Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Obornikach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 620 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Obornikach

Najlepszy Kierownik Budowy Oborniki

48 opinii
Usługi kierownika budowy Oborniki

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, Ten przedsiębiorca jest tym, czego potrzebujesz. Kierowaniem przebiegiem prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Drogowy Zakład Inżynierski Krzysztof Skrzypek

4 opinie
Drogowy Zakład Inżynierski Krzysztof Skrzypek - Solidne Nadzorowanie Budowy Oborniki

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Przedsiębiorstwo Projektowo Usługowe TECH-ON

1 opinia
Przedsiębiorstwo Projektowo Usługowe TECH-ON - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Oborniki

Bez oporów zleć zadanie najlepszego nadzorowania budowy profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Oborniki i sąsiednich miast. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JERZY LIPIŃSKI

22 opinie
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JERZY LIPIŃSKI - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Oborniki

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu wyjątkowego nadzorowania budowy do realizacji zaplanowanych działań? Firma USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JERZY LIPIŃSKI jest do Twojej dyspozycji. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

OL-DACH Leszek Odwrot

1 opinia
OL-DACH Leszek Odwrot - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Oborniki

Powierz usługę profesjonalnego nadzorowania budowy specjalistom z firmy OL-DACH Leszek Odwrot. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Oborniki i sąsiednich miast. Nadzór nad przebiegiem budowy dowolnego obiektu z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Oborniki

1 opinia
Z.H.U-KAROLCZAK - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Oborniki

Pragniesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu solidnego nadzorowania budowy z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Z.H.U-KAROLCZAK jest do Twojej dyspozycji. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Doskonały Nadzór Budowlany w Obornikach

1 opinia
Bogdan Grobelny pokrycia dachowe - Doskonały Nadzór Budowlany w Obornikach

Wysoko wykwalifikowani pracownicy Bogdan Grobelny pokrycia dachowe spełnią Państwa wymagania odnośnie nadzoru budowlanego. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

"ALFA"-USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

1 opinia
"ALFA"-USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE - Dobry Kierownik Budowy Oborniki

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, ALFA-USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE jest tym, czego potrzebujesz. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Kompetentny Kierownik Budowy

1 opinia
Carpentek - Kompetentny Kierownik Budowy Oborniki

Firma Carpentek świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z rejonu Obornik i okolic. Skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

FWK Krystian Kędzia

1 opinia
FWK Krystian Kędzia - Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Oborniki

Zwróć się do FWK Krystian Kędzia jeśli szukasz wysokiej klasy kierowników budowy działających na terenie Obornik i w sąsiednich miastach. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych wraz z dokumentacją i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Obornikach (18)

Szukam kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Rogoźno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-10-22 do 2023-10-30

 • Rogoźno

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Oborniki

Próbujesz znaleźć Klienta jako solidny specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

2023-08-29 do 2023-09-06

 • Oborniki

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Oborniki

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 151-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

2023-07-11 do 2023-07-19

 • Oborniki

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 35m², Młynkowo

Jako firma zatrudniająca najwyższej klasy kierowników budowy i cechująca się wyjątkowym profesjonalizmem, zapytanie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 35m² jest skierowane do Ciebie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-06-01 do 2023-06-09

 • Młynkowo

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Długa Goślina

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m²". Zrealizuj usługę fantastycznego nadzorowania budowy jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Wielkopolskiego i przyległych powiatów. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2023-08-08 do 2023-08-16

 • Długa goślina

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m², Skoki

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

2023-11-21 do 2023-11-21

 • Skoki

Nieprzeciętny Nadzorca Budowlany Oborniki

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem realizujesz prace na terenie miejscowości Wągrowiec i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego zlecenia. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-10-10 do 2023-10-18

 • Wągrowiec

Zlecenie na kierownika budowy, 201-300m², Wągrowiec

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne atuty jako specjalisty od nadzorowania budowy to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zlecenie na kierownika budowy, 201-300m². Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

2023-10-09 do 2023-10-17

 • Wągrowiec

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową Oborniki

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: do 35m² Informacje dodatkowe: Witam. Chciałbym zabudować to co na zdjęciu. Termin skorzystania z oferty:...

2023-07-17 do 2023-07-25

 • Stobnicko

Zlecenie na kierownika do przebudowy, 151-200m², Szamotuły

Ten Klient napisał "Zlecenie na kierownika do przebudowy, 151-200m²". Przyjmij zadanie najwyższej klasy nadzorowania budowy jako profesjonalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia prac z okolic Szamotuł i sąsiednich powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

2023-09-29 do 2023-09-29

 • Szamotuły

Zlecenie na kierownika do prac remontowych, 101-150m², Szamotuły

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu nadzorowania budowy odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zlecenie na kierownika do prac remontowych, 101-150m² i zostało napisane przez sprawdzonego Konsumenta. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-10-07 do 2023-10-15

 • Szamotuły

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Trzaskowo

Przyjmij zadanie pierwszorzędnego nadzorowania budowy o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m²", jako fachowiec z miejscowości Wielkopolskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Wielkopolskiego nie masz sobie równych. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2023-09-29 do 2023-10-04

 • Trzaskowo

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Trzaskowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-09-29 do 2023-09-29

 • Trzaskowo

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Oborniki

Nie trać energii i przyjmij zapytanie o fantastyczne nadzorowanie budowy z miejscowościWielkopolskie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2023-11-26 do 2023-12-04
dodano 6 dni temu

 • Kiekrz

Nadzorca Budowlany

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na chęć zatrudnienia nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy jest słuszną decyzją. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-07-26 do 2023-08-03

 • Rokietnica

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 170m², Rokietnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 170m² Informacje dodatkowe: Poszukuję kierownika budowy, który przejąłby nadzór nad inwestycją (obecnie SSZ). Jest to dom wolnostojący...

2023-08-07 do 2023-08-15

 • Rokietnica

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Rokietnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-10-19 do 2023-10-27

 • Rokietnica

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Rokietnica

Doprowadź do tego, że nadzór budowlany nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny doradca z dziedziny nadzoru budowlanego stwórz skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 151-200m². Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2023-11-17 do 2023-11-23

 • Rokietnica
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty