Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Ostrołęce

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
613 822 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Ostrołęce

Tomasz Mierzejewski

6 opinii
Murowanie ścian Ostrołęka

Znalezienie bezkonkurencyjnej budowy ściany może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Tomasz Mierzejewski na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najwyższej Klasy Budowa Ściany Ostrołęka

2 opinie
BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Budowa Ściany Ostrołęka

Zdecydowanie o wyborze budowy ściany nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z BERKER DOMINIS Sp. z o.o. dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Wykończenia

7 opinii
Wykończenia - Świetny Mur z Cegły Ostrołęka

Planujesz wybrać solidnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Wykończenia będzie najszybszą drogą. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

F. H. U. Bieniecki Kamil Bieniecki

2 opinie
F. H. U. Bieniecki Kamil Bieniecki - Doskonałe Murowanie Ścian Ostrołęka

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć prace tym fachowcom od murowania ścian. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Rewelacyjna Ściana Murowana

5 opinii
LEM-BUD - Rewelacyjna Ściana Murowana Ostrołęka

Jeszcze szukasz specjalisty od ściany murowanej? Skorzystaj z kwalifikacji LEM-BUD. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - sprawdź!

Rewelacyjne Stawianie Ścian

1 opinia
Zielone Inwestycje PL sp. z o.o - Rewelacyjne Stawianie Ścian Ostrołęka

Od wielu lat pracownicy firmy Zielone Inwestycje PL sp. z o.o oferują usługi z zakresu rewelacyjnego stawiania ścian, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Brak Brak

1 opinia
Brak Brak - Najlepsze Murowanie z Klinkieru Ostrołęka

Powierz prace dotyczące murowania z klinkieru specjalistom firmy Brak Brak z miejscowości Ostrołęka. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Ostrołęki są jednymi z najlepszych. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Firma Usługowa Łukasz Przyłęcki

Firma Usługowa Łukasz Przyłęcki - Wysokiej Klasy Murowanie Ścian Ostrołęka

W przypadku, gdy szukasz wysokiej klasy murowania ścian w rejonie Ostrołęki i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to wykorzystaj doświadczenie Firma Usługowa Łukasz Przyłęcki. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Doskonałe Stawianie Ścian w Ostrołęce

Darex firma budowlana Dariusz Jóźwiak - Doskonałe Stawianie Ścian w Ostrołęce

Już od kilku lat pracownicy Darex firma budowlana Dariusz Jóźwiak świadczą usługi z zakresu doskonałego stawiania ścian, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Pierwszorzędne Budowanie Ścian Ostrołęka

Usługi Budowlane Paweł Mielnicki - Pierwszorzędne Budowanie Ścian Ostrołęka

W przypadku, gdy interesuje Cię pierwszorzędne budowanie ścian w rejonie Ostrołęki i oczekujesz dużego zaangażowania to zaufaj doświadczeniu Usługi Budowlane Paweł Mielnicki. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Ostrołęce (15)

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, do 100m², Ostrołęka

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu profesjonalnego budowania ścian odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Zapotrzebowanie na murowanie ścian, do 100m² i zostało złożone przez sprawdzonego Konsumenta. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2023-08-27 do 2023-09-04

 • Ostrołęka

Doskonałe Stawianie Ścian Ostrołęka

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Poszukuję wykonawcy do budowy scian dzialowych w remontowan...

2023-06-25 do 2023-07-03

 • Helenów

Murowanie ścian, do 100m², Helenów

Przekonaj się, że Klienci zlecający stawianie ścian są pewni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od stawiania ścian. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

2023-09-18 do 2023-09-26

 • Helenów

Stawianie Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 401-500m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-18 do 2023-07-26

 • Łomża

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 754m², Łomża

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 754m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-10-02...

2023-08-08 do 2023-08-16

 • Łomża

Szukam ekipy do prac murarskich, tynkarskich, 501-800m², Maków Mazowiecki

Zlecenie o treści - Szukam ekipy do prac murarskich, tynkarskich, 501-800m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Maków Mazowiecki oraz przyległych powiatów. Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

2023-09-26 do 2023-10-04

 • Maków Mazowiecki

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, do 100m², Marianów

Poszukujesz zlecenia jako fachowiec od wyjątkowego stawiania ścian w miejscowości Mazowieckie lub w pobliskim rejonie? Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-11-26 do 2023-12-04
dodano 3 dni temu

 • Marianów

Najwyższej Klasy Murarz Ścian Ostrołęka

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 50m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-08-22 do 2023-08-24

 • Leszno

Zlecę murowanie ścian, 12m², Sadowne

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 12m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-06-18 do 2023-06-26

 • Sadowne

Murowanie Ścian Ostrołęka

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 600m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-10-15 do 2023-10-23

 • Jedwabne

Murowanie ścian, 3m², Kiełczew

Potrzebujesz zlecenia jako ekspert od perfekcyjnego stawiania ścian w rejonie Mazowieckiego lub w pobliskich miastach? Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-08-19 do 2023-08-27

 • Kiełczew

Solidny Murarz Ścian

Klient szuka solidnego murarza ścian dla siebie i pisze - Murowanie ścian, do 100m². Jeśli oferujesz całe spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2023-06-13 do 2023-06-21

 • Wyszków

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 6000m², Pułtusk

Nadal masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od ściany. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

2023-10-31 do 2023-11-08

 • Pułtusk

Dam zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Czyżew

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy murowanie ścian w rejonie Podlaskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na murowanie ścian, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

2023-11-22 do 2023-11-30
dodano 7 dni temu

 • Czyżew

Zlecenie na murowanie ścian, 401-500m², Pisz

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako profesjonalista od ściany murowanej. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

2023-09-08 do 2023-09-16

 • Pisz
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty