Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Złotowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 631 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Złotowie

Solidny Nadzór Budowlany

1 opinia
Usługi kierownika budowy Złotów

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Złotowa, ale także pobliskich miast. Jeszcze dziś zadzwoń do nich.

Topbud

1 opinia
Topbud - Solidne Nadzorowanie Budowy Złotów

Po prostu zleć usługę nadzorowania budowy specjalistom z miejscowości Złotów. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Złotowa są jednymi z najlepszych. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Solidny Kierownik Budowy Złotów

Firma Handlowo Usługowa Mirosław Ruszkowski - Solidny Kierownik Budowy Złotów

Zwróć się do Firma Handlowo Usługowa Mirosław Ruszkowski jeśli szukasz solidnych kierowników budowy działających na terenie Złotowa i w okolicy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy w Złotowie

TIVOLO sp.j. M.Gniot & R.Zdrenka - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy w Złotowie

Firma TIVOLO sp.j. M.Gniot R.Zdrenka świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Złotowa oraz przyległych powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

Mozpar Inlays Style - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Złotów

Założona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje pierwszorzędne nadzorowanie budowy na obszarze miejscowości Złotów, a także okolicznych miast i powiatów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe ''PROBIMEX'' Andrzej Zawistowski

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe ''PROBIMEX'' Andrzej Zawistowski - Dobry Kierownik Budowy Złotów

Jeżeli szukasz solidnego nadzorowania budowy w rejonie Złotowa i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe PROBIMEX Andrzej Zawistowski jest do Twoich usług. Mają ofertę dla każdego.

Wykwalifikowany Kierownik Budowy Złotów

Murarz - Wykwalifikowany Kierownik Budowy Złotów

Jeśli wciąż nie wybrałeś kierownika budowy, to zwróć uwagę na firmę Murarz. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ''ZODIAK'' Ewa Zawistowska

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ''ZODIAK'' Ewa Zawistowska - Fenomenalny Kierownik Budowy Złotów

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Marbud

Marbud - Fantastyczny Kierownik Budowy Złotów

Fantastyczny kierownik budowy proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Złotów oraz na obszarze Złotowa. Organizacja prac budowlanych wraz z całą papierologią i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

Projektowanie, Nadzór Budowlany, Kosztorysowanie Michał Kowalewski - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Złotów

Ten kierownik budowy posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - Projektowanie Nadzór Budowlany Kosztorysowanie Michał Kowalewski to doskonały wybór dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Złotowie (18)

Nadzorca Budowlany Złotów

Rodzaj prac objętych nadzorem: sieć wodociągowa Obiekt do nadzoru: sieć wodociągowa Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: uzbrojenie dzialek Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-16 do 2024-06-24
dodano wczoraj o 10:29

 • Dolnik

Profesjonalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: montaż instalacji Obiekt do nadzoru: działka budowlana Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: sieć wodociągowa Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-16 do 2024-06-24
dodano wczoraj o 08:21

 • Dolnik

Poszukuję kierownika do montażu instalacji, 101-150m², Dolnik

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu nadzorowania budowy odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Poszukuję kierownika do montażu instalacji, 101-150m² i zostało napisane przez sprawdzonego Konsumenta. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-06-16 do 2024-06-24
dodano wczoraj o 08:10

 • Dolnik

Poszukuję kierownika budowy, 101-150m², Dolnik

Perfekcyjne nadzorowanie budowy to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w fachu nadzorcy budowlanego. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

2024-06-16 do 2024-06-24
dodano wczoraj o 08:03

 • Dolnik

Zlecenie na kierownika do prac remontowych, do 35m², Złotów

Jako sumienny nadzorca budowlany realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze przygotowany do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Zlecenie na kierownika do prac remontowych, do 35m²". Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2024-06-14 do 2024-06-22
dodano 3 dni temu

 • Złotów

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Złotów

Jako sprawdzony wykonawca oraz perfekcyjny kierownik budowy oferujesz swoje usługi na terenie Złotowa lub w okolicy? Zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2024-04-24 do 2024-05-02

 • Złotów

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m², Lipka

Potrzebujesz zlecenia jako fachowiec od pierwszorzędnego nadzorowania budowy w rejonie Wielkopolskiego lub w pobliskich powiatach? Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

2024-02-05 do 2024-02-13

 • Lipka

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Skórka

Ten Klient, który wciąż nie znalazł nadzoru budowlanego, mimo że poszukuje od dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zleceniodawcy. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-02-03 do 2024-02-11

 • Skórka

Poszukuję kierownika do prac remontowych, 71-100m², Złotów

Jako wiarygodny specjalista oraz dobry kierownik budowy oferujesz swoje usługi na terenie Złotowa i w okolicy? Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

2024-01-25 do 2024-02-02

 • Złotów

Fantastyczne Kierowanie Budową Złotów

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-01-22 do 2024-01-30

 • Święta

Pierwszorzędny Nadzorca Budowlany

Klient napisał "Poszukuję kierownika do przebudowy, 1300m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby i Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2024-01-18 do 2024-01-26

 • Jastrowie

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Piła

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², dotarcie do bezkonkurencyjnego nadzoru budowlanego może być skomplikowane, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Piła

Nadzór Budowlany Złotów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-02-03 do 2024-02-11

 • Piła

Nadzorca Budowlany

Ten Klient napisał "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - warto.

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Piła

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 1000m², Piła

Udowodnij Zlecającemu, że lepszej oferty nadzoru budowlanego nie znajdzie na terenie Piły, więc jeśli poszukuje korzystnego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Piła

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Złotów

Jeśli realizujesz zlecenia na rewelacyjne nadzorowanie budowy w rejonie Piły i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Nie zwlekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

2024-05-31 do 2024-06-08

 • Piła

Szukam kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 71-100m², Piła

To zlecenie o treści - Szukam kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 71-100m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Piły i z sąsiednich miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2024-02-26 do 2024-03-05

 • Piła

Solidne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: 1. opinia o stanie technicznym 2. sprawdzenie zgodności wymiarów budynku z projektem i obrysu zewnetrznego Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: - przygoto...

2024-02-13 do 2024-02-21

 • Piła
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty