Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Koninie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 558 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Koninie

Perfekcyjne Stawianie Ścian

5 opinii
Murowanie ścian Konin

Szukasz perfekcyjnego murarza ścian z zakresu stawiania ścian? Właśnie go znalazłeś, OICH AGATA WAWRZYNIAK jest świetnym wyborem. Już teraz określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Świetna Ściana

1 opinia
Usługi tynkarskie Adam Nowak - Świetna Ściana Konin

Jeżeli szukasz profesjonalistów od ściany to wykorzystaj doświadczenie Usługi tynkarskie Adam Nowak. Konin i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Zakład Usługowo-Budowlano-Remontowy

1 opinia
Zakład Usługowo-Budowlano-Remontowy - Profesjonalne Murowanie z Klinkieru Konin

Powierz zadanie murowania z klinkieru ekspertom firmy Zakład Usługowo-Budowlano-Remontowy z miejscowości Konin. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Konina są jednymi z najlepszych. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Fantastyczne Murowanie z Klinkieru Konin

2 opinie
"LUKAS" Firma Remontowo-Budowlana ŁUKASZ KOSMOWSKI - Fantastyczne Murowanie z Klinkieru Konin

Murowanie z klinkieru to specjalność tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Świetny Mur z Cegły Konin

3 opinie
PSW Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane - Świetny Mur z Cegły Konin

Wykonanie muru z cegły będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. PSW Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Staranny Mur z Cegły w Koninie

6 opinii
Kamil Białecki FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA - Staranny Mur z Cegły w Koninie

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od muru z cegły to wykorzystaj doświadczenie Kamil Białecki FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA. Konin i okolice to główny obszar ich działania. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

SALIX

2 opinie
SALIX - Staranna Ściana Murowana Konin

SALIX oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Konina i okolic. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Perfekcyjne Budowanie Ścian

Krzysztof Patrzykąt Budowa - Perfekcyjne Budowanie Ścian Konin

Zleć zadanie budowania ścian ekspertom firmy Krzysztof Patrzykąt Budowa z miejscowości Konin. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Konina nie mają sobie równych. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Janusz wróbel

Janusz wróbel - Wyjątkowe Murowanie Ścian Konin

Powierz prace dotyczące murowania ścian profesjonalistom z miejscowości Konin. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Konina nie mają sobie równych. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Tomasz Pogorzelski

Tomasz Pogorzelski - Fantastyczne Stawianie Ścian Konin

Uniknij problemów i powierz prace tym fachowcom od stawiania ścian z Konina. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Koninie (18)

Zapytanie o murowanie ścian, 1000m², Konin

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1000m² Informacje ...

2024-06-07 do 2024-06-15

 • Konin

Dam zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Konin

Ten Zlecający w dalszym ciągu potrzebuje profesjonalistów od ściany. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na murowanie ścian, do 100m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-05-22 do 2024-05-30

 • Konin

Murarz Ścian Konin

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 301-400m² Informacje dodatkowe: 1. Podbeton. 2. Ławy fundamentowe żelbetowe 3 Murowani...

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Konin

Zapytanie o murowanie ścian, do 100m², Konin

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o murowanie ścian, do 100m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie murarza ścian do realizacji usług z zakresu murowania ścian. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Pokaż propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Konin

Solidny Murarz Ścian

Klient szuka solidnego murarza ścian dla siebie i pisze - Murowanie ścian, do 100m². Jeśli oferujesz całe spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2024-03-13 do 2024-03-13

 • Konin

Fantastyczne Murowanie Ścian Konin

Przyjmij zlecenie fantastycznego murowania ścian o treści "Potrzebna ekipa, murowanie ścian, do 100m²", jako profesjonalista z miejscowości Wielkopolskie. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Wielkopolskiego jesteś w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

2024-02-28 do 2024-03-07

 • Ślesin

Fantastyczne Budowanie Ścian Konin

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1700m² Informacje dodatkowe: Do wykonania jest wymurowanie ok 1700 m...

2024-01-29 do 2024-02-06

 • Kleczew

Najlepsza Ściana Murowana Konin

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Kleczew

Zlecenie na murowanie ścian, 800m², Żelazków

Wybranie budowy ściany nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż radą i dobierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zlecenie na murowanie ścian, 800m². Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zobacz!

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Żelazków

Murowanie ścian, 201-300m², Piotrowice

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę dobrej budowy ściany gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, z pewnością zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który pisze - Murowanie ścian, 201-300m². Zadzwoń i prześlij ofertę - naprawdę warto.

2024-04-29 do 2024-05-07

 • Piotrowice

Porządna Ściana Murowana

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2024-03-28 do 2024-04-05

 • Słupca

Dam zlecenie na murowanie ścian, 101-200m², Garby

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: na...

2024-05-08 do 2024-05-16

 • Garby

Dam zlecenie na murowanie ścian, 1500m², Sulęcin

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1500m² Informacje dodatkowe: Poszukujemy ekipy murarzy do murowania ścian (ok.15...

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Sulęcin

Zlecę murowanie ścian, 60m², Turek

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 60m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

2024-06-04 do 2024-06-12

 • Turek

Dam zlecenie na murowanie ścian, 1650m², Powidz

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: Centrum Sportowe w Powidzu teren jednostki wojskowej Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1650m² Informacje dodatkowe: Murowanie z bloczka sil...

2024-04-18 do 2024-04-26

 • Powidz

Perfekcyjna Ściana Murowana

Przygotowanie ściany murowanej dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 1200m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Powidz

Zapytanie o murowanie ścian, 401-500m², Powidz

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: murowanie ścian silka 24 Termin rozpoczę...

2024-06-03 do 2024-06-11

 • Powidz

Murowanie ścian, 101-200m², Rogów

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-05-08 do 2024-05-16

 • Rogów
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty