Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Międzychodzie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
649 064 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Międzychodzie

Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Międzychodzie

Usługi kierownika budowy Międzychód

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to dla firmy Dotacje Unijne Przemysław Ajchler pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Prowadzenie budowy domu wraz z całą papierologią i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Mariusz Maciążek

Mariusz Maciążek - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Międzychód

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Prowadzenie budowy domu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Firma Remontowo Budowlana Ryszard Mizgajski

Firma Remontowo Budowlana Ryszard Mizgajski - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Międzychód

Starasz się odnaleźć solidnego specjalistę z zakresu najlepszego nadzorowania budowy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Firma Remontowo Budowlana Ryszard Mizgajski jest Twoim rozwiązaniem. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE M. WRÓBLEWSKI

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE M. WRÓBLEWSKI - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Międzychód

Szukasz ekspertów od wysokiej klasy nadzorowania budowy w miejscowości Międzychód lub w rejonie powiatu? Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Międzychód

PPHU MARBUD - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Międzychód

Firma PPHU MARBUD oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Międzychodu i okolic. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Batimpex Przemysław Bartkowiak

Batimpex Przemysław Bartkowiak - Dobry Kierownik Budowy Międzychód

Zacznij działać z Batimpex Przemysław Bartkowiak jeśli szukasz dobrych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Międzychodu lub w sąsiednich miastach. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

USLUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

USLUGI REMONTOWO - BUDOWLANE - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Międzychód

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace specjalistom od nadzorowania budowy z Międzychodu. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Przem-Bud

Przem-Bud - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Międzychód

Dobry kierownik budowy proponuje swoje usługi na terenie Międzychodu oraz w rejonie powiatu. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

Usługi Remontowo Budowlane Przemysław Bilecki

Usługi Remontowo Budowlane Przemysław Bilecki - Solidny Nadzór Budowlany Międzychód

Nadzorowanie budowy to życiowa pasja tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu kierownika budowy. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Bogdan Morski remonty mieszkań i budowa łazienek

Bogdan Morski remonty mieszkań i budowa łazienek - Doskonały Nadzór Budowlany Międzychód

Powierz zadanie nadzorowania budowy ekspertom z miejscowości Międzychód. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Międzychodu są w ścisłej czołówce. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Międzychodzie (16)

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 35m², Kwilcz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia: do 35m² Informacje dodatkowe: Jako lokal usługowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-21 do 2024-05-29

 • Kwilcz

Znakomity Nadzór Budowlany Międzychód

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-29 do 2024-04-06

 • Międzychód

Dobry Nadzór Budowlany

Spraw, że nadzór budowlany nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z dziedziny nadzoru budowlanego stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

2024-02-23 do 2024-03-02

 • Pniewy

Nadzór Budowlany

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji nadzoru budowlanego nie znajdzie w miejscowości Wielkopolskie i okolicy, więc jeśli poszukuje doskonałego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Zajączkowo

Solidne Kierowanie Budową Międzychód

Przyjmij usługę solidnego kierowania budową o treści "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m²", jako profesjonalista z miejscowości Lubuskie. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Lubuskiego jesteś w ścisłej czołówce. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Pszczew

Perfekcyjny Nadzorca Budowlany Międzychód

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-14 do 2024-04-16

 • Pszczew

Świetny Nadzorca Budowlany

Jako sprawdzona firma oraz świetny nadzorca budowlany oferujesz swoje usługi na terenie Lubuskiego lub w sąsiednich miastach? Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Przytoczna

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Wronki

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Wronki

Kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w fachu nadzorcy budowlanego. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

2024-05-11 do 2024-05-19

 • Wronki

Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 71-100m², Wronki

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry. Poprzedni kierownik budowy "umywa ręce" a chciałabym oddać budowę. Bylam w nad...

2024-06-04 do 2024-06-12

 • Wronki

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Drawski Młyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-22 do 2024-03-01

 • Drawski młyn

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 71-100m², Drawsko

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Drawsko

Poszukuję kierownika do przebudowy, 201-300m², Gościm

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Gościm

Sumienny Nadzorca Budowlany

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

2024-03-21 do 2024-03-29

 • Drezdenko

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Podrzewie

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł nadzoru budowlanego, chociaż próbuje znaleźć od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zlecającego. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2024-04-18 do 2024-04-26

 • Podrzewie

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Szczepankowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: wielorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Szczepankowo
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty