Kategorie
Szukaj

Konstrukcje stalowe z Pułtuska

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
575 732 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Konstrukcje stalowe są chętnie wykorzystywane jako elementy infrastruktury rolniczej, garażowej czy magazynowej. Obiekty powstają poprzez konstruowanie ostatecznego kształtu z elementów prefabrykowanych. Rozwiązanie to jest chętnie wybierane ze względu na krótki termin montażu tego rodzaju konstrukcji i nieco mniejsze koszty niż w przypadku budowy murowanej nieruchomości.

Wiaty, hale, czy garaże ze stalowych konstrukcji stawiane są na odpowiednio skonstruowanych szkieletach. Stal wykorzystywana do ich budowy jest bardzo trwałym materiałem, który jest wytrzymały nie tylko pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Cała konstrukcja jest odporna na pożary czy szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Warto pamiętać, że wspominane wcześniej wykonywane hale to nie są jedyne budynki o konstrukcji stalowej. Metalowe szkielety i prefabrykowane części są też używane do budowy lotnisk, stadionów, a nawet torów kolejowych.

Projekty konstrukcji oferowane są przez coraz większą ilość firm. Konstrukcje stalowe - mnogość propozycji dostępnych na rynku w Polsce – od Szczecina, przez Warszawę, aż po Górny Śląsk, umożliwia wybór przedsiębiorcy, który wykona konstrukcję z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z przygotowanym projektem bez względu na odległość. Ciekawym rozwiązaniem, które umożliwia wykonanie inwestycji za nieco niższą cenę, są konstrukcje stalowe z demontażu. Często możliwe jest zakupienie hali czy magazynu w bardzo dobrym stanie, a wsparcie profesjonalnej ekipy przy demontażu i montażu, może dać drugie życie wybranej konstrukcji.

Konstrukcje stalowe mogą być naprawdę długowieczne. Warto jednak zadbać o zwiększanie ich wytrzymałości i zabezpieczanie ich przed oddziaływaniem pogody. Doskonałym sposobem jest regularna konserwacja przy zastosowaniu przystosowanych do tego farb. Konstrukcje stalowe, projektowane w budownictwie inżynieryjnym, często są malowane przez ekipy montażowe. Niektórzy klienci decydują się też na malowanie na własną rękę.

Wybierając odpowiednią farbę, należy przeanalizować warunki panujące w miejscu lokalizacji konstrukcji stalowej. Szczególną troską należy otoczyć obiekty, które są narażone na stały kontakt z wodą - zarówno słodką, jak i słoną. Najczęściej polecane przez profesjonalistów są farby akrylowe oraz poliuretanowe. Na rynku dostępne są również farby epoksydowe - doskonale sprawdzają się w celu zabezpieczenia stali przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym działaniem chemikaliów. Malowanie konstrukcji stalowych ma także zasadniczy wpływ na estetykę wyglądu nie tylko samego obiektu, ale również otoczenia. Obecnie dostępne są różne warianty kolorystyczne, które umożliwiają dobranie farby zgodnie ze stylistyką całego projektu.

Sprawdź najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Pułtusku

Cenione Konstrukcje Stalowe Pułtusk

Konstrukcje stalowe Pułtusk

Kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Pułtuska, więc jeśli poszukujesz cenionych konstrukcji stalowych to od razu sprawdź P.P.H.U. DORMET. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ROB TECH Robert Przewodowski

ROB TECH Robert Przewodowski - Odpowiednie Konstrukcje Stalowe Pułtusk

Kupno odpowiednich konstrukcji stalowych bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z ROB TECH Robert Przewodowski doradzą Ci i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

wisnia spaw

wisnia spaw - Doskonały Montaż Konstrukcji Stalowych Pułtusk

Już od kilku lat pracownicy wisnia spaw oferują usługi z zakresu doskonałego montażu konstrukcji stalowych, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Usługi Budowlane Modest Smogorzewski

Usługi Budowlane Modest Smogorzewski - Pierwszorzędny Montaż Konstrukcji Stalowych Pułtusk

Pragniesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu pierwszorzędnego montażu konstrukcji stalowych z Pułtuska, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Usługi Budowlane Modest Smogorzewski jest gotowa Ci pomóc. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Aktualne zlecenia na wykonanie konstrukcji w Pułtusku (15)

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali z biurem, 96m², Gzowo

Przygotowanie konstrukcji stalowych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali z biurem, 96m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

2023-01-22 do 2023-01-30

 • Gzowo

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 150m², Pułtusk

Podjęcie decyzji o wyborze montażu konstrukcji stalowych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 150m². Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

2022-12-20 do 2022-12-28

 • Pułtusk

Zapytanie o montaż hali z biurem, do 100m², Pułtusk

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Termin s...

2022-12-05 do 2022-12-13

 • Pułtusk

Dam zlecenie na montaż hali produkcyjnej, 301-500m², Nasielsk

Potrzebujesz zlecenia jako fachowiec od doskonałego wykonania konstrukcji stalowej w rejonie Mazowieckiego lub w pobliskich powiatach? Nie trać czasu - skontaktuj się z nim.

2023-02-02 do 2023-02-10

 • Nasielsk

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Serock

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: fi...

2023-03-14 do 2023-03-22

 • Serock

Dam zlecenie na konstrukcję stalową, 600m², Nieporęt

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 600m² Zakres prac: kompleksowa budowa hali magazynowej Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy In...

2022-12-19 do 2022-12-27

 • Nieporęt

Pierwszorzędne Konstrukcje Stalowe Pułtusk

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędne konstrukcje stalowe to niełatwe zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-02-13 do 2023-02-13

 • Lipków

Zlecenie na montaż dachu, do 100m², Nowy Dwór Mazowiecki

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na montaż dachu, do 100m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie konstrukcji inżynierskich wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

2022-10-25 do 2022-11-02

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Zapytanie o montaż stelażu, do 100m², Nowy Dwór Mazowiecki

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-02-27 do 2023-03-07

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Zapotrzebowanie na montaż stelażu, 101-200m², Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy ...

2022-10-11 do 2022-10-19

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Pułtusk

Klient wprowadził zapytanie "Zlecenie na montaż hali magazynowej, 501-1000 m²". Wykonaj zlecenie rewelacyjnego wykonania konstrukcji stalowej jako specjalista w tej branży. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z Mazowieckiego i sąsiednich powiatów. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2023-02-08 do 2023-02-16

 • Marki

Montaż konstrukcji stalowej, ok. 24t, Zakroczym

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od konstrukcji inżynierskich. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

2023-03-21 do 2023-03-29
dodano 4 dni temu

 • Zakroczym

Zlecę montaż dachu, do 100m², Wołomin

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy Informacje dod...

2023-02-06 do 2023-02-14

 • Wołomin

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż dachu, 1800m², Płońsk

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż dachu, 1800m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie konstrukcji stalowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Wybierz numer i dowiedz się więcej.

2023-02-09 do 2023-02-17

 • Płońsk

Najlepsze Konstrukcje Inżynierskie Pułtusk

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: fi...

2023-03-22 do 2023-03-30
dodano 3 dni temu

 • Stare Babice
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Częste pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać dobrą firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Stoisz przed wyborem wykonawcy konstrukcji stalowej? Powierz to zadanie odpowiedzialnej firmie, która wykonane je na wysokim poziomie.

Firma zajmująca się konstrukcjami stalowymi powinna:

 • posiadać niezbędną wiedzę do realizacji konstrukcji ze stali nierdzewnej, dzięki czemu doradzi Ci najkorzystniejsze rozwiązanie;
 • mieć wieloletnie doświadczenie przy konstrukcjach stalowych (w tym hale magazynowe, hale przemysłowe i inne konstrukcje);
 • mieć wyrobioną pozycję na rynku;
 • zapewniać transport, sprzęt budowlany i zaplecze technologiczne;
 • posiadać śrutownię i lakiernię;
 • oferować kompleksową usługę (produkcja, wykonawstwo + montaż konstrukcji stalowej).

Jakie są typy konstrukcji stalowych?

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych? Wyróżniamy trzy typy:

 1. Konstrukcje stalowe – szkielety prętowe (np. hale magazynowe, hale i instalacje przemysłowe oraz inne obiekty budowlane o pokaźnej rozpiętości poprzecznej).
 2. Konstrukcje stalowe – szkielety prętowo-cięgnowe – idealne do budowy mostów wiszących, dachów o znacznych rozpiętościach, np. stadionowych.
 3. Konstrukcje stalowe powierzchniowe – tu elementem nośnym jest sama powierzchnia obiektu (np. zbiorniki na płyny).

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Konstrukcji Stalowych złożą Ci bezpłatne oferty