Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Nowym Tomyślu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 388 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Nowym Tomyślu

Biuro Obsługi Budownictwa

48 opinii
Usługi kierownika budowy Nowy Tomyśl

Pierwszorzędny nadzór budowlany to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu kierownika budowy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Nowy Tomyśl

16 opinii
Tomasz Walas - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Nowy Tomyśl

Wybitni pracownicy Tomasz Walas spełnią Państwa oczekiwania odnośnie nadzoru budowlanego. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Dobry Kierownik Budowy

9 opinii
PRIMA - Dobry Kierownik Budowy Nowy Tomyśl

Nie znajdziesz innych tak dobrych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących na terenie miejscowości Nowy Tomyśl i w całym powiecie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Perfekt-Bud Piotr Jankowski

4 opinie
Perfekt-Bud Piotr Jankowski - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Nowy Tomyśl

W przypadku, gdy potrzebujesz wyjątkowego nadzorowania budowy i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Perfekt-Bud Piotr Jankowski. Ażeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Woodlife

1 opinia
Woodlife - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Nowy Tomyśl

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Woodlife są dla Ciebie stworzeni. Organizacja prac budowlanych i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Nowym Tomyślu

Biuro projektowe. Biuro Inżynierskie Grzegorz Kańciak - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Nowym Tomyślu

Nie marnuj energii i powierz twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy z miejscowości Nowy Tomyśl. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Znakomity Kierownik Budowy

Firma Ogólnobudowlana Norbert Jaworski - Znakomity Kierownik Budowy Nowy Tomyśl

Sprawdź Firma Ogólnobudowlana Norbert Jaworski jeśli szukasz znakomitych kierowników budowy działających na terenie Nowego Tomyśla oraz w okolicy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Budownictwo-pawel

Budownictwo-pawel - Doskonały Nadzór Budowlany Nowy Tomyśl

Zleć zadanie nadzorowania budowy fachowcom firmy Budownictwo-pawel z miejscowości Nowy Tomyśl. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Nowego Tomyśla są jednymi z najlepszych. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MUTI"

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MUTI" - Sumienny Kierownik Budowy Nowy Tomyśl

Nadzorowanie budowy to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w fachu kierownika budowy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Kompetentny Kierownik Budowy Nowy Tomyśl

Firma Remontowo-Wykończeniowa Piosik Marek - Kompetentny Kierownik Budowy Nowy Tomyśl

Firma Firma Remontowo-Wykończeniowa Piosik Marek świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z rejonu Nowego Tomyśla i okolic. Skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Nowym Tomyślu (16)

Perfekcyjne Kierowanie Budową Nowy Tomyśl

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-18 do 2024-04-26

 • Podrzewie

Idealny Nadzór Budowlany Nowy Tomyśl

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-03-24 do 2024-04-01

 • Zbąszyń

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Sątopy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Sątopy

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Nowy Tomyśl

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Dom Parterowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-02-28 do 2024-03-07

 • Nowy Tomyśl

Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-150m², Nowy Tomyśl

Masz zamiar przyjąć zlecenie na nadzorowanie budowy, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-150m² to świetny wybór. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Nowy Tomyśl

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Opalenica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Opalenica

Solidne Nadzorowanie Budowy Nowy Tomyśl

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m²". Wykonaj usługę solidnego nadzorowania budowy jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania zleceń z Nowego Tomyśla i przyległych miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Nowy Tomyśl

Wybitny Kierownik Budowy Nowy Tomyśl

Klient napisał "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na chęć zatrudnienia kierownika budowy do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma to dobry pomysł. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2024-01-17 do 2024-01-25

 • Nowy Tomyśl

Poszukuję kierownika do przebudowy, 151-200m², Nowy Tomyśl

Jako sumienny nadzorca budowlany realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze przygotowany do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Poszukuję kierownika do przebudowy, 151-200m²". Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2024-01-16 do 2024-01-24

 • Nowy Tomyśl

Szukam kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Strzyżewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Witam,poszukuje kierownika budowy,dom jednorodzinny 50 m2 pow.zabudowy konstrukcja szkieletowa parter p...

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Strzyżewo

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Poszukuje kierownika budowy, dom jednorodzinny 50m2, pow. zabudowy konstrukcja szkieletowa parter plus ...

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Strzyżewo

Bezkonkurencyjny Nadzór Budowlany

Zdecydowanie o wyborze nadzoru budowlanego nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista udziel rad i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 309m². Nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

2023-11-22 do 2023-11-30

 • Zbąszyń

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m², Pniewy

Jako kierownik budowy proponujesz swoje doświadczenie na terenie Wielkopolskiego i w rejonie powiatu? Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2024-02-23 do 2024-03-02

 • Pniewy

Dobry Nadzorca Budowlany Nowy Tomyśl

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Wielkopolskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ustal pasujący termin od razu!

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Zajączkowo

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-23 do 2024-05-01

 • Ceradz dolny

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m², Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: 2024-08-31...

2023-12-19 do 2023-12-27

 • Grodzisk Wielkopolski
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty