Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Nowej Soli

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Nowej Soli

Perfekcyjny Murarz Ścian

4 opinie
Murowanie ścian Nowa Sól

Zacznij działać z Dar Usługowa Handlowa jeśli szukasz perfekcyjnych murarzy ścian działających w miejscowości Nowa Sól lub w sąsiednich miastach. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

FX invest Sp. z o.o.

2 opinie
FX invest Sp. z o.o. - Perfekcyjny Mur z Cegły Nowa Sól

Zaufaj specjalistom w dziedzinie muru z cegły i zatrudnij FX invest Sp. z o.o.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Daniel Zimorski

1 opinia
Daniel Zimorski - Doskonała Ściana Murowana Nowa Sól

Zaufaj ekspertom w dziedzinie ściany murowanej i zatrudnij Daniel Zimorski. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Sumienny Murarz Ścian

4 opinie
SAUBER BUDOWNICTWO - Sumienny Murarz Ścian Nowa Sól

Firma SAUBER BUDOWNICTWO świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Nowa Sól i okolic. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Doskonała Ściana Działowa Nowa Sól

2 opinie
Zakład budowlany "ARBUD" - Doskonała Ściana Działowa Nowa Sól

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie ściany działowej i zatrudnij Zakład budowlany ARBUD. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Wyjątkowe Budowanie Ścian w Nowej Soli

1 opinia
Lux - Styl - Wyjątkowe Budowanie Ścian w Nowej Soli

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz prace tym zawodowcom w kwestii budowania ścian z Nowej Soli. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Zakład Remontowo Budowlany Piotr Radzichowski

2 opinie
Zakład Remontowo Budowlany Piotr Radzichowski - Rewelacyjne Murowanie Ścian Nowa Sól

Jeżeli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Zakład Remontowo Budowlany Piotr Radzichowski są dla Ciebie stworzeni. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Staranna Ściana Nowa Sól

9 opinii
REMBUD Krzysztof Gieroń - Staranna Ściana Nowa Sól

Przygotowanie ściany będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. REMBUD Krzysztof Gieroń ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Pierwszorzędna Ściana Działowa

2 opinie
Edgar Kuczmański EDITION - Pierwszorzędna Ściana Działowa Nowa Sól

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Edgar Kuczmański EDITION będzie najszybszą drogą. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Dobry Murarz Ścian

2 opinie
PETROPOL Piotr Pieprzyk - Dobry Murarz Ścian Nowa Sól

Stawianie ścian to najważniejszy temat dla ekipy z firmy PETROPOL Piotr Pieprzyk - są prawdziwymi ekspertami w fachu murarza ścian. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Nowej Soli (18)

Zlecę murowanie ścian, 250m², Nowa Sól

Zrealizuj zadanie profesjonalnego budowania ścian o treści "Zlecę murowanie ścian, 250m²", jako specjalista z miejscowości Nowa Sól. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Nowej Soli jesteś w ścisłej czołówce. Zachęcamy do zadawania pytań.

2023-02-16 do 2023-02-24

 • Nowa Sól

Świetna Ściana Murowana Nowa Sól

Ten Zleceniodawca potrzebuje dobrej firmy od ściany murowanej. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o murowanie ścian, 501m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

2023-02-06 do 2023-02-07

 • Nowa Sól

Rewelacyjna Ściana Murowana

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 800m² Informacje dodatkowe: Murowanie ścian z klinkieru gr. 6,5 cm Termin r...

2022-12-16 do 2022-12-24

 • Nowe Miasteczko

Zlecenie na murowanie ścian, 20m², Nowe Miasteczko

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 20m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2022-10-12 do 2022-10-20

 • Nowe Miasteczko

Zapotrzebowanie na prace murarskie, tynkarskie, do 35m², Przewóz

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiw...

2022-11-20 do 2022-11-28

 • Przewóz

Zlecenie na murowanie, SSO, 101-150m², Stary Kisielin

Technologia: murowany Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: SSO - prace murarskie Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: niepodpiwniczony Projekt: projekt in...

2022-12-20 do 2022-12-28

 • Stary Kisielin

Ściana Nowa Sól

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 401-500m² Termin rozpoczęcia prac: na...

2023-03-13 do 2023-03-21

 • Zielona Góra

Murarz Ścian Nowa Sól

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: Działka ROD, domek bez pozwolenia Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek ...

2023-03-08 do 2023-03-16

 • Zielona Góra

Zapytanie o murowanie ścian, 201-300m², Zielona Góra

Pokaż Zleceniodawcy, że takiej propozycji budowy ściany szybko nie znajdzie na terenie Zielonej Góry, więc jeżeli szuka opłacalnej budowy ściany to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

2023-03-23 do 2023-03-31
dodano 6 dni temu

 • Zielona Góra

Najwyższej Klasy Budowanie Ścian Nowa Sól

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 5m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-01-15 do 2023-01-23

 • Zielona Góra

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 201-300m², Lubiatów

Klient poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 201-300m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-03-22 do 2023-03-23

 • Lubiatów

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 280m², Lubiatów

Wybierz zapytanie dotyczące wysokiej klasy budowania ścian od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Lubuskiego. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-03-22 do 2023-03-30

 • Lubiatów

Zlecę prace murarskie, tynkarskie, do 35m², Świdnica

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę prace murarskie, tynkarskie, do 35m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

2022-09-28 do 2022-10-06

 • Świdnica

Zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Głogów

Jako specjalista złóż najlepszą ofertę budowy ściany. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim dużym doświadczeniu. Z pewnością zapytanie o treści "Zlecenie na murowanie ścian, do 100m²" jest idealne dla Ciebie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

2023-03-10 do 2023-03-10

 • Głogów

Ściana

Zrealizowanie ściany dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Murowanie ścian, 401-500m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2022-12-01 do 2022-12-09

 • Głogów

Wykwalifikowany Murarz Ścian

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie na murowanie ścian, do 100m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia wykwalifikowanego murarza ścian z zakresu stawiania ścian. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił i Twoja firma jest słuszną decyzją. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2023-02-11 do 2023-02-19

 • Głogów

Zapytanie o murowanie ścian, 1000m², Wiechlice

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek biurowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1000m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-01-25 do 2023-02-02

 • Wiechlice

Murarz Ścian

Pierwszorzędne budowanie ścian to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w fachu murarza ścian. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

2022-10-12 do 2022-10-20

 • Łagów
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty