Kategorie
Szukaj

Malarz z Mińska Mazowieckiego

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 768 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Malarz wnętrz to z pozoru proste zajęcie. Jednak profesjonalne pokrywanie powierzchni farbą ma niewiele wspólnego z małym remontem na urlopie. Wytrawny fachowiec nie boi się żadnego zlecenia na malowanie i cechuje się niemałą wiedzą i doświadczeniem, które nie tylko usprawnia pracę, ale gwarantuje doskonały finalny efekt.

W internecie i prasie lokalnej z pewnością pełno jest ofert usług malarzy wnętrz. Tylko jak wybrać najlepszego? Co zrobić, by nie trafić na partacza? Zdecydowanie warto zasięgnąć opinii rodziny lub znajomych. Doświadczenia krewnych pozwolą uchronić nas przed przykrymi niespodziankami. Warto też zawczasu umówić się z fachowcem i porównać kilka ofert. Na pierwszej wizycie malarz powinien zmierzyć powierzchnię ścian i sufitów, by wstępnie oszacować koszt całego przedsięwzięcia. Farby możemy kupić samodzielnie, albo zostawić to wykonawcy. W tym drugim przypadku oszczędzimy sobie sytuacji, w której czegoś zabraknie. Większość drogich farb wymaga bowiem gruntowania ścian, o czym mało kto z nas pamięta, a w pracy malarza jest to oczywiste.

Warto też, by fachowiec sam zapewnił sobie niezbędne narzędzia. Jeśli ktoś zawczasu mówi o kupowaniu mu wałków i pędzli, lepiej zrezygnować z jego usług. Zachowanie czujności pozwoli nam cieszyć się odświeżonym pomieszczeniem. Dobra ekipa pomaluje ściany podczas naszej nieobecności w pracy. W przypadku wnętrz warto od razu zorientować się na temat zmiany podłogi czy obróbki stolarki otworowej we wnętrzu mieszkania. Zabieg ten należy wykonać przed malowaniem!

Malarz budowlany zdecydowanie nie może narzekać na niedostatek pracy. Pula ofert rośnie, gdy fachowiec potrafi dodatkowo wykonywać drobne prace remontowe, jak montaż płyt kartonowo-gipsowych czy kładzenie gładzi szpachlowych. W zawodzie malarza wnętrz oczywistością jest też szpachlowanie, a dodatkowym atutem będzie umiejętność kładzenia tapet. Osoby o tak szerokim wachlarzu umiejętności prędzej będą martwiły się brakiem wolnego czasu, niż zleceń.

Jeszcze lepiej sprawa ma się w przypadku fachowców dodatkowo oferujących malowanie np. ogrodzeń. Usługi piaskowania są w cenie, ale inwestycja w profesjonalny piec do wypalania farby proszkowej jest niestety poza zasięgiem większości małych firm i pozostaje raczej domeną specjalistów działających w niszy. Chcąc poszerzyć ofertę warto więc zainteresować się osuszaniem budynków. W miastach coraz częściej zdarzają się lokalne podtopienia, dlatego popyt na podobne usługi w najbliższym czasie będzie rósł.

Sprawdź najlepszych malarzy w Mińsku Mazowieckim

SERVICE CONSTRUCTION Sp. z o.o.

38 opinii
Malowanie Mińsk Mazowiecki

Z chwilą, gdy będziesz szukać taniej usług malarskich w dobrej cenie to firma SERVICE CONSTRUCTION Sp. z o.o. jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji Twoich wymagań z dziedziny malowania. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Henryk

15 opinii
Henryk - Najlepsze Malowanie Mińsk Mazowiecki

Chcesz znaleźć malarzy od najlepszego malowania w miejscowości Mińsk Mazowiecki lub na terenie Mińska Mazowieckiego? Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Perfekcyjne Usługi Malarskie w Mińsku Mazowieckim

10 opinii
AREMO - Perfekcyjne Usługi Malarskie w Mińsku Mazowieckim

Usługi malarskie to dla firmy AREMO pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Solidna Firma Malarska

6 opinii
Piotr Zgódka - Solidna Firma Malarska Mińsk Mazowiecki

Sprawdź doświadczoną kadrę Piotr Zgódka. Ta renomowana firma malarska jest szanowana w branży w miejscowości Mińsk Mazowiecki za kompletne podejście do usług malarskich. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

E-DOMIŚ

6 opinii
E-DOMIŚ - Solidne Malowanie Mińsk Mazowiecki

Powierz usługę malowania specjalistom firmy E-DOMIŚ z miejscowości Mińsk Mazowiecki. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Mińska Mazowieckiego są jednymi z najlepszych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Pierwszorzędna Firma Malarska

8 opinii
Pinkel Bud - Pierwszorzędna Firma Malarska Mińsk Mazowiecki

Pierwszorzędna firma malarska Pinkel Bud, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich pierwszorzędną obsługą. Umów się na rozmowę od razu, aby otrzymać ofertę.

Fachowe Usługi Malarskie Mińsk Mazowiecki

5 opinii
DAR-BUD Dariusz Kuć - Fachowe Usługi Malarskie Mińsk Mazowiecki

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usług malarskich DAR-BUD Dariusz Kuć przewyższa konkurentów. Markę oddają opinie zadowolonych zleceniodawców. Mają ofertę dla każdego.

Profesjonalne Malowanie Mińsk Mazowiecki

3 opinie
Jackowicz Tomasz - Profesjonalne Malowanie Mińsk Mazowiecki

Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Jackowicz Tomasz, która świadczy usługi malowania na bardzo dobrym poziomie. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

Perfekcyjna Firma Malarska

2 opinie
Firma RODEX Grzegorz Rodek - Perfekcyjna Firma Malarska Mińsk Mazowiecki

Firma RODEX Grzegorz Rodek zajmuje się usługami z zakresu malowania. Wyróżnia się ponadprzeciętnymi efektami. Ci malarze nie mają sobie równych wśród firm malarskich. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Solidny Malarz

1 opinia
MALMAR - Solidny Malarz Mińsk Mazowiecki

Solidny malarz proponuje swoje doświadczenie na terenie Mińska Mazowieckiego oraz w pobliskich miastach. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Aktualne zlecenia na malowanie w Mińsku Mazowieckim (41)

Szukam ekipy do malowania 1 pomieszczenia, 21-50m², Mińsk Mazowiecki

Liczba pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: spore ubytki i pęknięcia do naprawy Konieczne zabezpieczenie: wyposażenie Zakres prac: wyniesienie mebli,...

2023-06-02 do 2023-06-10

 • Mińsk Mazowiecki

Zlecenie na malowanie 5 pomieszczeń, 51-100m², Sulejówek

Liczba pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: bez ubytków i pęknięć, gotowe do malowania Konieczne zabezpieczenie: Klient sam zabezpieczy Zakres prac:...

2023-05-30 do 2023-06-07

 • Sulejówek

Zlecę malowanie 6 pomieszczeń lub więcej, 51-100m², Mińsk Mazowiecki

Liczba pomieszczeń: 6 lub więcej Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: spore ubytki i pęknięcia do naprawy Konieczne zabezpieczenie: podłóg, mebli Zakres prac: malo...

2023-05-29 do 2023-06-06

 • Mińsk Mazowiecki

Dam zlecenie na usługi malarskie, Sulejówek

Zakres zlecenia: Informacje w załączniku. Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-05-25 do 2023-06-02

 • Sulejówek

Dam zlecenie na malowanie 1 pomieszczenia, 21-50m², Mińsk Mazowiecki

Liczba pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: bez ubytków i pęknięć, gotowe do malowania Konieczne zabezpieczenie: Klient sam zabezpieczy Zakres prac: ...

2023-05-22 do 2023-05-30

 • Mińsk Mazowiecki

Szukam ekipy do malowania 6 pomieszczeń lub więcej, 101-200m², Sulejówek

Liczba pomieszczeń: 6 lub więcej Powierzchnia pomieszczeń: 101-200m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: niewielkie ubytki lub pęknięcia do naprawy Konieczne zabezpieczenie: podłóg, mebli, Okna drzw...

2023-05-15 do 2023-05-23

 • Sulejówek

Szukam firmy malarskiej, Waliska

Zakres zlecenia: malowanie płotu Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-05-14 do 2023-05-22

 • Waliska

Szukam firmy malarskiej, Waliska

Zakres zlecenia: 100 mertów bierzących Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-05-14 do 2023-05-22

 • Waliska

Zapytanie o malowanie 3 pomieszczeń, 21-50m², Sulejówek

Liczba pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: bez ubytków i pęknięć, gotowe do malowania Konieczne zabezpieczenie: podłóg, mebli Zakres prac: malowanie...

2023-05-11 do 2023-05-19

 • Sulejówek

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 401-500m², Sulejówek

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 401-500m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informa...

2023-05-09 do 2023-05-17

 • Sulejówek

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 151-200m², Stanisławów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

2023-05-09 do 2023-05-17

 • Stanisławów

Malowanie elewacji domu, do 100m², Mińsk Mazowiecki

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoc...

2023-05-04 do 2023-05-12

 • Mińsk Mazowiecki

Szukam firmy do malowania elewacji, do 100m², Wola Polska

Rodzaj budynku: Drewniany domek letniskowy Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna ...

2023-05-02 do 2023-05-10

 • Wola polska

Szukam ekipy do malowania 1 pomieszczenia, 21-50m², Mińsk Mazowiecki

Liczba pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: spore ubytki i pęknięcia do naprawy Konieczne zabezpieczenie: garaż i pomieszczenie warsztatowe Zakres pr...

2023-05-01 do 2023-05-09

 • Mińsk Mazowiecki

Zapytanie o malowanie elewacji budynku, 401-500m², Mińsk Mazowiecki

Rodzaj budynku: budynek biurowy Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 401-500m² Liczba kondygnacji: 3 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia ...

2023-04-26 do 2023-05-04

 • Mińsk Mazowiecki

Zapotrzebowanie na malowanie 2 pomieszczeń, 21-50m², Dębe Wielkie

Liczba pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: niewielkie ubytki lub pęknięcia do naprawy Konieczne zabezpieczenie: podłóg, mebli Zakres prac: malowanie...

2023-04-25 do 2023-05-03

 • Dębe Wielkie

Zlecę malowanie domu, 151-200m², Halinów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

2023-04-22 do 2023-04-30

 • Halinów

Do wykonania malowanie 2 pomieszczeń, 21-50m², Sulejówek

Liczba pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Orientacyjna wysokość pomieszczeń: do 3m Stan ścian i sufitów: niewielkie ubytki lub pęknięcia do naprawy Konieczne zabezpieczenie: podłóg, schody Zakres prac: malowani...

2023-04-19 do 2023-04-19

 • Sulejówek
Otrzymaj zlecenia dla Malarzy

Częste pytania o malowaniu

Jak wybrać odpowiednią firmę do malowania ścian?

Wybór firmy do malowania ścian będzie o wiele łatwiejszy, gdy skorzystasz z poniższych wskazówek:

 1. Porównaj oferty od kilku malarzy.
 2. Sprawdź opinie o wykonawcy (np. zapytaj rodzinę, znajomych, przeszukaj Internet).
 3. Przejrzyj aktualne rankingi,
 4. Wybierz malarza sprawdzonego i doświadczonego,
 5. Zachowaj ostrożność przy zbyt wygórowanych lub zaniżonych stawkach za prace malarskie.

Na dobrego fachowca trzeba trochę poczekać, więc nie decyduj pochopnie, gdy ktoś dostępny jest od zaraz.

Jak krok po kroku pomalować pokój?

Możesz samodzielnie pomalować pokój lub z pomocą malarza. W każdym przypadku należy:

 1. Przygotować pokój do prac malarskich.
 2. Przygotować ściany do malowania.
 3. Wybrać narzędzia do malowania.
 4. Dokładnie wymieszać farbę malarską.
 5. Wylać część farby na kuwetę malarską i zamknąć pojemnik.
 6. Użyć taśmy malarskiej (jeśli kolory ścian i sufitu mają się różnić).
 7. Pomalować trudno dostępne miejsca (przy włącznikach i gniazdkach elektrycznych).
 8. Oderwać taśmę malarską po zakończeniu malowania (jeszcze zanim farba wyschnie).
 9. Wykonać poprawki po wyschnięciu farby.

Przed malowaniem pokoju zadbaj o:

 • odpowiednią wilgotność (60 - 70%),
 • odpowiednią temperaturę (10 - 28°C).

Ile zapłacimy za malowanie ścian?

Koszty malowania sufitów i malowania ścian są coraz wyższe. Wpływ na cenę malowania domu ma m.in. lokalizacja inwestycji i ilość warstw farby. Za trzy warstwy zapłacisz od 13 do 18 zł za m2.

Najniższe stawki za malowanie domu są na Pomorzu Zachodnim i Dolnym Śląsku, natomiast najwyższe w Wielkopolsce.

Jeśli planujesz malowanie grzejników, spodziewaj się cen rzędu 18 - 25 zł za m2. Najmniej zapłacisz, jeśli mieszkasz w województwie dolnośląskim, a najwięcej w województwach łódzkim i podkarpackim.

Wyższa cena za malowanie domu wiąże się z dodatkowymi usługami, takimi jak:

 • prace przygotowawcze (mycie, usuwanie starej farby, gruntowanie, zabezpieczanie powierzchni folią i naprawa ubytków),
 • wyrównanie sufitu/ścian,
 • szpachlowanie.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plMalarze złożą Ci bezpłatne oferty