Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Wolsztynie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 332 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Wolsztynie

OMEGA PAULINA Skoraczewska

10 opinii
Usługi kierownika budowy Wolsztyn

Zawiązana z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje perfekcyjne nadzorowanie budowy na terenie Wolsztyna, a także pobliskich miast i powiatów. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Solidny Nadzór Budowlany w Wolsztynie

1 opinia
Usługi ogólnobudowlane Patryk Woga - Solidny Nadzór Budowlany w Wolsztynie

Ten specjalista działa na obszarze województwa i oferuje liczne usługi z zakresu solidnego nadzoru budowlanego. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

BIURO PROJEKTOWE Kliman & Kaczmarek

1 opinia
BIURO PROJEKTOWE Kliman & Kaczmarek - Profesjonalny Nadzór Budowlany Wolsztyn

Profesjonalny nadzór budowlany to życiowa pasja ekipy z firmy BIURO PROJEKTOWE Kliman Kaczmarek - są zawodowcami w tej dziedzinie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Bartosz Skorupiński

Bartosz Skorupiński - Doskonały Kierownik Budowy Wolsztyn

Nadzór budowlany nie ma dla Bartosz Skorupiński żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Maciej Brudło

Maciej Brudło - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Wolsztyn

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Dobrze trafiłeś, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Zarezerwuj termin od razu!

DAWID KWINTO INSTALACJE

DAWID KWINTO INSTALACJE - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Wolsztyn

Perfekcyjny nadzór budowlany to najważniejszy temat dla ekipy z firmy DAWID KWINTO INSTALACJE - są zawodowcami w tym fachu. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Wolsztyn

Express Tile Service Tomasz Tomczyszyn - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Wolsztyn

Powierz usługę nadzorowania budowy ekspertom z miejscowości Wolsztyn. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Wolsztyna nie mają sobie równych. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Lentrans Tomasz Lorenz

Lentrans Tomasz Lorenz - Dobry Kierownik Budowy Wolsztyn

Stworzona z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje perfekcyjne nadzorowanie budowy na terenie Wolsztyna, a także pobliskich miast i powiatów. Prowadzenie całej budowy wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Styldachmon

Styldachmon - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Wolsztyn

Rozpocznij współpracę z Styldachmon jeśli szukasz dobrych kierowników budowy działających na terenie Wolsztyna lub w sąsiednich miastach. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

P. W. Ogród Marzeń

P. W. Ogród Marzeń - Doskonały Nadzór Budowlany Wolsztyn

Eksperci z P. W. Ogród Marzeń to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży nadzoru budowlanego. Nadzór nad przebiegiem całej budowy i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Wolsztynie (18)

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Przemęt

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu rewelacyjnego nadzorowania budowy zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 151-200m² i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-06-08 do 2024-06-16
dodano 7 dni temu

 • Przemęt

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 36-70m², Wolsztyn

Przyjmij zadanie doskonałego nadzorowania budowy o treści "Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 36-70m²", jako specjalista z miejscowości Wolsztyn. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Wolsztyna jesteś w ścisłej czołówce. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Wolsztyn

Kompetentny Kierownik Budowy Wolsztyn

Klient złożył zapytanie "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m²". Odpowiedz na potrzebę kompetentnego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy jest słuszną decyzją. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2024-06-11 do 2024-06-11

 • Karszyn

Nadzorowanie Budowy Wolsztyn

Jeżeli wykonujesz zlecenia na perfekcyjne nadzorowanie budowy w rejonie Lubuskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebuję kierownika budowy, 71-100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

2024-05-26 do 2024-06-03

 • Karszyn

Wysokiej Klasy Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: 2024-08-31...

2023-12-19 do 2023-12-27

 • Grodzisk Wielkopolski

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-28 do 2024-03-07

 • Grodzisk Wielkopolski

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 35m², Grodzisk Wielkopolski

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 35m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy to najlepsze rozwiązanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

2024-04-30 do 2024-05-08

 • Grodzisk Wielkopolski

Kompetentny Nadzorca Budowlany Wolsztyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Informacje dodatkowe: Wyburzenie starego obiektu, i budowa domu. Termin skorzystania z oferty:...

2024-05-06 do 2024-05-14

 • Grodzisk Wielkopolski

Dobry Nadzorca Budowlany

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i cechująca się wyjątkowym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Szukam kierownika budowy, 101-150m² jest idealne do Ciebie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Sława

Najlepsze Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Nadzór nad budową obiektu wg. projektu https:/www.extradom.pl/projekt-domu-mo...

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Tarnów jezierny

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 71-100m², Śmigiel

Szukasz zlecenia jako godny zaufania profesjonalista z zakresu doskonałego nadzorowania budowy z Wielkopolskiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

2024-04-09 do 2024-04-17

 • Śmigiel

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako warty uwagi specjalista z zakresu wysokiej klasy nadzorowania budowy z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2023-12-12 do 2023-12-20

 • Babimost

Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 201-300m², Plewiska

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Plewiska

Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Witam,poszukuje kierownika budowy,dom jednorodzinny 50 m2 pow.zabudowy konstrukcja szkieletowa parter p...

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Strzyżewo

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Poszukuje kierownika budowy, dom jednorodzinny 50m2, pow. zabudowy konstrukcja szkieletowa parter plus ...

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Strzyżewo

Szukam kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Zbąszyń

Pierwszorzędne kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w tym fachu. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

2024-03-24 do 2024-04-01

 • Zbąszyń

Fantastyczne Kierowanie Budową Wolsztyn

Przekonaj się, że Konsumenci zlecający kierowanie budową są pewni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od kierowania budową. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

2024-02-28 do 2024-03-07

 • Nowy Tomyśl

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m², Nowy Tomyśl

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Kierownik budowy,budowa 8 domków ok 100m2,lokalizacja boruja kościelna,oferta z cena prosze na tel 724•...

2024-01-17 do 2024-01-25

 • Nowy Tomyśl
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty