Kategorie
Szukaj

Konserwacje zabytków w Kępnie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
575 732 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych konserwatorów zabytków w Kępnie

K&J Usługi Ogólnobudowlane

Konserwacje zabytków Kępno

Potrzebujesz rewelacyjnego konserwatora zabytków z zakresu renowacji zabytków? Nie szukaj dalej, firma KJ Usługi Ogólnobudowlane jest firmą, której szukasz. Ustal pasujący termin od razu!

Wiarygodna Firma Konserwatorska Kępno

ARCHICOMAR - Wiarygodna Firma Konserwatorska Kępno

Planujesz zlecić prace, a jeszcze nie masz firmy konserwatorskiej? ARCHICOMAR to doskonały wybór. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

RAPTOR Usługi Budowlane

RAPTOR Usługi Budowlane - Rewelacyjna Konserwacja Zabytków Kępno

Każdy, kto poszukuje konserwacji zabytków powinien niezwłocznie zgłosić się do RAPTOR Usługi Budowlane i poznać atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

ProLed Polska

ProLed Polska - Najlepsza Renowacja Zabytków Kępno

Wybierz ProLed Polska jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do najlepszej renowacji zabytków w miejscowości Kępno lub okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Wyjątkowa Renowacja Zabytków Kępno

BUDMAR - Wyjątkowa Renowacja Zabytków Kępno

Zatrudnij specjalistów z BUDMAR jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do wyjątkowej renowacji zabytków na terenie Kępna. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Zakład Ogólnobudowlany

Zakład Ogólnobudowlany - Tania Renowacja Sztukaterii Kępno

Nie możesz znaleźć godnej uwagi oferty dotyczącej renowacji sztukaterii? Zakład Ogólnobudowlany na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Rewelacyjna Renowacja Kościołów w Kępnie

Malbud - Rewelacyjna Renowacja Kościołów w Kępnie

Po prostu zleć usługę renowacji kościołów profesjonalistom firmy Malbud z miejscowości Kępno. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Kępna nie mają sobie równych. Mają ofertę dla każdego.

ART-\-BUD

ART-\-BUD - Godna Zaufania Firma Konserwatorska Kępno

Jeżeli potrzebujesz godnej zaufania firmy konserwatorskiej pracującej w rejonie Kępna lub okolic to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry ART--BUD. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

ROB-POL

ROB-POL - Kompetentny Konserwator Zabytków Kępno

Firma konserwatorska ROB-POL zajmuje się usługami z zakresu renowacji zabytków. Wyróżnia się solidnymi efektami. Ci konserwatorzy zabytków nie mają sobie równych. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Kmieciu Bruk

Kmieciu Bruk - Najwyższej Klasy Renowacja Kościołów Kępno

Zleć usługę renowacji kościołów profesjonalistom z miejscowości Kępno. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Kępna nie mają sobie równych. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Aktualne zlecenia na konserwacja zabytków w Kępnie (18)

Do wykonania konserwacja, budynek w całości, Namysłów

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1930 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Czy jezeli budynek s...

2022-09-26 do 2022-10-04

 • Namysłów

Zlecę konserwację, pomnik, Popielów

Przedmiot zlecenia: pomnik Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1923 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Pomnik złożony jest z tablic z...

2023-02-09 do 2023-02-17

 • Popielów

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Oława

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Styrodur Orientacyjny rok stworzenia: 2022 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Klejenie sztukater...

2022-10-18 do 2022-10-26

 • Oława

Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, Kalisz

Udowodnij Zlecającemu, że takiej oferty konserwacji zabytków prędko nie znajdzie na terenie Kalisza, więc jeśli poszukuje znakomitej konserwacji zabytków to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

2023-02-28 do 2023-03-08

 • Kalisz

Firma Konserwatorska Kępno

Klienta interesuje świetna firma konserwatorska obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się ze szczegółami zapytania o treści - Zlecę konserwację, pomnik. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

2022-10-06 do 2022-10-14

 • Niwki

Niezawodna Firma Konserwatorska

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Opola. Przyczyń się do realizacji jego celów. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

2022-09-22 do 2022-09-30

 • Opole

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Wrocław

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Tynk baranek Orientacyjny rok stworzenia: 1920 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Renowacja elew...

2023-03-14 do 2023-03-22

 • Wrocław

Świetny Konserwator Zabytków Kępno

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Podwykonawca Dodatkowe informacje: Odtworzenie fragmentów ...

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Wrocław

Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, Wrocław

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1995 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-03-06 do 2023-03-14

 • Wrocław

Najwyższej Klasy Firma Konserwatorska

Skontaktuj się z Klientem jako firma konserwatorska oferująca swoje usługi na terenie Wrocławia i w pobliskich miastach. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2022-09-16 do 2022-09-24

 • Wrocław

Najlepsza Firma Konserwatorska

Skontaktuj się z Klientem jako najlepsza firma konserwatorska świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Wrocław i w rejonie Wrocławia. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

2022-09-13 do 2022-09-21

 • Wrocław

Wyjątkowy Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1868 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2022-12-09 do 2022-12-17

 • Wrocław

Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku, Wrocław

To zapytanie o treści - Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Wrocławia oraz przyległych powiatów. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Wrocław

Do wykonania konserwacja zabytku, Żmigród

Przedmiot zlecenia: Polbruk lastryko Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 2000 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

2022-10-22 do 2022-10-30

 • Żmigród

Najwyższej Klasy Konserwacja Zabytków Kępno

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł konserwacji zabytków, chociaż szuka od kilku tygodni, napisał nam ogłoszenie o treści - Do wykonania konserwacja, elewacja budynku. To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Klienta. Przedłóż propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-01-05 do 2023-01-13

 • Lubliniec

Fenomenalny Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1989 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Poszukuje firmy któr...

2022-12-19 do 2022-12-27

 • Małyń

Perfekcyjna Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, obiekt sakralny, fontanna, budynek w całości, pomnik Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1920 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe ja...

2023-03-01 do 2023-03-09

 • Góra Świętej Anny

Do wykonania konserwacja, budynek w całości, Wilamowa Kolo Paczkowa

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: konieczny remont da...

2022-12-17 do 2022-12-25

 • Wilamowa kolo Paczkowa
Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKonserwatorzy Zabytków złożą Ci bezpłatne oferty