Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Turku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Turku

Doskonały Kierownik Budowy w Turku

5 opinii
Usługi kierownika budowy Turek

Obsługa Techniczna Budowy zatrudnia doskonałych kierowników budowy - wyjątkowe kwalifikacje i kadra to ich atuty. Prowadzenie prac budowlanych z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Rezler Construct Sp. z o.o.

1 opinia
Rezler Construct Sp. z o.o. - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Turek

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Turek

1 opinia
Kierownik budowy Turek - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Turek

Firma Kierownik budowy Turek to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Turka. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA

2 opinie
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Turek

Bez oporów zleć usługę profesjonalnego nadzorowania budowy ekspertom z firmy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Turka i okolicznych powiatów. Prowadzenie budowy domu wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Profbud

Profbud - Doświadczony Kierownik Budowy Turek

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Profbud jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Rezlers.com

Rezlers.com - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Turek

Zleć zadanie nadzorowania budowy fachowcom firmy Rezlers.com z miejscowości Turek. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Turka są jednymi z najlepszych. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

MACK-BUD - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Turek

Perfekcyjny kierownik budowy z obszerną wiedzą w kwestii nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Artur Bortnowski

Artur Bortnowski - Dobry Kierownik Budowy Turek

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to dla firmy Artur Bortnowski pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Prowadzenie budowy domu wraz z całą papierologią i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Turek

OCHOCKI OKNA I DRZWI - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Turek

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy z miejscowości Turek. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

GLAZ-DAR

GLAZ-DAR - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Turek

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi nadzorowania budowy na bardzo wysokim poziomie. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Turku (13)

Dobry Nadzorca Budowlany Turek

Rodzaj prac objętych nadzorem: montaż instalacji Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-09-20 do 2023-09-28
dodano 6 dni temu

 • Milejów

Nadzorca Budowlany

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na chęć zatrudnienia nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy jest słuszną decyzją. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-09-11 do 2023-09-19

 • Przykona

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Turek

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem realizujesz prace na terenie miejscowości Turek i w okolicy? Jesteś świetnym specjalistą do tego zlecenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

2023-07-28 do 2023-08-05

 • Turek

Nadzór Budowlany Turek

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-07-26 do 2023-08-03

 • Jabłonna

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Tuliszków

Zrealizuj zadanie najlepszego kierowania budową o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m²", jako specjalista z miejscowości Wielkopolskie. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Wielkopolskiego jesteś jednym z najlepszych. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-07-22 do 2023-07-30

 • Tuliszków

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Władysławów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-06-28 do 2023-07-06

 • Władysławów

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Turkowice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Dzien dobry, Poszukuje kierownika budowy do "wyprostowania" dziennika budowy domu, ktory kupilismy 4 l...

2023-06-25 do 2023-07-03

 • Turkowice

Sumienny Kierownik Budowy Turek

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: 4 lata temu kupiliśmy dom w Turkowicach. Nie mieliśmy pojęcia o formalnościach, z internetu znaleźliśm...

2023-06-14 do 2023-06-22

 • Turkowice

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 350m², Brody

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako sprawdzony profesjonalista z zakresu doskonałego nadzorowania budowy z Wielkopolskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Zachęcamy do zadawania pytań.

2023-06-14 do 2023-06-22

 • Brody

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Malanów

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający nadzorowanie budowy są rzetelni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od nadzorowania budowy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

2023-06-12 do 2023-06-20

 • Malanów

Tani Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek przemysłowy Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-06-09 do 2023-06-17

 • Malanów

Profesjonalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Obiekt do nadzoru: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia: 201-300m² Informacje dodatkowe: Poszukiwany kierownik budowy z doświadczeniem obiekty inwentarskie T...

2023-06-06 do 2023-06-14

 • Brody

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 2300m², Turek

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: boisko sportowe, bieżnia Powierzchnia budynku: 2300m² Informacje dodatkowe: Prowadzenie inwestycji w dwóch lokalizacjach na terenie gminy Turek, o łącznej powierzchn...

2023-04-13 do 2023-04-21

 • Turek
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty