Kategorie
Szukaj

Konserwacje zabytków we Wrocławiu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 330 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych konserwatorów zabytków we Wrocławiu

Solidny Konserwator Zabytków we Wrocławiu

32 opinie
Konserwacje zabytków Wrocław

Solidny konserwator zabytków proponuje swoje usługi w miejscowości Wrocław oraz w pobliskich miastach. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Pracownia Sztukatorska Rafał Kołb

1 opinia
Pracownia Sztukatorska Rafał Kołb - Fenomenalna Firma Konserwatorska Wrocław

Wyszukanie fenomenalnej firmy konserwatorskiej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Pracownia Sztukatorska Rafał Kołb - to prawdziwi specjaliści działający w rejonie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Pierwszorzędna Renowacja Kościołów Wrocław

7 opinii
Kaer Group Krzysztof Radziwon - Pierwszorzędna Renowacja Kościołów Wrocław

Powierz usługę renowacji kościołów profesjonalistom firmy Kaer Group Krzysztof Radziwon z miejscowości Wrocław. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Wrocławia nie mają sobie równych. Już teraz określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Rewelacyjna Konserwacja Zabytków

4 opinie
Triumphus Sp. z o.o. - Rewelacyjna Konserwacja Zabytków Wrocław

Firma Triumphus Sp. z o.o. oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wrocławia i z sąsiednich miast. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Doskonała Konserwacja Zabytków

1 opinia
Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Karnas - Doskonała Konserwacja Zabytków Wrocław

Firma Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Karnas świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Wrocławia i z sąsiednich miast. Zachęcamy do kontaktu.

Rebus

2 opinie
Rebus - Bezkonkurencyjna Renowacja Sztukaterii Wrocław

Każdy, kto poszukuje renowacji sztukaterii musi koniecznie zgłosić się do Rebus i poznać świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Dobry Konserwator Zabytków

6 opinii
Usługi stolarskie i renowacja mebli antycznych - Dobry Konserwator Zabytków Wrocław

Dobry konserwator zabytków proponuje swoje usługi na terenie Wrocławia oraz w pobliskim rejonie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Wysokiej Klasy Renowacja Kościołów Wrocław

25 opinii
ALTAPRO Sp. z o.o. - Wysokiej Klasy Renowacja Kościołów Wrocław

Bez oporów zleć zadanie wysokiej klasy renowacji kościołów fachowcom z firmy ALTAPRO Sp. z o.o.. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Wrocławia i sąsiednich miast. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Najwyższej Klasy Restauracja Zabytków

1 opinia
Maxpol-bud - Najwyższej Klasy Restauracja Zabytków Wrocław

Wyszukanie fenomenalnej firmy konserwatorskiej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Maxpol-bud - to prawdziwi specjaliści działający w rejonie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

K&S Group Sp. z o.o.

1 opinia
K&S Group Sp. z o.o. - Korzystna Restauracja Zabytków Wrocław

Osoby z KS Group Sp. z o.o. przedstawią Ci najlepszą ofertę restauracji zabytków. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Aktualne zlecenia na konserwacja zabytków we Wrocławiu (18)

Dam zlecenie na konserwację, budynek w całości, Wrocław

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1930 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Nadzor konserwatorsk...

2024-05-28 do 2024-06-05

 • Wrocław

Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku, Wrocław

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1942 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Dom jednorodzinny na ...

2024-05-12 do 2024-05-20

 • Wrocław

Fenomenalny Konserwator Zabytków Wrocław

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1920 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesi...

2024-04-09 do 2024-04-17

 • Wrocław

Profesjonalny Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: Blat do maszyny do szycia Singer z 1888 r Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1888 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęci...

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Wrocław

Pierwszorzędna Renowacja Zabytków Wrocław

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1941 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Poniemiecka ...

2024-03-25 do 2024-04-02

 • Wrocław

Idealna Renowacja Zabytków

Spraw, że renowacja zabytków nie będzie dla Klienta trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczeni konsultanci z zakresu renowacji zabytków sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Zlecę konserwację, budynek w całości. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

2024-03-24 do 2024-04-01

 • Wrocław

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Wrocław

Jako ekspert przedstaw doskonałą ofertę konserwacji zabytków. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Z pewnością zapytanie o treści "Do wykonania konserwacja, elewacja budynku" jest idealne dla Ciebie. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-03-05 do 2024-03-13

 • Wrocław

Sumienna Firma Konserwatorska Wrocław

To zlecenie o treści - Do wykonania konserwacja, obiekt sakralny jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wrocław oraz przyległych powiatów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2024-02-19 do 2024-02-27

 • Wrocław

Idealna Renowacja Zabytków

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Konserwacja, budynek w całości, znalezienie idealnej renowacji zabytków jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

2024-02-05 do 2024-02-07

 • Wrocław

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Wrocław

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, obiekt sakralny, budynek w całości, drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1800 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Wlascicuek Dod...

2023-12-24 do 2024-01-01

 • Wrocław

Do wykonania konserwacja, meble, Wrocław

Jako ekspert złóż najlepszą ofertę konserwacji zabytków. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Do wykonania konserwacja, meble" jest stworzone dla Ciebie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

2023-12-19 do 2023-12-27

 • Wrocław

Do wykonania konserwacja zabytku, Brzeg

Przedmiot zlecenia: Portal, elewacja budynku Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1890 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: m...

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Brzeg

Zlecenie na konserwację zabytku, Milikowice

Jako dobry konserwator zabytków pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Zlecenie na konserwację zabytku". Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

2024-06-10 do 2024-06-18
dodano 5 dni temu

 • Milikowice

Do wykonania konserwacja, obiekt sakralny, Strzegom

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny, pomnik Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1800 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: w cią...

2024-04-18 do 2024-04-26

 • Strzegom

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Rawicz

Zleceniodawca napisał "Zlecę konserwację, elewacja budynku". Jako fenomenalna firma konserwatorska, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie złożeniem oferty, a Zleceniodawcy przekonają się o doskonałej obsłudze. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2024-01-24 do 2024-02-01

 • Rawicz

Doświadczony Konserwator Zabytków

Jako konserwator zabytków realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny". Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2024-05-20 do 2024-05-28

 • Perzów

Do wykonania konserwacja, meble, Wałbrzych

Ten Klient pragnąc dotrzeć do konserwacji zabytków powinien trafić na Twoją Ofertę, która nie ma konkurentów. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Do wykonania konserwacja, meble. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-03-11 do 2024-03-19

 • Wałbrzych

Szukam wykonawcy konserwacji, obrazy, Nysa

Przedmiot zlecenia: obrazy Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1750 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Obraz na desce z kornikiem. Za...

2024-01-19 do 2024-01-27

 • Nysa
Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKonserwatorzy Zabytków złożą Ci bezpłatne oferty