Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Rawiczu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
604 460 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Rawiczu

EURO SYSTEM Roman Szumny

3 opinie
Usługi kierownika budowy Rawicz

Kierownik budowy z właściwym doświadczeniem w temacie nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Prowadzenie całej budowy wraz z całą papierologią i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

HURST BARRISOL-POZNAN

1 opinia
HURST BARRISOL-POZNAN - Fantastyczny Kierownik Budowy Rawicz

HURST BARRISOL-POZNAN zatrudnia fantastycznych kierowników budowy - wyjątkowe kwalifikacje i kadra to ich atuty. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Jarosław Szczepaniak

Jarosław Szczepaniak - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Rawicz

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz twoje zadanie tym fachowcom od nadzorowania budowy z miejscowości Rawicz. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Sumienny Kierownik Budowy Rawicz

Eibel sp. z o.o. - Sumienny Kierownik Budowy Rawicz

Sprawdź Eibel sp. z o.o. jeśli szukasz sumiennych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Rawicza oraz w sąsiednich miastach. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Rawiczu

MAT-BUD Marek Matyla - Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Rawiczu

Nadzór budowlany to ich pasja, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

ADM-INWEST

ADM-INWEST - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Rawicz

Jeżeli potrzebujesz pierwszorzędnego nadzorowania budowy i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry ADM-INWEST. Prowadzenie budowy domu wraz z całą papierologią i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

ARCHBUD - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Rawicz

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z ARCHBUD są dla Ciebie idealni. Organizacja całej budowy i dbanie o jej poprawny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Wyjątkowy Kierownik Budowy Rawicz

Www.renovierungen-willi.eu - Wyjątkowy Kierownik Budowy Rawicz

Gdy szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Www.renovierungen-willi.eu są dla Ciebie stworzeni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najlepszy Kierownik Budowy

Zakład ogólnobudowlany Krzysztof Dolata - Najlepszy Kierownik Budowy Rawicz

Szukasz najlepszego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, firma Zakład ogólnobudowlany Krzysztof Dolata jest tym, czego potrzebujesz. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Budex

Budex - Solidny Nadzór Budowlany Rawicz

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to dla firmy Budex pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Rawiczu (14)

Kierownik Budowy Rawicz

Zlecenie o treści - Zapytanie o kierownika do przebudowy, 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z rejonu Rawicza oraz przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2023-09-15 do 2023-09-23

 • Rawicz

Nadzorowanie Budowy Rawicz

Zrealizuj zadanie doskonałego nadzorowania budowy o treści "Szukam kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 71-100m²", jako fachowiec z miejscowości Rawicz. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Rawicza nie masz sobie równych. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

2023-08-10 do 2023-08-18

 • Rawicz

Potrzebuję kierownika do rozbiórki obiektu, do 35m², Rawicz

Rodzaj prac objętych nadzorem: rozbiórka / wyburzenie obiektu Obiekt do nadzoru: Gospodarczy Powierzchnia: do 35m² Informacje dodatkowe: Dwa budynki gospodarcze nie przylegające do domu Termin skorzystania z oferty: 2023-07-17...

2023-07-17 do 2023-07-25

 • Rawicz

Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Rawicz

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-04-14 do 2023-04-22

 • Rawicz

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 570m², Rawicz

Klient szuka sumiennego kierownika budowy i wysłał zapytanie o treści - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 570m². Jeśli świadczysz szerokie spektrum usług w konkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

2023-03-22 do 2023-03-30

 • Rawicz

Zapytanie o kierownika budowy, 55m², Karnice

Rodzaj prac objętych nadzorem: nadzór budowlany Obiekt do nadzoru: instalacja podziemnego zbiornika na gaz Powierzchnia: 55m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-07-27 do 2023-08-04

 • Karnice

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową Rawicz

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Wykonaj zadanie wysokiej klasy kierowania budową jako specjalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji działalności z okolic Dolnośląskiego i okolicznych powiatów. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2023-05-02 do 2023-05-10

 • Żmigród

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako warty uwagi specjalista z zakresu wysokiej klasy nadzorowania budowy z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2023-09-23 do 2023-10-01
dodano 6 dni temu

 • Baranowice

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Milicz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-05-26 do 2023-06-03

 • Milicz

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Dąbcze

Nadzorowanie budowy to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako prawdziwy ekspert w tej dziedzinie. Umów się na rozmowę już teraz.

2023-05-03 do 2023-05-11

 • Dąbcze

Najlepsze Kierowanie Budową

Klient wprowadził zapytanie "Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 36-70m²". Wykonaj usługę najlepszego kierowania budową jako fachowiec w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Gostynia i sąsiednich powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-07-28 do 2023-08-05

 • Gostyń

Solidny Nadzorca Budowlany Rawicz

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Gostyń i w okolicy? Jesteś świetnym kandydatem do tego zlecenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

2023-07-30 do 2023-08-07

 • Gostyń

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Gostyń

Zdecyduj się na prace dotyczące solidnego nadzorowania budowy od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Gostynia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-07-17 do 2023-07-25

 • Gostyń

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Zduny

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem realizujesz prace w miejscowości Wielkopolskie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zlecenia. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

2023-06-13 do 2023-06-14

 • Zduny
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty