Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Turku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Turku

Doskonały Kierownik Budowy w Turku

5 opinii
Usługi kierownika budowy Turek

Obsługa Techniczna Budowy zatrudnia doskonałych kierowników budowy - wyjątkowe kwalifikacje i kadra to ich atuty. Prowadzenie prac budowlanych z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Rezler Construct Sp. z o.o.

1 opinia
Rezler Construct Sp. z o.o. - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Turek

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Turek

1 opinia
Kierownik budowy Turek - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Turek

Firma Kierownik budowy Turek to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Turka. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA

2 opinie
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Turek

Bez oporów zleć usługę profesjonalnego nadzorowania budowy ekspertom z firmy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Turka i okolicznych powiatów. Prowadzenie budowy domu wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Profbud

Profbud - Doświadczony Kierownik Budowy Turek

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Profbud jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

MACK-BUD

MACK-BUD - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Turek

Zleć zadanie nadzorowania budowy fachowcom firmy MACK-BUD z miejscowości Turek. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Turka są jednymi z najlepszych. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

Rezlers.com - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Turek

Perfekcyjny kierownik budowy z obszerną wiedzą w kwestii nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Artur Bortnowski

Artur Bortnowski - Dobry Kierownik Budowy Turek

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to dla firmy Artur Bortnowski pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Prowadzenie budowy domu wraz z całą papierologią i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Turek

Kielar Work Group - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Turek

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy z miejscowości Turek. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

OCHOCKI OKNA I DRZWI

OCHOCKI OKNA I DRZWI - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Turek

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi nadzorowania budowy na bardzo wysokim poziomie. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Turku (16)

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową Turek

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-02-26 do 2023-03-06

 • Turek

Wysokiej Klasy Nadzorca Budowlany Turek

Jako firma zatrudniająca wysokiej klasy nadzorców budowlanych i odznaczająca się szczególnym doświadczeniem, zapytanie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m² jest skierowane do Ciebie. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2022-10-13 do 2022-10-21

 • Turek

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Wioska

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2022-10-04 do 2022-10-12

 • Wioska

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Rejo Uniejowa bo tam mieszkam Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Uniejów

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-03-08 do 2023-03-16

 • Kobierno

Perfekcyjne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-11-29 do 2022-12-07

 • Konin

Potrzebuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Konin

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Potrzebuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-02-15 do 2023-02-23

 • Konin

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wrońsko

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne walory jako eksperta od nadzorowania budowy to zrealizuj zlecenie - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Zaprezentuj dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

2023-02-10 do 2023-02-18

 • Wrońsko

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Golina

Oszczędź czas i wybierz zlecenie na wyjątkowe kierowanie budową w Wielkopolskim. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-03-24 do 2023-04-01
dodano 5 dni temu

 • Golina

Poszukuję kierownika budowy, do 100m², Paulina

Rodzaj prac objętych nadzorem: przekwalifikowanie domu z letniskowego w całoroczny Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-03-06 do 2023-03-14

 • Paulina

Szukam kierownika do wykonania remontu, 600m², Poddębice

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia budynku: 600m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

2022-10-12 do 2022-10-20

 • Poddębice

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Poddębice

Klient szuka wybitnego nadzorcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Jeśli wykonujesz wszechstronne spektrum usług w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

2022-11-03 do 2022-11-11

 • Poddębice

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 101-200m², Kalisz

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 101-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

2022-10-15 do 2022-10-23

 • Kalisz

Świetny Nadzór Budowlany Turek

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: 20m² Informacje dodatkowe: Remont łazienki Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-10-16 do 2022-10-24

 • Kalisz

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m², Kalisz

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Kalisza. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

2023-02-26 do 2023-03-06

 • Kalisz

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-01-15 do 2023-01-23

 • Kalisz
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty