Konstrukcje stalowe z Poznania

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
540 528 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Konstrukcje stalowe są chętnie wykorzystywane jako elementy infrastruktury rolniczej, garażowej czy magazynowej. Obiekty powstają poprzez konstruowanie ostatecznego kształtu z elementów prefabrykowanych. Rozwiązanie to jest chętnie wybierane ze względu na krótki termin montażu tego rodzaju konstrukcji i nieco mniejsze koszty niż w przypadku budowy murowanej nieruchomości.

Wiaty, hale, czy garaże ze stalowych konstrukcji stawiane są na odpowiednio skonstruowanych szkieletach. Stal wykorzystywana do ich budowy jest bardzo trwałym materiałem, który jest wytrzymały nie tylko pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Cała konstrukcja jest odporna na pożary czy szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Warto pamiętać, że wspominane wcześniej wykonywane hale to nie są jedyne budynki o konstrukcji stalowej. Metalowe szkielety i prefabrykowane części są też używane do budowy lotnisk, stadionów, a nawet torów kolejowych.

Projekty konstrukcji oferowane są przez coraz większą ilość firm. Konstrukcje stalowe - mnogość propozycji dostępnych na rynku w Polsce – od Szczecina, przez Warszawę, aż po Górny Śląsk, umożliwia wybór przedsiębiorcy, który wykona konstrukcję z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z przygotowanym projektem bez względu na odległość. Ciekawym rozwiązaniem, które umożliwia wykonanie inwestycji za nieco niższą cenę, są konstrukcje stalowe z demontażu. Często możliwe jest zakupienie hali czy magazynu w bardzo dobrym stanie, a wsparcie profesjonalnej ekipy przy demontażu i montażu, może dać drugie życie wybranej konstrukcji.

Konstrukcje stalowe mogą być naprawdę długowieczne. Warto jednak zadbać o zwiększanie ich wytrzymałości i zabezpieczanie ich przed oddziaływaniem pogody. Doskonałym sposobem jest regularna konserwacja przy zastosowaniu przystosowanych do tego farb. Konstrukcje stalowe, projektowane w budownictwie inżynieryjnym, często są malowane przez ekipy montażowe. Niektórzy klienci decydują się też na malowanie na własną rękę.

Wybierając odpowiednią farbę, należy przeanalizować warunki panujące w miejscu lokalizacji konstrukcji stalowej. Szczególną troską należy otoczyć obiekty, które są narażone na stały kontakt z wodą - zarówno słodką, jak i słoną. Najczęściej polecane przez profesjonalistów są farby akrylowe oraz poliuretanowe. Na rynku dostępne są również farby epoksydowe - doskonale sprawdzają się w celu zabezpieczenia stali przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym działaniem chemikaliów. Malowanie konstrukcji stalowych ma także zasadniczy wpływ na estetykę wyglądu nie tylko samego obiektu, ale również otoczenia. Obecnie dostępne są różne warianty kolorystyczne, które umożliwiają dobranie farby zgodnie ze stylistyką całego projektu.

14 Zleceń - Konstrukcje Stalowe Poznań

Zlecenie na montaż hali magazynowej, 17000m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 17000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy ...

2022-09-19 do 2022-09-27

 • Poznań

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 1400m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 1400m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin skor...

2022-09-05 do 2022-09-13

 • Poznań
Konstrukcje stalowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 10 793 Specjalistów od Konstrukcji Stalowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę montaż konstrukcji, 501-1000 m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: Wiata stalowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy In...

2022-08-19 do 2022-08-27

 • Poznań

Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Poznań

Doprowadź do tego, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z zakresu montażu konstrukcji stalowych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2022-07-28 do 2022-08-05

 • Poznań

Doskonałe Wykonanie Konstrukcji Stalowej Poznań

Wykonaj prace dotyczące doskonałego wykonania konstrukcji stalowej od rzetelnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Poznania. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

2022-07-26 do 2022-08-03

 • Poznań

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 12m², Poznań

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 12m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Poznania i okolic. Przedłóż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

2022-07-18 do 2022-07-26

 • Poznań

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Klient napisał "Zlecenie na montaż dachu, 100m²". Wykonaj zadanie rewelacyjnego wykonania konstrukcji stalowej jako profesjonalista w tej branży. Zadeklaruj gotowość do wykonania działalności z okolic Poznania i przyległych powiatów. Złóż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2022-07-04 do 2022-07-12

 • Poznań

Idealny Montaż Konstrukcji Stalowych Poznań

Doprowadź do tego, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Klienta kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z branży montażu konstrukcji stalowych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, do 100m². Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2022-06-28 do 2022-07-06

 • Poznań

Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, do 100m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wykonanie i montaż kostrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy ...

2022-06-27 do 2022-07-05

 • Poznań

Dam zlecenie na montaż konstrukcji, 501-1000 m², Poznań

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: Konstrukcja stalowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zap...

2022-04-25 do 2022-05-03

 • Poznań

Najlepsze Konstrukcje Inżynierskie Poznań

Próbujesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Poznania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2022-04-05 do 2022-04-13

 • Poznań

Doskonałej Jakości Konstrukcje Stalowe Poznań

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: os...

2022-04-03 do 2022-04-11

 • Poznań

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Suchy Las

Rodzaj konstrukcji: Wiata stalowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby...

2022-09-17 do 2022-09-25

 • Suchy Las

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż namiotu, 200m², Swarzędz

Rodzaj konstrukcji: namiot Powierzchnia konstrukcji: 200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informac...

2022-04-08 do 2022-04-16

 • Swarzędz
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Konstrukcji Stalowych złożą Ci bezpłatne oferty