Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Mysłowicach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 391 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Mysłowicach

Doskonałej Jakości Ściana Działowa Mysłowice

2 opinie
Murowanie ścian Mysłowice

Jesteś zdania, że doskonałej jakości ściana działowa to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Usługi budowlane i Remontowe W. Przybylski

1 opinia
Usługi budowlane i Remontowe W. Przybylski - Perfekcyjny Mur z Cegły Mysłowice

Zaufaj specjalistom w dziedzinie muru z cegły i zatrudnij Usługi budowlane i Remontowe W. Przybylski. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Fantastyczne Budowanie Ścian

4 opinie
METRówka - Fantastyczne Budowanie Ścian Mysłowice

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest budowanie ścian. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

PUH "AGNES" Agnieszka Golec

10 opinii
PUH "AGNES" Agnieszka Golec - Profesjonalna Ściana Murowana Mysłowice

Zaufaj ekspertom w dziedzinie ściany murowanej i zatrudnij PUH AGNES Agnieszka Golec. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dziś zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

Doskonałej Jakości Ściana

1 opinia
DAN-BUD - Doskonałej Jakości Ściana Mysłowice

Na wypadek jeśli szukasz profesjonalistów od ściany to skorzystaj z doświadczenia DAN-BUD. Mysłowice i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Wellbud

4 opinie
Wellbud - Fenomenalny Murarz Ścian Mysłowice

Planujesz wybrać rzetelnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Wellbud z Mysłowic jest na to skuteczną metodą. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Sun Fun & LED

1 opinia
Sun Fun & LED - Doskonała Ściana Mysłowice

Jeżeli nadal szukasz ekspertów od ściany to skorzystaj z doświadczenia Sun Fun LED. Mysłowice i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Świetna Ściana Działowa w Mysłowicach

1 opinia
DAW-BUD - Świetna Ściana Działowa w Mysłowicach

Na wypadek jeśli szukasz dobrej firmy od ściany działowej to skorzystaj z kwalifikacji DAW-BUD. Mysłowice i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

USŁUGI ZBROJARSKIE

3 opinie
USŁUGI ZBROJARSKIE - Porządna Ściana Murowana Mysłowice

Jeżeli potrzebujesz profesjonalistów od ściany murowanej to skorzystaj z doświadczenia USŁUGI ZBROJARSKIE. Mysłowice i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Przedzwoń i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Wybitny Murarz Ścian Mysłowice

3 opinie
DOCZ CONSTRUCTION realizacja inwestycji budowlanych - Wybitny Murarz Ścian Mysłowice

Gdy poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z DOCZ CONSTRUCTION realizacja inwestycji budowlanych są dla Ciebie idealni. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Mysłowicach (18)

Zlecenie na murowanie ścian, 60m², Mysłowice

Pierwszorzędne budowanie ścian to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w fachu murarza ścian. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Mysłowice

Ściana Mysłowice

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Mysłowice

Dam zlecenie na murowanie ścian, 30.00m², Mysłowice

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Dam zlecenie na murowanie ścian, 30.00m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie ściany murowanej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Mysłowice

Dam zlecenie na murowanie ścian, 30m², Mysłowice

Wykonanie ściany murowanej dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na murowanie ścian, 30m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Mysłowice

Dam zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Mysłowice

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: mieszkanie Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2024-04-24 do 2024-05-02

 • Mysłowice

Zapytanie o murowanie ścian, do 100m², Mysłowice

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2024-04-23 do 2024-05-01

 • Mysłowice

Solidne Budowanie Ścian Mysłowice

Chcesz znaleźć Zlecającego jako godny uwagi profesjonalista z zakresu solidnego budowania ścian? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

2024-03-22 do 2024-03-30

 • Mysłowice

Zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Mysłowice

Zaoszczędź sobie kłopotów i przyjmij zlecenie na wysokiej klasy stawianie ścian z miejscowościMysłowice. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-03-22 do 2024-03-30

 • Mysłowice

Profesjonalne Budowanie Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 15m² Informacje dodatkowe: Potrzebuje wyburzyć wnękę na drzwi i lekko przemo...

2023-12-15 do 2023-12-23

 • Mysłowice

Najlepsza Ściana Murowana Mysłowice

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 101-200m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Mysłowic i okolic. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

2023-12-07 do 2023-12-15

 • Mysłowice

Budowa Ściany Mysłowice

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 9500m² Informacje dodatkowe: Witamy Prosimy o cene jedno...

2023-12-08 do 2023-12-16

 • Sosnowiec

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 10000m², Sosnowiec

Klient napisał "Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 10000m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na potrzebę murarza ścian do realizacji usług z zakresu stawiania ścian. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma jest słuszną decyzją. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

2023-12-22 do 2023-12-30

 • Sosnowiec

Zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Sosnowiec

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecenie na murowanie ścian, do 100m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

2024-05-10 do 2024-05-18

 • Sosnowiec

Dobry Murarz Ścian Mysłowice

Klient szuka dobrego murarza ścian dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Murowanie ścian, do 100m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2024-03-03 do 2024-03-11

 • Sosnowiec

Staranna Ściana Murowana

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od ściany murowanej. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

2024-05-17 do 2024-05-25
dodano 8 dni temu

 • Sosnowiec

Zlecenie na murowanie ścian, 100m², Imielin

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-11-13 do 2023-11-21

 • Imielin

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 16000m², Katowice

Jako sprawdzona firma oraz dobry murarz ścian oferujesz swoje usługi na terenie Katowic lub w okolicy? Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

2024-01-02 do 2024-01-10

 • Katowice

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 101-200m², Katowice

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od ściany. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-01-12 do 2024-01-20

 • Katowice
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty