Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Proszowicach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 978 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Proszowicach

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Proszowice

14 opinii
Usługi kierownika budowy Proszowice

Bez oporów zleć zadanie fantastycznego nadzorowania budowy fachowcom z firmy Biuro inżynierskie Adam Kura. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Proszowice i przyległych powiatów. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

RB1

1 opinia
RB1 - Dobry Kierownik Budowy Proszowice

Jeżeli szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z RB1 perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy

ftINŻYNIERIA - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Proszowice

Zatrudnij specjalistów z ftINŻYNIERIA jeśli szukasz właściwych ludzi do perfekcyjnego nadzorowania budowy w miejscowości Proszowice lub sąsiednim mieście. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Sumienny Kierownik Budowy

G&G OGRODY - Sumienny Kierownik Budowy Proszowice

Sprawdź GG OGRODY jeśli szukasz sumiennych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Proszowic oraz w sąsiednich miastach. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Kompetentny Kierownik Budowy Proszowice

BRAND-TYNK - Kompetentny Kierownik Budowy Proszowice

Firma BRAND-TYNK zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się solidnymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Rebuillding House

Rebuillding House - Profesjonalny Nadzór Budowlany Proszowice

Firma Rebuillding House oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Proszowic i okolic. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

AARTPOL

AARTPOL - Solidne Nadzorowanie Budowy Proszowice

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz prace specjalistom od nadzorowania budowy z Proszowic. Jeśli chcesz uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy w Proszowicach

ROM-BUD - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy w Proszowicach

Nadzór budowlany nie ma dla firmy ROM-BUD żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Axa_2012

Axa_2012 - Doskonały Kierownik Budowy Proszowice

Nadzór budowlany nie ma dla Axa_2012 żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Sylwia Ostrowska Usługi Inżynierskie ADSYL

Sylwia Ostrowska Usługi Inżynierskie ADSYL - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Proszowice

Nadzorowanie budowy to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Sylwia Ostrowska Usługi Inżynierskie ADSYL - są jednymi z najlepszych w fachu kierownika budowy. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Proszowicach (14)

Profesjonalny Nadzorca Budowlany Proszowice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Proszowice

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Proszowice

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na profesjonalne nadzorowanie budowy w rejonie Proszowic i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Proszowice

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Modrzany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Modrzany

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Śmiłowice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-01-17 do 2024-01-28

 • Śmiłowice

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 3500m², Nowe Brzesko

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek przemysłowy Powierzchnia: 3500m² Informacje dodatkowe: Potrzebny kierownik do budowy hali z budynkiem so...

2023-12-19 do 2023-12-27

 • Nowe Brzesko

Profesjonalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Informacje dodatkowe: Projekt domu HK79. Lokalizacja Zagacie, gmina Czernichów. Planowane rozpoczęcie budowy 2024/2025. Uważ...

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Czernichów

Najlepsze Nadzorowanie Budowy Proszowice

Przyjmij zlecenie najlepszego nadzorowania budowy o treści "Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jako fachowiec z miejscowości Kazimierza Wielka. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Kazimierzy Wielkiej jesteś w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-05-04 do 2024-05-12

 • Kazimierza Wielka

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Cudzynowice

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne atuty jako eksperta od kierowania budową to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Przedstaw dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

2024-05-04 do 2024-05-12

 • Cudzynowice

Solidne Kierowanie Budową Proszowice

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-03 do 2024-06-11

 • Kazimierza Wielka

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Kazimierza Wielka

Ten Klient, który wciąż nie znalazł nadzoru budowlanego, mimo że poszukuje od dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zleceniodawcy. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Kazimierza Wielka

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-04 do 2024-05-12

 • Kazimierza Wielka

Nieprzeciętny Kierownik Budowy Proszowice

Należąc do kierowników budowy z tak dużym dorobkiem zawodowym realizujesz prace na terenie miejscowości Świętokrzyskie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego zapytania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2024-05-09 do 2024-05-17

 • Skalbmierz

Perfekcyjne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-10 do 2024-05-18

 • Skalbmierz

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Topola

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: 2024-05-10...

2024-05-09 do 2024-05-17

 • Topola
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty