Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Szamotułach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 614 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Szamotułach

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy w Szamotułach

48 opinii
Usługi kierownika budowy Szamotuły

Biuro Obsługi Budownictwa świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Szamotuły i okolic. Prowadzenie budowy dowolnego obiektu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Solidny Nadzór Budowlany Szamotuły

41 opinii
Techbud-Projekt, Wojciech Maik - Solidny Nadzór Budowlany Szamotuły

Stworzona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje solidne nadzorowanie budowy na obszarze miejscowości Szamotuły, jak również okolicznych miast i powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Tomasz Walas

16 opinii
Tomasz Walas - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Szamotuły

Sprawdź tę firmę jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do profesjonalnego nadzorowania budowy na terenie Szamotuł. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

PRIMA

9 opinii
PRIMA - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Szamotuły

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi nadzorowania budowy na bardzo wysokim poziomie. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna "Razem" w Szamotułach

2 opinie
Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna "Razem" w Szamotułach - Świetny Kierownik Budowy Szamotuły

Rozpocznij współpracę z Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna Razem w Szamotułach jeśli szukasz świetnych kierowników budowy działających na terenie Szamotuł oraz w okolicy. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

STA-HA Firma Handlowo-Usługowa

1 opinia
STA-HA Firma Handlowo-Usługowa - Dobry Kierownik Budowy Szamotuły

Zacznij działać z STA-HA Firma Handlowo-Usługowa jeśli szukasz dobrych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Szamotuł lub w sąsiednich miastach. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE F.H.U. "MIK-BUD"

2 opinie
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE F.H.U. "MIK-BUD" - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Szamotuły

Uniknij problemów i zleć prace tym fachowcom od nadzorowania budowy z miejscowości Szamotuły. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Domy Naturalne

4 opinie
Domy Naturalne - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Szamotuły

Potrzebujesz specjalistów od wysokiej klasy nadzorowania budowy w rejonie Szamotuł lub w przyległych miastach? Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Kierownik Budowy, Nadzór ~ Budowa Dróg

Kierownik Budowy, Nadzór ~ Budowa Dróg - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Szamotuły

Kierownik Budowy Nadzór Budowa Dróg to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie Szamotuł. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Doskonałe Nadzorowanie Budowy Szamotuły

BIT "KUSS" - Doskonałe Nadzorowanie Budowy Szamotuły

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, BIT KUSS jest firmą, której szukasz. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Szamotułach (13)

Pierwszorzędny Nadzorca Budowlany Szamotuły

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry. Poprzedni kierownik budowy "umywa ręce" a chciałabym oddać budowę. Bylam w nad...

2024-06-04 do 2024-06-12

 • Wronki

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m², Szamotuły

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Dom szkieletowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-06-02 do 2024-06-10

 • Szamotuły

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Szamotuły

Próbujesz znaleźć Klienta jako solidny specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

2024-05-30 do 2024-06-07

 • Szamotuły

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Szamotuły

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na kierownika do rozbiórki obiektu, 36-70m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-05-16 do 2024-05-24

 • Szamotuły

Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-150m², Zajączkowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Zajączkowo

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Wronki

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-11 do 2024-05-19

 • Wronki

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Wronki

Szukasz zlecenia jako godny uwagi profesjonalista z zakresu rewelacyjnego nadzorowania budowy z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Przedstaw dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Wronki

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-23 do 2024-03-29

 • Szamotuły

Wykwalifikowany Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Budowa domu jednorodzinnego budową gospodarczą Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-03-04 do 2024-03-10

 • Szamotuły

Nadzorowanie Budowy

Jeżeli wykonujesz zlecenia na perfekcyjne nadzorowanie budowy w rejonie Wielkopolskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Poszukuję kierownika do prac remontowych, 151-200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

2024-03-01 do 2024-03-09

 • Kaźmierz

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 35m², Szamotuły

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: do 35m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Szamotuły

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m², Pniewy

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i odznaczająca się szczególnym zaangażowaniem, ogłoszenie o treści - Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m² jest skierowane do Ciebie. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-02-23 do 2024-03-02

 • Pniewy

Kierownik Budowy Szamotuły

Jako świetny kierownik budowy oferujesz swoje doświadczenie w miejscowości Szamotuły oraz w pobliskich miastach? Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Szamotuły
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty