Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Nowym Tomyślu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Nowym Tomyślu

Biuro Obsługi Budownictwa

47 opinii
Usługi kierownika budowy Nowy Tomyśl

Pierwszorzędny nadzór budowlany to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu kierownika budowy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Nowy Tomyśl

9 opinii
PRIMA - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Nowy Tomyśl

Wybitni pracownicy PRIMA spełnią Państwa oczekiwania odnośnie nadzoru budowlanego. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Dobry Kierownik Budowy

2 opinie
Perfekt-Bud Piotr Jankowski - Dobry Kierownik Budowy Nowy Tomyśl

Nie znajdziesz innych tak dobrych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących na terenie miejscowości Nowy Tomyśl i w całym powiecie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Woodlife

1 opinia
Woodlife - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Nowy Tomyśl

W przypadku, gdy potrzebujesz wyjątkowego nadzorowania budowy i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Woodlife. Ażeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Biuro projektowe. Biuro Inżynierskie Grzegorz Kańciak

Biuro projektowe. Biuro Inżynierskie Grzegorz Kańciak - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Nowy Tomyśl

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Biuro projektowe. Biuro Inżynierskie Grzegorz Kańciak są dla Ciebie stworzeni. Organizacja prac budowlanych i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Nowym Tomyślu

Firma Ogólnobudowlana Norbert Jaworski - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Nowym Tomyślu

Nie marnuj energii i powierz twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy z miejscowości Nowy Tomyśl. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Znakomity Kierownik Budowy

Budownictwo-pawel - Znakomity Kierownik Budowy Nowy Tomyśl

Sprawdź Budownictwo-pawel jeśli szukasz znakomitych kierowników budowy działających na terenie Nowego Tomyśla oraz w okolicy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MUTI"

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MUTI" - Doskonały Nadzór Budowlany Nowy Tomyśl

Zleć zadanie nadzorowania budowy fachowcom firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MUTI z miejscowości Nowy Tomyśl. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Nowego Tomyśla są jednymi z najlepszych. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Usługowy Zakład Murarski Jan Dachtera

Usługowy Zakład Murarski Jan Dachtera - Sumienny Kierownik Budowy Nowy Tomyśl

Nadzorowanie budowy to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w fachu kierownika budowy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Kompetentny Kierownik Budowy Nowy Tomyśl

Michał Sobczak - Kompetentny Kierownik Budowy Nowy Tomyśl

Firma Michał Sobczak świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z rejonu Nowego Tomyśla i okolic. Skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Nowym Tomyślu (15)

Odpowiedni Nadzór Budowlany Nowy Tomyśl

Dla Zlecającego, który pisze - Szukam kierownika do przebudowy, do 100m², dotarcie do odpowiedniego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, ale pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-02-27 do 2023-03-07

 • Wąsowo

Profesjonalny Kierownik Budowy Nowy Tomyśl

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: 31m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Posadowo

Nadzorca Budowlany Nowy Tomyśl

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym dorobkiem zawodowym realizujesz prace w miejscowości Nowy Tomyśl i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2023-02-09 do 2023-02-17

 • Nowy Tomyśl

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Opalenica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-01-28 do 2023-02-05

 • Opalenica

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Nowy Tomyśl

Ten Klient napisał "Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na chęć zatrudnienia solidnego kierownika budowy z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby i Twoja firma jest słuszną decyzją. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-01-18 do 2023-01-26

 • Nowy Tomyśl

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Nowy Tomyśl

Zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Nowego Tomyśla i z sąsiednich miast. Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie.

2023-01-01 do 2023-01-09

 • Nowy Tomyśl

Szukam kierownika do budowy obiektu, 1000m², Nowy Tomyśl

Jeśli dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze cechy jako eksperta od nadzorowania budowy to zrealizuj zlecenie - Szukam kierownika do budowy obiektu, 1000m². Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

2022-12-06 do 2022-12-14

 • Nowy Tomyśl

Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Nowy Tomyśl

Zrealizuj zadanie najlepszego kierowania budową o treści "Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m²", jako specjalista z miejscowości Nowy Tomyśl. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Nowego Tomyśla jesteś jednym z najlepszych. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2022-11-14 do 2022-11-22

 • Nowy Tomyśl

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Zbąszyń

Upewnij się, że Klienci zlecający kierowanie budową są dobrej jakości. Wyślij ofertę jako ekspert od kierowania budową. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

2022-11-03 do 2022-11-11

 • Zbąszyń

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Nowy Tomyśl

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-10-18 do 2022-10-26

 • Opalenica

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Wioska

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2022-10-04 do 2022-10-12

 • Wioska

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową Nowy Tomyśl

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-03-18 do 2023-03-26

 • Trzciel

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako solidny fachowiec z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

2023-01-04 do 2023-01-12

 • Trzciel

Dobry Nadzorca Budowlany

Zapytanie o treści - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Lubuskiego oraz przyległych powiatów. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2023-03-18 do 2023-03-26

 • Trzciel

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

Nie trać energii i przyjmij zapytanie o fantastyczne nadzorowanie budowy z miejscowościWielkopolskie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2022-11-01 do 2022-11-09

 • Otorowo
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty