Kategorie
Szukaj

Mycie dachów we Wrocławiu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
649 084 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Mycie dachów jest procesem, który pozwala na dokładne ich wyczyszczenie z nagromadzonych przez dłuższy czas zabrudzeń. Nasze dachy są narażone na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne, takie jak: deszcz, śnieg, czy grad. W porze letniej z kolei wystawione są na silne działanie promieni słonecznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych usługodawców, którzy na co dzień zajmują się profesjonalnym myciem dachów. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za ich pracę oraz kiedy powinno się skorzystać z takiej usługi. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się myciem dachów, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Rozpoczynając mycie dachu – należy dokładnie go obejrzeć. Jeżeli uległ on przez lata znacznemu uszkodzeniu, może okazać się, że niezbędna będzie wymiana pokrycia dachowego. Należy się wtedy liczyć z koniecznością montażu pokrycia dachowego. Jeśli dach jest w dobrym stanie, należy odpowiedzieć sobie na pytanie – czym należy ów dach czyścić. Istnieje kilka sposobów na umycie naszego dachu. Mamy do dyspozycji również różne środki, które możemy wykorzystać do tego celu. Jakie więc zastosować środki do mycia dachów z blachy? Zazwyczaj wystarczy nam woda pod stosunkowo dużym ciśnieniem. Najlepiej, jeżeli w tym celu skorzystamy z myjki ciśnieniowej. W przypadku większych zabrudzeń – dobrym pomysłem może być wykorzystanie środków czyszcząco-odtłuszczających.

W kwestii techniki mycia dachów zaleca się, aby zaczynać od części górnej i powoli, systematycznie schodzić w dół. Należy pamiętać, aby skierować dyszę od kalenicy w dół. W przeciwnym razie może dojść do sytuacji, w której woda wpłynie między arkusze blaszane i zmoczy termoizolację. Nie należy zapomnieć również o umyciu obróbek blacharskich. Są to małe elementy, które, choć może nie posiadają dużych walorów estetycznych, odgrywają istotną rolę w zabezpieczeniu dachu przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Nie należy również polewać dachu przy pomocy węża stojąc obok domu. Trudniejsze zabrudzenia można wyczyścić przy pomocy miękkiej szczotki. Podczas mycia naszego dachu możemy pokusić się także o umycie elewacji naszego domu, by odzyskać naszemu domu blask.

W pewnych okolicznościach może zajść konieczność pomalowania dachu na nowo. Jak dobrać środek do mycia dachu przed malowaniem? W tym zakresie zrobimy najlepiej, jeżeli zdamy się na opinię producenta blachodachówki. To właśnie on powinien udzielić nam szczegółowych wskazówek, jakich środków możemy użyć bez uszczerbku dla naszego dachu. Możemy zastosować np. terpen pomarańczowy lub też biały alkohol. Najpierw jednak powinniśmy sprawdzić, czy takie detergenty nie odbarwią naszego dachu. Czasami zaleca się, aby do mycia dachu użyć szamponu samochodowego z woskiem. Jeżeli zdecydujemy się na taki właśnie krok, pamiętajmy, aby po jego użyciu dokładnie spłukać środek czyszczący z dachu.

Mycie i malowanie dachów to nie są proste zadania. Jeżeli nie czujemy się na siłach, możemy powierzyć je firmie, która oferuje profesjonalne mycie dachów.

Sprawdź najlepszych specjalistów od mycia dachów we Wrocławiu

SERVICE CONSTRUCTION Sp. z o.o.

47 opinii
Mycie dachów Wrocław

Specjaliści z SERVICE CONSTRUCTION Sp. z o.o. przedstawią Ci najlepszą ofertę mycia dachów. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Pan Dach Mateusz Sawicki

13 opinii
Pan Dach Mateusz Sawicki - Opłacalne Mycie Dachówki Wrocław

Firma Pan Dach Mateusz Sawicki świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wrocławia oraz przyległych powiatów. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Pierwszorzędna Renowacja Dachu Wrocław

6 opinii
Dach Kolor Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Renowacja Dachu Wrocław

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję renowacji dachu trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Dach Kolor Sp. z o.o. nie ma sobie równych. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

CzystowDomku

4 opinie
CzystowDomku - Bezkonkurencyjne Czyszczenie Dachówki Wrocław

Czyszczenie dachówki i niuanse z tym związane skończą być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli skorzystasz z oferty CzystowDomku. Doświadczeni pracownicy z dziedziny czyszczenia dachówki pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ABC Mycie Wrocław

2 opinie
ABC Mycie Wrocław - Doskonałe Czyszczenie Dachu Wrocław

Chesz znaleźć wartego zaufania specjalistę z zakresu doskonałego czyszczenia dachu z Wrocławia, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma ABC Mycie Wrocław jest Twoim rozwiązaniem. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Kaer Group Krzysztof Radziwon

7 opinii
Kaer Group Krzysztof Radziwon - Rewelacyjne Czyszczenie Dachu Wrocław

Po prostu zleć prace dotyczące czyszczenia dachu fachowcom z miejscowości Wrocław. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i fachowością. Na terenie Wrocławia są w ścisłej czołówce. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

LUK SERVICES Łukasz Grzybowski

27 opinii
LUK SERVICES Łukasz Grzybowski - Odpowiednie Czyszczenie Dachówki Wrocław

Firma LUK SERVICES Łukasz Grzybowski oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wrocławia i z sąsiednich miast. Jeśli chcesz otrzymać ofertę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Świetne Mycie Dachów we Wrocławiu

4 opinie
Pon-Pran Karol Poneta Sp. k. - Świetne Mycie Dachów we Wrocławiu

Mycie dachów i niuanse z tym powiązane przestaną być dla Ciebie tajemnicą, jeśli wybierzesz ofertę Pon-Pran Karol Poneta Sp. k.. Doświadczeni pracownicy z branży mycia dachów pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Tanie Mycie Dachów

7 opinii
Quick Clean Anna Łazarewicz - Tanie Mycie Dachów Wrocław

Eksperci z Quick Clean Anna Łazarewicz zaproponują Ci doskonałą ofertę mycia dachów. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Bezkonkurencyjne Mycie Dachów Wrocław

5 opinii
Quercus - Bezkonkurencyjne Mycie Dachów Wrocław

Znalezienie bezkonkurencyjnego mycia dachów może być trudne, ale Quercus na 100% pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego produktu. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Aktualne zlecenia na mycie dachów we Wrocławiu (14)

Odpowiednia Renowacja Dachu Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: jednospadowy Zakres usługi: kompleksowe mycie dachu Powierzchnia dachu: 51-100m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-06-09 do 2024-06-17

 • Wrocław

Zapytanie o mycie dachu, 101-150m², Wrocław

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na perfekcyjne mycie dachu w rejonie Wrocławia i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o mycie dachu, 101-150m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

2024-05-09 do 2024-05-17

 • Wrocław

Zlecę mycie dachu, 101-150m², Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: czterospadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 101-150m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty:...

2024-05-01 do 2024-05-09

 • Wrocław

Bezkonkurencyjna Renowacja Dachu

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu Powierzchnia dachu: 251-300m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-23 do 2024-05-01

 • Wrocław

Profesjonalne Czyszczenie Dachu Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 201-250m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Wrocław

Mycie Dachówki Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: impregnacja dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 51-100m² Rodzaj pokrycia: blachodachówka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny ter...

2024-04-20 do 2024-04-28

 • Wrocław

Zapotrzebowanie na mycie dachu, 151-200m², Wrocław

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Wrocław

Profesjonalne Czyszczenie Dachów Wrocław

Czyszczenie dachów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tej dziedzinie. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

2024-04-17 do 2024-04-18

 • Wrocław

Szukam ekipy do mycia dachu, 251-300m², Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 251-300m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Wrocław

Perfekcyjne Czyszczenie Dachu

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 301-400m² Rodzaj pokrycia: karpiówka angoba Informacje dodatkowe: nie wiem jak jest powieszchnia dachu, pow zabudowy to ok 290m2 ...

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Wrocław

Dam zlecenie na mycie dachu, 201-250m², Wrocław

Poszukiwana jest doświadczona firma alpinistyczna z Wrocławia. Poznaj szczegóły zgłoszenia o treści - Dam zlecenie na mycie dachu, 201-250m². Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2024-02-19 do 2024-02-27

 • Wrocław

Zapotrzebowanie na mycie dachu, 201-250m², Wrocław

Klient szuka dobrej współpracy, pisząc - Zapotrzebowanie na mycie dachu, 201-250m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-02-17 do 2024-02-25

 • Wrocław

Zapotrzebowanie na mycie dachu, 151-200m², Wrocław

Oczaruj tego Klienta profesjonalnym działaniem na terenie Wrocławia. Jako znana firma alpinistyczna wykonaj zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na mycie dachu, 151-200m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

2024-02-14 do 2024-02-22

 • Wrocław

Korzystne Mycie Dachówki

Jako ekspert przedstaw doskonałą ofertę mycia dachówki. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Zlecę mycie dachu, 51-100m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Aby uzyskać Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

2024-02-06 do 2024-02-14

 • Wrocław
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Mycia Dachów

Częste pytania o myciu dachów

Ile kosztuje umycie dachu?

Zazwyczaj usługa umycia dachu nie jest wyjątkowo kosztowną inwestycją. Średnia cena za czyszczenie dachu z blachy bądź blachodachówki, to koszt od 14 do 20 złotych brutto za metr kwadratowy. Umycie dachówki jest nieco droższe i rozpoczyna się średnio od kwoty 18 złotych za metr kwadratowy, a maksymalna cena nie powinna przekraczać 21 złotych.

Za dodatkowe usługi, takie jak odgrzybianie – przyjdzie nam zapłacić od 20 do 25 złotych za metr kwadratowy. Impregnacja dachu jest zazwyczaj stosunkowo tanią usługą i zamyka się średnio w kwocie 5 złotych za metr kwadratowy. Jeżeli zależy nam również na umyciu rynien, musimy liczyć się z tym, że usługa taka wyniesie od 8 do 10 złotych za metr bieżący.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze środków do mycia dachu?

Odpowiedź na powyższe pytanie zależy w dużej mierze od rodzaju zabrudzeń, z którymi mamy do czynienia. Inną kwestią jest też rodzaj pokrycia dachowego. Przykładowo, jeżeli nasz dach pokryty jest warstwą mchu lub glonów, należy skorzystać w takim przypadku ze środków biobójczych. Można oczywiście również użyć myjki ciśnieniowej i zmyć takie zabrudzenia wodą, lecz nie będzie to niestety rozwiązanie trwałe i problem może powrócić po pewnym czasie. Podczas wyboru preparatu do mycia dachu warto też zwrócić uwagę na produkty, których zadaniem jest zmiękczenie nagromadzonych zabrudzeń. Po naniesieniu ich na dach i odczekaniu podanego przez producenta specyfiku czasu, zabrudzenia powinny ulec zmiękczeniu, co pozwoli nam łatwiej je usunąć.

Gdzie znajdę serwis, który oferuje mycie dachu?

W Internecie znajduje się bardzo wiele stron, które oferują wyżej wymienione usługi. W sieci można także wyszukać na portalach ogłoszeniowych firmy oferujące usługi umycia dachu. Koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów z tej dziedziny. Nierzadko fachowcy specjalizujący się w myciu dachów przedstawiają poprzednie realizacje na swoich profilach w portalach społecznościowych.

Kiedy nie należy myć dachu?

Czyszczenie dachu zasadniczo powinno odbywać się w porze wiosenno-letniej. Zima oraz jesień nie są dobrymi okresami do tego typu prac, ponieważ opady śniegu lub deszczu mogą w bardzo krótkim czasie zniweczyć cały nasz wysiłek i spowodować, że dach bardzo szybko będzie ponownie wymagał renowacji. Prawdopodobieństwo wystąpienia negatywnych czynników atmosferycznych latem bądź wiosną jest stosunkowo małe. Mamy więc największe szanse na to, że nasza praca przyniesie owoce i będziemy dłużej cieszyć się zadbanym dachem.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Mycia Dachów złożą Ci bezpłatne oferty