odpowiedz na potrzebę kierownika budowy do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

2023-08-21 do 2023-08-29

 • Przytoczna

Tani Nadzór Budowlany Międzychód

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-08-19 do 2023-08-27

 • Rokitno

Rewelacyjny Nadzór Budowlany

Spraw, że nadzór budowlany nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z dziedziny nadzoru budowlanego sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-04-12 do 2023-04-20

 • Przytoczna

Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-07-05 do 2023-07-11

 • Bolewice
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty