Kategorie
Szukaj

Mycie dachów w Kamiennej Górze

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 619 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Mycie dachów jest procesem, który pozwala na dokładne ich wyczyszczenie z nagromadzonych przez dłuższy czas zabrudzeń. Nasze dachy są narażone na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne, takie jak: deszcz, śnieg, czy grad. W porze letniej z kolei wystawione są na silne działanie promieni słonecznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych usługodawców, którzy na co dzień zajmują się profesjonalnym myciem dachów. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za ich pracę oraz kiedy powinno się skorzystać z takiej usługi. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się myciem dachów, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Rozpoczynając mycie dachu – należy dokładnie go obejrzeć. Jeżeli uległ on przez lata znacznemu uszkodzeniu, może okazać się, że niezbędna będzie wymiana pokrycia dachowego. Należy się wtedy liczyć z koniecznością montażu pokrycia dachowego. Jeśli dach jest w dobrym stanie, należy odpowiedzieć sobie na pytanie – czym należy ów dach czyścić. Istnieje kilka sposobów na umycie naszego dachu. Mamy do dyspozycji również różne środki, które możemy wykorzystać do tego celu. Jakie więc zastosować środki do mycia dachów z blachy? Zazwyczaj wystarczy nam woda pod stosunkowo dużym ciśnieniem. Najlepiej, jeżeli w tym celu skorzystamy z myjki ciśnieniowej. W przypadku większych zabrudzeń – dobrym pomysłem może być wykorzystanie środków czyszcząco-odtłuszczających.

W kwestii techniki mycia dachów zaleca się, aby zaczynać od części górnej i powoli, systematycznie schodzić w dół. Należy pamiętać, aby skierować dyszę od kalenicy w dół. W przeciwnym razie może dojść do sytuacji, w której woda wpłynie między arkusze blaszane i zmoczy termoizolację. Nie należy zapomnieć również o umyciu obróbek blacharskich. Są to małe elementy, które, choć może nie posiadają dużych walorów estetycznych, odgrywają istotną rolę w zabezpieczeniu dachu przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Nie należy również polewać dachu przy pomocy węża stojąc obok domu. Trudniejsze zabrudzenia można wyczyścić przy pomocy miękkiej szczotki. Podczas mycia naszego dachu możemy pokusić się także o umycie elewacji naszego domu, by odzyskać naszemu domu blask.

W pewnych okolicznościach może zajść konieczność pomalowania dachu na nowo. Jak dobrać środek do mycia dachu przed malowaniem? W tym zakresie zrobimy najlepiej, jeżeli zdamy się na opinię producenta blachodachówki. To właśnie on powinien udzielić nam szczegółowych wskazówek, jakich środków możemy użyć bez uszczerbku dla naszego dachu. Możemy zastosować np. terpen pomarańczowy lub też biały alkohol. Najpierw jednak powinniśmy sprawdzić, czy takie detergenty nie odbarwią naszego dachu. Czasami zaleca się, aby do mycia dachu użyć szamponu samochodowego z woskiem. Jeżeli zdecydujemy się na taki właśnie krok, pamiętajmy, aby po jego użyciu dokładnie spłukać środek czyszczący z dachu.

Mycie i malowanie dachów to nie są proste zadania. Jeżeli nie czujemy się na siłach, możemy powierzyć je firmie, która oferuje profesjonalne mycie dachów.

Sprawdź najlepszych specjalistów od mycia dachów w Kamiennej Górze

Usługi ogólnobudowlane

4 opinie
Mycie dachów Kamienna Góra

W dalszym ciągu nie znalazłeś renowacji dachu, mimo iż poszukujesz od dłuższego czasu? Usługi ogólnobudowlane może zakończyć Twój problem. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Firma Dekarska Marcin Niedźwiedzki

2 opinie
Firma Dekarska Marcin Niedźwiedzki - Świetne Mycie Dachów Kamienna Góra

Nadal nie znalazłeś mycia dachów, mimo iż próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? Firma Dekarska Marcin Niedźwiedzki może rozwiązać Twój problem. Już nie czekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Euromaxi

1 opinia
Euromaxi - Korzystne Czyszczenie Dachówki Kamienna Góra

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję czyszczenia dachówki natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Euromaxi nie ma sobie równych. Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - warto.

DEVELOPMENT A-J

9 opinii
DEVELOPMENT A-J - Znakomite Czyszczenie Dachówki Kamienna Góra

W dalszym ciągu nie znalazłeś czyszczenia dachówki, mimo iż szukasz od sam nie wiesz jak dawna? DEVELOPMENT A-J może być Twoim rozwiązaniem. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Firma budowlana; Dream Building

5 opinii
Firma budowlana; Dream Building - Najwyższej Klasy Czyszczenie Dachu Kamienna Góra

Po prostu zleć prace dotyczące czyszczenia dachu fachowcom firmy Firma budowlana Dream Building z miejscowości Kamienna Góra. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i fachowością. Na terenie Kamiennej Góry są w ścisłej czołówce. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Usługi ogólnobudowlane łukasz pawlaczyk

1 opinia
Usługi ogólnobudowlane łukasz pawlaczyk - Pierwszorzędne Mycie Dachówki Kamienna Góra

Nadal nie znalazłeś mycia dachówki, choć szukasz od dłuższego czasu? Usługi ogólnobudowlane łukasz pawlaczyk może być Twoim wybawieniem. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Najwyższej Klasy Renowacja Dachu Kamienna Góra

1 opinia
OLO-DACH - Najwyższej Klasy Renowacja Dachu Kamienna Góra

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję czyszczenia dachówki natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale OLO-DACH nie ma sobie równych. Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Maciej Kwaśniewski

1 opinia
Maciej Kwaśniewski - Dobra Renowacja Dachu Kamienna Góra

Równie dobrej propozycji renowacji dachu nie znajdziesz na terenie Kamiennej Góry, więc jeżeli poszukujesz dobrej renowacji dachu to bez wahania poznaj Maciej Kwaśniewski. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Rewelacyjne Mycie Dachów w Kamiennej Górze

1 opinia
KAMA-Krzysztof Bugaj - Rewelacyjne Mycie Dachów w Kamiennej Górze

Nadal nie znalazłeś mycia dachów, mimo że poszukujesz od sam nie wiesz jak dawna? KAMA-Krzysztof Bugaj może Ci pomóc. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

MASZT-MAL

MASZT-MAL - Odpowiednie Mycie Dachów Kamienna Góra

Pracownicy MASZT-MAL zaproponują Ci najlepszą ofertę mycia dachów. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Aktualne zlecenia na mycie dachów w Kamiennej Górze (16)

Rewelacyjna Renowacja Dachu Kamienna Góra

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: gruntowanie dachu Powierzchnia dachu: 201-250m² Rodzaj pokrycia: dachowka betonowa Informacje dodatkowe: Jaka jest cena jednostkowa robocizny za gruntowanie dachów...

2023-10-20 do 2023-10-28

 • Kamienna Góra

Świetne Czyszczenie Dachówki Kamienna Góra

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: jednospadowy Zakres usługi: Wyczyszczenie markizy tarasowej Powierzchnia dachu: do 50m² Rodzaj pokrycia: Materiał Informacje dodatkowe: Markiza o wymiarach 360 cm na 300 cm Termin skorzyst...

2023-07-16 do 2023-07-24

 • Wałbrzych

Pierwszorzędna Renowacja Dachu

Spowoduj, że renowacja dachu nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny renowacji dachu sporządź najlepszą ofertę pod zlecenie - Zlecę mycie i malowanie dachu, 151-200m². Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

2023-06-09 do 2023-06-17

 • Jelenia Góra

Zapytanie o mycie dachu, 430m², Złotoryja

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: czterospadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu Powierzchnia dachu: 430 Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-09-07 do 2023-09-15

 • Złotoryja

Zapytanie o mycie dachu, do 50m², Dzierżoniów

Jako ekspert zaproponuj doskonałą ofertę mycia dachów. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Niewątpliwie zlecenie o treści "Zapytanie o mycie dachu, do 50m²" jest idealne dla Twojej firmy. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

2023-09-13 do 2023-09-21

 • Dzierżoniów

Idealne Mycie Dachówki Kamienna Góra

Ten Klient szukając mycia dachówki powinien natknąć się na Twoją Firmę, która przebije je wszystkie. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapotrzebowanie na mycie dachu, 101-150m². Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

2023-10-31 do 2023-11-08

 • Legnica

Dam zlecenie na mycie dachu, 201-250m², Środa Śląska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 201-250m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-10-30 do 2023-11-07

 • Środa Śląska

Zlecę mycie dachu, 18000m², Środa Śląska

Rodzaj budynku: przemysłowy Dach: Pokryty PCV Zakres usługi: mycie dachu, Chemiczne Powierzchnia dachu: 18000 Rodzaj pokrycia: Membrana PCV Informacje dodatkowe: Chemiczne mycie dachu przemysłowego ze swietlikami. Odprowadzen...

2023-09-18 do 2023-09-26

 • Środa Śląska

Fantastyczne Mycie Dachu Kamienna Góra

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne cechy jako fachowca od mycia dachu to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapytanie o mycie i malowanie dachu, 301-500m². Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

2023-06-26 do 2023-07-04

 • Bolesławiec

Dobre Czyszczenie Dachówki

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł czyszczenia dachówki, mimo iż próbuje znaleźć od kilku tygodni, wysłał nam zapytanie o treści - Szukam ekipy na samo mycie dachu, do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-06-13 do 2023-06-21

 • Bolesławiec

Zapotrzebowanie na mycie dachu, 151-200m², Zalipie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-11-07 do 2023-11-15

 • Zalipie

Szukam ekipy do mycia dachu, 101-150m², Tyniec Mały

Klienta interesuje pierwszorzędna firma alpinistyczna działająca na terenie Dolnośląskiego. Zapoznaj się ze szczegółami zgłoszenia o treści - Szukam ekipy do mycia dachu, 101-150m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

2023-09-17 do 2023-09-25

 • Tyniec mały

Najlepsze Czyszczenie Dachu Kamienna Góra

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: mycie dachu, malowanie dachówek Powierzchnia dachu: 201-250m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Informacje dodatkowe: Po myciu a przed malowaniem dachówek - im...

2023-11-08 do 2023-11-16

 • Brzezina

Zapytanie o mycie dachu, 151-200m², Lubin

Dla Klienta, który pisze - Zapytanie o mycie dachu, 151-200m², dotarcie do pierwszorzędnego czyszczenia dachówki może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-08-07 do 2023-08-15

 • Lubin

Doskonałe Czyszczenie Dachówki

Ten Klient, który wciąż nie znalazł czyszczenia dachówki, pomimo że szuka od niezliczonych dni, zgłosił nam zlecenie o treści - Dam zlecenie na mycie dachu, 51-100m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Klienta. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

2023-08-29 do 2023-09-06

 • Lubin

Czyszczenie Dachów

Masz zamiar przyjąć zlecenie na czyszczenie dachów, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapotrzebowanie na mycie dachu, 201-250m² to świetny pomysł. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

2023-08-09 do 2023-08-10

 • Chocianów
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Mycia Dachów

Częste pytania o myciu dachów

Ile kosztuje umycie dachu?

Zazwyczaj usługa umycia dachu nie jest wyjątkowo kosztowną inwestycją. Średnia cena za czyszczenie dachu z blachy bądź blachodachówki, to koszt od 14 do 20 złotych brutto za metr kwadratowy. Umycie dachówki jest nieco droższe i rozpoczyna się średnio od kwoty 18 złotych za metr kwadratowy, a maksymalna cena nie powinna przekraczać 21 złotych.

Za dodatkowe usługi, takie jak odgrzybianie – przyjdzie nam zapłacić od 20 do 25 złotych za metr kwadratowy. Impregnacja dachu jest zazwyczaj stosunkowo tanią usługą i zamyka się średnio w kwocie 5 złotych za metr kwadratowy. Jeżeli zależy nam również na umyciu rynien, musimy liczyć się z tym, że usługa taka wyniesie od 8 do 10 złotych za metr bieżący.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze środków do mycia dachu?

Odpowiedź na powyższe pytanie zależy w dużej mierze od rodzaju zabrudzeń, z którymi mamy do czynienia. Inną kwestią jest też rodzaj pokrycia dachowego. Przykładowo, jeżeli nasz dach pokryty jest warstwą mchu lub glonów, należy skorzystać w takim przypadku ze środków biobójczych. Można oczywiście również użyć myjki ciśnieniowej i zmyć takie zabrudzenia wodą, lecz nie będzie to niestety rozwiązanie trwałe i problem może powrócić po pewnym czasie. Podczas wyboru preparatu do mycia dachu warto też zwrócić uwagę na produkty, których zadaniem jest zmiękczenie nagromadzonych zabrudzeń. Po naniesieniu ich na dach i odczekaniu podanego przez producenta specyfiku czasu, zabrudzenia powinny ulec zmiękczeniu, co pozwoli nam łatwiej je usunąć.

Gdzie znajdę serwis, który oferuje mycie dachu?

W Internecie znajduje się bardzo wiele stron, które oferują wyżej wymienione usługi. W sieci można także wyszukać na portalach ogłoszeniowych firmy oferujące usługi umycia dachu. Koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów z tej dziedziny. Nierzadko fachowcy specjalizujący się w myciu dachów przedstawiają poprzednie realizacje na swoich profilach w portalach społecznościowych.

Kiedy nie należy myć dachu?

Czyszczenie dachu zasadniczo powinno odbywać się w porze wiosenno-letniej. Zima oraz jesień nie są dobrymi okresami do tego typu prac, ponieważ opady śniegu lub deszczu mogą w bardzo krótkim czasie zniweczyć cały nasz wysiłek i spowodować, że dach bardzo szybko będzie ponownie wymagał renowacji. Prawdopodobieństwo wystąpienia negatywnych czynników atmosferycznych latem bądź wiosną jest stosunkowo małe. Mamy więc największe szanse na to, że nasza praca przyniesie owoce i będziemy dłużej cieszyć się zadbanym dachem.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Mycia Dachów złożą Ci bezpłatne oferty