Kategorie
Szukaj

Malarz z Grodziska Wielkopolskiego

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 899 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Malarz wnętrz to z pozoru proste zajęcie. Jednak profesjonalne pokrywanie powierzchni farbą ma niewiele wspólnego z małym remontem na urlopie. Wytrawny fachowiec nie boi się żadnego zlecenia na malowanie i cechuje się niemałą wiedzą i doświadczeniem, które nie tylko usprawnia pracę, ale gwarantuje doskonały finalny efekt.

W internecie i prasie lokalnej z pewnością pełno jest ofert usług malarzy wnętrz. Tylko jak wybrać najlepszego? Co zrobić, by nie trafić na partacza? Zdecydowanie warto zasięgnąć opinii rodziny lub znajomych. Doświadczenia krewnych pozwolą uchronić nas przed przykrymi niespodziankami. Warto też zawczasu umówić się z fachowcem i porównać kilka ofert. Na pierwszej wizycie malarz powinien zmierzyć powierzchnię ścian i sufitów, by wstępnie oszacować koszt całego przedsięwzięcia. Farby możemy kupić samodzielnie, albo zostawić to wykonawcy. W tym drugim przypadku oszczędzimy sobie sytuacji, w której czegoś zabraknie. Większość drogich farb wymaga bowiem gruntowania ścian, o czym mało kto z nas pamięta, a w pracy malarza jest to oczywiste.

Warto też, by fachowiec sam zapewnił sobie niezbędne narzędzia. Jeśli ktoś zawczasu mówi o kupowaniu mu wałków i pędzli, lepiej zrezygnować z jego usług. Zachowanie czujności pozwoli nam cieszyć się odświeżonym pomieszczeniem. Dobra ekipa pomaluje ściany podczas naszej nieobecności w pracy. W przypadku wnętrz warto od razu zorientować się na temat zmiany podłogi czy obróbki stolarki otworowej we wnętrzu mieszkania. Zabieg ten należy wykonać przed malowaniem!

Malarz budowlany zdecydowanie nie może narzekać na niedostatek pracy. Pula ofert rośnie, gdy fachowiec potrafi dodatkowo wykonywać drobne prace remontowe, jak montaż płyt kartonowo-gipsowych czy kładzenie gładzi szpachlowych. W zawodzie malarza wnętrz oczywistością jest też szpachlowanie, a dodatkowym atutem będzie umiejętność kładzenia tapet. Osoby o tak szerokim wachlarzu umiejętności prędzej będą martwiły się brakiem wolnego czasu, niż zleceń.

Jeszcze lepiej sprawa ma się w przypadku fachowców dodatkowo oferujących malowanie np. ogrodzeń. Usługi piaskowania są w cenie, ale inwestycja w profesjonalny piec do wypalania farby proszkowej jest niestety poza zasięgiem większości małych firm i pozostaje raczej domeną specjalistów działających w niszy. Chcąc poszerzyć ofertę warto więc zainteresować się osuszaniem budynków. W miastach coraz częściej zdarzają się lokalne podtopienia, dlatego popyt na podobne usługi w najbliższym czasie będzie rósł.

Sprawdź najlepszych malarzy w Grodzisku Wielkopolskim

Doświadczona Firma Malarska

1 opinia
Malowanie Grodzisk Wielkopolski

Sprawdź kompetentną kadrę Maciej Skorża. Ta renomowana firma malarska jest szanowana w branży w okolicy Grodziska Wielkopolskiego za całościowe wykonywanie usług malarskich. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

MKM Usługi Ogólnobudowlane Michał Meler

6 opinii
MKM Usługi Ogólnobudowlane Michał Meler - Znakomita Firma Malarska Grodzisk Wielkopolski

Znakomita firma malarska oferująca swoje usługi malarskie na terenie Grodziska Wielkopolskiego oraz w pobliskich powiatach. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Rewelacyjne Malowanie Grodzisk Wielkopolski

5 opinii
Zakład Ogólnobudowlany Szczepan Paulus - Rewelacyjne Malowanie Grodzisk Wielkopolski

Usługi malarskie w wykonaniu firmy malarskiej XYZ to prawdziwy majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu malowania. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

Usługi Remontowo-Wykończeniowe Patryk Garcon

1 opinia
Usługi Remontowo-Wykończeniowe Patryk Garcon - Staranne Usługi Malarskie Grodzisk Wielkopolski

Sprawdź kompetentną kadrę Usługi Remontowo-Wykończeniowe Patryk Garcon. Ta renomowana firma malarska jest szanowana w branży w okolicy Grodziska Wielkopolskiego za całościowe wykonywanie usług malarskich. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Kompetentny Malarz Grodzisk Wielkopolski

15 opinii
Usługi budowlano remontowe RYSZARD HĘCIAK - Kompetentny Malarz Grodzisk Wielkopolski

To jedna z najlepszych firm malarskich zatrudniających malarzy z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace w miejscowości Grodzisk Wielkopolski i w całym powiecie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Bud-Paweł firma Remontowo-Wykonczeniowo

18 opinii
Bud-Paweł firma Remontowo-Wykonczeniowo - Profesjonalne Malowanie Grodzisk Wielkopolski

W przypadku, gdy interesuje Cię profesjonalne malowanie w rejonie Grodziska Wielkopolskiego i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Bud-Paweł firma Remontowo-Wykonczeniowo. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Wyjątkowe Malowanie

4 opinie
Usługi remontowo -wykończeniowe - Wyjątkowe Malowanie Grodzisk Wielkopolski

Usługi malarskie nie mają dla firmy Usługi remontowo -wykończeniowe żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie malowania. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Fantastyczne Usługi Malarskie

5 opinii
Petras - Fantastyczne Usługi Malarskie Grodzisk Wielkopolski

Usługi malarskie nie mają dla Petras żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie malowania ścian. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Dobra Firma Malarska w Grodzisku Wielkopolskim

4 opinie
TADEX Tadeusz Damian - Dobra Firma Malarska w Grodzisku Wielkopolskim

TADEX Tadeusz Damian oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Grodzisk Wielkopolski oraz przyległych powiatów. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

MOC-BUD

1 opinia
MOC-BUD - Profesjonalne Usługi Malarskie Grodzisk Wielkopolski

Pracuje w branży usług malarskich od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Grodziska Wielkopolskiego, ale także pobliskich powiatów. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Aktualne zlecenia na malowanie w Grodzisku Wielkopolskim (16)

Do wykonania malowanie 3 pomieszczeń, 170m², Grodzisk Wielkopolski

Liczba pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 170m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: bez ubytków i pęknięć, gotowe do malowania Konieczne zabezpieczenie: podłóg Zakres prac: malowanie ścian, ma...

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 8 dni temu

 • Grodzisk Wielkopolski

Potrzebny malarz, Grodzisk Wielkopolski

Zakres zlecenia: Malowanie płyty warstwowe hala przemysłowa drobiarstwo kolor biały Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Grodzisk Wielkopolski

Malowanie natryskowo na czarno, ok. 300m2, Opalenica

Zakres zlecenia: malowanie sufitu (wraz z instalacjami) na czarny kolor, natryskowo Powierzchnia prac: ok. 300m2 Lokalizacja: Opalenica Materiały: dostawca materiałów do uzgodnienia Termin skorzystania z oferty: do ...

2023-11-27 do 2023-12-05

 • Opalenica

Dam zlecenie na malowanie 1 pomieszczenia, 21-50m², Palędzie

Liczba pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: bez ubytków i pęknięć, gotowe do malowania Konieczne zabezpieczenie: podłóg, mebli Zakres prac: malowanie ...

2024-02-09 do 2024-02-17

 • Palędzie

Zapytanie o malowanie 3 pomieszczeń, 51-100m², Plewiska

Liczba pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: niewielkie ubytki lub pęknięcia do naprawy Konieczne zabezpieczenie: podłóg, mebli, schody Zakres prac: m...

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Plewiska

Zlecę malowanie 2 pomieszczeń, 21-50m², Palędzie

Liczba pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: bez ubytków i pęknięć, gotowe do malowania Konieczne zabezpieczenie: podłóg, mebli, schody Zakres prac: ma...

2024-03-31 do 2024-04-08

 • Palędzie

Do wykonania malowanie 1 pomieszczenia, 101-200m², Plewiska

Liczba pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 101-200m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: bez ubytków i pęknięć, gotowe do malowania Konieczne zabezpieczenie: podłóg, mebli Zakres prac: malowani...

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Plewiska

Zapytanie o malowanie 6 pomieszczeń, 51-100m², Plewiska

Liczba pomieszczeń: 6 pomieszczeń Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: niewielkie ubytki lub pęknięcia do naprawy Konieczne zabezpieczenie: Klient sam zabezpieczy Z...

2024-05-22 do 2024-05-30
dodano 7 dni temu

 • Plewiska

Do wykonania malowanie 3 pomieszczeń, 51-100m², Palędzie

Liczba pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: niewielkie ubytki lub pęknięcia do naprawy Konieczne zabezpieczenie: podłóg, mebli, schody Zakres prac: m...

2024-03-16 do 2024-03-24

 • Palędzie

Szukam ekipy do malowania 3 pomieszczeń, 21-50m², Plewiska

Liczba pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: niewielkie ubytki lub pęknięcia do naprawy Konieczne zabezpieczenie: Klient sam zabezpieczy Zakres prac: m...

2024-02-29 do 2024-03-01

 • Plewiska

Potrzebny malarz, Plewiska

Zakres zlecenia: Malowanie konstrukcji metalowych w garażu. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Plewiska

Szukam ekipy do malowania 2 pomieszczeń, 21-50m², Buk

Liczba pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: bez ubytków i pęknięć, gotowe do malowania Konieczne zabezpieczenie: podłóg Zakres prac: malowanie ścian ...

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Buk

Zlecę malowanie 8 pomieszczeń, 101-200m², Kuślin

Liczba pomieszczeń: 8 pomieszczeń Powierzchnia pomieszczeń: 101-200m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: bez ubytków i pęknięć, gotowe do malowania Konieczne zabezpieczenie: podłóg Zakres prac: mal...

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Kuślin

Szukam ekipy do malowania 3 pomieszczeń, 51-100m², Puszczykowo

Liczba pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: niewielkie ubytki lub pęknięcia do naprawy Konieczne zabezpieczenie: podłóg, mebli Zakres prac: malowanie...

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Puszczykowo

Zapytanie o malowanie 1 pomieszczenia, 11-20m², Puszczykowo

Liczba pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: niewielkie ubytki lub pęknięcia do naprawy Konieczne zabezpieczenie: podłóg, mebli Zakres prac: malowanie ...

2024-05-15 do 2024-05-23

 • Puszczykowo

Dam zlecenie na malowanie 3 pomieszczeń, 21-50m², Puszczykowo

Liczba pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: bez ubytków i pęknięć, gotowe do malowania Konieczne zabezpieczenie: podłóg Zakres prac: malowanie ścian, ...

2024-05-28 do 2024-06-05
dodano wczoraj o 22:03

 • Puszczykowo
Otrzymaj zlecenia dla Malarzy

Częste pytania o malowaniu

Jak wybrać odpowiednią firmę do malowania ścian?

Wybór firmy do malowania ścian będzie o wiele łatwiejszy, gdy skorzystasz z poniższych wskazówek:

 1. Porównaj oferty od kilku malarzy.
 2. Sprawdź opinie o wykonawcy (np. zapytaj rodzinę, znajomych, przeszukaj Internet).
 3. Przejrzyj aktualne rankingi,
 4. Wybierz malarza sprawdzonego i doświadczonego,
 5. Zachowaj ostrożność przy zbyt wygórowanych lub zaniżonych stawkach za prace malarskie.

Na dobrego fachowca trzeba trochę poczekać, więc nie decyduj pochopnie, gdy ktoś dostępny jest od zaraz.

Jak krok po kroku pomalować pokój?

Możesz samodzielnie pomalować pokój lub z pomocą malarza. W każdym przypadku należy:

 1. Przygotować pokój do prac malarskich.
 2. Przygotować ściany do malowania.
 3. Wybrać narzędzia do malowania.
 4. Dokładnie wymieszać farbę malarską.
 5. Wylać część farby na kuwetę malarską i zamknąć pojemnik.
 6. Użyć taśmy malarskiej (jeśli kolory ścian i sufitu mają się różnić).
 7. Pomalować trudno dostępne miejsca (przy włącznikach i gniazdkach elektrycznych).
 8. Oderwać taśmę malarską po zakończeniu malowania (jeszcze zanim farba wyschnie).
 9. Wykonać poprawki po wyschnięciu farby.

Przed malowaniem pokoju zadbaj o:

 • odpowiednią wilgotność (60 - 70%),
 • odpowiednią temperaturę (10 - 28°C).

Ile zapłacimy za malowanie ścian?

Koszty malowania sufitów i malowania ścian są coraz wyższe. Wpływ na cenę malowania domu ma m.in. lokalizacja inwestycji i ilość warstw farby. Za trzy warstwy zapłacisz od 13 do 18 zł za m2.

Najniższe stawki za malowanie domu są na Pomorzu Zachodnim i Dolnym Śląsku, natomiast najwyższe w Wielkopolsce.

Jeśli planujesz malowanie grzejników, spodziewaj się cen rzędu 18 - 25 zł za m2. Najmniej zapłacisz, jeśli mieszkasz w województwie dolnośląskim, a najwięcej w województwach łódzkim i podkarpackim.

Wyższa cena za malowanie domu wiąże się z dodatkowymi usługami, takimi jak:

 • prace przygotowawcze (mycie, usuwanie starej farby, gruntowanie, zabezpieczanie powierzchni folią i naprawa ubytków),
 • wyrównanie sufitu/ścian,
 • szpachlowanie.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plMalarze złożą Ci bezpłatne oferty