Kategorie
Szukaj

Konserwacje zabytków w Pile

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych konserwatorów zabytków w Pile

Wyjątkowa Renowacja Zabytków w Pile

6 opinii
Konserwacje zabytków Piła

Zatrudnij specjalistów z Pil-domPaweł Subotkiewicz jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do wyjątkowej renowacji zabytków na terenie Piły. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Niezawodna Firma Konserwatorska

1 opinia
Firma remontowo-budowlana "KOMPLEKS" Edward Brzeski - Niezawodna Firma Konserwatorska Piła

Pragnąc dotrzeć do konserwacji zabytków trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma konserwatorska Firma remontowo-budowlana KOMPLEKS Edward Brzeski nia ma konkurentów. Już nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Konsbet FB

1 opinia
Konsbet FB - Świetna Firma Konserwatorska Piła

Jeśli interesuje Cię świetna firma konserwatorska obsługująca Twój rejon to wykorzystaj doświadczenie Konsbet FB. Aby uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

ROSAL-SYSTEM Mateusz Kwaśniewski

1 opinia
ROSAL-SYSTEM Mateusz Kwaśniewski - Doskonała Renowacja Zabytków Piła

Bez oporów zleć usługę doskonałej renowacji zabytków specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Piła i okolicznych powiatów. Zarezerwuj termin!

Idealna Renowacja Sztukaterii Piła

1 opinia
RENOWACJA MEBLI RENO-WOOD - Idealna Renowacja Sztukaterii Piła

Dotarcie do idealnej renowacji sztukaterii może być skomplikowane, ale RENOWACJA MEBLI RENO-WOOD na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu rozwiązania. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Wysokiej Klasy Renowacja Zabytków Piła

Pilmade - Wysokiej Klasy Renowacja Zabytków Piła

Zleć zadanie wysokiej klasy renowacji zabytków profesjonalistom z firmy Pilmade. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Piły i okolicznych powiatów. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Odpowiednia Renowacja Sztukaterii

Mich-Bud - Odpowiednia Renowacja Sztukaterii Piła

Znalezienie odpowiedniej renowacji sztukaterii jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Mich-Bud na pewno pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Firma Usługowa Kinga Tuzinkiwicz

Firma Usługowa Kinga Tuzinkiwicz - Najwyższej Klasy Renowacja Sztukaterii Piła

Takiej oferty renowacji sztukaterii szybko nie znajdziesz na terenie Piły, więc jeżeli szukasz najwyższej klasy renowacji sztukaterii to od razu poznaj Firma Usługowa Kinga Tuzinkiwicz. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Construction-Company Andrzej Paterek

Construction-Company Andrzej Paterek - Fenomenalny Konserwator Zabytków Piła

Gdy poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Construction-Company Andrzej Paterek są dla Ciebie idealni. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Idealna Restauracja Zabytków

MIR-BUD - Idealna Restauracja Zabytków Piła

Podjęcie decyzji o wyborze restauracji zabytków nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z MIR-BUD poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Aktualne zlecenia na konserwacja zabytków w Pile (18)

Konserwacja, drzwi, meble, Piła

Szukasz Zleceniodawcę jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Piły. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

2023-08-22 do 2023-08-30

 • Piła

Idealna Renowacja Zabytków Piła

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1800 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Do wykonanie jes...

2023-07-26 do 2023-08-03

 • Piła

Dobry Konserwator Zabytków Piła

Klient poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Do wykonania konserwacja, pomnik. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

2023-05-25 do 2023-06-02

 • Żnin

Najlepszy Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: Sztukateria, elewacja budynku Materiał: Gips tynk beton Orientacyjny rok stworzenia: 1903 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje...

2023-07-07 do 2023-07-15

 • Biskupin

Szukam wykonawcy konserwacji zabytku, Szamotuły

Dla Klienta znalezienie solidnej firmy konserwatorskiej nie jest proste, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Szamotuł, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-08-17 do 2023-08-25

 • Szamotuły

Zlecę wykonanie konserwacji, drzwi, Bydgoszcz

To zlecenie o treści - Zlecę wykonanie konserwacji, drzwi jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Bydgoszczy i z sąsiednich miast. Zadzwoń i prześlij ofertę - naprawdę warto.

2023-06-22 do 2023-06-30

 • Bydgoszcz

Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, Bydgoszcz

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę idealnej restauracji zabytków gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, na pewno zainteresujesz tego Klienta, który pisze - Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

2023-05-25 do 2023-06-02

 • Bydgoszcz

Wiarygodna Firma Konserwatorska Piła

Zleceniodawca poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę konserwację, pomnik. To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

2023-06-22 do 2023-06-30

 • Krzyż Wielkopolski

Doskonała Restauracja Zabytków Piła

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, budynek w całości Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac:...

2023-05-26 do 2023-06-03

 • Poznań

Doskonała Restauracja Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1901 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

2023-09-13 do 2023-09-21

 • Poznań

Konserwator Zabytków

Zapytanie o treści - Zlecenie na konserwację zabytku jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Poznań oraz przyległych powiatów. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

2023-12-05 do 2023-12-13
dodano wczoraj o 13:51

 • Poznań

Najwyższej Klasy Konserwator Zabytków

Jako najwyższej klasy konserwator zabytków niezmiennie w branży od lat i specjalista stale przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zlecający napisał "Zlecę konserwację zabytku". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

2023-07-05 do 2023-07-13

 • Poznań

Znakomita Renowacja Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1950 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: Dzień dobry. Proszę o kontakt ...

2023-09-26 do 2023-10-04

 • Poznań

Konserwacja, budynek w całości, Inowrocław

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1898 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ...

2023-06-02 do 2023-06-10

 • Inowrocław

Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: pomnik Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1800 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-07-16 do 2023-07-24

 • Chełmno

Dobra Renowacja Zabytków

Przedmiot zlecenia: pomnik Materiał: Lastriko Orientacyjny rok stworzenia: 1920 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Stary grób przy kościele. T...

2023-10-25 do 2023-11-02

 • Środa Wielkopolska

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Środa Wielkopolska

Dla Klienta znalezienie rewelacyjnej firmy konserwatorskiej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, z własnej inicjatywy jako prawdziwy specjalista działający w rejonie Środy Wielkopolskiej, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-11-13 do 2023-11-21

 • Środa Wielkopolska

Tania Renowacja Zabytków

Doprowadź do tego, że renowacja zabytków nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowani konsultanci z dziedziny renowacji zabytków sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zlecę konserwację, drzwi. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

2023-10-17 do 2023-10-25

 • Toruń
Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKonserwatorzy Zabytków złożą Ci bezpłatne oferty