Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Zakopanem

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
585 759 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Zakopanem

Solidny Kierownik Budowy

2 opinie
Usługi kierownika budowy Zakopane

Zwróć się do IDM SP. z.o.o jeśli szukasz solidnych kierowników budowy działających na terenie Zakopanego i w okolicy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Andrzej Majerczyk Architekt

4 opinie
Andrzej Majerczyk Architekt - Najlepszy Kierownik Budowy Zakopane

Jeśli jeszcze szukasz najlepszego kierownika budowy dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Andrzej Majerczyk Architekt. Wykonuje szerokie spektrum usług w konkurencyjnych cenach. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Zakopane

1 opinia
New Design - Nowoczesna aranżacja i wykończenia wnętrz - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Zakopane

Pragniesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma New Design - Nowoczesna aranżacja i wykończenia wnętrz jest gotowa Ci pomóc. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy w Zakopanem

Willa Slavita - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy w Zakopanem

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do nadzorowania budowy ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Kierowaniem przebiegiem budowy domu z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

KONSTR-AB - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Zakopane

Firma KONSTR-AB to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Zakopanego. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Zakopane

F.R.B. Mur-Bud - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Zakopane

Od lat pracownicy F.R.B. Mur-Bud wykonują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Prowadzenie budowy dowolnego obiektu i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Solidne Nadzorowanie Budowy

Buduj"U Siarosia" - Solidne Nadzorowanie Budowy Zakopane

Ten kierownik budowy proponuje swoje usługi w miejscowości Zakopane oraz w pobliskich miastach. Nadzór nad przebiegiem budowy domu i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

BUDUJ Z NAMI GÓRALAMI

BUDUJ Z NAMI GÓRALAMI - Doskonały Nadzór Budowlany Zakopane

Nadzór budowlany to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Dobry Kierownik Budowy

Zbigniew Straczek STRONG-BUD - Dobry Kierownik Budowy Zakopane

Chcesz znaleźć dobrego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Dobrze trafiłeś, firma Zbigniew Straczek STRONG-BUD jest świetnym wyborem. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Cichowian

Cichowian - Wybitny Kierownik Budowy Zakopane

Cichowian zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się doskonałymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Zakopanem (15)

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Bukowina Tatrzańska

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-05-15 do 2023-05-23

 • Bukowina Tatrzańska

Dobry Nadzorca Budowlany Zakopane

Klient szuka dobrego nadzorcy budowlanego i napisał - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m². Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

2023-04-18 do 2023-04-19

 • Bukowina Tatrzańska

Kierowanie Budową Zakopane

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-04-12 do 2023-04-20

 • Jurgów

Wybitny Nadzorca Budowlany

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej.

2023-04-05 do 2023-04-13

 • Jurgów

Zapytanie o kierownika budowy, 600m², Bukowina Tatrzańska

Zleceniodawca szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapytanie o kierownika budowy, 600m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2023-03-06 do 2023-03-14

 • Bukowina Tatrzańska

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Leśnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom tradycyjny, na lekkim skosie terenu. Termin skorzystania z oferty: 2023-04-30...

2023-02-15 do 2023-02-23

 • Leśnica

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 35m², Zakopane

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: domek 35m2 Powierzchnia budynku: 35m² Informacje dodatkowe: szkieletowy Termin skorzystania z oferty: 2023-07-24...

2023-02-07 do 2023-02-15

 • Zakopane

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-01-31 do 2023-02-08

 • Kościelisko

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Zakopane

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i realizujesz usługi z zakresu profesjonalnego nadzorowania budowy wykonaj zlecenie, które ma treść - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m² i zostało napisane przez rzetelnego Klienta. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Zakopane

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Zakopane

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: dom podpiwniczony z bala, łącznie z budową mostka przez potok Termin skorzystania z oferty: ...

2023-01-15 do 2023-01-15

 • Czarna góra

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Kościelisko

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-01-07 do 2023-01-15

 • Kościelisko

Świetny Nadzorca Budowlany

Jako nadzorca budowlany pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Złóż propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

2022-12-19 do 2022-12-27

 • Zakopane

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Zakopane

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2022-12-16 do 2022-12-24

 • Zakopane

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m², Zakopane

Klient szuka wybitnego nadzorcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m². Jeśli wykonujesz wszechstronne spektrum usług w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

2022-11-17 do 2022-11-25

 • Zakopane

Nadzorca Budowlany

Ten Klient napisał "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - warto.

2022-11-17 do 2022-11-25

 • Leszczyny
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty