Kategorie
Szukaj

Konstrukcje stalowe z Zgorzelca

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 346 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Konstrukcje stalowe są chętnie wykorzystywane jako elementy infrastruktury rolniczej, garażowej czy magazynowej. Obiekty powstają poprzez konstruowanie ostatecznego kształtu z elementów prefabrykowanych. Rozwiązanie to jest chętnie wybierane ze względu na krótki termin montażu tego rodzaju konstrukcji i nieco mniejsze koszty niż w przypadku budowy murowanej nieruchomości.

Wiaty, hale, czy garaże ze stalowych konstrukcji stawiane są na odpowiednio skonstruowanych szkieletach. Stal wykorzystywana do ich budowy jest bardzo trwałym materiałem, który jest wytrzymały nie tylko pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Cała konstrukcja jest odporna na pożary czy szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Warto pamiętać, że wspominane wcześniej wykonywane hale to nie są jedyne budynki o konstrukcji stalowej. Metalowe szkielety i prefabrykowane części są też używane do budowy lotnisk, stadionów, a nawet torów kolejowych.

Projekty konstrukcji oferowane są przez coraz większą ilość firm. Konstrukcje stalowe - mnogość propozycji dostępnych na rynku w Polsce – od Szczecina, przez Warszawę, aż po Górny Śląsk, umożliwia wybór przedsiębiorcy, który wykona konstrukcję z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z przygotowanym projektem bez względu na odległość. Ciekawym rozwiązaniem, które umożliwia wykonanie inwestycji za nieco niższą cenę, są konstrukcje stalowe z demontażu. Często możliwe jest zakupienie hali czy magazynu w bardzo dobrym stanie, a wsparcie profesjonalnej ekipy przy demontażu i montażu, może dać drugie życie wybranej konstrukcji.

Konstrukcje stalowe mogą być naprawdę długowieczne. Warto jednak zadbać o zwiększanie ich wytrzymałości i zabezpieczanie ich przed oddziaływaniem pogody. Doskonałym sposobem jest regularna konserwacja przy zastosowaniu przystosowanych do tego farb. Konstrukcje stalowe, projektowane w budownictwie inżynieryjnym, często są malowane przez ekipy montażowe. Niektórzy klienci decydują się też na malowanie na własną rękę.

Wybierając odpowiednią farbę, należy przeanalizować warunki panujące w miejscu lokalizacji konstrukcji stalowej. Szczególną troską należy otoczyć obiekty, które są narażone na stały kontakt z wodą - zarówno słodką, jak i słoną. Najczęściej polecane przez profesjonalistów są farby akrylowe oraz poliuretanowe. Na rynku dostępne są również farby epoksydowe - doskonale sprawdzają się w celu zabezpieczenia stali przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym działaniem chemikaliów. Malowanie konstrukcji stalowych ma także zasadniczy wpływ na estetykę wyglądu nie tylko samego obiektu, ale również otoczenia. Obecnie dostępne są różne warianty kolorystyczne, które umożliwiają dobranie farby zgodnie ze stylistyką całego projektu.

Sprawdź najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Zgorzelcu

Perfekcyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Zgorzelec

Konstrukcje stalowe Zgorzelec

Po prostu zleć usługę wykonania konstrukcji stalowej ekspertom firmy DM INDUSTRY SP. Z.O.O. z miejscowości Zgorzelec. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Zgorzelca nie mają sobie równych. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Konstrukcje Stalowe ,,Piotrów"

Konstrukcje Stalowe ,,Piotrów" - Doskonałej Jakości Hale Magazynowe Zgorzelec

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od hal magazynowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Konstrukcje Stalowe Piotrów. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Doskonałej Jakości Konstrukcje Stalowe Zgorzelec

Ihor Severyn - Doskonałej Jakości Konstrukcje Stalowe Zgorzelec

Każdy, kto potrzebuje konstrukcji stalowych winien zgłosić się do do dostawcy Ihor Severyn i zobaczyć na własne oczy ich niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych w Zgorzelcu

MARIO SPAW - Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych w Zgorzelcu

Wiele długich lat pracownicy firmy MARIO SPAW realizują usługi z zakresu montażu konstrukcji stalowych, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeśli chcesz otrzymać wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Skład Opału Ecowarm

Skład Opału Ecowarm - Markowe Konstrukcje Stalowe Zgorzelec

Wciąż nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy konstrukcji stalowych, choć poszukujesz go od wielu dni? Skład Opału Ecowarm może rozwiązać Twój problem. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Egda sp.z.o.o

Egda sp.z.o.o - Najwyższej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej Zgorzelec

Zleć usługę wykonania konstrukcji stalowej specjalistom z miejscowości Zgorzelec. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Zgorzelca nie mają sobie równych. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Najlepsze Hale Magazynowe

F.H.U.MIX - Najlepsze Hale Magazynowe Zgorzelec

Planujesz wybrać wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? F.H.U.MIX z Zgorzelca jest na to najlepszym rozwiązaniem. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

SPEEDAUTOT

SPEEDAUTOT - Rewelacyjne Konstrukcje Inżynierskie Zgorzelec

Wciąż szukasz specjalisty od konstrukcji inżynierskich? Trafiłeś w dobre miejsce - SPEEDAUTOT jest do Twoich usług. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Świetne Hale Magazynowe

LUXBUD - Świetne Hale Magazynowe Zgorzelec

Firma LUXBUD oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Zgorzelca i z sąsiednich miast. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

Dobre Konstrukcje Stalowe

Limt - Dobre Konstrukcje Stalowe Zgorzelec

Kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie Zgorzelca, dlatego jeśli szukasz dobrych konstrukcji stalowych to bez zbędnej zwłoki poznaj Limt. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Aktualne zlecenia na wykonanie konstrukcji w Zgorzelcu (14)

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m², Jelenia Góra

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Jelenia Góra i okolic. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

2023-01-13 do 2023-01-21

 • Jelenia Góra

Doskonałe Konstrukcje Stalowe Zgorzelec

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Termin skorzys...

2023-03-09 do 2023-03-17

 • Jelenia Góra

Pierwszorzędny Montaż Konstrukcji Stalowych Zgorzelec

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 1050m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: gene...

2023-03-11 do 2023-03-19

 • Gromadka

Dam zlecenie na konstrukcję stalową, 301-500m², Karpacz

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: prefabrykacja i montaż Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy Informacje dodatkow...

2023-04-21 do 2023-04-29

 • Karpacz

Opłacalny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dod...

2023-02-23 do 2023-03-03

 • Żary

Rewelacyjne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: wykonanie podwaliny, mury oporowe oraz betonowania słupów żelbetowych Powierzchnia konstrukcji: 2000m² Zakres prac: wykonanie podwaliny, mury oporowe oraz obetonowania słupów żelbetowych Pozwolenie na ...

2023-01-18 do 2023-01-26

 • Żary

Świetne Konstrukcje Inżynierskie Zgorzelec

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wykonanie konstrukcji stalowej Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy T...

2023-01-18 do 2023-02-10

 • Żary

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 3000m², Żary

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 3000m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlece...

2023-05-30 do 2023-06-07

 • Żary

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Złotoryja

Rodzaj konstrukcji: Klapy stalowe, parasole wychwytowe Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawc...

2023-01-05 do 2023-01-13

 • Złotoryja

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Kamienna Góra

Ten Klient jeszcze potrzebuje dobrej firmy od konstrukcji inżynierskich. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², chcąc doświadczonych specjalistów. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

2023-05-06 do 2023-05-14

 • Kamienna Góra

Perfekcyjne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 200m² Zakres prac: Stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Zakres ro...

2023-02-07 do 2023-02-15

 • Lubsko

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Zgorzelec

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 204m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy I...

2023-02-22 do 2023-03-02

 • Lubsko

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m², Lubsko

Klient napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie konstrukcji stalowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-01-06 do 2023-01-14

 • Lubsko

Konstrukcje Stalowe

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na zapytanie Zlecającego jako specjalista od konstrukcji stalowych. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

2023-01-15 do 2023-01-23

 • Legnica
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Częste pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać dobrą firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Stoisz przed wyborem wykonawcy konstrukcji stalowej? Powierz to zadanie odpowiedzialnej firmie, która wykonane je na wysokim poziomie.

Firma zajmująca się konstrukcjami stalowymi powinna:

 • posiadać niezbędną wiedzę do realizacji konstrukcji ze stali nierdzewnej, dzięki czemu doradzi Ci najkorzystniejsze rozwiązanie;
 • mieć wieloletnie doświadczenie przy konstrukcjach stalowych (w tym hale magazynowe, hale przemysłowe i inne konstrukcje);
 • mieć wyrobioną pozycję na rynku;
 • zapewniać transport, sprzęt budowlany i zaplecze technologiczne;
 • posiadać śrutownię i lakiernię;
 • oferować kompleksową usługę (produkcja, wykonawstwo + montaż konstrukcji stalowej).

Jakie są typy konstrukcji stalowych?

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych? Wyróżniamy trzy typy:

 1. Konstrukcje stalowe – szkielety prętowe (np. hale magazynowe, hale i instalacje przemysłowe oraz inne obiekty budowlane o pokaźnej rozpiętości poprzecznej).
 2. Konstrukcje stalowe – szkielety prętowo-cięgnowe – idealne do budowy mostów wiszących, dachów o znacznych rozpiętościach, np. stadionowych.
 3. Konstrukcje stalowe powierzchniowe – tu elementem nośnym jest sama powierzchnia obiektu (np. zbiorniki na płyny).

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Konstrukcji Stalowych złożą Ci bezpłatne oferty