Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Ostrołęce

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 157 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Ostrołęce

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

2 opinie
Murowanie ścian Ostrołęka

Znalezienie bezkonkurencyjnej budowy ściany może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale BERKER DOMINIS Sp. z o.o. na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najwyższej Klasy Budowa Ściany Ostrołęka

8 opinii
Tomasz Mierzejewski - Najwyższej Klasy Budowa Ściany Ostrołęka

Zdecydowanie o wyborze budowy ściany nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Tomasz Mierzejewski dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Zielone Inwestycje PL sp. z o.o

1 opinia
Zielone Inwestycje PL sp. z o.o - Świetny Mur z Cegły Ostrołęka

Planujesz wybrać solidnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Zielone Inwestycje PL sp. z o.o będzie najszybszą drogą. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

LEM-BUD

5 opinii
LEM-BUD - Doskonałe Murowanie Ścian Ostrołęka

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć prace tym fachowcom od murowania ścian. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Rewelacyjna Ściana Murowana

7 opinii
Wykończenia - Rewelacyjna Ściana Murowana Ostrołęka

Jeszcze szukasz specjalisty od ściany murowanej? Skorzystaj z kwalifikacji Wykończenia. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - sprawdź!

Rewelacyjne Stawianie Ścian

2 opinie
F. H. U. Bieniecki Kamil Bieniecki - Rewelacyjne Stawianie Ścian Ostrołęka

Od wielu lat pracownicy firmy F. H. U. Bieniecki Kamil Bieniecki oferują usługi z zakresu rewelacyjnego stawiania ścian, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Brak Brak

1 opinia
Brak Brak - Najlepsze Murowanie z Klinkieru Ostrołęka

Powierz prace dotyczące murowania z klinkieru specjalistom firmy Brak Brak z miejscowości Ostrołęka. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Ostrołęki są jednymi z najlepszych. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Darex firma budowlana Dariusz Jóźwiak

Darex firma budowlana Dariusz Jóźwiak - Wysokiej Klasy Murowanie Ścian Ostrołęka

W przypadku, gdy szukasz wysokiej klasy murowania ścian w rejonie Ostrołęki i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to wykorzystaj doświadczenie Darex firma budowlana Dariusz Jóźwiak. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Doskonałe Stawianie Ścian w Ostrołęce

Firma Usługowa Łukasz Przyłęcki - Doskonałe Stawianie Ścian w Ostrołęce

Już od kilku lat pracownicy Firma Usługowa Łukasz Przyłęcki świadczą usługi z zakresu doskonałego stawiania ścian, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Pierwszorzędne Budowanie Ścian Ostrołęka

Usługi Budowlane Paweł Mielnicki - Pierwszorzędne Budowanie Ścian Ostrołęka

W przypadku, gdy interesuje Cię pierwszorzędne budowanie ścian w rejonie Ostrołęki i oczekujesz dużego zaangażowania to zaufaj doświadczeniu Usługi Budowlane Paweł Mielnicki. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Ostrołęce (16)

Perfekcyjny Murarz Ścian Ostrołęka

Jako sprawdzony wykonawca i perfekcyjny murarz ścian działasz w miejscowości Ostrołęka i w sąsiednich miastach? Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2024-04-05 do 2024-04-08

 • Ostrołęka

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 3000m², Ostrołęka

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 3000m² Informacje dodatkowe: szukamy brygady murarzy do wykonania pr...

2024-03-05 do 2024-03-13

 • Ostrołęka

Zlecenie na murowanie ścian, 40m², Pokrzywnica

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 40m² Informacje dodatkowe: Murowanie ścian fundamentowych z bloczka betonowego. 40 m2 ś...

2024-06-12 do 2024-06-20

 • Pokrzywnica

Dam zlecenie na murowanie ścian, 25m², Marianów

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na murowanie ścian, 25m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Mazowieckie oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - warto.

2024-02-17 do 2024-02-25

 • Marianów

Ściana Murowana Ostrołęka

Wciąż możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od ściany murowanej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

2024-07-01 do 2024-07-09

 • Sadowne

Fantastyczne Stawianie Ścian Ostrołęka

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2024-07-01 do 2024-07-09

 • Sadowne

Perfekcyjna Ściana Murowana

Na wypadek jeśli jeszcze jako ekspert od ściany murowanej potrzebujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 50m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Mazowieckiego na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Już teraz skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-03-31 do 2024-04-08

 • Wielątki rosochate

Zapytanie o murowanie ścian, 30m², Wyszków

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 30m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2024-03-08 do 2024-03-16

 • Wyszków

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 4000m², Pułtusk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 4000m² Informacje dodatkowe: Poniżej przesyłam zestawienie ilościowe: 1) Ściany murowa...

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Pułtusk

Najwyższej Klasy Murowanie Ścian Ostrołęka

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 4000m² Informacje dodatkowe: Poniżej przesyłam zestawienie ilościowe 1) Ścian...

2024-02-27 do 2024-02-28

 • Pułtusk

Solidna Ściana Murowana

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Zlecę wykonanie ścian murowanyc...

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Pułtusk

Dam zlecenie na murowanie ścian, 501m², Pułtusk

Powiedz Klientowi, że lepszej propozycji budowy ściany szybko nie znajdzie na terenie Pułtuska, więc jeśli poszukuje taniej budowy ściany to bezzwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-01-23 do 2024-01-31

 • Pułtusk

Budowa Ściany Ostrołęka

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 2500m² Informacje dodatkowe: Poniżej przesyłam zestawienie ilościowe1) Ściany murowane...

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Pułtusk

Dam zlecenie na murowanie ścian, 1000m², Pułtusk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1000m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Zlecę murowania ścian, zamurowania...

2024-01-25 do 2024-02-02

 • Pułtusk

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 2000m², Pisz

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania fachowiec z zakresu najwyższej klasy stawiania ścian z Pisza? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

2024-05-21 do 2024-05-29

 • Pisz

Zlecę murowanie ścian, 35m², Szczytno

Chcesz wykonać zlecenie na murowanie ścian, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Zlecę murowanie ścian, 35m² to dobry wybór. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2024-05-05 do 2024-05-13

 • Szczytno
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty