Kategorie
Szukaj

Konserwacje zabytków we Wrocławiu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych konserwatorów zabytków we Wrocławiu

Solidny Konserwator Zabytków we Wrocławiu

30 opinii
Konserwacje zabytków Wrocław

Solidny konserwator zabytków proponuje swoje usługi w miejscowości Wrocław oraz w pobliskich miastach. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

PAMAR

3 opinie
PAMAR - Fenomenalna Firma Konserwatorska Wrocław

Wyszukanie fenomenalnej firmy konserwatorskiej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się PAMAR - to prawdziwi specjaliści działający w rejonie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Pierwszorzędna Renowacja Kościołów Wrocław

1 opinia
Pracownia Sztukatorska Rafał Kołb - Pierwszorzędna Renowacja Kościołów Wrocław

Powierz usługę renowacji kościołów profesjonalistom firmy Pracownia Sztukatorska Rafał Kołb z miejscowości Wrocław. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Wrocławia nie mają sobie równych. Już teraz określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Rewelacyjna Konserwacja Zabytków

7 opinii
Kaer Group Krzysztof Radziwon - Rewelacyjna Konserwacja Zabytków Wrocław

Firma Kaer Group Krzysztof Radziwon oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wrocławia i z sąsiednich miast. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Doskonała Konserwacja Zabytków

4 opinie
Triumphus Sp. z o.o. - Doskonała Konserwacja Zabytków Wrocław

Firma Triumphus Sp. z o.o. świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Wrocławia i z sąsiednich miast. Zachęcamy do kontaktu.

Kamoli-renowacje Sebastian Antos

1 opinia
Kamoli-renowacje Sebastian Antos - Bezkonkurencyjna Renowacja Sztukaterii Wrocław

Każdy, kto poszukuje renowacji sztukaterii musi koniecznie zgłosić się do Kamoli-renowacje Sebastian Antos i poznać świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Dobry Konserwator Zabytków

6 opinii
Usługi stolarskie i renowacja mebli antycznych - Dobry Konserwator Zabytków Wrocław

Dobry konserwator zabytków proponuje swoje usługi na terenie Wrocławia oraz w pobliskim rejonie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Wysokiej Klasy Renowacja Kościołów Wrocław

1 opinia
Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Karnas - Wysokiej Klasy Renowacja Kościołów Wrocław

Bez oporów zleć zadanie wysokiej klasy renowacji kościołów fachowcom z firmy Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Karnas. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Wrocławia i sąsiednich miast. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Najwyższej Klasy Restauracja Zabytków

1 opinia
Maxpol-bud - Najwyższej Klasy Restauracja Zabytków Wrocław

Wyszukanie fenomenalnej firmy konserwatorskiej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Maxpol-bud - to prawdziwi specjaliści działający w rejonie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

K&S Group Sp. z o.o.

1 opinia
K&S Group Sp. z o.o. - Korzystna Restauracja Zabytków Wrocław

Osoby z KS Group Sp. z o.o. przedstawią Ci najlepszą ofertę restauracji zabytków. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Aktualne zlecenia na konserwacja zabytków we Wrocławiu (17)

Tania Renowacja Zabytków Wrocław

Jesteś w stanie zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą renowacji zabytków? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

2023-03-14 do 2023-03-22

 • Wrocław

Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, Wrocław

To zlecenie o treści - Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Wrocławia oraz przyległych powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2023-03-06 do 2023-03-14

 • Wrocław

Znakomita Restauracja Zabytków Wrocław

Starasz się odnaleźć zlecenia jako solidny specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Wrocławia. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Jeśli chcesz poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Wrocław

Konserwacja, elewacja budynku, Wrocław

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Podwykonawca Dodatkowe informacje: Odtworzenie fragmentów ...

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Wrocław

Wyjątkowy Konserwator Zabytków Wrocław

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1868 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2022-12-09 do 2022-12-17

 • Wrocław

Zlecę konserwację, drzwi, Wrocław

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Witam, potrzebuje doradztwa kon...

2022-09-16 do 2022-09-24

 • Wrocław

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Oława

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Styrodur Orientacyjny rok stworzenia: 2022 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Klejenie sztukater...

2022-10-18 do 2022-10-26

 • Oława

Pierwszorzędna Konserwacja Zabytków Wrocław

Przedmiot zlecenia: Polbruk lastryko Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 2000 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

2022-10-22 do 2022-10-30

 • Żmigród

Znakomita Firma Konserwatorska Wrocław

Skontaktuj się z Klientem jako znakomita firma konserwatorska świadcząca swoje usługi w miejscowości Świdnica i w okolicznych miastach. Już teraz zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2023-01-13 do 2023-01-16

 • Świdnica

Najlepsza Firma Konserwatorska

Skontaktuj się z Klientem jako najlepsza firma konserwatorska świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Namysłów i w rejonie Namysłowa. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

2022-09-26 do 2022-10-04

 • Namysłów

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Syców

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: Konserwacja portalu wejścioweg...

2023-03-17 do 2023-03-25

 • Syców

Zlecę konserwację, pomnik, Popielów

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

2023-02-09 do 2023-02-17

 • Popielów

Zlecę wykonanie konserwacji, drzwi, meble, Wałbrzych

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę wykonanie konserwacji, drzwi, meble", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2022-10-06 do 2022-10-14

 • Wałbrzych

Doskonała Restauracja Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: Podwykonawca Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2022-11-07 do 2022-11-15

 • Wałbrzych

Tania Restauracja Zabytków

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Potrzebuje zasięgną...

2022-10-12 do 2022-10-20

 • Nowa Ruda

Do wykonania konserwacja, budynek w całości, Wilamowa Kolo Paczkowa

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: konieczny remont da...

2022-12-17 do 2022-12-25

 • Wilamowa kolo Paczkowa

Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1920 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Renowac...

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Złoty Stok
Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKonserwatorzy Zabytków złożą Ci bezpłatne oferty