Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Wolsztynie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 346 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Wolsztynie

Biuro Obsługi Budownictwa

47 opinii
Usługi kierownika budowy Wolsztyn

Zawiązana z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje perfekcyjne nadzorowanie budowy na terenie Wolsztyna, a także pobliskich miast i powiatów. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Solidny Nadzór Budowlany w Wolsztynie

9 opinii
PRIMA - Solidny Nadzór Budowlany w Wolsztynie

Ten specjalista działa na obszarze województwa i oferuje liczne usługi z zakresu solidnego nadzoru budowlanego. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Rafał Dziedzic

2 opinie
Rafał Dziedzic - Profesjonalny Nadzór Budowlany Wolsztyn

Profesjonalny nadzór budowlany to życiowa pasja ekipy z firmy Rafał Dziedzic - są zawodowcami w tej dziedzinie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Perfekt-Bud Piotr Jankowski

2 opinie
Perfekt-Bud Piotr Jankowski - Doskonały Kierownik Budowy Wolsztyn

Nadzór budowlany nie ma dla Perfekt-Bud Piotr Jankowski żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi ogólnobudowlane Patryk Woga

1 opinia
Usługi ogólnobudowlane Patryk Woga - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Wolsztyn

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Dobrze trafiłeś, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Zarezerwuj termin od razu!

BIURO PROJEKTOWE Kliman & Kaczmarek

1 opinia
BIURO PROJEKTOWE Kliman & Kaczmarek - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Wolsztyn

Perfekcyjny nadzór budowlany to najważniejszy temat dla ekipy z firmy BIURO PROJEKTOWE Kliman Kaczmarek - są zawodowcami w tym fachu. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Wolsztyn

Bartosz Skorupiński - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Wolsztyn

Powierz usługę nadzorowania budowy ekspertom z miejscowości Wolsztyn. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Wolsztyna nie mają sobie równych. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Maciej Brudło

Maciej Brudło - Dobry Kierownik Budowy Wolsztyn

Stworzona z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje perfekcyjne nadzorowanie budowy na terenie Wolsztyna, a także pobliskich miast i powiatów. Prowadzenie całej budowy wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

DAWID KWINTO INSTALACJE

DAWID KWINTO INSTALACJE - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Wolsztyn

Rozpocznij współpracę z DAWID KWINTO INSTALACJE jeśli szukasz dobrych kierowników budowy działających na terenie Wolsztyna lub w sąsiednich miastach. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Express Tile Service Tomasz Tomczyszyn

Express Tile Service Tomasz Tomczyszyn - Doskonały Nadzór Budowlany Wolsztyn

Eksperci z Express Tile Service Tomasz Tomczyszyn to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży nadzoru budowlanego. Nadzór nad przebiegiem całej budowy i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Wolsztynie (16)

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Przemęt

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-06-06 do 2023-06-14
dodano 3 dni temu

 • Przemęt

Znakomity Nadzorca Budowlany Wolsztyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: montaż instalacji Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Budowa wewnętrznej instalacji gazu w budynku mieszkalnym jednorodzinnym. Termin skorzystania z ofe...

2023-05-29 do 2023-05-30

 • Boruja

Odpowiedni Nadzór Budowlany Wolsztyn

Spraw, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z zakresu nadzoru budowlanego sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 70m². Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2023-03-20 do 2023-03-28

 • Przemęt

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 1000m², Siedlec

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 1000m², znalezienie taniego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2023-03-16 do 2023-03-24

 • Siedlec

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Wolsztyn

Szukasz zlecenia jako godny uwagi profesjonalista z zakresu rewelacyjnego nadzorowania budowy z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Przedstaw dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

2023-03-09 do 2023-03-17

 • Wolsztyn

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wolsztyn

Należąc do kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Wolsztyn i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego ogłoszenia. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

2023-02-06 do 2023-02-14

 • Wolsztyn

Rewelacyjny Nadzór Budowlany

Możesz zaoferować solidną propozycję dotyczącą nadzoru budowlanego? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

2023-01-29 do 2023-02-06

 • Siedlec

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m², Wolsztyn

To zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Wolsztyna i z sąsiednich miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Wolsztyn

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową Wolsztyn

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania specjalista z zakresu najwyższej klasy kierowania budową z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

2023-04-19 do 2023-04-27

 • Wielichowo

Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-01-13 do 2023-01-21

 • Kolsko

Zapytanie o kierownika do przebudowy, do 100m², Kolsko

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-01-13 do 2023-01-21

 • Kolsko

Świetny Nadzorca Budowlany

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Wielkopolskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2023-05-16 do 2023-05-24

 • Puszczykowo

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Boszkowo-Letnisko

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-03-17 do 2023-03-20

 • Boszkowo-Letnisko

Profesjonalne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-12-10 do 2022-12-18

 • Grodzisk Wielkopolski

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Grodzisk Wielkopolski

Odpowiedni Nadzór Budowlany

Dla Zlecającego, który pisze - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², dotarcie do odpowiedniego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, ale pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-01-25 do 2023-02-02

 • Sława
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty