Kategorie
Szukaj

Mycie elewacji w Krakowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 481 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elewacja domu w istotny sposób może rzutować na wygląd zewnętrzny budynku, a po części również całej posesji. Kompleksowe wykonanie elewacji obejmuje jej ocieplenie, tynkowanie, a nawet malowanie. Niewiele osób jednak pamięta o tym, że raz położoną powierzchnięprzynajmniej raz na kilka lat trzeba umyć ze wszelkich zanieczyszczeń. Pracę tę warto powierzyć profesjonalistom. W ich wyborze pomoże Ci nasz ranking najlepszych specjalistów od mycia elewacji. Tutaj też przejrzysz aktualne zlecenia. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie czynniki mają wpływ na wycenę usługi. Więcej informacji znajdziesz też w odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania, które są zamieszczone poniżej.

Estetyczna i zadbana ściana zewnętrzna jest wizytówką domu. Pełni ona funkcje nie tylko dekoracyjne – elewacja posiada właściwości ochronne i izolacyjne. Chcąc utrzymać jej jakość, należy ją regularnie czyścić ze wszelkich zanieczyszczeń, które mogą wpływać na jej parametry. W takim przypadku warto pomyśleć nad zatrudnieniem fachowca, który umyje wszystkie zewnętrzne ściany budynku. Dzięki takiemu działaniu tynk odzyska dawny blask.

Ściany zewnętrzne budynku są szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne, jak i na zmieniające się warunki atmosferyczne. Oddziałujące na elewację promienie ultrafioletowe, deszcz i wiatr mogą prowadzić do uszkodzenia struktur materiału, a co za tym idzie – do utraty niezbędnych właściwości ochronnych. Regularne mycie elewacji jest bardzo istotnym czynnikiem, który pozwala przedłużyć żywotność.

Mycie elewacji to bardzo poważne przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniego przygotowania, zgromadzenia potrzebnego sprzętu oraz środków chemicznych do czyszczenia. Najczęściej do tego celu wykorzystuje się różnego rodzaju myjki ciśnieniowe i koncentraty. Prawidłowo dobrany zestaw gwarantuje, że efekty czyszczenia utrzymają się dłużej.

Środki wykorzystywane do mycia elewacji dzieli się na:

 • konserwujące,
 • odtłuszczające,
 • odgrzybiające.

To, jak bardzo będzie ona w przyszłości podatna na zabrudzenia, grzyby i mchy, zależy w dużej mierze od rodzaju tynku oraz zastosowanej chemii do mycia elewacji. To, czy podczas prac wykorzysta się wszystkie z wymienionych rodzajów środków czyszczących zależne jest w dużej mierze od stanu zabrudzeń.

Mycie elewacji karcherem na własną rękę jest oczywiście możliwe. Trzeba przy tym zgromadzić nie tylko sprzęt do mycia elewacji, ale także specjalistyczne preparaty. Aby móc dokładnie umyć wszystkie ścian, konieczne będzie także rusztowanie oraz wysięgnik. Jak widać, zakres przygotowań i samej pracy jest szeroki, dlatego dobrym rozwiązaniem będzie powierzenie prac profesjonalnej ekipie, która posiada nie tylko sprzęt, ale również doświadczenie przy wykonywaniu danej usługi.

Sprawdź najlepszych specjalistów od mycia elewacji w Krakowie

Wysokiej Klasy Mycie Elewacji Kraków

40 opinii
Mycie elewacji Kraków

Wybierz firmę FachBruk Sławomir Bogusz jeśli poszukujesz właściwych ludzi do wysokiej klasy mycia elewacji w miejscowości Kraków lub sąsiednim mieście. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Pierwszorzędne Mycie Elewacji Domów w Krakowie

25 opinii
Dolas-Twoja przesteń czystości - Pierwszorzędne Mycie Elewacji Domów w Krakowie

Chesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu pierwszorzędnego mycia elewacji domów z Krakowa do realizacji zaplanowanych działań? Firma Dolas-Twoja przesteń czystości jest Twoim rozwiązaniem. Zapraszamy do zadawania pytań.

ANKAR Mycie Czyszczenie Karol Klimas

11 opinii
ANKAR Mycie Czyszczenie Karol Klimas - Pierwszorzędne Piaskowanie Elewacji Kraków

Po prostu zleć prace dotyczące piaskowania elewacji profesjonalistom z miejscowości Kraków. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Krakowa nie mają sobie równych. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

On Top

10 opinii
On Top - Profesjonalne Czyszczenie Elewacji Kraków

Kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest czyszczenie elewacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

PerfectClean - Mycie Ciśnieniowe

7 opinii
PerfectClean - Mycie Ciśnieniowe - Wyjątkowe Mycie Elewacji Domów Kraków

Chesz znaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu wyjątkowego mycia elewacji domów z Krakowa do realizacji zaplanowanych działań? Firma PerfectClean - Mycie Ciśnieniowe jest Twoim rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Pierwszorzędne Czyszczenie Elewacji Kraków

5 opinii
Alicja Gatlik - Pierwszorzędne Czyszczenie Elewacji Kraków

Powierz usługę czyszczenia elewacji fachowcom firmy Alicja Gatlik z miejscowości Kraków. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. W okolicy Krakowa nie mają sobie równych. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

UPWORKS KAMIL GAIK ANNA JANOWSKA SPÓŁKA CYWILNA

5 opinii
UPWORKS KAMIL GAIK ANNA JANOWSKA SPÓŁKA CYWILNA - Najwyższej Klasy Mycie Elewacji Kraków

Nie marnuj energii i zleć swoje zadanie specjalistom od mycia elewacji z miejscowości Kraków. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Group Service PL

2 opinie
Group Service PL - Rewelacyjne Odgrzybianie Elewacji Kraków

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz prace tym fachowcom od odgrzybiania elewacji. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

MARBUD

1 opinia
MARBUD - Doskonałe Czyszczenie Elewacji Kraków

Sprawdź firmę MARBUD jeśli szukasz kompetentnych ludzi do doskonałego czyszczenia elewacji na terenie Krakowa. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

AlpTechnik Sp. z o.o.

1 opinia
AlpTechnik Sp. z o.o. - Perfekcyjne Odświeżanie Elewacji Kraków

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od odświeżania elewacji to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry AlpTechnik Sp. z o.o.. Kraków to główny obszar ich działania. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Aktualne zlecenia na mycie elewacji w Krakowie (49)

Mycie Elewacji Domów Kraków

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 101-150m² Informacje dodatkowe: Do umycia ściana około 75m2 Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 2 dni temu

 • Kraków

Zapotrzebowanie na mycie elewacji domu, 190m², Kraków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 3 Powierzchnia budynku: 190m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-07-07 do 2024-07-15

 • Kraków

Profesjonalne Mycie Elewacji Kraków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 101-150m² Informacje dodatkowe: Proszę o ofertę na mycie elewacji. Zabrudzone są głównie ściany od północy Termin skorzystania z oferty: najbliższy woln...

2024-07-02 do 2024-07-10

 • Kraków

Porządny Remont Elewacji Kraków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 3 Powierzchnia budynku: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-07-02 do 2024-07-10

 • Kraków

Potrzebna firma do mycia elewacji domu, 151-200m², Rząska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-06-19 do 2024-06-27

 • Rząska

Świetne Odświeżanie Elewacji Kraków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 1 Powierzchnia budynku: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-06-19 do 2024-06-27

 • Kraków

Profesjonalne Mycie Elewacji Budynków Kraków

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-06-19 do 2024-06-27

 • Rząska

Wysokiej Klasy Mycie Elewacji

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na wysokiej klasy mycie elewacji w rejonie Krakowa i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na mycie elewacji domu, 101-150m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2024-06-19 do 2024-06-27

 • Kraków

Potrzebna firma do mycia elewacji domu typu bliźniak, 1400m², Kraków

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi czyszczenia elewacji na bardzo wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest rzetelny. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2024-06-12 do 2024-06-20

 • Kraków

Doskonałe Mycie Elewacji Budynków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 1 Powierzchnia budynku: 400m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-12 do 2024-06-20

 • Kraków

Zlecę mycie elewacji domu typu bliźniak, 101-150m², Kraków

Mycie elewacji domów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Zaprezentuj propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

2024-06-05 do 2024-06-13

 • Kraków

Najwyższej Klasy Mycie Elewacji Domów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 1 Powierzchnia budynku: 36-70m² Informacje dodatkowe: Dom jest nowy. Potrzebuję umycie elewacji po montażu balustrad (pozostałości po wierceniu pod słupki ściana okurzona) Term...

2024-06-04 do 2024-06-12

 • Kraków

Profesjonalne Odświeżanie Elewacji

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od odświeżania elewacji szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na mycie elewacji domu typu bliźniak, 151-200m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Kraków bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

2024-06-03 do 2024-06-11

 • Kraków

Zapytanie o mycie elewacji bud. gospodarczego, 71-100m², Kraków

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Liczba kondygnacji: 1 Powierzchnia budynku: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-23 do 2024-05-31

 • Kraków

Dam zlecenie na mycie elewacji bud. przemysłowego, 151-200m², Kraków

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Krakowa. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-05-20 do 2024-05-28

 • Kraków

Mycie Elewacji Domów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-19 do 2024-05-27

 • Kraków

Zapytanie o mycie elewacji bud. wielorodzinnego, 151-200m², Kraków

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Kraków

Zapytanie o mycie elewacji domu, 71-100m², Kraków

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zapytanie o mycie elewacji domu, 71-100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Kraków
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Mycia Elewacji

Częste pytania o myciu elewacji

Kiedy warto zatrudnić profesjonalistę do mycia elewacji?

Czyszczenie zewnętrznych ścian budynku jest zadaniem, które wymaga zgromadzenia odpowiedniego płynu do mycia elewacji, pozostałych środków czyszczących a także rusztowania, które pozwoli dotrzeć do wszystkich, nawet tych położonych wysoko, fragmentów ścian. Samodzielne wyczyszczenie całości wymaga sprawności fizycznej, doświadczenia, odpowiedniego wyposażenia, a także dużo wolnego czasu. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie do tego ekipy profesjonalistów. W ten sposób zyskujemy pewność, że przygotowany sprzęt i środki do mycia elewacji będą odpowiednio dobrane, a całość prac zostanie wykonana w najlepszy możliwy sposób.

Jakimi środkami myje się elewację budynku?

Środki do mycia elewacji powinny być odpowiednio dobrane, zarówno do stopnia zanieczyszczenia, jak i do rodzaju tynku cienkowarstwowego, którym wyłożono elewację. W procesie oczyszczania ścian zewnętrznych zazwyczaj stosuje się środki odtłuszczające, po których następuje odgrzybienie i właściwe oczyszczanie. Doświadczony profesjonalista będzie w stanie indywidualnie dobrać odpowiednie preparaty do elewacji, bez względu na jego rodzaj.

Ile kosztuje umycie elewacji?

Cena umycia elewacji uzależniona jest od wielu czynników. Wpływ na ostateczną kwotę będzie miała przede wszystkim wielkość domu, która przekłada się na powierzchnię elewacji do umycia. Wiele zależy również od tego, jaki jest stopień zanieczyszczenia oraz jakich środków trzeba będzie użyć. Trzeba również wziąć pod uwagę indywidualny cennik każdego specjalisty.

W zależności od regionu, umycie powierzchni mineralnych będzie kosztowało od 5 do 15 złotych za metr kwadratowy. Nieco więcej trzeba będzie zapłacić w momencie, w którym należy odgrzybić powierzchnię. Wówczas to, cena za metr kwadratowy waha się od 10 do 20 zł. Zdecydowanie najwięcej będzie trzeba zapłacić za czyszczenie elewacji, która pokryta jest tłustymi plamami, na przykład z oleju. Wówczas koszt umycia powierzchni waha się od 15 do 25 złotych za metr kwadratowy.

W każdym przypadku ostateczny koszt należy ustalić indywidualnie z wybranym profesjonalistą.

Czy umyta elewacja posiada takie same właściwości co świeżo nałożona?

Elewacja to nie tylko element estetyczny, ale także gwarancja bezpieczeństwa i trwałości ścian zewnętrznych. Należy pamiętać, że regularna konserwacja i czyszczenie pozwoli zachować jej właściwości. Mycie elewacji sprawia, że odzyskuje ona swoje pierwotne przeznaczenie. Musi ono jednak zostać przeprowadzone w sposób dokładny, profesjonalny i dostosowany do konkretnego przypadku.

Umyta elewacja będzie posiadać zbliżone właściwości do świeżo nałożonej, jednak trzeba spełnić pewien warunek. Tynk nie może być uszkodzony – jeżeli posiada ona znamiona zużycia lub defektu – może ona nie wytrzymać procesu mycia elewacji. Należy wówczas przeprowadzić gruntowny remont fasady.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Mycia Elewacji złożą Ci bezpłatne oferty