Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Śremie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
649 181 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Śremie

RCE ARKADIUSZ WESOŁEK

1 opinia
Usługi kierownika budowy Śrem

RCE ARKADIUSZ WESOŁEK oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Śremu i okolic. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Paweł Mejza BUDOWNICTWO

6 opinii
Paweł Mejza BUDOWNICTWO - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Śrem

W przypadku, gdy potrzebujesz perfekcyjnego nadzorowania budowy i poszukujesz najlepszych rozwiązań to zaufaj doświadczeniu Paweł Mejza BUDOWNICTWO. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Śrem

1 opinia
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Śrem

Zatrudnij ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY jeśli potrzebujesz doświadczonych ludzi do najwyższej klasy nadzorowania budowy na terenie Śremu. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Dobry Kierownik Budowy w Śremie

1 opinia
Tisz design Michal Tiszer - Dobry Kierownik Budowy w Śremie

Ten kierownik budowy pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do współpracy - Tisz design Michal Tiszer to doskonały wybór dla Ciebie. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Najwyższej Klasy Kierownik Budowy

1 opinia
Budeximdevelopment - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Śrem

Ten najwyższej klasy kierownik budowy posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Budeximdevelopment to doskonały wybór dla Ciebie. Nadzór nad przebiegiem całej budowy z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Recabud s. c. L. Reca & R. Reca

1 opinia
Recabud s. c. L. Reca & R. Reca - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Śrem

Zawodowcy z Recabud s. c. L. Reca R. Reca to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnego nadzoru budowlanego. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Usługi Budowlane&Remontowe

1 opinia
Usługi Budowlane&Remontowe - Sumienny Kierownik Budowy Śrem

Potrzebujesz sumiennego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Dobrze trafiłeś, firma Usługi BudowlaneRemontowe jest świetnym wyborem. Zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Doświadczony Kierownik Budowy Śrem

4 opinie
Zakład ogólnobudowlany- "MIDI'' - Doświadczony Kierownik Budowy Śrem

Perfekcyjny kierownik budowy z wieloletnią praktyką w kwestii nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

PHU DSR

PHU DSR - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Śrem

PHU DSR oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Śremu i okolic. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Doskonały Nadzór Budowlany

Antkowiak - Doskonały Nadzór Budowlany Śrem

Dobry kierownik budowy proponuje swoje usługi na terenie Śremu oraz w rejonie powiatu. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Śremie (15)

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Śrem

Udowodnij Klientowi, że lepszej propozycji nadzoru budowlanego nie znajdzie w miejscowości Śrem i okolicy, więc jeżeli poszukuje taniego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

2024-05-31 do 2024-06-08

 • Śrem

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Śrem

Spraw, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z branży nadzoru budowlanego znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Śrem

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Śrem

To zlecenie o treści - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Śrem oraz przyległych powiatów. Przedstaw wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

2024-04-19 do 2024-04-19

 • Śrem

Profesjonalny Nadzorca Budowlany Śrem

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-19 do 2024-03-27

 • Śrem

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Śrem

Dla Klienta, który napisał - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², dotarcie do odpowiedniego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

2024-02-06 do 2024-02-14

 • Śrem

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 105m², Kórnik

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 105m² Informacje dodatkowe: Dom parterowy, bez garażu, dach dwuspadowy, Powierzchnia 105 m2. Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków ga...

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Kórnik

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m², Kórnik

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: chodzi o odbiór techniczny od dewelopera przed aktem not. Termin...

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Kórnik

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Kórnik

Ten Klient, który wciąż nie znalazł nadzoru budowlanego, mimo że poszukuje od dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zleceniodawcy. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-05-28 do 2024-06-05

 • Kórnik

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Konarskie

Przyjmij zadanie pierwszorzędnego nadzorowania budowy o treści "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jako fachowiec z miejscowości Wielkopolskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Wielkopolskiego nie masz sobie równych. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2024-04-19 do 2024-04-27

 • Konarskie

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kórnik

Zapytanie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Wielkopolskiego i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-04-18 do 2024-04-26

 • Kórnik

Idealny Nadzór Budowlany Śrem

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-23 do 2024-03-02

 • Kórnik

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową Śrem

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m²". Przyjmij zlecenie wysokiej klasy kierowania budową jako fachowiec w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania zleceń z Gostynia i okolicznych powiatów. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

2024-01-16 do 2024-01-24

 • Gostyń

Doświadczony Kierownik Budowy Śrem

Jako kierownik budowy realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający napisał "Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m²". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2024-06-08 do 2024-06-18

 • Czempiń

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Mosina

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-03-24 do 2024-04-01

 • Mosina

Najlepsze Kierowanie Budową

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m²". Przyjmij usługę najlepszego kierowania budową jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z Środy Wielkopolskiej i okolicznych powiatów. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Środa Wielkopolska
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty