Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Szydłowcu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Szydłowcu

Profesjonalne Murowanie Ścian Szydłowiec

2 opinie
Murowanie ścian Szydłowiec

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę z zakresu profesjonalnego murowania ścian z Szydłowca do realizacji zaplanowanych działań? Firma Euro Kamień Patryk Dujka jest gotowa Ci pomóc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Pierwszorzędna Ściana

3 opinie
ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY - Pierwszorzędna Ściana Szydłowiec

Nadal poszukujesz dobrej firmy od ściany? Skorzystaj z kwalifikacji ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Pierwszorzędny Murarz Ścian

3 opinie
Renovation Usługi Remontowo-Budowlane Krystian Pajek - Pierwszorzędny Murarz Ścian Szydłowiec

Szukasz murarza ścian do realizacji usług z zakresu murowania z klinkieru? Dobrze trafiłeś, ta firma jest firmą, której szukasz. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Najlepsza Ściana Murowana

1 opinia
AD-DAR - Najlepsza Ściana Murowana Szydłowiec

Jesteś zdania, że najlepsza ściana murowana to trudny temat? Nic bardziej mylnego - murarze ścian z AD-DAR posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Perfekcyjna Ściana Murowana Szydłowiec

1 opinia
M.P-BUD - Perfekcyjna Ściana Murowana Szydłowiec

Zrealizowanie ściany murowanej będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. M.P-BUD ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

P.P.H.U "M.M. DEPO"

6 opinii
P.P.H.U "M.M. DEPO" - Doskonałe Murowanie Ścian Szydłowiec

Uniknij problemów i zleć twoje zadanie specjalistom od murowania ścian. Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najlepsze Murowanie z Klinkieru

BUDOMAX - Najlepsze Murowanie z Klinkieru Szydłowiec

Przygotowanie ściany będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. BUDOMAX ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - sprawdź!

Profesjonalne Stawianie Ścian w Szydłowcu

Raf Bud - Profesjonalne Stawianie Ścian w Szydłowcu

Raf Bud zajmuje się usługami z zakresu stawiania ścian. Wyróżnia się solidnymi opiniami Klientów. Ci murarze ścian nie mają sobie równych. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Jakub loch

Jakub loch - Rewelacyjna Ściana Murowana Szydłowiec

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Jakub loch są dla Ciebie idealni. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Roofen Bud

Roofen Bud - Najwyższej Klasy Murowanie Ścian Szydłowiec

Szukasz murarzy ścian od najwyższej klasy murowania ścian w rejonie Szydłowca lub w przyległych miastach? Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Szydłowcu (18)

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 201-300m², Kowala Stępocina

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-08-13 do 2023-08-21

 • Kowala Stępocina

Sumienny Murarz Ścian Szydłowiec

Solidne budowanie ścian to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w fachu murarza ścian. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-06-28 do 2023-07-06

 • Skarżysko-Kamienna

Porządna Ściana Szydłowiec

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Ściany fundamentowe Termin rozpoczęcia prac: 2023-08-01...

2023-06-11 do 2023-06-19

 • Bliżyn

Zlecenie na murowanie ścian, 15.000m2, Radom

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 15000m² Informacje dodatkowe: najlepiej fajna ekipa ok. 8-10...

2023-06-14 do 2023-06-22

 • Radom

Opłacalna Budowa Ściany Szydłowiec

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: mieszkanie Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 10000m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-06-25 do 2023-07-03

 • Radom

Zlecenie na murowanie ścian, 1500m², Radom

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1500m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-10-19 do 2023-10-27

 • Radom

Ściana

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 700m² Informacje dodatkowe: Murowani...

2023-11-07 do 2023-11-15

 • Radom

Zapytanie o murowanie ścian, 700m², Radom

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 700m² Informacje dodatk...

2023-10-25 do 2023-11-02

 • Radom

Fantastyczne Stawianie Ścian Szydłowiec

Masz zamiar przyjąć zlecenie na stawianie ścian, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zlecenie na murowanie ścian, 7m² to wspaniały pomysł. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-10-23 do 2023-10-31

 • Radom

Profesjonalna Ściana

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

2023-11-24 do 2023-12-02

 • Radom

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, do 100m², Radom

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Poszukuję ekipy murarzy, do wymurowania ścian...

2023-09-01 do 2023-09-09

 • Radom

Murowanie ścian, do 100m², Radom

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Podział biura, ścianka dzieląca, wygłuszająca, bez i...

2023-11-28 do 2023-12-06

 • Radom

Dam zlecenie na murowanie ścian, 50m², Końskie

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny uwagi fachowiec z zakresu wysokiej klasy stawiania ścian z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2023-09-06 do 2023-09-14

 • Końskie

Najlepsze Stawianie Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Ok 170 m2 ściany nośnej oraz ok. 120 ...

2023-11-05 do 2023-11-13

 • Masłów

Świetna Ściana Murowana Szydłowiec

Ten Zleceniodawca potrzebuje dobrej firmy od ściany murowanej. Napisał zlecenie o treści - Zlecę murowanie ścian, do 100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

2023-10-09 do 2023-10-17

 • Miedziana Góra

Fantastyczne Murowanie Ścian

Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 101-200m²". Przyjmij zlecenie fantastycznego murowania ścian jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do realizacji zleceń z okolic Świętokrzyskiego i pobliskich miast. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-11-03 do 2023-11-11

 • Ćmińsk

Murowanie ścian, 50m², Michałowice-Wieś

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako profesjonalista od ściany murowanej. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2023-08-30 do 2023-09-07

 • Michałowice-Wieś

Zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Górno

Jako sprawdzona firma oraz dobry murarz ścian oferujesz swoje usługi na terenie Świętokrzyskiego lub w okolicy? Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

2023-07-18 do 2023-07-26

 • Górno
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty