Kategorie
Szukaj

Ekspertyzy budowlane w Głogowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
613 822 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych kosztorysantów budowlanych w Głogowie

Rewelacyjny Kosztorys Powykonawczy w Głogowie

1 opinia
Ekspertyzy budowlane Głogów

Zaufaj fachowcom w dziedzinie kosztorysu powykonawczego i zatrudnij Karol Żywicki Nowoczesne Technologie Budowlane. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Instalacje Elektryczne Adam Mikołajczyk

164 opinie
Instalacje Elektryczne Adam Mikołajczyk - Znakomity Rzeczoznawca Budowlany Głogów

Jeśli wciąż nie wybrałeś rzeczoznawcy budowlanego, to zwróć uwagę na firmę Instalacje Elektryczne Adam Mikołajczyk. Oferuje wszechstronne spektrum usług w konkurencyjnych cenach. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Wybitny Rzeczoznawca Budowlany Głogów

9 opinii
Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych TECTUM Mateusz Sobczak - Wybitny Rzeczoznawca Budowlany Głogów

Potrzebujesz rzeczoznawcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kosztorysowania? Dobrze trafiłeś, Ten przedsiębiorca jest firmą, której szukasz. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

M-Bud SP. ZO. O

1 opinia
M-Bud SP. ZO. O - Doświadczony Rzeczoznawca Budowlany Głogów

Chcesz znaleźć rzeczoznawców budowlanych od najlepszego kosztorysowania w miejscowości Głogów lub w rejonie powiatu? Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Tanie Operat Szacunkowy

Multii - Tanie Operat Szacunkowy Głogów

Jeszcze nie znalazłeś operatu szacunkowego, pomimo że szukasz od niezliczonych dni? Multii może Ci pomóc. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Solidne Przeglądy Budynków

BUDEKSPERT PIOTR SZEWCZYK - Solidne Przeglądy Budynków Głogów

Uważasz, że solidne przeglądy budynków to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z BUDEKSPERT PIOTR SZEWCZYK posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Bau Projekt Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji

Bau Projekt Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji - Fantastyczny Kosztorysant Budowlany Głogów

Fantastyczny kosztorysant budowlany oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Głogów i w pobliskim rejonie. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

ARCHITECT

ARCHITECT - Doskonałe Kosztorysowanie Głogów

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do kosztorysowania ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Solidny Rzeczoznawca Budowlany Głogów

MAYER & BRUK Mayer Artur - Solidny Rzeczoznawca Budowlany Głogów

Szukasz rzeczoznawcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kosztorysowania? Nie musisz już dłużej szukać, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

BMD

BMD - Tani Przegląd Techniczny Budynku Głogów

Eksperci z BMD złożą Ci doskonałą ofertę przeglądu technicznego budynku. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Aktualne zlecenia na kosztorysy budowlane w Głogowie (16)

Dobry Kosztorysant Budowlany Głogów

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 231m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-11-08 do 2023-11-16

 • Głogów

Fenomenalny Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Plytek podlogowych Powód: Ekspertyza plytek wadliwych Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-11-05 do 2023-11-13

 • Głogów

Zapotrzebowanie na przegląd techniczny instalacji, 55m², Głogów

Spowoduj, że ekspertyza budowlana nie będzie dla Klienta trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z zakresu ekspertyzy budowlanej sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na przegląd techniczny instalacji, 55m². Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

2023-11-03 do 2023-11-11

 • Głogów

Dam zlecenie na ekspertyzę elewacji, 201-300m², Głogów

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: elewacji Powód: prace remontowe Powierzchnia: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-10-15 do 2023-10-23

 • Głogów

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę , do 100m², Głogów

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: Kuchnia oraz pokój Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-08-24 do 2023-09-01

 • Głogów

Świetna Opinia Budowlana Głogów

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-07-17 do 2023-07-25

 • Głogów

Fenomenalny Kosztorysant Budowlany

Jako sprawdzony wykonawca oraz fenomenalny kosztorysant budowlany działasz na terenie Głogowa lub w okolicy? Zaprezentuj dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie.

2023-06-21 do 2023-06-29

 • Głogów

Zapotrzebowanie na przegląd techniczny całego obiektu, 1000m², Gaworzyce

Dla Zlecającego, który pisze - Zapotrzebowanie na przegląd techniczny całego obiektu, 1000m², znalezienie opłacalnej ekspertyzy technicznej jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-07-06 do 2023-07-06

 • Gaworzyce

Zapotrzebowanie na ekspertyzę całego obiektu, 301-500m², Kłębanowice

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę bezkonkurencyjnej ekspertyzy technicznej gwarantując przy tym dobrą obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez wątpienia przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który pisze - Zapotrzebowanie na ekspertyzę całego obiektu, 301-500m². Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-07-27 do 2023-08-04

 • Kłębanowice

Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, do 100m², Radwanice

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł opinii budowlanej, mimo że próbuje znaleźć od dawna, napisał nam zapytanie o treści - Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, do 100m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zleceniodawcy. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2023-08-24 do 2023-09-01

 • Radwanice

Świetny Rzeczoznawca Budowlany Głogów

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: 1400m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-11-02 do 2023-11-10

 • Radwanice

Zlecę przegląd techniczny całego obiektu, 101-200m², Różanówka

Ten Zleceniodawca poszukuje dobrej współpracy i pisze - Zlecę przegląd techniczny całego obiektu, 101-200m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Zaproponuj termin!

2023-06-13 do 2023-06-21

 • Różanówka

Rewelacyjna Ekspertyza Techniczna Głogów

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: mieszkania Powód: prace remontowe Powierzchnia: 10m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Zalana łazienka Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-09-07 do 2023-09-15

 • Polkowice

Pierwszorzędna Ekspertyza Techniczna

Ten Klient poszukując ekspertyzy technicznej powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma sobie równych. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zapytanie o kosztorysowanie całego obiektu, do 100m². Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

2023-06-13 do 2023-06-21

 • Polkowice

Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, 16m², Polkowice

Daj znać Klientowi, że równie dobrej propozycji opinii budowlanej prędko nie znajdzie na terenie Polkowic, więc jeśli poszukuje taniej opinii budowlanej to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

2023-05-22 do 2023-05-30

 • Polkowice

Zlecę ekspertyzę dachu, do 100m², Brodowice

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę doskonałej opinii budowlanej gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, niewątpliwie zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę ekspertyzę dachu, do 100m². Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2023-07-16 do 2023-07-24

 • Brodowice
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Kosztorysowania i Ekspertyz złożą Ci bezpłatne oferty