Kategorie
Szukaj

Mycie dachów w Warszawie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Mycie dachów jest procesem, który pozwala na dokładne ich wyczyszczenie z nagromadzonych przez dłuższy czas zabrudzeń. Nasze dachy są narażone na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne, takie jak: deszcz, śnieg, czy grad. W porze letniej z kolei wystawione są na silne działanie promieni słonecznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych usługodawców, którzy na co dzień zajmują się profesjonalnym myciem dachów. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za ich pracę oraz kiedy powinno się skorzystać z takiej usługi. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się myciem dachów, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Rozpoczynając mycie dachu – należy dokładnie go obejrzeć. Jeżeli uległ on przez lata znacznemu uszkodzeniu, może okazać się, że niezbędna będzie wymiana pokrycia dachowego. Należy się wtedy liczyć z koniecznością montażu pokrycia dachowego. Jeśli dach jest w dobrym stanie, należy odpowiedzieć sobie na pytanie – czym należy ów dach czyścić. Istnieje kilka sposobów na umycie naszego dachu. Mamy do dyspozycji również różne środki, które możemy wykorzystać do tego celu. Jakie więc zastosować środki do mycia dachów z blachy? Zazwyczaj wystarczy nam woda pod stosunkowo dużym ciśnieniem. Najlepiej, jeżeli w tym celu skorzystamy z myjki ciśnieniowej. W przypadku większych zabrudzeń – dobrym pomysłem może być wykorzystanie środków czyszcząco-odtłuszczających.

W kwestii techniki mycia dachów zaleca się, aby zaczynać od części górnej i powoli, systematycznie schodzić w dół. Należy pamiętać, aby skierować dyszę od kalenicy w dół. W przeciwnym razie może dojść do sytuacji, w której woda wpłynie między arkusze blaszane i zmoczy termoizolację. Nie należy zapomnieć również o umyciu obróbek blacharskich. Są to małe elementy, które, choć może nie posiadają dużych walorów estetycznych, odgrywają istotną rolę w zabezpieczeniu dachu przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Nie należy również polewać dachu przy pomocy węża stojąc obok domu. Trudniejsze zabrudzenia można wyczyścić przy pomocy miękkiej szczotki. Podczas mycia naszego dachu możemy pokusić się także o umycie elewacji naszego domu, by odzyskać naszemu domu blask.

W pewnych okolicznościach może zajść konieczność pomalowania dachu na nowo. Jak dobrać środek do mycia dachu przed malowaniem? W tym zakresie zrobimy najlepiej, jeżeli zdamy się na opinię producenta blachodachówki. To właśnie on powinien udzielić nam szczegółowych wskazówek, jakich środków możemy użyć bez uszczerbku dla naszego dachu. Możemy zastosować np. terpen pomarańczowy lub też biały alkohol. Najpierw jednak powinniśmy sprawdzić, czy takie detergenty nie odbarwią naszego dachu. Czasami zaleca się, aby do mycia dachu użyć szamponu samochodowego z woskiem. Jeżeli zdecydujemy się na taki właśnie krok, pamiętajmy, aby po jego użyciu dokładnie spłukać środek czyszczący z dachu.

Mycie i malowanie dachów to nie są proste zadania. Jeżeli nie czujemy się na siłach, możemy powierzyć je firmie, która oferuje profesjonalne mycie dachów.

Sprawdź najlepszych specjalistów od mycia dachów w Warszawie

Korzystna Renowacja Dachu

56 opinii
Mycie dachów Warszawa

Właśnie wybierasz wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? MRT Firma Remontowo-Wykończeniowa z Warszawy jest na to skuteczną metodą. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Tania Renowacja Dachu Warszawa

47 opinii
SERVICE CONSTRUCTION Sp. z o.o. - Tania Renowacja Dachu Warszawa

Szukając renowacji dachu znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale SERVICE CONSTRUCTION Sp. z o.o. jest najwyższej próby. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Tanie Mycie Dachów Warszawa

37 opinii
BIOTOP Malowanie dachów - Tanie Mycie Dachów Warszawa

Jeszcze nie znalazłeś mycia dachów, pomimo że szukasz od wielu dni? BIOTOP Malowanie dachów może rozwiązać Twój problem. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

DACH SERWIS - Malowanie dachów

22 opinie
DACH SERWIS - Malowanie dachów - Odpowiednie Mycie Dachów Warszawa

Szukasz korzystnej oferty dotyczącej mycia dachów? DACH SERWIS - Malowanie dachów na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Idealne Czyszczenie Dachówki

15 opinii
Sky Clearner - Idealne Czyszczenie Dachówki Warszawa

Osoby z Sky Clearner przedstawią Ci najlepszą ofertę czyszczenia dachówki. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

MISJA OCZYSZCZANIE

14 opinii
MISJA OCZYSZCZANIE - Znakomite Mycie Dachów Warszawa

Poszukujesz korzystnej oferty dotyczącej mycia dachów? MISJA OCZYSZCZANIE na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

AGAT CLEAN

10 opinii
AGAT CLEAN - Świetna Renowacja Dachu Warszawa

Firma AGAT CLEAN oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy i okolic. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Brudtech

8 opinii
Brudtech - Znakomita Renowacja Dachu Warszawa

Wciąż nie znalazłeś mycia dachów, chociaż szukasz od kilku tygodni? Brudtech może rozwiązać Twój problem. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Najwyższej Klasy Mycie Dachówki w Warszawie

6 opinii
SOLARCELL - Najwyższej Klasy Mycie Dachówki w Warszawie

Eksperci z SOLARCELL zaproponują Ci doskonałą ofertę mycia dachówki. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Usługi Wysokościowe MP

6 opinii
Usługi Wysokościowe MP - Świetne Mycie Dachówki Warszawa

Usługi Wysokościowe MP zapewnia bogatą ofertę świetnego mycia dachówki gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Aktualne zlecenia na mycie dachów w Warszawie (32)

Dam zlecenie na mycie dachu, do 50m², Warszawa

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na mycie dachu, do 50m², dotarcie do idealnej renowacji dachu może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-05-27 do 2024-05-27

 • Warszawa

Mycie Dachówki Warszawa

Pokaż Klientowi, że równie dobrej propozycji mycia dachówki nie znajdzie w miejscowości Warszawa i okolicy, więc jeśli poszukuje najwyższej klasy mycia dachówki to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2024-05-21 do 2024-05-29

 • Warszawa

Firma Alpinistyczna Warszawa

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: jednospadowy Zakres usługi: kompleksowe mycie dachu Powierzchnia dachu: do 50m² Rodzaj pokrycia: papa Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-21 do 2024-05-29

 • Warszawa

Czyszczenie Dachówki Warszawa

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego czyszczenia dachówki gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, z pewnością przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Dam zlecenie na mycie dachu, 201-250m². Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie.

2024-05-16 do 2024-05-24

 • Warszawa

Dam zlecenie na mycie dachu, 251-300m², Warszawa

Wykonaj zlecenie profesjonalnego mycia dachu o treści "Dam zlecenie na mycie dachu, 251-300m²", jako profesjonalista z miejscowości Warszawa. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Warszawy nie masz sobie równych. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

2024-05-15 do 2024-05-23

 • Warszawa

Wysokiej Klasy Czyszczenie Dachów Warszawa

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: czterospadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 101-150m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-05-09 do 2024-05-17

 • Warszawa

Czyszczenie Dachówki

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Dach: półokrągły, pladnekowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 51-100m² Rodzaj pokrycia: plandeka Informacje dodatkowe: Mycie dachu plandekowego - barka na Wiśle w Centrum Warsza...

2024-05-06 do 2024-05-14

 • Warszawa

Fantastyczne Czyszczenie Dachów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: czterospadowy Zakres usługi: mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj pokrycia: blachodachówka Informacje dodatkowe: Dodatkowo jest do umycia 20m2 dachu ze szkł...

2024-05-05 do 2024-05-13

 • Warszawa

Wyjątkowe Czyszczenie Dachów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: impregnacja dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 101-150m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

2024-04-26 do 2024-05-04

 • Warszawa

Pierwszorzędne Czyszczenie Dachu Warszawa

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: impregnacja dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

2024-04-20 do 2024-04-28

 • Warszawa

Dobra Renowacja Dachu

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 201-250m² Rodzaj pokrycia: blachodachówka Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-18 do 2024-04-26

 • Warszawa

Dam zlecenie na mycie dachu, 51-100m², Warszawa

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Dach: płaski Zakres usługi: czyszczenie z narostów powierzchni dachu, czyszczenie z rdzy i malowanie rynien Powierzchnia dachu: 51-100m² Rodzaj pokrycia: papa Informacje dodatkowe...

2024-04-15 do 2024-04-15

 • Warszawa

Pierwszorzędna Renowacja Dachu

Udowodnij Klientowi, że takiej oferty renowacji dachu nie znajdzie na terenie Warszawy, więc jeśli szuka pierwszorzędnej renowacji dachu to bez wahania powinien wybrać Twoją Firmę. Skontaktuj się z nimi od razu.

2024-04-12 do 2024-04-20

 • Warszawa

Mycie Dachówki

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Dach: czterospadowy Zakres usługi: impregnacja dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzysta...

2024-04-11 do 2024-04-19

 • Warszawa

Zapytanie o mycie dachu, 51-100m², Warszawa

Przekonaj się, że Konsumenci zlecający czyszczenie dachów są sprawdzeni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od czyszczenia dachów. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zobacz!

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Warszawa

Mycie Dachówki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: czterospadowy Zakres usługi: mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 201-250m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-01 do 2024-04-09

 • Warszawa

Doskonała Renowacja Dachu

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 51-100m² Rodzaj pokrycia: blacha trapezowa Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-03-24 do 2024-04-01

 • Warszawa

Dobra Firma Alpinistyczna

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: mycie dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 301-400m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny t...

2024-03-22 do 2024-03-30

 • Warszawa
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Mycia Dachów

Częste pytania o myciu dachów

Ile kosztuje umycie dachu?

Zazwyczaj usługa umycia dachu nie jest wyjątkowo kosztowną inwestycją. Średnia cena za czyszczenie dachu z blachy bądź blachodachówki, to koszt od 14 do 20 złotych brutto za metr kwadratowy. Umycie dachówki jest nieco droższe i rozpoczyna się średnio od kwoty 18 złotych za metr kwadratowy, a maksymalna cena nie powinna przekraczać 21 złotych.

Za dodatkowe usługi, takie jak odgrzybianie – przyjdzie nam zapłacić od 20 do 25 złotych za metr kwadratowy. Impregnacja dachu jest zazwyczaj stosunkowo tanią usługą i zamyka się średnio w kwocie 5 złotych za metr kwadratowy. Jeżeli zależy nam również na umyciu rynien, musimy liczyć się z tym, że usługa taka wyniesie od 8 do 10 złotych za metr bieżący.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze środków do mycia dachu?

Odpowiedź na powyższe pytanie zależy w dużej mierze od rodzaju zabrudzeń, z którymi mamy do czynienia. Inną kwestią jest też rodzaj pokrycia dachowego. Przykładowo, jeżeli nasz dach pokryty jest warstwą mchu lub glonów, należy skorzystać w takim przypadku ze środków biobójczych. Można oczywiście również użyć myjki ciśnieniowej i zmyć takie zabrudzenia wodą, lecz nie będzie to niestety rozwiązanie trwałe i problem może powrócić po pewnym czasie. Podczas wyboru preparatu do mycia dachu warto też zwrócić uwagę na produkty, których zadaniem jest zmiękczenie nagromadzonych zabrudzeń. Po naniesieniu ich na dach i odczekaniu podanego przez producenta specyfiku czasu, zabrudzenia powinny ulec zmiękczeniu, co pozwoli nam łatwiej je usunąć.

Gdzie znajdę serwis, który oferuje mycie dachu?

W Internecie znajduje się bardzo wiele stron, które oferują wyżej wymienione usługi. W sieci można także wyszukać na portalach ogłoszeniowych firmy oferujące usługi umycia dachu. Koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów z tej dziedziny. Nierzadko fachowcy specjalizujący się w myciu dachów przedstawiają poprzednie realizacje na swoich profilach w portalach społecznościowych.

Kiedy nie należy myć dachu?

Czyszczenie dachu zasadniczo powinno odbywać się w porze wiosenno-letniej. Zima oraz jesień nie są dobrymi okresami do tego typu prac, ponieważ opady śniegu lub deszczu mogą w bardzo krótkim czasie zniweczyć cały nasz wysiłek i spowodować, że dach bardzo szybko będzie ponownie wymagał renowacji. Prawdopodobieństwo wystąpienia negatywnych czynników atmosferycznych latem bądź wiosną jest stosunkowo małe. Mamy więc największe szanse na to, że nasza praca przyniesie owoce i będziemy dłużej cieszyć się zadbanym dachem.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Mycia Dachów złożą Ci bezpłatne oferty