Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Oleśnicy

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
639 946 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Oleśnicy

Zakład Ogólno Budowlany Marek Podgórski

1 opinia
Murowanie ścian Oleśnica

Powierz prace dotyczące murowania z klinkieru specjalistom firmy Zakład Ogólno Budowlany Marek Podgórski z miejscowości Oleśnica. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Oleśnicy są jednymi z najlepszych. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Rewelacyjna Ściana Murowana Oleśnica

2 opinie
Chatunia - Rewelacyjna Ściana Murowana Oleśnica

Firma Chatunia oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Oleśnicy oraz przyległych powiatów. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

WIDAR Usługi Remontowo - Wykończeniowe

1 opinia
WIDAR Usługi Remontowo - Wykończeniowe - Doskonałe Budowanie Ścian Oleśnica

Już od kilku lat pracownicy firmy WIDAR Usługi Remontowo - Wykończeniowe świadczą usługi z zakresu doskonałego budowania ścian, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Już teraz określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najlepsza Ściana Murowana Oleśnica

2 opinie
TPE Budownictwo Sp. z o.o. - Najlepsza Ściana Murowana Oleśnica

Jeśli szukasz profesjonalistów od ściany murowanej to trafiłeś w dobre miejsce - TPE Budownictwo Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Oleśnica to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

TOP-GEO BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

1 opinia
TOP-GEO BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Najlepsze Stawianie Ścian Oleśnica

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy TOP-GEO BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, która świadczy usługi stawiania ścian na bardzo wysokim poziomie. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - warto.

QLBUD FIRMA BUDOWLANA

2 opinie
QLBUD FIRMA BUDOWLANA - Doskonała Ściana Działowa Oleśnica

Jeżeli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z QLBUD FIRMA BUDOWLANA perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Zakład Ogólnobudowlany

4 opinie
Zakład Ogólnobudowlany - Rewelacyjne Murowanie Ścian Oleśnica

Starasz się odnaleźć godnego uwagi specjalistę z zakresu rewelacyjnego murowania ścian z Oleśnicy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Zakład Ogólnobudowlany jest Twoim rozwiązaniem. Ażeby uzyskać wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Porządny Mur z Cegły w Oleśnicy

11 opinii
Zakład Remontowo-Budowlany CEZ - Porządny Mur z Cegły w Oleśnicy

Zrealizowanie muru z cegły będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Zakład Remontowo-Budowlany CEZ ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Ciepła chata

9 opinii
Ciepła chata - Dobry Murarz Ścian Oleśnica

Ciepła chata świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Oleśnicy i z sąsiednich miast. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi Ogólnobudowlane Michał Prus

2 opinie
Usługi Ogólnobudowlane Michał Prus - Rewelacyjna Ściana Oleśnica

Jesteś zdania, że rewelacyjna ściana to trudny temat? Nic bardziej mylnego - murarze ścian z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Oleśnicy (14)

Wysokiej Klasy Murowanie Ścian Oleśnica

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2024-03-28 do 2024-04-05

 • Bierutów

Murarz Ścian Oleśnica

Pierwszorzędne budowanie ścian to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w fachu murarza ścian. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

2024-03-25 do 2024-04-02

 • Syców

Dam zlecenie na murowanie ścian, 24m², Syców

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na murowanie ścian, 24m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Dolnośląskiego oraz przyległych powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2024-03-22 do 2024-03-30

 • Syców

Ściana Murowana Oleśnica

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 125m² Informacje dodatkowe: Dom parterowy. Murowanie ścian z Ytonga, 7 słupów i wieniec...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Oleśnica

Zlecenie na murowanie ścian, 2000m², Syców

Zlecenie o treści - Zlecenie na murowanie ścian, 2000m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Dolnośląskie oraz przyległych powiatów. Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

2023-10-10 do 2023-10-18

 • Syców

Porządna Ściana Oleśnica

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 80m² Termin rozpoczęcia prac: 2024-06-14...

2024-01-01 do 2024-01-09

 • Zawonia

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, do 100m², Długołęka

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Położenie ścianek wewnątrz budynku z bloczków...

2023-12-05 do 2023-12-13

 • Długołęka

Murowanie Ścian

Oszczędź czas i przyjmij zapytanie o pierwszorzędne murowanie ścian w Dolnośląskim. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-10-31 do 2023-11-08

 • Długołęka

Rewelacyjna Budowa Ściany Oleśnica

Podjęcie decyzji o wyborze budowy ściany nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i znajdź najlepsze rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na roboty murarskie, około 700m2. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-04-15 do 2024-04-23
dodano 4 dni temu

 • Długołęka

Wysokiej Klasy Murarz Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-10-08 do 2023-10-16

 • Kobyla Góra

Dam zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Kobyla Góra

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-10-08 do 2023-10-16

 • Kobyla Góra

Tania Budowa Ściany

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dzien dobry, poszukuje ekipy do postawienia sciań działowy...

2024-02-25 do 2024-02-27

 • Mirków

Pierwszorzędne Murowanie Ścian

Masz zamiar wykonać zlecenie na murowanie ścian, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 101-200m² to dobry pomysł. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

2024-03-11 do 2024-03-19

 • Domaszczyn

Pierwszorzędna Budowa Ściany

Jako ekspert złóż bezkonkurencyjną ofertę budowy ściany. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zapytanie o treści "Zapytanie o murowanie ścian, 101-200m²" jest stworzone dla Ciebie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zobacz!

2023-12-29 do 2024-01-02

 • Mirków
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty