Kategorie
Szukaj

Mycie dachów w Gdańsku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
644 274 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Mycie dachów jest procesem, który pozwala na dokładne ich wyczyszczenie z nagromadzonych przez dłuższy czas zabrudzeń. Nasze dachy są narażone na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne, takie jak: deszcz, śnieg, czy grad. W porze letniej z kolei wystawione są na silne działanie promieni słonecznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych usługodawców, którzy na co dzień zajmują się profesjonalnym myciem dachów. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za ich pracę oraz kiedy powinno się skorzystać z takiej usługi. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się myciem dachów, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Rozpoczynając mycie dachu – należy dokładnie go obejrzeć. Jeżeli uległ on przez lata znacznemu uszkodzeniu, może okazać się, że niezbędna będzie wymiana pokrycia dachowego. Należy się wtedy liczyć z koniecznością montażu pokrycia dachowego. Jeśli dach jest w dobrym stanie, należy odpowiedzieć sobie na pytanie – czym należy ów dach czyścić. Istnieje kilka sposobów na umycie naszego dachu. Mamy do dyspozycji również różne środki, które możemy wykorzystać do tego celu. Jakie więc zastosować środki do mycia dachów z blachy? Zazwyczaj wystarczy nam woda pod stosunkowo dużym ciśnieniem. Najlepiej, jeżeli w tym celu skorzystamy z myjki ciśnieniowej. W przypadku większych zabrudzeń – dobrym pomysłem może być wykorzystanie środków czyszcząco-odtłuszczających.

W kwestii techniki mycia dachów zaleca się, aby zaczynać od części górnej i powoli, systematycznie schodzić w dół. Należy pamiętać, aby skierować dyszę od kalenicy w dół. W przeciwnym razie może dojść do sytuacji, w której woda wpłynie między arkusze blaszane i zmoczy termoizolację. Nie należy zapomnieć również o umyciu obróbek blacharskich. Są to małe elementy, które, choć może nie posiadają dużych walorów estetycznych, odgrywają istotną rolę w zabezpieczeniu dachu przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Nie należy również polewać dachu przy pomocy węża stojąc obok domu. Trudniejsze zabrudzenia można wyczyścić przy pomocy miękkiej szczotki. Podczas mycia naszego dachu możemy pokusić się także o umycie elewacji naszego domu, by odzyskać naszemu domu blask.

W pewnych okolicznościach może zajść konieczność pomalowania dachu na nowo. Jak dobrać środek do mycia dachu przed malowaniem? W tym zakresie zrobimy najlepiej, jeżeli zdamy się na opinię producenta blachodachówki. To właśnie on powinien udzielić nam szczegółowych wskazówek, jakich środków możemy użyć bez uszczerbku dla naszego dachu. Możemy zastosować np. terpen pomarańczowy lub też biały alkohol. Najpierw jednak powinniśmy sprawdzić, czy takie detergenty nie odbarwią naszego dachu. Czasami zaleca się, aby do mycia dachu użyć szamponu samochodowego z woskiem. Jeżeli zdecydujemy się na taki właśnie krok, pamiętajmy, aby po jego użyciu dokładnie spłukać środek czyszczący z dachu.

Mycie i malowanie dachów to nie są proste zadania. Jeżeli nie czujemy się na siłach, możemy powierzyć je firmie, która oferuje profesjonalne mycie dachów.

Sprawdź najlepszych specjalistów od mycia dachów w Gdańsku

SERVICE CONSTRUCTION Sp. z o.o.

47 opinii
Mycie dachów Gdańsk

Od lat pracownicy SERVICE CONSTRUCTION Sp. z o.o. realizują usługi z zakresu wysokiej klasy czyszczenia dachu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

Clean-IsGood

41 opinii
Clean-IsGood - Solidne Czyszczenie Dachu Gdańsk

Zleć zadanie solidnego czyszczenia dachu ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Gdańska i sąsiednich powiatów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

BIOTOP Malowanie dachów

35 opinii
BIOTOP Malowanie dachów - Dobre Mycie Dachówki Gdańsk

Każdy, kto poszukuje mycia dachówki musi już teraz zgłosić się do BIOTOP Malowanie dachów i poznać świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Brudtech

8 opinii
Brudtech - Fantastyczne Czyszczenie Dachu Gdańsk

Starasz się odnaleźć dobrego fachowca z zakresu fantastycznego czyszczenia dachu z Gdańska do realizacji zaplanowanych działań? Firma Brudtech jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Prace wysokościowe

1 opinia
Prace wysokościowe - Tanie Mycie Dachów Gdańsk

Mycie dachów i szczegóły z tego wynikające przestaną być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę Prace wysokościowe. Profesjonalni eksperci z dziedziny mycia dachów pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

Najwyższej Klasy Renowacja Dachu Gdańsk

3 opinie
Szuru-Buru Robert Suchodolski - Najwyższej Klasy Renowacja Dachu Gdańsk

Wybranie renowacji dachu nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Szuru-Buru Robert Suchodolski udzielą rad i dobiorą dopasowne rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Home-R Mycie z Pasją

7 opinii
Home-R Mycie z Pasją - Tanie Mycie Dachówki Gdańsk

Home-R Mycie z Pasją zapewnia bogatą ofertę taniego mycia dachówki gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Deker

13 opinii
Deker - Rewelacyjne Mycie Dachów Gdańsk

Znalezienie rewelacyjnego mycia dachów może być skomplikowane, ale Deker na pewno pomoże Ci w znalezieniu najlepszego produktu. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

Usługi dekarskie Michał Strakowski

38 opinii
Usługi dekarskie Michał Strakowski - Świetne Mycie Dachówki Gdańsk

Usługi dekarskie Michał Strakowski zapewnia bogatą ofertę świetnego mycia dachówki gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Aquacleaning24

8 opinii
Aquacleaning24 - Korzystne Czyszczenie Dachówki Gdańsk

Jeżeli poszukujesz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Aquacleaning24 są dla Ciebie idealni. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Aktualne zlecenia na mycie dachów w Gdańsku (18)

Czyszczenie Dachów Gdańsk

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Dach: jednospadowy Zakres usługi: impregnacja dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 51-100m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystani...

2024-04-29 do 2024-05-07

 • Gdańsk

Zapotrzebowanie na mycie dachu, 51-100m², Gdańsk

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 51-100m² Rodzaj pokrycia: blacha na rąbek Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Gdańsk

Mycie Dachówki Gdańsk

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej propozycji mycia dachówki nie znajdzie w miejscowości Gdańsk i okolicy, więc jeżeli szuka najwyższej klasy mycia dachówki to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Gdańsk

Najwyższej Klasy Czyszczenie Dachówki Gdańsk

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Dach: czterospadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu Powierzchnia dachu: 301-400m² Rodzaj pokrycia: gont bitumiczny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

2024-03-23 do 2024-03-31

 • Gdańsk

Rewelacyjne Czyszczenie Dachówki

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zapytanie o mycie dachu, 51-100m², znalezienie rewelacyjnego czyszczenia dachówki może być skomplikowane, jednak Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

2024-03-12 do 2024-03-20

 • Gdańsk

Zlecę mycie dachu, 51-100m², Gdańsk

Zleceniodawca poszukuje świetnej współpracy i pisze - Zlecę mycie dachu, 51-100m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

2024-03-02 do 2024-03-10

 • Gdańsk

Profesjonalne Czyszczenie Dachu Gdańsk

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 201-250m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-02-23 do 2024-03-02

 • Gdańsk

Szukam ekipy do mycia dachu, 51-100m², Banino

Zlecenie o treści - Szukam ekipy do mycia dachu, 51-100m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z Pomorskiego i z sąsiednich miast. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

2024-03-24 do 2024-03-25

 • Banino

Znakomita Firma Alpinistyczna Gdańsk

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 51-100m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Informacje dodatkowe: Połowa bliź...

2024-04-05 do 2024-04-12

 • Banino

Tania Renowacja Dachu

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 101-150m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: n...

2024-03-03 do 2024-03-11

 • Sopot

Odpowiednie Mycie Dachówki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: odgromienie dachu Powierzchnia dachu: 301-400m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-11-24 do 2023-11-24

 • Pruszcz Gdański

Znakomite Mycie Dachówki

Rodzaj budynku: przemysłowy Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 301-400m² Rodzaj pokrycia: papa Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-12-15 do 2023-12-15

 • Pruszcz Gdański

Tanie Czyszczenie Dachówki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: czterospadowy Zakres usługi: mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 251-300m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: 2024-03-28...

2023-12-28 do 2024-01-05

 • Jagatowo

Rewelacyjne Mycie Dachu

Planujesz przyjąć zlecenie na mycie dachu, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Dam zlecenie na mycie dachu, 151-200m² to świetny pomysł. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Bąkowo

Pierwszorzędne Mycie Dachów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-07 do 2024-04-15

 • Żukowo

Zapotrzebowanie na mycie dachu, 151-200m², Gdynia

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: czterospadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-02-15 do 2024-02-23

 • Gdynia

Firma Alpinistyczna

Dla Klienta namierzenie najlepszej firmy alpinistycznej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Gdyni, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2024-04-22 do 2024-04-29

 • Gdynia

Zlecę mycie dachu, 51-100m², Gdynia

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję mycia dachów powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma sobie równych. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zlecę mycie dachu, 51-100m². Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

2023-11-13 do 2023-11-21

 • Gdynia
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Mycia Dachów

Częste pytania o myciu dachów

Ile kosztuje umycie dachu?

Zazwyczaj usługa umycia dachu nie jest wyjątkowo kosztowną inwestycją. Średnia cena za czyszczenie dachu z blachy bądź blachodachówki, to koszt od 14 do 20 złotych brutto za metr kwadratowy. Umycie dachówki jest nieco droższe i rozpoczyna się średnio od kwoty 18 złotych za metr kwadratowy, a maksymalna cena nie powinna przekraczać 21 złotych.

Za dodatkowe usługi, takie jak odgrzybianie – przyjdzie nam zapłacić od 20 do 25 złotych za metr kwadratowy. Impregnacja dachu jest zazwyczaj stosunkowo tanią usługą i zamyka się średnio w kwocie 5 złotych za metr kwadratowy. Jeżeli zależy nam również na umyciu rynien, musimy liczyć się z tym, że usługa taka wyniesie od 8 do 10 złotych za metr bieżący.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze środków do mycia dachu?

Odpowiedź na powyższe pytanie zależy w dużej mierze od rodzaju zabrudzeń, z którymi mamy do czynienia. Inną kwestią jest też rodzaj pokrycia dachowego. Przykładowo, jeżeli nasz dach pokryty jest warstwą mchu lub glonów, należy skorzystać w takim przypadku ze środków biobójczych. Można oczywiście również użyć myjki ciśnieniowej i zmyć takie zabrudzenia wodą, lecz nie będzie to niestety rozwiązanie trwałe i problem może powrócić po pewnym czasie. Podczas wyboru preparatu do mycia dachu warto też zwrócić uwagę na produkty, których zadaniem jest zmiękczenie nagromadzonych zabrudzeń. Po naniesieniu ich na dach i odczekaniu podanego przez producenta specyfiku czasu, zabrudzenia powinny ulec zmiękczeniu, co pozwoli nam łatwiej je usunąć.

Gdzie znajdę serwis, który oferuje mycie dachu?

W Internecie znajduje się bardzo wiele stron, które oferują wyżej wymienione usługi. W sieci można także wyszukać na portalach ogłoszeniowych firmy oferujące usługi umycia dachu. Koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów z tej dziedziny. Nierzadko fachowcy specjalizujący się w myciu dachów przedstawiają poprzednie realizacje na swoich profilach w portalach społecznościowych.

Kiedy nie należy myć dachu?

Czyszczenie dachu zasadniczo powinno odbywać się w porze wiosenno-letniej. Zima oraz jesień nie są dobrymi okresami do tego typu prac, ponieważ opady śniegu lub deszczu mogą w bardzo krótkim czasie zniweczyć cały nasz wysiłek i spowodować, że dach bardzo szybko będzie ponownie wymagał renowacji. Prawdopodobieństwo wystąpienia negatywnych czynników atmosferycznych latem bądź wiosną jest stosunkowo małe. Mamy więc największe szanse na to, że nasza praca przyniesie owoce i będziemy dłużej cieszyć się zadbanym dachem.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Mycia Dachów złożą Ci bezpłatne oferty