Kategorie
Szukaj

Ekspertyzy budowlane w Jeleniej Górze

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
613 822 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych kosztorysantów budowlanych w Jeleniej Górze

Profesjonalny Kosztorysant Budowlany w Jeleniej Górze

44 opinie
Ekspertyzy budowlane Jelenia Góra

Planujesz wybrać godnego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? ARVIO jest na to najlepszym rozwiązaniem. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Korzystne Operat Szacunkowy Jelenia Góra

31 opinii
QALUX sp. z o.o. - Korzystne Operat Szacunkowy Jelenia Góra

Specjaliści z QALUX sp. z o.o. zaproponują Ci najlepszą ofertę operatu szacunkowego. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

COST Bartosz Tyrała

20 opinii
COST Bartosz Tyrała - Doskonały Przegląd Budowlany Jelenia Góra

Stworzona z zamiłowania do przeglądu budowlanego firma oferuje doskonałe kosztorysowanie na terenie Jeleniej Góry, jak również okolicznych miast i powiatów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI

17 opinii
Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI - Dobry Rzeczoznawca Budowlany Jelenia Góra

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę do realizacji swoich planów? Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI z Jeleniej Góry jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Porządna Ekspertyza Techniczna

21 opinii
PU DAREX Dariusz Wolny - Porządna Ekspertyza Techniczna Jelenia Góra

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie ekspertyzy technicznej i zatrudnij PU DAREX Dariusz Wolny. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Wybitny Rzeczoznawca Budowlany Jelenia Góra

3 opinie
Obsługa Inwestycji budowlanych - Wybitny Rzeczoznawca Budowlany Jelenia Góra

Potrzebujesz rzeczoznawcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kosztorysowania? Dobrze trafiłeś, Ten przedsiębiorca jest firmą, której szukasz. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

J Jacek Skawiński

2 opinie
J Jacek Skawiński - Perfekcyjny Przegląd Budowlany Jelenia Góra

Przegląd budowlany nie ma dla firmy J Jacek Skawiński żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi w zakresie kosztorysowania. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

AVATHERM Monika Kokoszyńska

1 opinia
AVATHERM Monika Kokoszyńska - Doskonałej Jakości Kosztorys Powykonawczy Jelenia Góra

Jesteś zdania, że doskonałej jakości kosztorys powykonawczy to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - kosztorysanci budowlani z tej firmy posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Pracownia 86 Architekci i Inżynierowie

6 opinii
Pracownia 86 Architekci i Inżynierowie - Dobra Ocena Stanu Technicznego Budynku Jelenia Góra

Poszukujesz korzystnej oferty dotyczącej oceny stanu technicznego budynku? Pracownia 86 Architekci i Inżynierowie na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Firma Żelbet

4 opinie
Firma Żelbet - Opłacalny Przegląd Techniczny Budynku Jelenia Góra

Firma Żelbet zapewnia bogatą ofertę opłacalnego przeglądu technicznego budynku gwarantując przy tym solidną obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

Aktualne zlecenia na kosztorysy budowlane w Jeleniej Górze (29)

Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, 47m², Jelenia Góra

Jako firma zatrudniająca wyjątkowych kosztorysantów budowlanych i odznaczająca się nieprzeciętnym doświadczeniem, ogłoszenie o treści - Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, 47m² jest skierowane do Ciebie. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

2023-11-20 do 2023-11-28
dodano 8 dni temu

 • Jelenia Góra

Zapotrzebowanie na kosztorysowanie całego obiektu, do 100m², Jelenia Góra

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-11-08 do 2023-11-16

 • Jelenia Góra

Zlecę ekspertyzę całego obiektu, 201-300m², Jelenia Góra

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Potrzebujemy ekspertyzy budowlanej dotyczącej stanu technicznego...

2023-10-26 do 2023-11-03

 • Jelenia Góra

Dam zlecenie na przegląd techniczny elewacji, 15m², Jelenia Góra

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: elewacji Powód: prace remontowe Powierzchnia: 15m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Dodatkowe informacje: zawilgocenie ścian Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z ...

2023-10-18 do 2023-10-26

 • Jelenia Góra

Szukam ekipy na ekspertyzę dachu, Jelenia Góra

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: dachu Powód: prace remontowe Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-10-17 do 2023-10-25

 • Jelenia Góra

Tania Opinia Budowlana Jelenia Góra

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 201-300m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-10-10 do 2023-10-18

 • Jelenia Góra

Pierwszorzędna Opinia Budowlana

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-09-19 do 2023-09-27

 • Jelenia Góra

Profesjonalny Rzeczoznawca Budowlany Jelenia Góra

Jako rzeczoznawca budowlany pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający zgłosił potrzebę "Zapytanie o przegląd techniczny całego obiektu, 828m²". Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

2023-09-11 do 2023-09-19

 • Jelenia Góra

Tania Opinia Budowlana

Spraw, że opinia budowlana nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny specjalista z zakresu opinii budowlanej znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zlecę kosztorys, ekspertyzę , 101-200m². Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś.

2023-09-09 do 2023-09-17

 • Jelenia Góra

Opłacalna Ekspertyza Budowlana Jelenia Góra

Doprowadź do tego, że ekspertyza budowlana nie będzie dla Klienta trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z branży ekspertyzy budowlanej sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, 101-200m². Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

2023-09-01 do 2023-09-09

 • Jelenia Góra

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę , 101-200m², Jelenia Góra

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: montaz okien Powód: rzeczoznawca Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-08-31 do 2023-09-08

 • Jelenia Góra

Zlecę kosztorys, ekspertyzę , Jelenia Góra

Szukana usługa: Opini rzeczoznawcy/wyceny Usługa dotyczy: Drzwi drewnianych Powód: Postępowanie sadowe Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: Drzwi nie zainstalowane Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-08-29 do 2023-09-06

 • Jelenia Góra

Profesjonalny Rzeczoznawca Budowlany

Będąc w gronie rzeczoznawców budowlanych z tak bogatym dorobkiem zawodowym pracujesz w miejscowości Jelenia Góra i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

2023-08-26 do 2023-09-03

 • Jelenia Góra

Zapytanie o przegląd techniczny dachu, do 100m², Jelenia Góra

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy ekspertyzy technicznej gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla zainteresowanych także usługi dodatkowe, niewątpliwie zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Zapytanie o przegląd techniczny dachu, do 100m². Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2023-08-25 do 2023-09-02

 • Jelenia Góra

Nieprzeciętny Rzeczoznawca Budowlany

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: dachu Powód: zakup Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-08-24 do 2023-09-01

 • Jelenia Góra

Świetna Opinia Budowlana

Daj znać Klientowi, że równie dobrej propozycji opinii budowlanej prędko nie znajdzie w miejscowości Jelenia Góra i okolicy, więc jeśli szuka świetnej opinii budowlanej to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2023-08-17 do 2023-08-25

 • Jelenia Góra

Opinia Budowlana

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Pozostałych ścian Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: Dom letniskowy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-08-17 do 2023-08-25

 • Jelenia Góra

Korzystna Ekspertyza Techniczna Jelenia Góra

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: mieszkanie po zalaniu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 10m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Mieszkanie w kamienicy (drewniane stropy) jest po zalaniu. Celem...

2023-08-07 do 2023-08-15

 • Jelenia Góra
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Kosztorysowania i Ekspertyz złożą Ci bezpłatne oferty