Kategorie
Szukaj

Konstrukcje stalowe z śląskiego

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
565 622 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Konstrukcje stalowe są chętnie wykorzystywane jako elementy infrastruktury rolniczej, garażowej czy magazynowej. Obiekty powstają poprzez konstruowanie ostatecznego kształtu z elementów prefabrykowanych. Rozwiązanie to jest chętnie wybierane ze względu na krótki termin montażu tego rodzaju konstrukcji i nieco mniejsze koszty niż w przypadku budowy murowanej nieruchomości.

Wiaty, hale, czy garaże ze stalowych konstrukcji stawiane są na odpowiednio skonstruowanych szkieletach. Stal wykorzystywana do ich budowy jest bardzo trwałym materiałem, który jest wytrzymały nie tylko pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Cała konstrukcja jest odporna na pożary czy szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Warto pamiętać, że wspominane wcześniej wykonywane hale to nie są jedyne budynki o konstrukcji stalowej. Metalowe szkielety i prefabrykowane części są też używane do budowy lotnisk, stadionów, a nawet torów kolejowych.

Projekty konstrukcji oferowane są przez coraz większą ilość firm. Konstrukcje stalowe - mnogość propozycji dostępnych na rynku w Polsce – od Szczecina, przez Warszawę, aż po Górny Śląsk, umożliwia wybór przedsiębiorcy, który wykona konstrukcję z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z przygotowanym projektem bez względu na odległość. Ciekawym rozwiązaniem, które umożliwia wykonanie inwestycji za nieco niższą cenę, są konstrukcje stalowe z demontażu. Często możliwe jest zakupienie hali czy magazynu w bardzo dobrym stanie, a wsparcie profesjonalnej ekipy przy demontażu i montażu, może dać drugie życie wybranej konstrukcji.

Konstrukcje stalowe mogą być naprawdę długowieczne. Warto jednak zadbać o zwiększanie ich wytrzymałości i zabezpieczanie ich przed oddziaływaniem pogody. Doskonałym sposobem jest regularna konserwacja przy zastosowaniu przystosowanych do tego farb. Konstrukcje stalowe, projektowane w budownictwie inżynieryjnym, często są malowane przez ekipy montażowe. Niektórzy klienci decydują się też na malowanie na własną rękę.

Wybierając odpowiednią farbę, należy przeanalizować warunki panujące w miejscu lokalizacji konstrukcji stalowej. Szczególną troską należy otoczyć obiekty, które są narażone na stały kontakt z wodą - zarówno słodką, jak i słoną. Najczęściej polecane przez profesjonalistów są farby akrylowe oraz poliuretanowe. Na rynku dostępne są również farby epoksydowe - doskonale sprawdzają się w celu zabezpieczenia stali przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym działaniem chemikaliów. Malowanie konstrukcji stalowych ma także zasadniczy wpływ na estetykę wyglądu nie tylko samego obiektu, ale również otoczenia. Obecnie dostępne są różne warianty kolorystyczne, które umożliwiają dobranie farby zgodnie ze stylistyką całego projektu.

Aktualne zlecenia na wykonanie konstrukcji w śląskim (81)

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 12m², Będzin

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wyjątkowego wykonania konstrukcji stalowej z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 2 dni temu

 • Będzin

Korzystny Montaż Konstrukcji Stalowych

Daj znać Klientowi, że równie dobrej propozycji montażu konstrukcji stalowych nie znajdzie w miejscowości Katowice i okolicy, więc jeżeli szuka korzystnego montażu konstrukcji stalowych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 3 dni temu

 • Katowice

Doskonałej Jakości Konstrukcje Inżynierskie

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecę wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie konstrukcji inżynierskich wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin!

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 5 dni temu

 • Będzin

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 240m², Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 240m² Zakres prac: zakup hali do samodzielnego montażu Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Interesuje...

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 6 dni temu

 • Jastrzębie-Zdrój

Doskonały Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: Wiata garażowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: osoby prywatnej Inform...

2023-01-28 do 2023-02-05

 • Bytom

Bezkonkurencyjny Montaż Konstrukcji Stalowych

Pokaż Zleceniodawcy, że takiej propozycji montażu konstrukcji stalowych prędko nie znajdzie na terenie Częstochowy, więc jeżeli szuka bezkonkurencyjnego montażu konstrukcji stalowych to bez zbędnej zwłoki powinien poznać Twoją Firmę. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-01-27 do 2023-02-04

 • Częstochowa

Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Jeśli kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne walory jako eksperta od wykonania konstrukcji stalowej to wykonaj zlecenie - Zapytanie o montaż hali magazynowej, 1500m². Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-01-27 do 2023-02-04

 • Katowice

Najlepsze Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: Rama- podpora stropu Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej I...

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Sosnowiec

Idealny Montaż Konstrukcji Stalowych

Doprowadź do tego, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Klienta kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z branży montażu konstrukcji stalowych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecę montaż hali produkcyjnej, 301-500m². Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Twardowice

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m², Cykarzew Północny

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę taniego montażu konstrukcji stalowych gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla chętnych także usługi dodatkowe, niewątpliwie zainteresujesz tego Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m². Już teraz umów się z nim na rozmowę.

2023-01-25 do 2023-02-02

 • Cykarzew Północny

Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 200m², Żory

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 200m² Zakres prac: wykonanie konstrukcji na warsztacie oraz montaż Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy...

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Żory

Dam zlecenie na montaż hali produkcyjnej, 165m², Świętochłowice

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako specjalista od konstrukcji inżynierskich. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2023-01-19 do 2023-01-27

 • Świętochłowice

Zlecenie na montaż hali magazynowej, 6000m², Katowice

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 6000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wy...

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Katowice

Dam zlecenie na montaż konstrukcji, 1500m², Gliwice

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: ruszt pod wentylatory Powierzchnia konstrukcji: 1500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewn...

2023-01-16 do 2023-01-24

 • Gliwice

Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie

Jeśli wciąż jako ekspert od konstrukcji inżynierskich poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na montaż stelażu, do 100m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Katowic z pewnością dowiedziesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2023-01-14 do 2023-01-22

 • Katowice

Zlecenie na montaż konstrukcji, 25m², Bielsko-Biała

Rodzaj konstrukcji: Konstrukcja zawieszenie na suficie Powierzchnia konstrukcji: 25m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy ...

2023-01-12 do 2023-01-20

 • Bielsko-Biała

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 501-1000 m², Żory

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 501-1000 m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

2023-01-03 do 2023-01-11

 • Żory

Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Wykonaj usługę wyjątkowego wykonania konstrukcji stalowej o treści "Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 100m²", jako specjalista z miejscowości Pszczyna. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Pszczyny nie masz sobie równych. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2022-12-30 do 2023-01-07

 • Pszczyna

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m², Gliwice

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od konstrukcji inżynierskich potrzebujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Gliwice bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2022-12-30 do 2023-01-07

 • Gliwice

Znakomite Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: daszek nad wejście Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewni...

2022-12-13 do 2022-12-21

 • Gliwice

Doskonałe Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Wykonaj zlecenie dotyczące doskonałego wykonania konstrukcji stalowej od pewnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Gliwic lub okolicy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

2022-12-10 do 2022-12-18

 • Gliwice

Szukam firmy do wykonania stalowej konstrukcji dachu, 2168kg stali, Katowice

Zakres zlecenia: realizacja stalowej konstrukcji dachu Wielkość zlecenia: 2168kg stali Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie jako: Generalny Wykonawca Termin skorzystania z oferty: prace możliwe ...

2022-12-01 do 2022-12-09

 • Katowice

Dam zlecenie na montaż hali produkcyjnej, do 100m², Rydułtowy

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na montaż hali produkcyjnej, do 100m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Śląskiego i okolic. Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

2022-11-30 do 2022-12-08

 • Rydułtowy

Dobry Montaż Konstrukcji Stalowych

Spowoduj, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z zakresu montażu konstrukcji stalowych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m². Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

2022-11-27 do 2022-12-05

 • Katowice

Wysokiej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: Wsparcie stropów w budynku jednorodzinnym Powierzchnia konstrukcji: 45m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: ...

2022-11-26 do 2022-12-04

 • Wodzisław Śląski

Idealny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: Montaż konstrukcji stalowych Powierzchnia konstrukcji: 1700m² Zakres prac: Montaż konstrukcji stalowych i blachowanie konstrukcji stalowych Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zle...

2022-11-25 do 2022-12-03

 • Kalety

Pierwszorzędne Konstrukcje Stalowe

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 1700m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

2022-11-25 do 2022-11-25

 • Kalety

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, do 100m², Chorzów

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatne...

2022-11-25 do 2022-12-03

 • Chorzów
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Częste pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać dobrą firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Stoisz przed wyborem wykonawcy konstrukcji stalowej? Powierz to zadanie odpowiedzialnej firmie, która wykonane je na wysokim poziomie.

Firma zajmująca się konstrukcjami stalowymi powinna:

 • posiadać niezbędną wiedzę do realizacji konstrukcji ze stali nierdzewnej, dzięki czemu doradzi Ci najkorzystniejsze rozwiązanie;
 • mieć wieloletnie doświadczenie przy konstrukcjach stalowych (w tym hale magazynowe, hale przemysłowe i inne konstrukcje);
 • mieć wyrobioną pozycję na rynku;
 • zapewniać transport, sprzęt budowlany i zaplecze technologiczne;
 • posiadać śrutownię i lakiernię;
 • oferować kompleksową usługę (produkcja, wykonawstwo + montaż konstrukcji stalowej).

Jakie są typy konstrukcji stalowych?

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych? Wyróżniamy trzy typy:

 1. Konstrukcje stalowe – szkielety prętowe (np. hale magazynowe, hale i instalacje przemysłowe oraz inne obiekty budowlane o pokaźnej rozpiętości poprzecznej).
 2. Konstrukcje stalowe – szkielety prętowo-cięgnowe – idealne do budowy mostów wiszących, dachów o znacznych rozpiętościach, np. stadionowych.
 3. Konstrukcje stalowe powierzchniowe – tu elementem nośnym jest sama powierzchnia obiektu (np. zbiorniki na płyny).

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Konstrukcji Stalowych złożą Ci bezpłatne oferty