Kategorie
Szukaj

Konstrukcje stalowe z Lipska

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
575 732 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Konstrukcje stalowe są chętnie wykorzystywane jako elementy infrastruktury rolniczej, garażowej czy magazynowej. Obiekty powstają poprzez konstruowanie ostatecznego kształtu z elementów prefabrykowanych. Rozwiązanie to jest chętnie wybierane ze względu na krótki termin montażu tego rodzaju konstrukcji i nieco mniejsze koszty niż w przypadku budowy murowanej nieruchomości.

Wiaty, hale, czy garaże ze stalowych konstrukcji stawiane są na odpowiednio skonstruowanych szkieletach. Stal wykorzystywana do ich budowy jest bardzo trwałym materiałem, który jest wytrzymały nie tylko pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Cała konstrukcja jest odporna na pożary czy szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Warto pamiętać, że wspominane wcześniej wykonywane hale to nie są jedyne budynki o konstrukcji stalowej. Metalowe szkielety i prefabrykowane części są też używane do budowy lotnisk, stadionów, a nawet torów kolejowych.

Projekty konstrukcji oferowane są przez coraz większą ilość firm. Konstrukcje stalowe - mnogość propozycji dostępnych na rynku w Polsce – od Szczecina, przez Warszawę, aż po Górny Śląsk, umożliwia wybór przedsiębiorcy, który wykona konstrukcję z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z przygotowanym projektem bez względu na odległość. Ciekawym rozwiązaniem, które umożliwia wykonanie inwestycji za nieco niższą cenę, są konstrukcje stalowe z demontażu. Często możliwe jest zakupienie hali czy magazynu w bardzo dobrym stanie, a wsparcie profesjonalnej ekipy przy demontażu i montażu, może dać drugie życie wybranej konstrukcji.

Konstrukcje stalowe mogą być naprawdę długowieczne. Warto jednak zadbać o zwiększanie ich wytrzymałości i zabezpieczanie ich przed oddziaływaniem pogody. Doskonałym sposobem jest regularna konserwacja przy zastosowaniu przystosowanych do tego farb. Konstrukcje stalowe, projektowane w budownictwie inżynieryjnym, często są malowane przez ekipy montażowe. Niektórzy klienci decydują się też na malowanie na własną rękę.

Wybierając odpowiednią farbę, należy przeanalizować warunki panujące w miejscu lokalizacji konstrukcji stalowej. Szczególną troską należy otoczyć obiekty, które są narażone na stały kontakt z wodą - zarówno słodką, jak i słoną. Najczęściej polecane przez profesjonalistów są farby akrylowe oraz poliuretanowe. Na rynku dostępne są również farby epoksydowe - doskonale sprawdzają się w celu zabezpieczenia stali przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym działaniem chemikaliów. Malowanie konstrukcji stalowych ma także zasadniczy wpływ na estetykę wyglądu nie tylko samego obiektu, ale również otoczenia. Obecnie dostępne są różne warianty kolorystyczne, które umożliwiają dobranie farby zgodnie ze stylistyką całego projektu.

Sprawdź najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Lipsku

Corpus Sp.z.o.o

Konstrukcje stalowe Lipsko

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od hal magazynowych to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Corpus Sp.z.o.o. Lipsko to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi budowlane Miśtak Łukasz

Usługi budowlane Miśtak Łukasz - Porządne Konstrukcje Inżynierskie Lipsko

Szukasz dobrej firmy od konstrukcji inżynierskich? Wykorzystaj kompetencje Usługi budowlane Miśtak Łukasz. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Wysokiej Klasy Konstrukcje Stalowe Lipsko

BAJBUD USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE - Wysokiej Klasy Konstrukcje Stalowe Lipsko

Następnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz w miejscowości Lipsko i okolicy, dlatego jeśli szukasz wysokiej klasy konstrukcji stalowych to bezzwłocznie poznaj BAJBUD USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Aktualne zlecenia na wykonanie konstrukcji w Lipsku (18)

Perfekcyjne Konstrukcje Stalowe Lipsko

Zakres zlecenia: wykonane i montaż konstrukcji stalowej Dodatkowo: wykonanie poszycia blachą, drzwi wjazdowe Powierzchnia: około 240m2 Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-02-27 do 2023-03-07

 • Łaziska

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m², Piotrawin-Kolonia

Jeśli nadal jako ekspert od konstrukcji stalowych poszukujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z Lubelskiego z pewnością uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Przedstaw dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

2023-01-21 do 2023-01-29

 • Piotrawin-Kolonia

Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 501-1000 m², Ostrowiec Świętokrzyski

Ten Klient uważa, że doskonałej jakości konstrukcje stalowe to niełatwy temat. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 501-1000 m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2022-11-09 do 2022-11-17

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali z biurem, 301-500m², Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firm...

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Świetne Konstrukcje Inżynierskie Lipsko

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: ...

2023-02-14 do 2023-02-14

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Perfekcyjne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje d...

2023-02-15 do 2023-02-23

 • Bodzechów

Najlepsze Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: peron Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: budowa peronu Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Poszukujemy firmy...

2022-12-16 do 2022-12-24

 • Ćmielów

Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 301-500m², Jasice

Klient szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 301-500m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

2022-12-16 do 2022-12-24

 • Jasice

Odpowiedni Montaż Konstrukcji Stalowych Lipsko

Spowoduj, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z branży montażu konstrukcji stalowych stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, do 100m². Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

2022-11-08 do 2022-11-08

 • Starachowice

Najwyższej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej Lipsko

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wykonanie usługi cnc - stała współpraca Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia:...

2023-02-11 do 2023-02-19

 • Garbatka-Letnisko

Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: Garaże 6 sztuk w ciągu Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie...

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Pionki

Porządne Konstrukcje Stalowe

Na wypadek jeśli nadal jako profesjonalista od konstrukcji stalowych potrzebujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Radom z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

2023-01-03 do 2023-01-11

 • Radom

Zapotrzebowanie na montaż dachu, 501-1000 m², Radom

Klient napisał "Zapotrzebowanie na montaż dachu, 501-1000 m²". Wykonaj usługę solidnego wykonania konstrukcji stalowej jako fachowiec w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji prac z okolic Radomia i przyległych miast. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

2022-11-16 do 2022-11-16

 • Radom

Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: Wykonanie konstrukcji i jej monta z na podstawie dostarczonego projektu. Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały z...

2022-10-05 do 2022-10-13

 • Radom

Doskonałe Konstrukcje Stalowe

Zleceniodawca poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecenie na montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2022-09-20 do 2022-10-03

 • Radom

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, 70m², Puławy

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 70m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej I...

2023-01-29 do 2023-02-06

 • Puławy

Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 1050m², Szydłowiec

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od konstrukcji inżynierskich szukasz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 1050m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Szydłowiec na pewno pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

2023-01-31 do 2023-02-08

 • Szydłowiec

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Podole

Spowoduj, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z zakresu montażu konstrukcji stalowych znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m². Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

2023-02-13 do 2023-02-21

 • Podole
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Częste pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać dobrą firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Stoisz przed wyborem wykonawcy konstrukcji stalowej? Powierz to zadanie odpowiedzialnej firmie, która wykonane je na wysokim poziomie.

Firma zajmująca się konstrukcjami stalowymi powinna:

 • posiadać niezbędną wiedzę do realizacji konstrukcji ze stali nierdzewnej, dzięki czemu doradzi Ci najkorzystniejsze rozwiązanie;
 • mieć wieloletnie doświadczenie przy konstrukcjach stalowych (w tym hale magazynowe, hale przemysłowe i inne konstrukcje);
 • mieć wyrobioną pozycję na rynku;
 • zapewniać transport, sprzęt budowlany i zaplecze technologiczne;
 • posiadać śrutownię i lakiernię;
 • oferować kompleksową usługę (produkcja, wykonawstwo + montaż konstrukcji stalowej).

Jakie są typy konstrukcji stalowych?

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych? Wyróżniamy trzy typy:

 1. Konstrukcje stalowe – szkielety prętowe (np. hale magazynowe, hale i instalacje przemysłowe oraz inne obiekty budowlane o pokaźnej rozpiętości poprzecznej).
 2. Konstrukcje stalowe – szkielety prętowo-cięgnowe – idealne do budowy mostów wiszących, dachów o znacznych rozpiętościach, np. stadionowych.
 3. Konstrukcje stalowe powierzchniowe – tu elementem nośnym jest sama powierzchnia obiektu (np. zbiorniki na płyny).

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Konstrukcji Stalowych złożą Ci bezpłatne oferty