Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Turku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 593 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Turku

Doskonały Kierownik Budowy w Turku

48 opinii
Usługi kierownika budowy Turek

Biuro Obsługi Budownictwa zatrudnia doskonałych kierowników budowy - wyjątkowe kwalifikacje i kadra to ich atuty. Prowadzenie prac budowlanych z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Obsługa Techniczna Budowy

5 opinii
Obsługa Techniczna Budowy - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Turek

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Turek

1 opinia
Rezler Construct Sp. z o.o. - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Turek

Firma Rezler Construct Sp. z o.o. to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Turka. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Kierownik budowy Turek

1 opinia
Kierownik budowy Turek - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Turek

Bez oporów zleć usługę profesjonalnego nadzorowania budowy ekspertom z firmy Kierownik budowy Turek. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Turka i okolicznych powiatów. Prowadzenie budowy domu wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA

2 opinie
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA - Doświadczony Kierownik Budowy Turek

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Profbud

Profbud - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Turek

Zleć zadanie nadzorowania budowy fachowcom firmy Profbud z miejscowości Turek. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Turka są jednymi z najlepszych. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

Rezlers.com - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Turek

Perfekcyjny kierownik budowy z obszerną wiedzą w kwestii nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

MACK-BUD

MACK-BUD - Dobry Kierownik Budowy Turek

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to dla firmy MACK-BUD pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Prowadzenie budowy domu wraz z całą papierologią i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Turek

Artur Bortnowski - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Turek

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy z miejscowości Turek. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Kielar Work Group

Kielar Work Group - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Turek

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi nadzorowania budowy na bardzo wysokim poziomie. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Turku (14)

Potrzebuję kierownika do przebudowy, 71-100m², Brudzew

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-25 do 2024-02-26

 • Brudzew

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Tuliszków

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający nadzorowanie budowy są wiarygodni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od nadzorowania budowy. Złóż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

2024-02-09 do 2024-02-17

 • Tuliszków

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Turek

Przyjmij zadanie pierwszorzędnego nadzorowania budowy o treści "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jako fachowiec z miejscowości Turek. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Turka nie masz sobie równych. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2024-01-19 do 2024-01-27

 • Turek

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kościelec

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Kościelec

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Krzymów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-01-27 do 2024-02-04

 • Krzymów

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Pietrzyków

Jako nadzorca budowlany z wieloletnim doświadczeniem i specjalista stale przygotowany do współpracy odpisz na to zlecenie. Ten Zlecający napisał "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m²". Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-05-19 do 2024-05-19

 • Pietrzyków

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Koło

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i odznaczająca się szczególnym zaangażowaniem, ogłoszenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m² jest skierowane do Ciebie. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-01-09 do 2024-01-17

 • Koło

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Koło

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Koło

Nadzorowanie Budowy Turek

Rodzaj prac objętych nadzorem: Wymiana poszycia dachowego wraz z więźbą dachową Obiekt do nadzoru: wielorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-24 do 2024-05-02

 • Koło

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Koło

Zrealizuj zadanie najlepszego kierowania budową o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jako specjalista z miejscowości Koło. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Koła jesteś jednym z najlepszych. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-01-24 do 2024-02-01

 • Koło

Fantastyczny Kierownik Budowy Turek

Zleceniodawca złożył zapytanie "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m²". Odpowiedz na potrzebę fantastycznego kierownika budowy z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy to najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

2023-12-23 do 2023-12-23

 • Koło

Wybitny Nadzorca Budowlany Turek

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej.

2024-05-19 do 2024-05-27

 • Koło

Najlepsze Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Dąbie

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m², Dąbie

To zapytanie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Wielkopolskie i okolic. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2023-12-21 do 2023-12-29

 • Dąbie
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty