Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Ostrołęce

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
565 454 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Ostrołęce

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

1 opinia
Murowanie ścian Ostrołęka

Znalezienie bezkonkurencyjnej budowy ściany może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale BERKER DOMINIS Sp. z o.o. na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najwyższej Klasy Budowa Ściany Ostrołęka

4 opinie
Tomasz Mierzejewski - Najwyższej Klasy Budowa Ściany Ostrołęka

Zdecydowanie o wyborze budowy ściany nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Tomasz Mierzejewski dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

LEM-BUD

5 opinii
LEM-BUD - Świetny Mur z Cegły Ostrołęka

Planujesz wybrać solidnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? LEM-BUD będzie najszybszą drogą. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

F. H. U. Bieniecki Kamil Bieniecki

2 opinie
F. H. U. Bieniecki Kamil Bieniecki - Doskonałe Murowanie Ścian Ostrołęka

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć prace tym fachowcom od murowania ścian. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Rewelacyjna Ściana Murowana

5 opinii
Wykończenia - Rewelacyjna Ściana Murowana Ostrołęka

Jeszcze szukasz specjalisty od ściany murowanej? Skorzystaj z kwalifikacji Wykończenia. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - sprawdź!

Rewelacyjne Stawianie Ścian

1 opinia
Zielone Inwestycje PL sp. z o.o - Rewelacyjne Stawianie Ścian Ostrołęka

Od wielu lat pracownicy firmy Zielone Inwestycje PL sp. z o.o oferują usługi z zakresu rewelacyjnego stawiania ścian, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Brak Brak

1 opinia
Brak Brak - Najlepsze Murowanie z Klinkieru Ostrołęka

Powierz prace dotyczące murowania z klinkieru specjalistom firmy Brak Brak z miejscowości Ostrołęka. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Ostrołęki są jednymi z najlepszych. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Firma Usługowa Łukasz Przyłecki

Firma Usługowa Łukasz Przyłecki - Wysokiej Klasy Murowanie Ścian Ostrołęka

W przypadku, gdy szukasz wysokiej klasy murowania ścian w rejonie Ostrołęki i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to wykorzystaj doświadczenie Firma Usługowa Łukasz Przyłecki. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Doskonałe Stawianie Ścian w Ostrołęce

Darex firma budowlana Dariusz Jóźwiak - Doskonałe Stawianie Ścian w Ostrołęce

Już od kilku lat pracownicy Darex firma budowlana Dariusz Jóźwiak świadczą usługi z zakresu doskonałego stawiania ścian, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Pierwszorzędne Budowanie Ścian Ostrołęka

Usługi Budowlane Paweł Mielnicki - Pierwszorzędne Budowanie Ścian Ostrołęka

W przypadku, gdy interesuje Cię pierwszorzędne budowanie ścian w rejonie Ostrołęki i oczekujesz dużego zaangażowania to zaufaj doświadczeniu Usługi Budowlane Paweł Mielnicki. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Ostrołęce (15)

Murowanie ścian, 4m², Ostrołęka

Ten Zleceniodawca jeszcze poszukuje profesjonalistów od ściany murowanej. Napisał zlecenie o treści - Murowanie ścian, 4m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

 • Ostrołęka

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 4m², Ostrołęka

Przyjmij zlecenie pierwszorzędnego budowania ścian o treści "Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 4m²", jako ekspert z miejscowości Ostrołęka. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Ostrołęki jesteś jednym z najlepszych. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

 • Ostrołęka

Doskonałej Jakości Ściana Murowana Ostrołęka

Ten Klient poszukuje profesjonalistów od ściany murowanej. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na murowanie ścian, do 100m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Złóż propozycję dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

2022-10-17 do 2022-10-25

 • Ostrołęka

Zlecę murowanie ścian, 101-200m², Ostrołęka

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Wymurowanie ścian działowych i montaż płyt g...

2022-07-30 do 2022-08-07

 • Ostrołęka

Tania Budowa Ściany Ostrołęka

Doprowadź do tego, że budowa ściany nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z dziedziny budowy ściany sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na murowanie ścian, 4m². Przedstaw ofertę temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

 • Ostrołęka

Zlecenie na murowanie ścian, 4m², Ostrołęka

Jako murarz ścian z olbrzymim doświadczeniem i specjalista zawsze gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Zlecenie na murowanie ścian, 4m²". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

 • Ostrołęka

Zlecę murowanie ścian, 8500m², Łomża

Wykonaj zadanie rewelacyjnego budowania ścian o treści "Zlecę murowanie ścian, 8500m²", jako profesjonalista z miejscowości Łomża. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Łomży jesteś jednym z najlepszych. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2022-10-24 do 2022-11-01

 • Łomża

Murarz Ścian Ostrołęka

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: mieszkanie Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 16m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2022-10-03 do 2022-10-11

 • Łomża

Dam zlecenie na prace murarskie, tynkarskie, do 35m², Rzewnie

Wciąż możesz odpowiedzieć na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od ściany murowanej. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2022-11-07 do 2022-11-15

 • Rzewnie

Stawianie Ścian Ostrołęka

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: ni...

2022-12-03 do 2022-12-11

 • Rzewnie

Profesjonalne Murowanie Ścian Ostrołęka

Szukasz zlecenia jako godny zaufania profesjonalista z zakresu profesjonalnego murowania ścian z Ostrowi Mazowieckiej? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2022-07-27 do 2022-08-04

 • Ostrów Mazowiecka

Zlecenie na murowanie ścian, 3500m², Ostrów Mazowiecka

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 3500m² Informacje dodatkowe: -silikat 24 cm Termin rozpoczęcia p...

2022-09-07 do 2022-09-15

 • Ostrów Mazowiecka

Perfekcyjna Ściana

Ten Klient jeszcze potrzebuje profesjonalistów od ściany. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na roboty murowe, łącznie ok. 6520m2, chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

2022-08-11 do 2022-08-19

 • Ostrów Mazowiecka

Zlecenie na roboty murowe, łącznie ok. 6520m2, Ostrów Mazowiecka

Zakres zlecenia: roboty murowe Rodzaj prac: - pustak ceramiczny (Porotherm) wym. 25x38x24cm - 4800m2, - pustak 11,5x50x24cm - 1470m2, - pustak 8x50x24cm - 250m2. Informacje dodatkowe: - spoiny poziome, - spoiny pi...

2022-08-22 do 2022-08-30

 • Ostrów Mazowiecka

Ściana

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na murowanie ścian, do 100m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2022-09-25 do 2022-10-03

 • Nowy borek
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty