Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Sokółce

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
639 119 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Sokółce

PRBNI ŁK

5 opinii
Murowanie ścian Sokółka

Wiele długich lat pracownicy firmy PRBNI ŁK wykonują usługi z zakresu wysokiej klasy murowania z klinkieru, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Doskonała Ściana Działowa w Sokółce

3 opinie
DEC MARCIN DEC - Doskonała Ściana Działowa w Sokółce

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie ściany działowej i zatrudnij DEC MARCIN DEC. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Tania Budowa Ściany Sokółka

Majster ok usługi remontowo-budowlane Oszmian Krzysztof - Tania Budowa Ściany Sokółka

Każdy, kto poszukuje budowy ściany winien koniecznie zgłosić się do Majster ok usługi remontowo-budowlane Oszmian Krzysztof i poznać atrakcyjne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

GeneralBuilding

GeneralBuilding - Pierwszorzędna Ściana Działowa Sokółka

Wykonanie ściany działowej będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. GeneralBuilding ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Silverhouse

Silverhouse - Fenomenalny Murarz Ścian Sokółka

Planujesz wybrać rzetelnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Silverhouse z Sokółki jest na to skuteczną metodą. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Wysbud Michał Wysocki

Wysbud Michał Wysocki - Fantastyczne Budowanie Ścian Sokółka

Uwierz ekspertom w dziedzinie ściany działowej i zatrudnij Wysbud Michał Wysocki. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Paweł Popiełuszko Usługi Remontowe

Paweł Popiełuszko Usługi Remontowe - Pierwszorzędna Ściana Sokółka

Zrealizowanie ściany będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Paweł Popiełuszko Usługi Remontowe ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin!

Pierwszorzędne Murowanie z Klinkieru

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA - Pierwszorzędne Murowanie z Klinkieru Sokółka

Pragniesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę z zakresu pierwszorzędnego murowania z klinkieru do realizacji zaplanowanych działań? Firma FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA jest gotowa Ci pomóc. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Tombud

Tombud - Najwyższej Klasy Stawianie Ścian Sokółka

Planujesz wybrać godnego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? Tombud z Sokółki jest na to najlepszym rozwiązaniem. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Pierwszorzędne Budowanie Ścian Sokółka

NAM-POL Krzysztof Namojlik - Pierwszorzędne Budowanie Ścian Sokółka

Potrzebujesz murarzy ścian od pierwszorzędnego budowania ścian w miejscowości Sokółka lub w rejonie powiatu? Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Sokółce (15)

Dam zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Dąbrowa Białostocka

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiej propozycji budowy ściany szybko nie znajdzie w miejscowości Podlaskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje znakomitej budowy ściany to koniecznie powinien wybrać Twoją Firmę. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

2024-03-08 do 2024-03-16

 • Dąbrowa Białostocka

Znakomita Ściana Murowana Sokółka

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: murowanie fundamentów z bloczków betonowych muro...

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Dobrzyniewo duże

Zapytanie o murowanie ścian, 201-300m², Białystok

Upewnij się, że Klienci zlecający murowanie ścian są rzetelni. Wyślij ofertę jako specjalista od murowania ścian. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2023-11-07 do 2023-11-15

 • Białystok

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 60m², Białystok

Klient napisał "Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 60m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na zlecenie wysokiej klasy murarza ścian z zakresu budowania ścian. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma jest najlepszą decyzją. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Białystok

Perfekcyjne Murowanie Ścian Sokółka

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-12-27 do 2024-01-04

 • Białystok

Zlecenie na murowanie ścian, 80m², Białystok

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 80m² Informacje dodatkowe: Murowanie ścian beton komórkowy plus wieniec około 17...

2023-12-09 do 2023-12-17

 • Białystok

Murowanie ścian, 80m², Białystok

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 80m² Informacje dodatkowe: Murowanie beton komórkowy na klej Termin rozpoczęcia prac:...

2023-12-09 do 2023-12-17

 • Białystok

Zlecę murowanie ścian, 700m², Białystok

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 700m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-11-07 do 2023-11-15

 • Białystok

Doskonałe Stawianie Ścian Sokółka

Zlecający poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Murowanie ścian, 20m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę.

2024-04-14 do 2024-04-22
dodano wczoraj o 19:19

 • Białystok

Murowanie ścian, 48m², Kleosin

Ten Klient uważa, że doskonała ściana murowana to skomplikowany temat. Wysłał zlecenie o treści "Murowanie ścian, 48m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Pokaż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2023-10-09 do 2023-10-12

 • Kleosin

Zlecenie na murowanie ścian, 48m², Kleosin

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 48m² Informacje dodatkowe: Przedmiotem inwestycji jest przebudowa poddasza poprzez podn...

2023-10-09 do 2023-10-09

 • Kleosin

Staranna Ściana Murowana

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od ściany murowanej. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Augustów

Najwyższej Klasy Murarz Ścian Sokółka

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Dam zlecenie na murowanie ścian, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-01-04 do 2024-01-12

 • Augustów

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 3000m², Grajewo

Powiedz Klientowi, że lepszej propozycji budowy ściany szybko nie znajdzie na terenie Grajewa, więc jeśli poszukuje taniej budowy ściany to bezzwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-12-27 do 2024-01-04

 • Grajewo

Wysokiej Klasy Stawianie Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 600m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-10-15 do 2023-10-23

 • Jedwabne
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty