Kategorie
Szukaj

Konserwacje zabytków w Ząbkowicach Śląskich

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
577 278 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych konserwatorów zabytków w Ząbkowicach Śląskich

Usługi kompleksowe „PatBau „

5 opinii
Konserwacje zabytków Ząbkowice Śląskie

Każdy, kto poszukuje konserwacji zabytków powinien niezwłocznie zgłosić się do Usługi kompleksowe PatBau i poznać atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

F.H.U. Piękne Ściany Joanna Król`

1 opinia
F.H.U. Piękne Ściany Joanna Król` - Fantastyczna Renowacja Zabytków Ząbkowice Śląskie

Po prostu zleć zadanie renowacji zabytków ekspertom firmy F.H.U. Piękne Ściany Joanna Król z miejscowości Ząbkowice Śląskie. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Ząbkowic Śląskich nie mają sobie równych. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Świetna Renowacja Sztukaterii

1 opinia
Remonty Budowlane - Świetna Renowacja Sztukaterii Ząbkowice Śląskie

Poszukując renowacji sztukaterii namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Remonty Budowlane jest najwyższej próby. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Pierwszorzędna Renowacja Kościołów Ząbkowice Śląskie

Usługi budowlano-ogrodnicze "CannaBud" - Pierwszorzędna Renowacja Kościołów Ząbkowice Śląskie

Powierz prace dotyczące renowacji kościołów specjalistom firmy Usługi budowlano-ogrodnicze CannaBud z miejscowości Ząbkowice Śląskie. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Ząbkowic Śląskich są jednymi z najlepszych. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Dobry Konserwator Zabytków

"Firma Budowlana Handlowa Usługowa JAH-BUD" - Dobry Konserwator Zabytków Ząbkowice Śląskie

Jeśli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Firma Budowlana Handlowa Usługowa JAH-BUD są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

SEBBUD

SEBBUD - Korzystna Renowacja Sztukaterii Ząbkowice Śląskie

Pragnąc dotrzeć do renowacji sztukaterii znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma konserwatorska SEBBUD przebije je wszystkie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ZPHU Marek Machnik

ZPHU Marek Machnik - Tania Renowacja Sztukaterii Ząbkowice Śląskie

Pracownicy ZPHU Marek Machnik złożą Ci najlepszą ofertę renowacji sztukaterii. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

Rafał - osoba prywatna

Rafał - osoba prywatna - Tania Konserwacja Zabytków Ząbkowice Śląskie

Specjaliści z Rafał - osoba prywatna zaproponują Ci bezkonkurencyjną ofertę konserwacji zabytków. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

Wyjątkowa Renowacja Kościołów Ząbkowice Śląskie

Firma usługowa - Wyjątkowa Renowacja Kościołów Ząbkowice Śląskie

Od wielu lat pracownicy firmy Firma usługowa oferują usługi z zakresu wyjątkowej renowacji kościołów, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

Wysokiej Klasy Renowacja Kościołów w Ząbkowicach Śląskich

Usługi remontowo-budowlane - Wysokiej Klasy Renowacja Kościołów w Ząbkowicach Śląskich

Wysokiej klasy renowacja kościołów to specjalność ekipy z firmy Usługi remontowo-budowlane - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Aktualne zlecenia na konserwacja zabytków w Ząbkowicach Śląskich (15)

Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku, Złoty Stok

Jako solidny konserwator zabytków niezmiennie w branży od lat i specjalista przygotowany do współpracy odpisz na to zlecenie. Ten Zlecający napisał "Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Złoty Stok

Odpowiednia Renowacja Zabytków Ząbkowice Śląskie

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Potrzebuje zasięgną...

2022-10-12 do 2022-10-20

 • Nowa Ruda

Najwyższej Klasy Restauracja Zabytków Ząbkowice Śląskie

Spowoduj, że restauracja zabytków nie będzie dla Klienta tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalni doradcy z branży restauracji zabytków znajdź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Do wykonania konserwacja, budynek w całości. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

2022-12-17 do 2022-12-25

 • Wilamowa kolo Paczkowa

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Świdnica

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Ok. 180m2 elewac...

2023-01-13 do 2023-01-16

 • Świdnica

Pierwszorzędna Konserwacja Zabytków Ząbkowice Śląskie

Przedmiot zlecenia: sciany wewnetrzne Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1945 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: zlece odnowienie sci...

2023-01-30 do 2023-02-07

 • Kudowa-Zdrój

Najlepszy Konserwator Zabytków Ząbkowice Śląskie

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Styrodur Orientacyjny rok stworzenia: 2022 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Klejenie sztukater...

2022-10-18 do 2022-10-26

 • Oława

Zlecę wykonanie konserwacji, drzwi, meble, Wałbrzych

Jako dobrzy konserwatorzy zabytków z tak dużym doświadczeniem, działasz na terenie miejscowości Wałbrzych i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego zlecenia. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

2022-10-06 do 2022-10-14

 • Wałbrzych

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Wałbrzych

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: Podwykonawca Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2022-11-07 do 2022-11-15

 • Wałbrzych

Najlepszy Konserwator Zabytków

To zlecenie o treści - Do wykonania konserwacja, elewacja budynku jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z Wrocławia i okolic. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-03-14 do 2023-03-22

 • Wrocław

Konserwacja, elewacja budynku, Wrocław

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Podwykonawca Dodatkowe informacje: Odtworzenie fragmentów ...

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Wrocław

Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, Wrocław

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1995 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-03-06 do 2023-03-14

 • Wrocław

Konserwacja Zabytków

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku, znalezienie świetnej konserwacji zabytków może być niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Wrocław

Konserwacja, budynek w całości, Wrocław

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę dobrej konserwacji zabytków gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, bez wątpienia zainteresujesz tego Klienta, który pisze - Konserwacja, budynek w całości. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

2022-12-09 do 2022-12-17

 • Wrocław

Zlecę konserwację, pomnik, Popielów

Spraw, że konserwacja zabytków nie będzie dla Zleceniodawcy zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalni specjaliści z branży konserwacji zabytków stwórz skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zlecę konserwację, pomnik. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-02-09 do 2023-02-17

 • Popielów

Dobra Renowacja Zabytków

Dla Zlecającego, który pisze - Konserwacja, obiekt sakralny, wybranie dobrej renowacji zabytków jest niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

2022-09-22 do 2022-09-30

 • Opole
Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKonserwatorzy Zabytków złożą Ci bezpłatne oferty