Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Śremie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
604 656 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Śremie

Biuro Obsługi Budownictwa

47 opinii
Usługi kierownika budowy Śrem

Biuro Obsługi Budownictwa oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Śremu i okolic. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Paweł Mejza BUDOWNICTWO

6 opinii
Paweł Mejza BUDOWNICTWO - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Śrem

W przypadku, gdy potrzebujesz perfekcyjnego nadzorowania budowy i poszukujesz najlepszych rozwiązań to zaufaj doświadczeniu Paweł Mejza BUDOWNICTWO. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Śrem

5 opinii
Anna Szczerbal Budownictwo - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Śrem

Zatrudnij Anna Szczerbal Budownictwo jeśli potrzebujesz doświadczonych ludzi do najwyższej klasy nadzorowania budowy na terenie Śremu. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Dobry Kierownik Budowy w Śremie

2 opinie
START-DOM Mateusz Gzik - Dobry Kierownik Budowy w Śremie

Ten kierownik budowy pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do współpracy - START-DOM Mateusz Gzik to doskonały wybór dla Ciebie. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Najwyższej Klasy Kierownik Budowy

1 opinia
FIRMA INŻYNIERSKO - BUDOWLANA PAUCH CZESŁAW - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Śrem

Ten najwyższej klasy kierownik budowy posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - FIRMA INŻYNIERSKO - BUDOWLANA PAUCH CZESŁAW to doskonały wybór dla Ciebie. Nadzór nad przebiegiem całej budowy z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Eugeniusz Siwko

5 opinii
Eugeniusz Siwko - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Śrem

Zawodowcy z Eugeniusz Siwko to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnego nadzoru budowlanego. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

1 opinia
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY - Sumienny Kierownik Budowy Śrem

Potrzebujesz sumiennego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Dobrze trafiłeś, firma ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY jest świetnym wyborem. Zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Doświadczony Kierownik Budowy Śrem

1 opinia
Tisz design Michal Tiszer - Doświadczony Kierownik Budowy Śrem

Perfekcyjny kierownik budowy z wieloletnią praktyką w kwestii nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Budeximdevelopment

1 opinia
Budeximdevelopment - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Śrem

Budeximdevelopment oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Śremu i okolic. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Doskonały Nadzór Budowlany

1 opinia
Recabud s. c. L. Reca & R. Reca - Doskonały Nadzór Budowlany Śrem

Dobry kierownik budowy proponuje swoje usługi na terenie Śremu oraz w rejonie powiatu. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Śremie (17)

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Śrem

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł nadzoru budowlanego, mimo iż próbuje znaleźć od dłuższego czasu, wysłał nam zlecenie o treści - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Klienta. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - warto.

2023-09-08 do 2023-09-16

 • Śrem

Najlepsze Kierowanie Budową Śrem

Klient napisał "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m²". Odpowiedz na chęć zatrudnienia nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma jest najlepszą decyzją. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

2023-08-23 do 2023-08-31

 • Chrząstowo

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m², Śrem

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Poszukuję informacji o koszcie legalizacji obiektu - domu jednorodzinnego, dla którego roz...

2023-08-02 do 2023-08-10

 • Śrem

Profesjonalny Nadzorca Budowlany Śrem

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-07-09 do 2023-07-17

 • Jaszkowo

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Śrem

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-06-30 do 2023-07-08

 • Śrem

Nadzorowanie Budowy Śrem

Zrealizuj usługę doskonałego nadzorowania budowy o treści "Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-200m²", jako ekspert z miejscowości Śrem. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Śremu nie masz sobie równych. Już teraz zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

2023-05-24 do 2023-06-01

 • Śrem

Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 55m², Śrem

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 55m², znalezienie taniego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2023-04-26 do 2023-04-26

 • Śrem

Fantastyczny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-04-23 do 2023-05-01

 • Śrem

Nadzorca Budowlany

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak bogatym doświadczeniem realizujesz prace na terenie miejscowości Brodnica i w okolicy? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

2023-04-20 do 2023-04-28

 • Brodnica

Najwyższej Klasy Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budownictwo kubaturowe Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 1800m² Informacje dodatkowe: Szukamy Project Managera koordynacja projektu, podwykonawców, dos...

2023-04-05 do 2023-04-13

 • Śrem

Nadzór Budowlany Śrem

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji nadzoru budowlanego nie znajdzie w miejscowości Brodnica i okolicy, więc jeśli poszukuje doskonałego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2023-03-20 do 2023-03-28

 • Brodnica

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Zaniemyśl

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: Domek letniskowy 20 m.kw Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-04-26 do 2023-05-04

 • Zaniemyśl

Profesjonalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-07-10 do 2023-07-18

 • Kórnik

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa domu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-07-02 do 2023-07-10

 • Czmoń

Rewelacyjny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-06-02 do 2023-06-10

 • Kórnik

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Czmoń

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i realizujesz usługi z zakresu profesjonalnego nadzorowania budowy wykonaj zlecenie, które ma treść - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m² i zostało napisane przez rzetelnego Klienta. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

2023-08-21 do 2023-08-29

 • Czmoń

Nadzorca Budowlany

Jako sprawdzona firma i doskonały nadzorca budowlany działasz w miejscowości Wielkopolskie lub w okolicy? Więcej informacji prześlij po kontakcie.

2023-07-05 do 2023-07-13

 • Mościenica
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty