Kategorie
Szukaj

Ekspertyzy budowlane w Bolesławcu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 421 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych kosztorysantów budowlanych w Bolesławcu

Świetny Przegląd Techniczny Budynku w Bolesławcu

19 opinii
Ekspertyzy budowlane Bolesławiec

Przegląd techniczny budynku i szczegóły z tego wynikające skończą być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę COST Bartosz Tyrała. Doświadczeni pracownicy z branży przeglądu technicznego budynku pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Rewelacyjny Rzeczoznawca Budowlany

21 opinii
PU DAREX Dariusz Wolny - Rewelacyjny Rzeczoznawca Budowlany Bolesławiec

Ten rzeczoznawca budowlany działa na terenie Bolesławca i oferuje liczne usługi z zakresu pierwszorzędnego przeglądu budowlanego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Geodezja Wojciech Małek

6 opinii
Geodezja Wojciech Małek - Dobry Przegląd Techniczny Budynku Bolesławiec

Równie dobrej oferty przeglądu technicznego budynku szybko nie znajdziesz w miejscowości Bolesławiec i okolicy, więc jeśli poszukujesz dobrego przeglądu technicznego budynku to natychmiast zobacz Geodezja Wojciech Małek. Skontaktuj się jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

GREGBUD

1 opinia
GREGBUD - Sumienny Rzeczoznawca Budowlany Bolesławiec

Sprawdź firmę GREGBUD jeśli szukasz sumiennych rzeczoznawców budowlanych działających na terenie Bolesławca i w sąsiednich miastach. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Perfekcyjne Ekspertyzy Budowlane Bolesławiec

Charakterystyka Energetyczna Budynku - Perfekcyjne Ekspertyzy Budowlane Bolesławiec

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od ekspertyz budowlanych to wykorzystaj kompetencje Charakterystyka Energetyczna Budynku. Bolesławiec to główny obszar ich działania. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Pierwszorzędne Ekspertyzy Budowlane

Anna Kowal - Pierwszorzędne Ekspertyzy Budowlane Bolesławiec

Myślisz, że pierwszorzędne ekspertyzy budowlane to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - kosztorysanci budowlani z tej firmy poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Czesław Greszczyszyn

Czesław Greszczyszyn - Doskonałe Operat Szacunkowy Bolesławiec

Wybranie doskonałego operatu szacunkowego może być niełatwe, ale Czesław Greszczyszyn na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego produktu. Ustal pasujący termin od razu!

Arko iris elewacje

Arko iris elewacje - Nieprzeciętny Kosztorysant Budowlany Bolesławiec

Chcesz znaleźć nieprzeciętnego kosztorysanta budowlanego z zakresu kosztorysowania? Nie musisz już dłużej szukać, Arko iris elewacje jest tym, czego potrzebujesz. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Geodeta Bolesławiec

Geodeta Bolesławiec - Znakomity Kosztorys Powykonawczy Bolesławiec

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od kosztorysu powykonawczego? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Geodeta Bolesławiec. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wyjątkowy Kosztorysant Budowlany Bolesławiec

Michał Gancarczyk - Projektowanie i nazdzór inwestycji budowlanych - Wyjątkowy Kosztorysant Budowlany Bolesławiec

Potrzebujesz wyjątkowego kosztorysanta budowlanego z zakresu kosztorysowania? Nie musisz już dłużej szukać, Michał Gancarczyk - Projektowanie i nazdzór inwestycji budowlanych jest tym, czego potrzebujesz. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Aktualne zlecenia na kosztorysy budowlane w Bolesławcu (16)

Rzeczoznawca Budowlany Bolesławiec

Szukana usługa: Remont łaźni Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Dodatkowe informacje: Remont łaźni zakładowych i toalet Termin rozpoczęcia prac: 2...

2023-09-02 do 2023-09-10

 • Bolesławiec

Odpowiednia Ekspertyza Techniczna Bolesławiec

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę , 54m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

2023-08-30 do 2023-09-07

 • Bolesławiec

Świetna Ekspertyza Techniczna

Spowoduj, że ekspertyza techniczna nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z branży ekspertyzy technicznej sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na ekspertyzę całego obiektu, 144m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2023-07-31 do 2023-08-08

 • Bolesławiec

Opinia Budowlana Bolesławiec

Jako ekspert przedstaw doskonałą ofertę opinii budowlanej. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Niewątpliwie zlecenie o treści "Szukam ekipy na audytu energetyczny całego obiektu, 101-200m²" jest idealne dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi od razu.

2023-07-20 do 2023-07-28

 • Wykroty

Idealna Ekspertyza Budowlana Bolesławiec

Jako specjalista przedstaw doskonałą ofertę ekspertyzy budowlanej. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Niewątpliwie zlecenie o treści "Zlecę ekspertyzę dachu, 2000m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Już nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

2023-06-09 do 2023-06-17

 • Trzebień

Zapotrzebowanie na ekspertyzę dachu, do 100m², Ławszowa

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: dachu Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-06-08 do 2023-06-16

 • Ławszowa

Zapytanie o kosztorysowanie całego obiektu, 301-500m², Nowogrodziec

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Spłata części spadku Powierzchnia: 301-500m² Rodzaj budynku: Zabudowania gospodarcz i bud. Mieszkalny Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

2023-05-31 do 2023-06-08

 • Nowogrodziec

Wyjątkowy Rzeczoznawca Budowlany

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: dom oddany do użytku 1915 r. Termin rozpoczęcia prac: ...

2023-05-19 do 2023-05-27

 • Bolesławiec

Znakomita Ekspertyza Budowlana

Spowoduj, że ekspertyza budowlana nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony specjalista z zakresu ekspertyzy budowlanej sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na kosztorysowanie całego obiektu. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-05-12 do 2023-05-20

 • Bolesławiec

Dobry Kosztorysant Budowlany Bolesławiec

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: RemontŁazienki Powód: prace remontowe Powierzchnia: 4m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-07-04 do 2023-07-12

 • Lwówek Śląski

Fenomenalny Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-08-07 do 2023-08-15

 • Lwówek Śląski

Rewelacyjna Ekspertyza Budowlana

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-05-15 do 2023-05-23

 • Węgliniec

Sumienny Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Uszkodzenia Powód: Uszkodzenie budynku podczas wycinki drzewa Powierzchnia: 10m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-04-04 do 2023-04-12

 • Zagrodno

Najwyższej Klasy Ekspertyza Techniczna

Pokaż Zlecającemu, że równie dobrej propozycji ekspertyzy technicznej prędko nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy ekspertyzy technicznej to bez zbędnej zwłoki powinien poznać Twoją Firmę. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2023-05-23 do 2023-05-31

 • Czaple

Dobra Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: swiadectwo charakterystyki energetycznej Usługa dotyczy: mieszkania w bloku Powód: wynajmowanie Powierzchnia: 38m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: mieszkanie w bloku Termin rozpoczęcia prac: ...

2023-08-04 do 2023-08-12

 • Lubań

Rewelacyjna Ekspertyza Budowlana

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: szkieletu altany ogrodowej Powód: określenie wartości szkieletu altany ogrodowejal Powierzchnia: 25m² Rodzaj budynku: szkielet altany ogrodowej Dodatkowe informacje: Określenie...

2023-08-24 do 2023-09-01

 • Lubań
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Kosztorysowania i Ekspertyz złożą Ci bezpłatne oferty