Kategorie
Szukaj

Mycie dachów w Łodzi

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 034 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Mycie dachów jest procesem, który pozwala na dokładne ich wyczyszczenie z nagromadzonych przez dłuższy czas zabrudzeń. Nasze dachy są narażone na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne, takie jak: deszcz, śnieg, czy grad. W porze letniej z kolei wystawione są na silne działanie promieni słonecznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych usługodawców, którzy na co dzień zajmują się profesjonalnym myciem dachów. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za ich pracę oraz kiedy powinno się skorzystać z takiej usługi. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się myciem dachów, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Rozpoczynając mycie dachu – należy dokładnie go obejrzeć. Jeżeli uległ on przez lata znacznemu uszkodzeniu, może okazać się, że niezbędna będzie wymiana pokrycia dachowego. Należy się wtedy liczyć z koniecznością montażu pokrycia dachowego. Jeśli dach jest w dobrym stanie, należy odpowiedzieć sobie na pytanie – czym należy ów dach czyścić. Istnieje kilka sposobów na umycie naszego dachu. Mamy do dyspozycji również różne środki, które możemy wykorzystać do tego celu. Jakie więc zastosować środki do mycia dachów z blachy? Zazwyczaj wystarczy nam woda pod stosunkowo dużym ciśnieniem. Najlepiej, jeżeli w tym celu skorzystamy z myjki ciśnieniowej. W przypadku większych zabrudzeń – dobrym pomysłem może być wykorzystanie środków czyszcząco-odtłuszczających.

W kwestii techniki mycia dachów zaleca się, aby zaczynać od części górnej i powoli, systematycznie schodzić w dół. Należy pamiętać, aby skierować dyszę od kalenicy w dół. W przeciwnym razie może dojść do sytuacji, w której woda wpłynie między arkusze blaszane i zmoczy termoizolację. Nie należy zapomnieć również o umyciu obróbek blacharskich. Są to małe elementy, które, choć może nie posiadają dużych walorów estetycznych, odgrywają istotną rolę w zabezpieczeniu dachu przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Nie należy również polewać dachu przy pomocy węża stojąc obok domu. Trudniejsze zabrudzenia można wyczyścić przy pomocy miękkiej szczotki. Podczas mycia naszego dachu możemy pokusić się także o umycie elewacji naszego domu, by odzyskać naszemu domu blask.

W pewnych okolicznościach może zajść konieczność pomalowania dachu na nowo. Jak dobrać środek do mycia dachu przed malowaniem? W tym zakresie zrobimy najlepiej, jeżeli zdamy się na opinię producenta blachodachówki. To właśnie on powinien udzielić nam szczegółowych wskazówek, jakich środków możemy użyć bez uszczerbku dla naszego dachu. Możemy zastosować np. terpen pomarańczowy lub też biały alkohol. Najpierw jednak powinniśmy sprawdzić, czy takie detergenty nie odbarwią naszego dachu. Czasami zaleca się, aby do mycia dachu użyć szamponu samochodowego z woskiem. Jeżeli zdecydujemy się na taki właśnie krok, pamiętajmy, aby po jego użyciu dokładnie spłukać środek czyszczący z dachu.

Mycie i malowanie dachów to nie są proste zadania. Jeżeli nie czujemy się na siłach, możemy powierzyć je firmie, która oferuje profesjonalne mycie dachów.

Sprawdź najlepszych specjalistów od mycia dachów w Łodzi

SERVICE CONSTRUCTION Sp. z o.o.

47 opinii
Mycie dachów Łódź

W dalszym ciągu nie znalazłeś czyszczenia dachówki, mimo iż szukasz od sam nie wiesz jak dawna? SERVICE CONSTRUCTION Sp. z o.o. może być Twoim rozwiązaniem. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Alpi-GardenMac

39 opinii
Alpi-GardenMac - Korzystne Mycie Dachów Łódź

Wciąż nie znalazłeś mycia dachów, mimo iż próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? Alpi-GardenMac może Ci pomóc. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

BIOTOP Malowanie dachów

36 opinii
BIOTOP Malowanie dachów - Bezkonkurencyjne Czyszczenie Dachówki Łódź

Jeszcze nie znalazłeś czyszczenia dachówki, chociaż próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? BIOTOP Malowanie dachów może Ci pomóc. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

MD Expert Clean

35 opinii
MD Expert Clean - Świetne Mycie Dachów Łódź

Nadal nie znalazłeś mycia dachów, mimo iż próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? MD Expert Clean może rozwiązać Twój problem. Już nie czekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

ECO-TECH Przemysław Szubert

23 opinie
ECO-TECH Przemysław Szubert - Dobra Renowacja Dachu Łódź

Właśnie wybierasz solidnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? ECO-TECH Przemysław Szubert jest na to skuteczną metodą. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Odpowiednie Mycie Dachów Łódź

15 opinii
PCS INVEST POLSKA Sp. z o.o. - Odpowiednie Mycie Dachów Łódź

Wciąż nie znalazłeś mycia dachów, mimo że szukasz od sam nie wiesz jak dawna? PCS INVEST POLSKA Sp. z o.o. może ma szansę zakończyc Twój problem. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

Najwyższej Klasy Mycie Dachówki w Łodzi

8 opinii
Brudtech - Najwyższej Klasy Mycie Dachówki w Łodzi

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Brudtech z Łodzi będzie najszybszą drogą. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

Najwyższej Klasy Czyszczenie Dachówki Łódź

3 opinie
DACH 24 RUDI GABOR - Najwyższej Klasy Czyszczenie Dachówki Łódź

Znalezienie najwyższej klasy czyszczenia dachówki może być skomplikowane, ale DACH 24 RUDI GABOR na pewno pomoże Ci w znalezieniu najlepszego produktu. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Znakomite Mycie Dachówki

5 opinii
Old To New - Znakomite Mycie Dachówki Łódź

Właśnie wybierasz solidnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Old To New jest na to skuteczną metodą. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

TWÓJ DOM Rafał Siuta

1 opinia
TWÓJ DOM Rafał Siuta - Pierwszorzędne Mycie Dachów Łódź

W dalszym ciągu nie znalazłeś mycia dachów, mimo iż szukasz od dłuższego czasu? TWÓJ DOM Rafał Siuta może być Twoim wybawieniem. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Aktualne zlecenia na mycie dachów w Łodzi (20)

Zapytanie o mycie dachu, 301-400m², Łódź

Klient wprowadził zapytanie "Zapytanie o mycie dachu, 301-400m²". Przyjmij usługę wyjątkowego czyszczenia dachów jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z Łodzi i przyległych powiatów. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

2024-05-19 do 2024-05-27
dodano 4 dni temu

 • Łódź

Wyjątkowe Czyszczenie Dachu Łódź

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Dach: dwuspadowy Zakres usługi: kompleksowe mycie dachu Powierzchnia dachu: 51-100m² Rodzaj pokrycia: blachodachówka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-18 do 2024-05-26
dodano 5 dni temu

 • Łódź

Mycie Dachu Łódź

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze atuty jako fachowca od mycia dachu to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapytanie o mycie dachu, 201-250m². Pokaż ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

2024-05-18 do 2024-05-19

 • Łódź

Zapytanie o mycie dachu, 301-400m², Łódź

Szukasz zlecenia jako godny uwagi specjalista z zakresu wysokiej klasy czyszczenia dachów z Łodzi? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Już teraz skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-05-11 do 2024-05-11

 • Łódź

Zapotrzebowanie na mycie dachu, 251-300m², Łódź

Wykonaj zlecenie najwyższej klasy mycia dachu o treści "Zapotrzebowanie na mycie dachu, 251-300m²", jako fachowiec z miejscowości Łódź. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Łodzi jesteś w ścisłej czołówce. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-05-10 do 2024-05-18

 • Łódź

Dam zlecenie na mycie dachu, 301-400m², Łódź

Olśnij Zleceniodawcę fachowym działaniem na terenie Łodzi. Jako uznana firma alpinistyczna wykonaj zlecenie o treści "Dam zlecenie na mycie dachu, 301-400m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie wykonana dokładnie. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

2024-04-26 do 2024-05-04

 • Łódź

Wysokiej Klasy Mycie Dachu

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: jednospadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu Powierzchnia dachu: 251-300m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-25 do 2024-05-03

 • Łódź

Mycie Dachów Łódź

Podjęcie decyzji o wyborze mycia dachów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapytanie o mycie dachu, 251-300m². Zaproponuj termin od razu!

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Łódź

Najwyższej Klasy Mycie Dachów

Ten Klient pragnąc dotrzeć do mycia dachów powinien trafić na Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapytanie o mycie dachu, 151-200m². Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

2024-04-16 do 2024-04-18

 • Łódź

Zlecę mycie dachu, 151-200m², Łódź

Odpowiedz na zlecenie jako firma alpinistyczna świadcząca swoje usługi na terenie Łodzi i w pobliskich miastach. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Łódź

Rewelacyjne Czyszczenie Dachów Łódź

Jeśli bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze walory jako eksperta od czyszczenia dachów to wykonaj zlecenie - Zapytanie o mycie dachu, 251-300m². Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-04-13 do 2024-04-21

 • Łódź

Zapytanie o mycie dachu, 301-400m², Łódź

Jeśli kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze mocne strony jako fachowca od mycia dachu to zrealizuj zlecenie - Zapytanie o mycie dachu, 301-400m². Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

2024-04-11 do 2024-04-19

 • Łódź

Świetne Czyszczenie Dachówki Łódź

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: mycie dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 251-300m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Poproszę o wy...

2024-04-09 do 2024-04-15

 • Łódź

Mycie Dachów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 101-150m² Rodzaj pokrycia: blacha na rąbek Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Byszewy

Zapotrzebowanie na mycie dachu, do 50m², Łódź

Rodzaj budynku: wielorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: impregnacja dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: do 50m² Rodzaj pokrycia: papa Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-23 do 2024-03-31

 • Łódź

Najlepsze Czyszczenie Dachu

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 201-250m² Rodzaj pokrycia: blachodachówka Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-03-21 do 2024-03-29

 • Łódź

Zapotrzebowanie na mycie dachu, 201-250m², Łódź

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 201-250m² Rodzaj pokrycia: blacha trapezowa Termin skorzystania z oferty: najbliższy ...

2024-03-12 do 2024-03-20

 • Łódź

Opłacalne Mycie Dachów

Ten Klient pragnąc dotrzeć do mycia dachów powinien trafić na Twoją Firmę, która nie ma sobie równych. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Szukam ekipy do mycia dachu, 201-250m². Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

2024-02-26 do 2024-03-05

 • Łódź
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Mycia Dachów

Częste pytania o myciu dachów

Ile kosztuje umycie dachu?

Zazwyczaj usługa umycia dachu nie jest wyjątkowo kosztowną inwestycją. Średnia cena za czyszczenie dachu z blachy bądź blachodachówki, to koszt od 14 do 20 złotych brutto za metr kwadratowy. Umycie dachówki jest nieco droższe i rozpoczyna się średnio od kwoty 18 złotych za metr kwadratowy, a maksymalna cena nie powinna przekraczać 21 złotych.

Za dodatkowe usługi, takie jak odgrzybianie – przyjdzie nam zapłacić od 20 do 25 złotych za metr kwadratowy. Impregnacja dachu jest zazwyczaj stosunkowo tanią usługą i zamyka się średnio w kwocie 5 złotych za metr kwadratowy. Jeżeli zależy nam również na umyciu rynien, musimy liczyć się z tym, że usługa taka wyniesie od 8 do 10 złotych za metr bieżący.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze środków do mycia dachu?

Odpowiedź na powyższe pytanie zależy w dużej mierze od rodzaju zabrudzeń, z którymi mamy do czynienia. Inną kwestią jest też rodzaj pokrycia dachowego. Przykładowo, jeżeli nasz dach pokryty jest warstwą mchu lub glonów, należy skorzystać w takim przypadku ze środków biobójczych. Można oczywiście również użyć myjki ciśnieniowej i zmyć takie zabrudzenia wodą, lecz nie będzie to niestety rozwiązanie trwałe i problem może powrócić po pewnym czasie. Podczas wyboru preparatu do mycia dachu warto też zwrócić uwagę na produkty, których zadaniem jest zmiękczenie nagromadzonych zabrudzeń. Po naniesieniu ich na dach i odczekaniu podanego przez producenta specyfiku czasu, zabrudzenia powinny ulec zmiękczeniu, co pozwoli nam łatwiej je usunąć.

Gdzie znajdę serwis, który oferuje mycie dachu?

W Internecie znajduje się bardzo wiele stron, które oferują wyżej wymienione usługi. W sieci można także wyszukać na portalach ogłoszeniowych firmy oferujące usługi umycia dachu. Koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów z tej dziedziny. Nierzadko fachowcy specjalizujący się w myciu dachów przedstawiają poprzednie realizacje na swoich profilach w portalach społecznościowych.

Kiedy nie należy myć dachu?

Czyszczenie dachu zasadniczo powinno odbywać się w porze wiosenno-letniej. Zima oraz jesień nie są dobrymi okresami do tego typu prac, ponieważ opady śniegu lub deszczu mogą w bardzo krótkim czasie zniweczyć cały nasz wysiłek i spowodować, że dach bardzo szybko będzie ponownie wymagał renowacji. Prawdopodobieństwo wystąpienia negatywnych czynników atmosferycznych latem bądź wiosną jest stosunkowo małe. Mamy więc największe szanse na to, że nasza praca przyniesie owoce i będziemy dłużej cieszyć się zadbanym dachem.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Mycia Dachów złożą Ci bezpłatne oferty