Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Słupcy

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 421 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Słupcy

Solidny Nadzór Budowlany Słupca

1 opinia
Usługi kierownika budowy Słupca

Solidny kierownik budowy z wymaganym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Najlepsze Nadzorowanie Budowy

2 opinie
AQUA KAN P.B. MACIEJ WLAZIK - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Słupca

Jeśli szukasz najlepszego nadzorowania budowy w rejonie Słupcy i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to AQUA KAN P.B. MACIEJ WLAZIK jest do Twoich usług. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

1 opinia
Zakład Usługowy Marek Nowakowski - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Słupca

Firma Zakład Usługowy Marek Nowakowski świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Słupcy oraz przyległych powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Perfekcyjny Kierownik Budowy

Adam - Perfekcyjny Kierownik Budowy Słupca

Kierownik budowy z wieloletnią praktyką z zakresu nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Śmigiel Firma Projektowo Budowlana Dariusz Śmigielski

Śmigiel Firma Projektowo Budowlana Dariusz Śmigielski - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Słupca

Powierz zadanie nadzorowania budowy ekspertom z miejscowości Słupca. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Słupcy są w ścisłej czołówce. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Budohand

Budohand - Fantastyczny Kierownik Budowy Słupca

Budohand zatrudnia fantastycznych kierowników budowy - wyjątkowe kwalifikacje i kadra to ich atuty. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Firma Ogólnobudowlana

Firma Ogólnobudowlana - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Słupca

Z czystym sumieniem powierz usługę pierwszorzędnego nadzorowania budowy ekspertom z firmy Firma Ogólnobudowlana. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Słupcy i przyległych powiatów. Aby uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Profesjonalny Nadzór Budowlany w Słupcy

EURODOM zaklad remontowo budowlany - Profesjonalny Nadzór Budowlany w Słupcy

Znakomici pracownicy firmy EURODOM zaklad remontowo budowlany spełnią Państwa wymagania odnośnie nadzoru budowlanego. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Komplex Firma Remontowo -Budowlana lidia Liczbińska

Komplex Firma Remontowo -Budowlana lidia Liczbińska - Fenomenalny Kierownik Budowy Słupca

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Dobry Kierownik Budowy Słupca

F.U.H Wektor - Dobry Kierownik Budowy Słupca

Firma F.U.H Wektor zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Słupcy (14)

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Przybrodzin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: wszystkie formalności w urzędzch należy załatwić Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-09-12 do 2023-09-20

 • Przybrodzin

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Przybrodzin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-09-12 do 2023-09-20

 • Przybrodzin

Doskonały Nadzór Budowlany Słupca

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: Magazyny w Bazie Wojskowej Powierzchnia: 9999 Informacje dodatkowe: Obowiązkowa znajomość j.angielskiego Zapewniamy wyżywienie Praca 5 dni w tygodniu Termin skor...

2023-07-25 do 2023-08-02

 • Powidz

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Słupca

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Budowa domu jednorodzinnego parterowy z płaskim dachem 115 m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu m...

2023-07-13 do 2023-07-21

 • Słupca

Pierwszorzędne Kierowanie Budową Słupca

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-07-11 do 2023-07-19

 • Lulinek

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Sędzinko

Klient szuka solidnego kierownika budowy i wysłał zapytanie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

2023-06-12 do 2023-06-20

 • Sędzinko

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Pamiątkowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-04-24 do 2023-05-02

 • Pamiątkowo

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Żelazków

Oszczędź czas i wybierz zlecenie na wyjątkowe kierowanie budową w Wielkopolskim. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-03-28 do 2023-04-05

 • Żelazków

Tani Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-04-11 do 2023-04-19

 • Żelazków

Rewelacyjne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-03-24 do 2023-04-01

 • Golina

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Kaczanowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-05-02 do 2023-05-10

 • Kaczanowo

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Posada

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-03-23 do 2023-03-31

 • Posada

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Posada

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom budowany będzie w Bielawach, gmina Sokółki. Pracę planuję rozpocząć w czerwcu/lipcu. Proj...

2023-04-13 do 2023-04-21

 • Posada

Kierowanie Budową

Zleceniodawca złożył zapytanie "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie kierownika budowy do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2023-04-18 do 2023-04-26

 • Września
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty