Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Słupcy

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 270 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Słupcy

Solidny Nadzór Budowlany Słupca

48 opinii
Usługi kierownika budowy Słupca

Solidny kierownik budowy z wymaganym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Najlepsze Nadzorowanie Budowy

1 opinia
Nadzory budowlane - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Słupca

Jeśli szukasz najlepszego nadzorowania budowy w rejonie Słupcy i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to Nadzory budowlane jest do Twoich usług. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

2 opinie
AQUA KAN P.B. MACIEJ WLAZIK - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Słupca

Firma AQUA KAN P.B. MACIEJ WLAZIK świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Słupcy oraz przyległych powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Perfekcyjny Kierownik Budowy

1 opinia
Zakład Usługowy Marek Nowakowski - Perfekcyjny Kierownik Budowy Słupca

Kierownik budowy z wieloletnią praktyką z zakresu nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Adam

Adam - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Słupca

Powierz zadanie nadzorowania budowy ekspertom z miejscowości Słupca. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Słupcy są w ścisłej czołówce. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Śmigiel Firma Projektowo Budowlana Dariusz Śmigielski

Śmigiel Firma Projektowo Budowlana Dariusz Śmigielski - Fantastyczny Kierownik Budowy Słupca

Śmigiel Firma Projektowo Budowlana Dariusz Śmigielski zatrudnia fantastycznych kierowników budowy - wyjątkowe kwalifikacje i kadra to ich atuty. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Budohand

Budohand - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Słupca

Z czystym sumieniem powierz usługę pierwszorzędnego nadzorowania budowy ekspertom z firmy Budohand. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Słupcy i przyległych powiatów. Aby uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Profesjonalny Nadzór Budowlany w Słupcy

Firma Ogólnobudowlana - Profesjonalny Nadzór Budowlany w Słupcy

Znakomici pracownicy firmy Firma Ogólnobudowlana spełnią Państwa wymagania odnośnie nadzoru budowlanego. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

EURODOM zaklad remontowo budowlany

EURODOM zaklad remontowo budowlany - Fenomenalny Kierownik Budowy Słupca

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Dobry Kierownik Budowy Słupca

F.U.H Wektor - Dobry Kierownik Budowy Słupca

Firma F.U.H Wektor zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Słupcy (17)

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową Słupca

Ten Klient złożył zapytanie "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m²". Odpowiedz na potrzebę kierownika budowy do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

2024-05-23 do 2024-05-31

 • Słupca

Nadzór Budowlany Słupca

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², dotarcie do rewelacyjnego nadzoru budowlanego może być skomplikowane, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Przecław

Wybitny Kierownik Budowy Słupca

Jako wybitny kierownik budowy oferujesz swoje doświadczenie w miejscowości Słupca oraz w rejonie Słupcy? Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Słupca

Potrzebuję kierownika do montażu instalacji, 101-150m², Słupca

Rodzaj prac objętych nadzorem: montaż instalacji Obiekt do nadzoru: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Słupca

Sumienny Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: budowa domu w slupcy projekt w aurorach 15g prosze o wycene Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

2023-12-10 do 2023-12-18

 • Słupca

Potrzebuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 71-100m², Golina

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Golina

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Witkowo

Jako kierownik budowy proponujesz swoje doświadczenie na terenie Wielkopolskiego i w rejonie powiatu? Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2024-06-04 do 2024-06-12

 • Witkowo

Profesjonalny Nadzorca Budowlany Słupca

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-19 do 2024-05-27

 • Pietrzyków-Kolonia

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 101-150m², Września

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty uwagi specjalista z zakresu perfekcyjnego nadzorowania budowy z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Września

Tani Nadzór Budowlany

Ten Klient poszukując nadzoru budowlanego powinien namierzyć Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 36-70m². Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-04-15 do 2024-04-15

 • Września

Zlecenie na kierownika budowy, do 35m², Września

Rodzaj prac objętych nadzorem: Zmiana użytkowania budynku, ekspertyza stanu technicznego budynku Obiekt do nadzoru: handlowo- usługowy Powierzchnia: do 35m² Informacje dodatkowe: Usługa niezbędna do przekształcenia budynku z ha...

2024-03-03 do 2024-03-11

 • Września

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Września

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-02-04 do 2024-02-12

 • Września

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Września

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-29 do 2024-02-06

 • Września

Kierowanie Budową

Bądź pewny, że Klienci zlecający kierowanie budową są dobrej jakości. Skontaktuj się z nim jako specjalista od kierowania budową. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

2024-02-01 do 2024-02-09

 • Września

Najwyższej Klasy Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Architekt złożył wniosek o pozwolenie na budowę 10 maja. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesią...

2024-05-23 do 2024-05-31

 • Września

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Sulęcinek

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Sulęcinek

Dobry Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek przemysłowy Powierzchnia: 350m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-02 do 2024-01-10

 • Konin
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty