Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Złotowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Złotowie

Solidny Nadzór Budowlany

1 opinia
Usługi kierownika budowy Złotów

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Złotowa, ale także pobliskich miast. Jeszcze dziś zadzwoń do nich.

Nowacki Jarosław

1 opinia
Nowacki Jarosław - Solidne Nadzorowanie Budowy Złotów

Po prostu zleć usługę nadzorowania budowy specjalistom z miejscowości Złotów. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Złotowa są jednymi z najlepszych. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Solidny Kierownik Budowy Złotów

1 opinia
Topbud - Solidny Kierownik Budowy Złotów

Zwróć się do Topbud jeśli szukasz solidnych kierowników budowy działających na terenie Złotowa i w okolicy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy w Złotowie

USŁUGI OGRODNICZO-BUDOWLANE - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy w Złotowie

Firma USŁUGI OGRODNICZO-BUDOWLANE świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Złotowa oraz przyległych powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

TIVOLO sp.j. M.Gniot & R.Zdrenka - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Złotów

Założona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje pierwszorzędne nadzorowanie budowy na obszarze miejscowości Złotów, a także okolicznych miast i powiatów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Mozpar Inlays Style

Mozpar Inlays Style - Dobry Kierownik Budowy Złotów

Jeżeli szukasz solidnego nadzorowania budowy w rejonie Złotowa i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to Mozpar Inlays Style jest do Twoich usług. Mają ofertę dla każdego.

Wykwalifikowany Kierownik Budowy Złotów

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe ''PROBIMEX'' Andrzej Zawistowski - Wykwalifikowany Kierownik Budowy Złotów

Jeśli wciąż nie wybrałeś kierownika budowy, to zwróć uwagę na firmę Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe PROBIMEX Andrzej Zawistowski. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Murarz

Murarz - Fenomenalny Kierownik Budowy Złotów

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ''ZODIAK'' Ewa Zawistowska

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ''ZODIAK'' Ewa Zawistowska - Fantastyczny Kierownik Budowy Złotów

Fantastyczny kierownik budowy proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Złotów oraz na obszarze Złotowa. Organizacja prac budowlanych wraz z całą papierologią i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

Marbud - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Złotów

Ten kierownik budowy posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - Marbud to doskonały wybór dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Złotowie (16)

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Złotów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-08-13 do 2023-08-21

 • Złotów

Nadzór Budowlany Złotów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-08-09 do 2023-08-17

 • Skórka

Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Złotów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-08-07 do 2023-08-15

 • Złotów

Nadzorowanie Budowy Złotów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-07-27 do 2023-08-04

 • Złotów

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 101-150m², Piła

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: handlowo- usługowy Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Sprawdzenie stanu technicznego dach, fundament, Termin skorzystania...

2023-09-04 do 2023-09-12

 • Piła

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m², Piła

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania fachowiec z zakresu doskonałego kierowania budową z Piły? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 20:07

 • Piła

Nadzorca Budowlany Złotów

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym dorobkiem zawodowym realizujesz prace w miejscowości Piła i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2023-09-13 do 2023-09-21

 • Piła

Fenomenalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: 2024-03-01...

2023-07-04 do 2023-07-12

 • Piła

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Piła

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

2023-07-26 do 2023-08-03

 • Piła

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m², Piła

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako dobry profesjonalista z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

2023-08-12 do 2023-08-20

 • Piła

Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 20:11

 • Piła

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Zelgniewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-08-31 do 2023-09-08

 • Zelgniewo

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: Inwentaryzacja budynku w trakcie budowy Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Poszukujemy rzetelnej osoby do sprawdzenia poprawności wykonanych prac. Term...

2023-08-31 do 2023-09-08

 • Dolaszewo

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Dobrzyca

Jako nadzorca budowlany z wieloletnim doświadczeniem i specjalista stale przygotowany do współpracy odpisz na to zlecenie. Ten Zlecający napisał "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m²". Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2023-08-21 do 2023-08-29

 • Dobrzyca

Kierownik Budowy

Jako świetny kierownik budowy oferujesz swoje doświadczenie w miejscowości Wielkopolskie oraz w pobliskich miastach? Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2023-08-22 do 2023-08-30

 • Zawada

Szukam kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Wałcz

Jako firma zatrudniająca nieprzeciętnych nadzorców budowlanych i charakteryzująca się szczególnym doświadczeniem, ogłoszenie o treści - Szukam kierownika do budowy obiektu, 71-100m² jest skierowane do Ciebie. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-07-23 do 2023-07-31

 • Wałcz
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty