Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Wałczu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
630 213 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Wałczu

Nowacki Jarosław

1 opinia
Usługi kierownika budowy Wałcz

Po prostu zleć usługę nadzorowania budowy ekspertom z miejscowości Wałcz. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Wałcza są jednymi z najlepszych. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Wałcz

2 opinie
Las-Bud - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Wałcz

Od lat pracownicy Las-Bud wykonują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Prowadzenie budowy dowolnego obiektu i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Doświadczony Kierownik Budowy

1 opinia
PPHU Agras Radosław Sydonowicz - Doświadczony Kierownik Budowy Wałcz

Ten kierownik budowy oferuje swoje usługi na terenie Wałcza oraz w rejonie powiatu. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

1 opinia
Firma-Usług Blacharsko-Dekarskich " Grzech-Bud" - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Wałcz

Perfekcyjny kierownik budowy z obszerną wiedzą w kwestii nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Rewelacyjny Kierownik Budowy Wałcz

2 opinie
KAMAD usługi ogólnobudowlane - Rewelacyjny Kierownik Budowy Wałcz

Nadzorowanie budowy to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w fachu kierownika budowy. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - zadzwoń!

REPAIRS Tomasz Kozioł

1 opinia
REPAIRS Tomasz Kozioł - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Wałcz

Chesz znaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu pierwszorzędnego nadzorowania budowy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma REPAIRS Tomasz Kozioł jest do Twojej dyspozycji. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy w Wałczu

OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANYCH MARCIN GŁODOWSKI - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy w Wałczu

Starasz się odnaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu profesjonalnego nadzorowania budowy z Wałcza, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANYCH MARCIN GŁODOWSKI jest Twoim rozwiązaniem. Kierowaniem przebiegiem całej budowy z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Firma Usługowo Handlowa

Firma Usługowo Handlowa - Dobry Kierownik Budowy Wałcz

Kierownik budowy z właściwym doświadczeniem w temacie nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Prowadzenie całej budowy wraz z całą papierologią i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Posadzki Maszynowe

Posadzki Maszynowe - Doskonały Nadzór Budowlany Wałcz

Nadzór budowlany to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Profesjonalny Nadzór Budowlany

GMPROJEKT - Profesjonalny Nadzór Budowlany Wałcz

Nadzór budowlany nie ma dla firmy GMPROJEKT żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Wałczu (18)

Poszukuję kierownika do przebudowy, do 35m², Wałcz

Doprowadź do tego, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony pracownik z zakresu nadzoru budowlanego sporządź najlepszą ofertę pod zlecenie - Poszukuję kierownika do przebudowy, do 35m². Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2024-02-12 do 2024-02-20

 • Wałcz

Zlecenie na kierownika budowy, 71-100m², Wałcz

Rodzaj prac objętych nadzorem: zabudowa szklano -aluminiowa Obiekt do nadzoru: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: zabudowa szklano -aluminiowa w urzędzie pocztowym w Wałczu ...

2024-01-30 do 2024-02-07

 • Wałcz

Szukam kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Wałcz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Informacje dodatkowe: Dom z poddaszem użytkowym 170m Termin skorzystania z oferty: 2024-10-01...

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Wałcz

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Mirosławiec

Próbujesz znaleźć zlecenia jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

2024-01-15 do 2024-01-23

 • Mirosławiec

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Wałcz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-12-02 do 2023-12-10

 • Wałcz

Kierowanie Budową Wałcz

Jeśli konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od kierowania budową to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2023-11-30 do 2023-12-08

 • Mirosławiec

Kierownik Budowy Wałcz

Jako świetny kierownik budowy oferujesz swoje doświadczenie w miejscowości Wałcz oraz w pobliskich miastach? Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2023-11-02 do 2023-11-10

 • Wałcz

Szukam kierownika do budowy obiektu, 900m², Wałcz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek przemysłowy Powierzchnia: 900m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-10-19 do 2023-10-27

 • Wałcz

Rewelacyjny Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek przemysłowy Powierzchnia: 900m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-10-19 do 2023-10-27

 • Wałcz

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 900m², Mirosławiec

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek przemysłowy Powierzchnia: 900m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-10-19 do 2023-10-27

 • Mirosławiec

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Wałcz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-08-20 do 2023-08-28

 • Wałcz

Dobry Nadzorca Budowlany Wałcz

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i cechująca się wyjątkowym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m² jest idealne do Ciebie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2024-02-01 do 2024-02-09

 • Jaraczewo

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Szydłowo

Jako sumienny nadzorca budowlany realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze przygotowany do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m²". Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2023-10-10 do 2023-10-18

 • Szydłowo

Nadzorca Budowlany

Ten Klient napisał "Potrzebuję kierownika budowy, 101-150m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - warto.

2023-08-31 do 2023-09-08

 • Dolaszewo

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Zawada

Ten Klient napisał "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m²". Przyjmij zadanie najwyższej klasy nadzorowania budowy jako profesjonalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia prac z okolic Wielkopolskiego i sąsiednich powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

2023-08-22 do 2023-08-30

 • Zawada

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Dobrzyca

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Szukam firmy do budowy domu i wyceny domu jednorodzinnego do stanu surowego zamkniętego w miejscowości...

2023-08-21 do 2023-08-29

 • Dobrzyca

Świetny Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-08-25 do 2023-09-02

 • Drawno

Fenomenalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: handlowo- usługowy Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Sprawdzenie stanu technicznego dach, fundament, Termin skorzystania...

2023-09-04 do 2023-09-12

 • Piła
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty