Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Rawiczu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 277 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Rawiczu

EURO SYSTEM Roman Szumny

3 opinie
Usługi kierownika budowy Rawicz

Kierownik budowy z właściwym doświadczeniem w temacie nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Prowadzenie całej budowy wraz z całą papierologią i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

HURST BARRISOL-POZNAN

1 opinia
HURST BARRISOL-POZNAN - Fantastyczny Kierownik Budowy Rawicz

HURST BARRISOL-POZNAN zatrudnia fantastycznych kierowników budowy - wyjątkowe kwalifikacje i kadra to ich atuty. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Jarosław Szczepaniak

Jarosław Szczepaniak - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Rawicz

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz twoje zadanie tym fachowcom od nadzorowania budowy z miejscowości Rawicz. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Sumienny Kierownik Budowy Rawicz

Rawbud Rawicz - Sumienny Kierownik Budowy Rawicz

Sprawdź Rawbud Rawicz jeśli szukasz sumiennych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Rawicza oraz w sąsiednich miastach. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Rawiczu

Eibel sp. z o.o. - Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Rawiczu

Nadzór budowlany to ich pasja, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

MAT-BUD Marek Matyla

MAT-BUD Marek Matyla - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Rawicz

Jeżeli potrzebujesz pierwszorzędnego nadzorowania budowy i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry MAT-BUD Marek Matyla. Prowadzenie budowy domu wraz z całą papierologią i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

ARCHBUD - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Rawicz

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z ARCHBUD są dla Ciebie idealni. Organizacja całej budowy i dbanie o jej poprawny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Wyjątkowy Kierownik Budowy Rawicz

Www.renovierungen-willi.eu - Wyjątkowy Kierownik Budowy Rawicz

Gdy szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Www.renovierungen-willi.eu są dla Ciebie stworzeni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najlepszy Kierownik Budowy

Zakład ogólnobudowlany Krzysztof Dolata - Najlepszy Kierownik Budowy Rawicz

Szukasz najlepszego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, firma Zakład ogólnobudowlany Krzysztof Dolata jest tym, czego potrzebujesz. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Budex

Budex - Solidny Nadzór Budowlany Rawicz

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to dla firmy Budex pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Rawiczu (16)

Sumienny Kierownik Budowy Rawicz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: 2024-03-20...

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Rawicz

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Rawicz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Rawicz

Kierowanie Budową Rawicz

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony profesjonalista z zakresu doskonałego kierowania budową z Wielkopolskiego? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-01-11 do 2024-01-19

 • Miejska Górka

Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-150m², Rawicz

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-01-06 do 2024-01-14

 • Rawicz

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kobylin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-02-21 do 2024-02-22

 • Kobylin

Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 151-200m², Żmigród

Jako nadzorca budowlany z wieloletnim doświadczeniem i specjalista stale przygotowany do współpracy odpisz na to zlecenie. Ten Zlecający napisał "Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 151-200m²". Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Żmigród

Tani Nadzór Budowlany Rawicz

Ten Klient poszukując nadzoru budowlanego powinien namierzyć Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 151-200m². Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Milicz

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Milicz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-02-04 do 2024-02-06

 • Milicz

Poszukuję kierownika do przebudowy, 36-70m², Milicz

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Poszukuję kierownika do przebudowy, 36-70m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

2024-05-24 do 2024-06-01

 • Milicz

Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Budowa domu jednorodzinnego w systemie prefabrykacji Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-09 do 2024-04-17

 • Milicz

Potrzebuję kierownika budowy, 3000m², Rydzyna

Rodzaj prac objętych nadzorem: Budowa kompleksu sportowego - bieżnia okrężna Obiekt do nadzoru: Bieżnia okrężna Powierzchnia: 3000m² Informacje dodatkowe: W związku z planowaną realizacją pn. "„Rozwój infrastruktury edukacyjnej...

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Rydzyna

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Rawicz

Rodzaj prac objętych nadzorem: Budowa kompleksu sportowego - bieżnia okrężna Obiekt do nadzoru: Bieżnia okrężna Powierzchnia: 3000m² Informacje dodatkowe: W związku z planowaną realizacją pn. "„Rozwój infrastruktury edukacyjnej...

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Rydzyna

Szukam kierownika budowy, 3000m², Rydzyna

Rodzaj prac objętych nadzorem: Budowa biżni Obiekt do nadzoru: Budowa kompleksu sportowego - bieżnia okrężna Powierzchnia: 3000m² Informacje dodatkowe: W związku z planowaną realizacją pn. "„Rozwój infrastruktury edukacyjnej Sp...

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Rydzyna

Nieprzeciętny Nadzorca Budowlany Rawicz

Klient szuka nieprzeciętnego nadzorcy budowlanego dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m². Jeśli świadczysz bogaty zakres usług w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2024-01-16 do 2024-01-24

 • Gostyń

Szukam kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Góra

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-01-23 do 2024-01-31

 • Góra

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Prusice

Jako wykwalifikowany nadzorca budowlany oferujesz swoje usługi na terenie Dolnośląskiego i w pobliskich powiatach? Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Prusice
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty