Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Pile

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 274 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Pile

Fabryka Projektów i Inwestycji Budowlanych

5 opinii
Usługi kierownika budowy Piła

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Nowacki Jarosław

1 opinia
Nowacki Jarosław - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Piła

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

"WEL-BUD" Marek Welenc

4 opinie
"WEL-BUD" Marek Welenc - Doskonały Nadzór Budowlany Piła

Kierownik budowy z wyjątkową wiedzą w temacie nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Kierowaniem przebiegiem budowy dowolnego obiektu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

FUH KOSZTOKLAR Klaudiusz Ryżek

7 opinii
FUH KOSZTOKLAR Klaudiusz Ryżek - Solidny Nadzór Budowlany Piła

Nadzór budowlany to ich pasja, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Piła

1 opinia
PPU SEZUP Clima Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Piła

PPU SEZUP Clima Sp. z o.o. oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Piły i okolic. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Budownictwo i Edukacja J. Domańska

1 opinia
Budownictwo i Edukacja J. Domańska - Kompetentny Kierownik Budowy Piła

Budownictwo i Edukacja J. Domańska zatrudnia kompetentnych kierowników budowy - nieprzeciętne zaangażowanie i doświadczenie to ich atuty. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

Doskonały Kierownik Budowy Piła

6 opinii
Pil-dom,Paweł Subotkiewicz - Doskonały Kierownik Budowy Piła

Ten doskonały kierownik budowy z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą przygotowanym do pracy - Pil-domPaweł Subotkiewicz to doskonały fachowiec dla Ciebie. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

1 opinia
Firma remontowo-budowlana "KOMPLEKS" Edward Brzeski - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Piła

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy w Pile

3 opinie
ARKONA Paweł Piasecki - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy w Pile

Powierz zadanie nadzorowania budowy fachowcom z miejscowości Piła. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Piły są jednymi z najlepszych. Prowadzenie budowy domu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Zakład Instalacyjno Budowlany Handlu i Usług

1 opinia
Zakład Instalacyjno Budowlany Handlu i Usług - Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Piła

Firma Zakład Instalacyjno Budowlany Handlu i Usług to prawdziwi wyjadacze w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w okolicy Piły. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Pile (16)

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Piła

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-06-10 do 2024-06-18
dodano 5 dni temu

 • Piła

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Dolaszewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: 2025-04-04...

2024-06-05 do 2024-06-13

 • Dolaszewo

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Piła

Doprowadź do tego, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z zakresu nadzoru budowlanego stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Zachęcamy do kontaktu.

2024-05-31 do 2024-06-08

 • Piła

Wysokiej Klasy Nadzorca Budowlany Piła

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia: 1000m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Piła

Potrzebuję kierownika do rozbiórki obiektu, 151-200m², Białośliwie

Dla Klienta, który napisał - Potrzebuję kierownika do rozbiórki obiektu, 151-200m², dotarcie do odpowiedniego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

2024-05-04 do 2024-05-12

 • Białośliwie

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Piła

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Piła

Rewelacyjny Kierownik Budowy Piła

Rodzaj prac objętych nadzorem: montaż instalacji Obiekt do nadzoru: handlowo- usługowy Powierzchnia: 151-200m² Informacje dodatkowe: kierownik robót sanitarnych Piła Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Piła

Świetny Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: Budynek gospodarczy/garaż Powierzchnia: 36-70m² Informacje dodatkowe: Budowa rozpoczęta w 94 roku, komplet dokumentów, do wypełnienia dziennik budowy....

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Piła

Zlecenie na kierownika do przebudowy, 71-100m², Piła

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Piła i w okolicy? Jesteś idealnym specjalistą do tego ogłoszenia. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Piła

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Piła

Klient szuka utalentowanego nadzorcy budowlanego dla siebie i pisze - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m². Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów.

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Piła

Wyjątkowe Kierowanie Budową Piła

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-26 do 2024-03-05

 • Piła

Poszukuję kierownika budowy, 101-150m², Piła

Rodzaj prac objętych nadzorem: 1. opinia o stanie technicznym 2. sprawdzenie zgodności wymiarów budynku z projektem i obrysu zewnetrznego Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: - przygoto...

2024-02-13 do 2024-02-21

 • Piła

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Piła

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na pierwszorzędne nadzorowanie budowy w rejonie Piły i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej doświadczonej firmy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-02-03 do 2024-02-11

 • Piła

Fantastyczny Nadzorca Budowlany

Klient szuka fantastycznego nadzorcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2024-02-01 do 2024-02-09

 • Jaraczewo

Dobry Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek przemysłowy Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Piła

Solidne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-12-05 do 2023-12-13

 • Nowa wieś ujska
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty